4,8



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Agrarzone DIY Krmítko pro slepice 30 litrů1 363,08 Kč
Prodejce: Agrarzone

Tetra Pond Sticks Eimer 7 Liter
221,51 Kč/1l
1 550,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Tetra Pond Multi Mix 10L
154,83 Kč/1l
1 548,34 Kč
Prodejce: M_plus_L

Tetra Pond Sticks základní krmivo pro všechny ryby v zahradním jezírku 4 litry
66,84 Kč/1l
267,35 Kč
Prodejce: VISO

Alegia - krmivo pro okrasné ryby mix kuliček 5L Alegia
285,36 Kč/1kg
142,68 Kč
Prodejce: Aquario_pl

Pond Colour Sticks 10 l
80,20 Kč/1l
802,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Krmivo Tetra Pond Sterlet Sticks 1l
281,57 Kč/1l
281,57 Kč
Prodejce: VISO

Krmivo Tetra Pond Koi Sticks Mini 1l
375,38 Kč/1kg
244,00 Kč
Prodejce: STREFA

Tetra Pond Koi Sticks 50L
71,61 Kč/1l
3 580,46 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE

Pond Wheatgerm Sticks 1 l
218,00 Kč/1l
218,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Krmivo pro ryby Prodac Axolotl Food 150g
181,50 Kč
Prodejce: VISO

Tetra Pond Variety Sticks, Akvarijní ryby, Suché krmivo pro ryby, Tyčka, 10 l, 1 kusů
68,42 Kč/1l
684,21 Kč
Prodejce: Eoshop

VITAKRAFT Reptile Pellets 250 ml
505,36 Kč/1l
167,99 Kč
-41,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
126,34 Kč
Prodejce: VISO

Tetra Pond Sticks, Jezírkové ryby, Suché krmivo pro ryby, Tyčka, 40 l, 1 kusů
62,02 Kč/1l
2 480,75 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE

Kruger Meier FISHsnax Gammarus 3000ml - krmivo pro ryby
168,00 Kč/1l
504,00 Kč
Prodejce: Aquario_pl

Tetra Min Baby 66ml - krmivo pro rybí potěr Tetra
142,00 Kč
Prodejce: STREFA

Tetra Weekend 18g - víkendové krmivo na 6 dní pro ryby Tetra
747,83 Kč/1kg
172,00 Kč
Prodejce: STREFA

TROPICAL Sterlet Basic M 3l/1500g krmivo pro jesetery, 6941056
434,61 Kč/1l
1 303,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Krmivo pro ryby Prodac Tropical Fish Flakes 200g
344,19 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mersjo Pond sticks MIX 1,2kg 9l - kompletní krmivo pro ryby v jezírku.
Určení: koi kapři, okrasní kapři, orfové.
Analýza: hrubý protein 21%, hrubý tuk 3%, hrubá vláknina 3%, hrubý popel 5,5%.
Složení: kukuřičná mouka, pšeničná mouka, masová moučka, sójová moučka, rybí moučka, celulóza, řasa spirulina.
Použití: Krmte podle krmných doporučení.
Nesmí se podávat přežvýkavcům.
Výrobek není určen k lidské spotřebě.
- Rozměry
- 40 cm x 37 cm x 8 cm
- Hmotnost
- 1200 g
- Objem
- 9 l
- Obsah vlhkosti
- 1,5%
- Složení krmiva
- kukuřičná mouka, pšeničná mouka, masová moučka, sójová moučka, rybí moučka, celulóza, řasa spirulina
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- koi kapry
- Doplňkové látky
- hrubý protein 21%, hrubý tuk 3%, hrubá vláknina 3%, hrubý popel 5,5%
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5904553963308
- Výrobce
- Mersjo
- Schvalovací číslo
- NL06743
- Rozměry
- 40 cm x 37 cm x 8 cm
- Hmotnost
- 1200 g
- Objem
- 9 l
- Obsah vlhkosti
- 1,5%
- Složení krmiva
- kukuřičná mouka, pšeničná mouka, masová moučka, sójová moučka, rybí moučka, celulóza, řasa spirulina
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- koi kapry
- Doplňkové látky
- hrubý protein 21%, hrubý tuk 3%, hrubá vláknina 3%, hrubý popel 5,5%
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5904553963308
- Výrobce
- Mersjo
- Schvalovací číslo
- NL06743
K tomu se hodí také

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

Bordura de gradina Nature, caramiziu, 0,15x10 m
111,54 Kč/1m
1 115,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

FLAGMASTER hliníkový stožár 6,5 m stožár pro vlajku Německo vlajka vlajka vlajka vlajka
1 410,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Stolní lampa LED s dotykovým stmívačem Stolní lampa 3 úrovně jasu Stolní lampa Kancelářská lampa Úrovně jasu Noční čtecí lampa Bílá Retoo
118,49 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Retoo

Tetra Pond Multi Mix 10L
154,83 Kč/1l
1 548,34 Kč
Prodejce: M_plus_L

Sada 2 držáků solárních panelů NuaSol | PV & solar, tašková střecha, hliníkový profil
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

30 kg Pšenice čištěná Krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež Krmná pšenice Krmivo pro ptáky Sklizeň 2023 DML
960,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Einhell TC-PG 10/E5, 4 l, Benzín, 1000 W, 63,5 cm³, Synchronní motor, 3000 ot/min
5 609,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Intenso 7501511, Baterie na jedno použití, AAA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 1250 mAh
700,49 Kč
Prodejce: somnia24

Síť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým uzávěrem Síť proti hmyzu 90 x 210 cm
314,97 Kč
Prodejce: HaWaKo

Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Chladicí taška skládací, pikniková taška chladicí taška, obědová taška, chladicí taška ledová taška, mini chladicí tašky, tepelná taška skládací malá
357,54 Kč
-7,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
350,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Skleněný popelník kulatý 10 cm - 24 kusů - Klasický stolní popelník transparentní
727,89 Kč
Prodejce: Special-trends

ATIKA MB 2500 Zahradní drtič nožů Elektrický drtič | 230V | 2500W
2 016,35 Kč
Prodejce: Altrad-Lescha-Atika-GmbH

Goobay 54020, 9v, AA, AAA, C, D, Ne, Černá
60,75 Kč
Prodejce: eu-bay_de

EMOS Mechanický časovač Schuko, programovatelná vnitřní zásuvka s 96 cykly, zvýšená ochrana proti dotyku , P5522
529,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

ANSMANN 1522-0043 ANSMANN alkalická baterie, AA, balení 100 kusů
953,28 Kč
Prodejce: somnia24

Gorenje G200 DHNE72, Stojací, Přední plnění, Tepelné čerpadlo, Bílá, Otočné, Dotyk, Pravý
11 280,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: HAI-END

Varta 04223, Baterie na jedno použití, A23, Alkalický, 12 V, 2 kusů, 50 mAh
55,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Araucaria araucana - jedle andská, opičí ocas | 30-40 v květináči
2 630,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: grdpflanzen
![Obrázek produktu pro Udírna z nerezové oceli pro grilování [22x9,5x4,4cm] s praktickým výklopným víkem pro plynové grily a grily na dřevěné uhlí [udící třísky] dodává kouřové aroma [odvětrávané víko] [příslušenství ke grilování](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/58875097d45ca52cea4b3d92c0e3d4ea.webp)
Udírna z nerezové oceli pro grilování [22x9,5x4,4cm] s praktickým výklopným víkem pro plynové grily a grily na dřevěné uhlí [udící třísky] dodává kouřové aroma [odvětrávané víko] [příslušenství ke grilování
436,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bayli-Online

Esperanza EKE001, 7 vajec, Tvrdý, Střední, Měkké, Tlačítko, Bílá, 350 W, 230 V
193,62 Kč
Prodejce: FANEO

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Clatronic EK 3321, 7 vajec, Nerezová ocel, Černá, Nerezová ocel, 400 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK
![Obrázek produktu pro Extra dlouhé kleště na odpadky [100 cm] - kleště na odpadky z nerezové oceli a plastu pro seniory | praktický sběrač odpadků | ruční drapák - sběrač odpadků | drapákové rameno | robustní kleště na odpadky](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/35af1ed5f5783c91a2376c11608d9e95.webp)
Extra dlouhé kleště na odpadky [100 cm] - kleště na odpadky z nerezové oceli a plastu pro seniory | praktický sběrač odpadků | ruční drapák - sběrač odpadků | drapákové rameno | robustní kleště na odpadky
485,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bayli-Online

SunSun CBF-200Tjezírkový filtr kompletní sada s 9W UVC čističem, jezírkovým čerpadlem 2300 l/h 35W, teploměrem a filtračními médii, filtrační systémjezírkový filtr
3 428,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Výborné
Objem 37 lHmotnost 5 kg
Skvělý poměr ceny a kvality, škoda těch poštovních poplatků, ve srovnání s konkurencí to přináší jen malou úsporu.
Ohodnoceno dne 23. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá kvalita a rychlé dodání
Objem 37 lHmotnost 5 kg
Poměr cena/výkon je dobrý, kvalita i dodání jsou také dobré!
Ohodnoceno dne 21. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krmivo pro ryby
Objem 37 lHmotnost 5 kg
Je to poprvé, co jsem si objednal z této stránky. Rychlé dodání. Ale ještě jsem ho nepoužil, protože mám ještě další, které musím dokončit.
Ohodnoceno dne 30. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Objem 37 lHmotnost 5 kg
Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Objem 37 lHmotnost 5 kg
Ohodnoceno dne 5. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 9 lHmotnost 1,2 kg