Korejský box na 10 šálků nudlí | Úvodní box s 10 korejskými instantními nudlemi

782,68 Kč

340,30 Kč / 1kg

plus 239,14 Kč poštovné

Doprava k vám domů

so 3. – út 6. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack
NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack
176,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 28
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Goong nudle Z Sosem Curry Danie Instant 90g
Goong nudle Z Sosem Curry Danie Instant 90g
4 818,78 Kč/1kg
433,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Knorr Bulion z Kury 10 g
Knorr Bulion z Kury 10 g
69,97 Kč/1l
419,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Pfanni Fix hotové pyré
Pfanni Fix hotové pyré
413,47 Kč/1kg
826,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nissin Soba Classic, Instantní nudlová polévka, 90 g, Soba, 5 min, 219 kcal, 916 kJ
Nissin Soba Classic, Instantní nudlová polévka, 90 g, Soba, 5 min, 219 kcal, 916 kJ
630,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
56,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Korean Ramen Mix | Ochutnávkový box s 11 korejskými instantními nudlovými směsmi k vyzkoušení
Korean Ramen Mix | Ochutnávkový box s 11 korejskými instantními nudlovými směsmi k vyzkoušení
341,40 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
785,22 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Obrázek produktu pro Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g
Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g
594,57 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 15
416,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Samyang BULDAK Ramen Combo | Starter Box | 5 balení Hot Chicken Carbonara & 5 balení Hot Chicken Carbonara
Samyang BULDAK Ramen Combo | Starter Box | 5 balení Hot Chicken Carbonara & 5 balení Hot Chicken Carbonara
470,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
658,16 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Obrázek produktu pro YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Nong Shim instantní nudle Shin Ramyun pikantní (5 x 120 g)
Nong Shim instantní nudle Shin Ramyun pikantní (5 x 120 g)
626,27 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 6
375,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro SamYang Buldak Ramen Hot Chicken Cheese Flavor 5er Pack (5x 140g) Instant Nudeln
SamYang Buldak Ramen Hot Chicken Cheese Flavor 5er Pack (5x 140g) Instant Nudeln
422,77 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 7
343,75 Kč
-47,81 Kč
295,94 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
350,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
49,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Sáček instantní asijské nudlové polévky YumYum s kachní příchutí 60g
Sáček instantní asijské nudlové polévky YumYum s kachní příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Samyang BULDAK Ramen Combo | Úvodní box | 5x Pack Hot Chicken & 5x Pack Käse
Samyang BULDAK Ramen Combo | Úvodní box | 5x Pack Hot Chicken & 5x Pack Käse
471,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
660,42 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Obrázek produktu pro Oyakata Instant Miso Ramen polévka 66 g
Oyakata Instant Miso Ramen polévka 66 g
565,76 Kč/1kg
37,34 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Nongshim Ramen Shin Ramyun Stir Fry – sladko-pikantní 131 g
Nongshim Ramen Shin Ramyun Stir Fry – sladko-pikantní 131 g
711,98 Kč/1kg
93,27 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro YumYum Instantní asijská nudlová polévka v sáčku se zeleninovou příchutí 60g
YumYum Instantní asijská nudlová polévka v sáčku se zeleninovou příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Samyang BULDAK Ramen Combo | Starter Box | 5 balení Hot Chicken & 5 balení Carbonara & 5 balení Cheese
Samyang BULDAK Ramen Combo | Starter Box | 5 balení Hot Chicken & 5 balení Carbonara & 5 balení Cheese
669,78 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
937,69 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Obrázek produktu pro Zupa ramen o łagodnym smaku 120 g
Zupa ramen o łagodnym smaku 120 g
333,17 Kč/1kg
41,84 Kč
-4%
39,98 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Nissin Cup Noodles Spiced Curry Instant-Nudeln mit Currygeschmack 67g
Nissin Cup Noodles Spiced Curry Instant-Nudeln mit Currygeschmack 67g
611,64 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

BOX POZNAT
Chcete něco nového? S úvodní krabičkou můžete zažít kultury občerstvení z nejrůznějších zemí.
Těšte se na nový chuťový zážitek se speciálně vybranými svačinovými pochoutkami!
Všechny naše úvodní krabice jsou zasílány z Německa, takže je obdržíte obratem po dokončení objednávky.
Vždy se snažíme najít ty nejoblíbenější lahůdky z celého světa, které jste ještě nenašli ve svém supermarketu.
Pokud jsme ještě neobjevili vaši oblíbenou svačinu ze zahraničí, napište nám! Těšíme se na každý zasvěcený tip!

Úvodní box: Korean Cup Noodle 10 MIX


Zkontrolováno datum vypršení platnosti. (Korea: rok-měsíc-den)
Doprava z Německa

Obsahuje:

2 x Nong Shim instantní nudle Shin Ramyun Big Bowl (115 g)
2 x Nong Shim instantní nudle Udon Big Bowl (111 g)
2 x Nong Shim instantní nudle Soon Ramen (100 g)
2 x Nong Shim instantní svačina Shin Ramyun (62 g)
2 x Samyang Hot Chicken Flavor Cup nudle (70 g)

Složení a nutriční hodnoty

Samyang Hot Chicken Flavour Cup Noodles

Čisté množství náplně (obsah) 70g

složení těstoviny (75,8 %): pšeničná mouka (42 %), tapiokový škrob (18 %), palmový olej (13 %), pšenice (lepek), sůl, sójový olej, regulátor kyselosti: uhličitan draselný E501, uhličitan sodný E500, sodík fosforečnany E339, kyselina citronová E330, difosforečnany E450, polyfosforečnany E452i, cibulový prášek, zahušťovadlo (guarová guma E412), voda, emulgátory: lecitin E322, aroma zeleného čaje, barvivo: E101. Polévka (23,3%): Voda, umělé kuřecí aroma v prášku, bílý cukr, sójová omáčka (voda, sójové boby, kukuřičný sirup, sůl), prášek z červené papriky, sójový olej, cibulový prášek, česnekový prášek, sůl, tapiokový škrob, prášek z kvasnicového extraktu , prášek z černého pepře, kari. Vločky 0,9%: pražená sezamová semínka, sušený kořen mořské řasy (Porphyra Tenera)

Nutriční hodnoty Průměrné nutriční hodnoty na 100 g: Energie 1 694 kJ, Energie 405 kcal, Tuky 14,2 g, Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 7,6 g, Sacharidy: 60 g, Sacharidy, z toho cukry: 3,8 g, Bílkoviny: 8,6 g, sůl: 1,2 g

Označení alergií PŠENICE, LEPEK, SÓJA, SEZAM.

Země původu Jižní Korea

Producent/Vyrobeno pro Samyang

Nong Shim instantní jídlo horké a kořeněné

Čisté množství náplně (obsah) 100 g

Složení: TĚSTOVINY: Pšeničná mouka (53%), palmový olej, bramborový škrob, sůl. Kořenící olej s (rýžový olej, cukr, sladidlo E420, emulgátor: E322 obsahuje sóju), regulátor kyselosti: E501, E500, E339, koření (maltodextrin, glukózo-fruktózový sirup, cibule), tekutý tokoferol (antioxidant E306, emulgátor E322 (obsahuje sója), zahušťovadlo E412, extrakt ze zeleného čaje (oligosacharidy, čajový katechin, okyselovadlo E330) barvivo: E101, PRÁŠKOVÁ POLÉVKA: koření (hydrolyzovaný rostlinný protein (sója, maltodextrin, sůl, chilli papričky, kvasnicový extrakt, česnek, pšeničná mouka), sůl koření (maltodextrin, chilli papričky, černý pepř), cukr, zvýrazňovače chuti: E627, E631, vločky: rybí vločky (treska), bramborový škrob, pšeničný škrob, sójové boby, cibule.

Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g: Energetický obsah: 1860 kJ / 440 kcal, tuky: 17 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 8,4 g, sacharidy: 63 g, z toho cukry: 2 g, bílkoviny: 8,8 g, sůl : 5,4 g

Alergie značení pšenice, sója, ryby

Země původu Jižní Korea

Výrobce/Vyrobeno pro Nong Shim

Pokyny pro skladování Skladujte na chladném a suchém místě

Paldo Mr Kimchi Noodle Cup

Čisté množství náplně (obsah) 65g

Složení Nudle: pšeničná mouka, palmový olej, bramborový škrob, Mod Polévka v prášku: sůl, zvýrazňovač chuti E621, prášek ze sójové omáčky (sója, pšenice, sůl), prášek kimchi (čínské zelí, červená chilli paprička, sůl, česnek, prášek z červeného chilli , sójový prášek, cukr, česnekový prášek), příchuť hovězí maso, glukóza, cibulový prášek, sójová omáčka (sója, pšenice), dextrin, sůl, černý pepř, paprika, oleoresin Paprikové vločky: sušené kimchi (napa zelí, červená paprika, sůl , česnek, zázvor), zelená cibule, sušená mrkev

Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g: Kalorická hodnota: 1786 kJ/427 kcal, tuky: 19,1 g, - z toho nasycené mastné kyseliny: 9,1 g, sacharidy: 60,9 g - z toho cukry: 3,6 g, bílkoviny: 8,2 g, sůl: 4,6 g

Alergické značení pšenice, sója

Země původu Jižní Korea

Producent/Made for Paldo

Pokyny pro skladování Skladujte na chladném a suchém místě

Nong Shim Instantní nudle Krevety Big Bowl

Čisté množství náplně (obsah) 115g

složení těstoviny (PŠENIČNÁ MOUKA (USA), bramborový škrob, palmový olej, koření (slunečnicový olej, kvasnicový extrakt, SÓJOVÁ omáčka, PŠENIČNÝ škrob), sůl, regulátory kyselosti: uhličitany draselné (E501), uhličitany sodné (E500), fosforečnany sodné ( E339 tekutý tokoferol (antioxidant: extrakty s vysokým obsahem tokoferolů (E306); Emulgátor: Lecitiny (E322) (obsahuje SÓJU;) Extrakt ze zeleného čaje (oligosacharidy, čajový katechin, barvivo: riboflaviny (E101);) Prášková polévka: koření (maltodextrin, chobotnice, sůl, KREVY, hy

Seznam přísad
"čisté množství (obsah) 115g Složení Nudle (PŠENIČNÁ mouka (USA), bramborový škrob, palmový olej, koření (slunečnicový olej, kvasničný extrakt, SÓJOVÁ omáčka, PŠENIČNÝ škrob), sůl, regulátory kyselosti: uhličitany draselné (E501), uhličitany sodné (E500), fosforečnany sodné (E339); tokoferol tekutý (antioxidant: (obsahuje SOYA;) extrakt ze zeleného čaje (oligosacharidy, čajový katechin, barvivo: riboflaviny (E101);) Polévkový prášek: koření (maltodextrin, TINTENFISH, sůl, GARNELE, hydrolyzovaná rostlinná bílkovina (SOJA), česnek, kvasnicový extrakt, MUSHEL, PŠENIČNÁ mouka , OYsters , SOLLAR, SARDELKY, TUNA, KRAB, BONITO ; sůl, koření (maltodextrin, červené chilli papričky, kukuřičná mouka, rýžový olej, černý pepř), cukr, kukuřičná mouka, látka zvýrazňující chuť a vůni: (maltodextrin, barvivo: amoniakální cukrový karamel (E150C); zpevňující látka: guma guar (E412);)"
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty Velikost porce100 gramů Tuky12 gramů, z toho:- nasycené mastné kyseliny5,9 gramů Sacharidy68 gramů, z toho:- cukr3,2 gramů Bílkoviny8,4 gramů Sůl3,7 gramů
Hmotnost
2300 g
Potravinářský podnik
Samyang
Prodejní název
Ramen
Výrobce
Počet kusů
10
Kód EAN
4062179008795

Seznam přísad
"čisté množství (obsah) 115g Složení Nudle (PŠENIČNÁ mouka (USA), bramborový škrob, palmový olej, koření (slunečnicový olej, kvasničný extrakt, SÓJOVÁ omáčka, PŠENIČNÝ škrob), sůl, regulátory kyselosti: uhličitany draselné (E501), uhličitany sodné (E500), fosforečnany sodné (E339); tokoferol tekutý (antioxidant: (obsahuje SOYA;) extrakt ze zeleného čaje (oligosacharidy, čajový katechin, barvivo: riboflaviny (E101);) Polévkový prášek: koření (maltodextrin, TINTENFISH, sůl, GARNELE, hydrolyzovaná rostlinná bílkovina (SOJA), česnek, kvasnicový extrakt, MUSHEL, PŠENIČNÁ mouka , OYsters , SOLLAR, SARDELKY, TUNA, KRAB, BONITO ; sůl, koření (maltodextrin, červené chilli papričky, kukuřičná mouka, rýžový olej, černý pepř), cukr, kukuřičná mouka, látka zvýrazňující chuť a vůni: (maltodextrin, barvivo: amoniakální cukrový karamel (E150C); zpevňující látka: guma guar (E412);)"
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty Velikost porce100 gramů Tuky12 gramů, z toho:- nasycené mastné kyseliny5,9 gramů Sacharidy68 gramů, z toho:- cukr3,2 gramů Bílkoviny8,4 gramů Sůl3,7 gramů
Hmotnost
2300 g
Potravinářský podnik
Samyang
Prodejní název
Ramen
Výrobce
Počet kusů
10
Kód EAN
4062179008795
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Korean Ramen Mix | Ochutnávkový box s 11 korejskými instantními nudlovými směsmi k vyzkoušení
Korean Ramen Mix | Ochutnávkový box s 11 korejskými instantními nudlovými směsmi k vyzkoušení
341,40 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
785,22 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Obrázek produktu pro Poznejte Buldak Box | BULDAK Ramen 14x MIX | Korean Hot Chicken Ramen 14x MIX podle chuti
Poznejte Buldak Box | BULDAK Ramen 14x MIX | Korean Hot Chicken Ramen 14x MIX podle chuti
536,39 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
804,58 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Obrázek produktu pro Korejský box na 10 šálků nudlí | Úvodní box s 10 korejskými instantními nudlemi
Korejský box na 10 šálků nudlí | Úvodní box s 10 korejskými instantními nudlemi
276,85 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
636,75 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Obrázek produktu pro Samyang BULDAK Ramen Combo | Starter Box | 5 balení Hot Chicken & 5 balení Carbonara & 5 balení Cheese
Samyang BULDAK Ramen Combo | Starter Box | 5 balení Hot Chicken & 5 balení Carbonara & 5 balení Cheese
669,78 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
937,69 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Obrázek produktu pro Poznejte box 10er Ramen Box | Samyang Hot Chicken Ramen Combo | 5er Pack Carbonara & 5er Pack Cheese
Poznejte box 10er Ramen Box | Samyang Hot Chicken Ramen Combo | 5er Pack Carbonara & 5er Pack Cheese
488,27 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
683,58 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Obrázek produktu pro Samyang BULDAK Ramen Combo | Starter Box | 5 balení Hot Chicken Carbonara & 5 balení Hot Chicken Carbonara
Samyang BULDAK Ramen Combo | Starter Box | 5 balení Hot Chicken Carbonara & 5 balení Hot Chicken Carbonara
470,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
658,16 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Obrázek produktu pro 10 balení Buldak Box | Samyang Hot Chicken Ramen Combo | 5 balení Hot Chicken & 5 balení Carbonara
10 balení Buldak Box | Samyang Hot Chicken Ramen Combo | 5 balení Hot Chicken & 5 balení Carbonara
470,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
658,16 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Obrázek produktu pro SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
350,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
49,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Hodnocení zákazníků

Na základě 5 hodnocení
Ohodnoceno dne 19. března 2022 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Vše v pořádku
Hmotnost 2,3 kg
Ohodnoceno dne 5. září 2026 na
Ověřený nákup
Hmotnost 2,3 kg
Ohodnoceno dne 26. prosince 2025 na
Ověřený nákup
Hmotnost 2,3 kg
Ohodnoceno dne 2. září 2022 na
Ověřený nákup
Hmotnost 2,3 kg
Ohodnoceno dne 7. března 2024 na
Ověřený nákup
Hmotnost 2,3 kg
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack
NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 28
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards
176,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pfanni knedlíky půl na půl typické chuti snadno tvarovatelné 5000g
Pfanni knedlíky půl na půl typické chuti snadno tvarovatelné 5000g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
1 458,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Studené jarní pyré Pfanni
Studené jarní pyré Pfanni
1 000,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
333,58 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mondamin zahušťovač tmavých omáček ideální pro masové pokrmy 250g
Mondamin zahušťovač tmavých omáček ideální pro masové pokrmy 250g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
222,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g balení po 6 kusech
Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g balení po 6 kusech
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
760,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
460,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pfanni bramborové knedlíky v sáčku na vaření 40 kusů 1 balení
Pfanni bramborové knedlíky v sáčku na vaření 40 kusů 1 balení
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 15
807,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
620,82 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haldiram Boondi přírodní 200 g
Haldiram Boondi přírodní 200 g
72,51 Kč
Prodejce: CasteloStore
362,55 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pfanni krokety sypká směs ideální pro lis na krokety 2500g
Pfanni krokety sypká směs ideální pro lis na krokety 2500g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
1 003,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
401,52 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g
Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 15
416,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed
594,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krupicové knedlíčky Leimer oblíbená polévková příloha na 8 porcí 100g
Krupicové knedlíčky Leimer oblíbená polévková příloha na 8 porcí 100g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 12
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
637,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nissin Soba Peking Duck, Instantní nudlová polévka, 87 g, Maso, Zeleninová, 5 min, 213 kcal, 891 kJ
Nissin Soba Peking Duck, Instantní nudlová polévka, 87 g, Maso, Zeleninová, 5 min, 213 kcal, 891 kJ
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
56,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
652,41 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesame, Instantní nudle ramen, 100 g, Sezam, 3 min, 86 kcal, 360 kJ
Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesame, Instantní nudle ramen, 100 g, Sezam, 3 min, 86 kcal, 360 kJ
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
321,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 218,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g
Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
54,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
905,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Maggi 5minutové terinové špagety v ovocné rajčatové omáčce 60g
Maggi 5minutové terinové špagety v ovocné rajčatové omáčce 60g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
903,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Maggi 5 Minuten Terrine Nudeln in Tomate Mozzarella Sauce 55g
Maggi 5 Minuten Terrine Nudeln in Tomate Mozzarella Sauce 55g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
54,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
990,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml
Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 6
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
818,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Maggi Fix pro vrstvené zelí s mletým masem a uzenou slaninou 31g
Maggi Fix pro vrstvené zelí s mletým masem a uzenou slaninou 31g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 7
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
985,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Maggi smetanová omáčka na pečeně ideální na řízky a plátky masa 228g
Maggi smetanová omáčka na pečeně ideální na řízky a plátky masa 228g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 7
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
659,01 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Maggi Fix na brambory do trouby s mletým masem a smaženou cibulkou 34g
Maggi Fix na brambory do trouby s mletým masem a smaženou cibulkou 34g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 7
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
896,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Maggi 5 minutová terina bramborová kaše se smaženou cibulkou krutony 59g
Maggi 5 minutová terina bramborová kaše se smaženou cibulkou krutony 59g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
54,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
973,57 Kč/1kg