4,5



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml2 137,77 Kč/1l
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml1 714,65 Kč/1l
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
OLORCHEE Intenzivní pečující kondicionér bez oplachování 500 ml2 336,52 Kč/1l
1 168,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Intenzivně pečující kondicionér Acidic Bonding Concentrate (Conditioner), 300 ml
2 166,67 Kč/1l
650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Acidic Bonding Concentrate Leave-in Treatment bezoplachová péče pro posílení vlasů 150 ml
3 874,29 Kč/1kg
678,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 500 ml
1 542,00 Kč/1l
771,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Acidic Color Gloss Heat Protection Treatment ochranný sprej pro tepelnou úpravu vlasů 190 ml
3 573,68 Kč/1l
679,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tekutý kondicionér KERATIN 200 ml
741,25 Kč/1l
148,25 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Syoss Odżywka do włosów Repair do Włosów Zniszczonych 250 ml
896,36 Kč/1l
224,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Redken Acidic Bonding Concentrate Balzám na vlasy 75 ml
10 413,33 Kč/1l
852,49 Kč
-71,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
781,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico K-PAK Reconstructing Conditioner 1000 ml
862,88 Kč/1l
862,88 Kč
Prodejce: Tersorte

Anian dvoufázový regenerační kondicionér 400ml
800,17 Kč/1l
320,07 Kč
Prodejce: somnia24

PILEXIL CONDITIONER proti vypadávání vlasů 200ml
3 507,85 Kč/1l
701,57 Kč
Prodejce: somnia24

Echosline Discipline Leave-in Conditioner bezoplachový kondicionér proti krepatění vlasů 300 ml
530,00 Kč/1l
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Joico JoiFull Volumizing Conditioner 250 ml
1 216,00 Kč/1l
304,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Nečistící kondicionér Salerm (1000 ml)
1 655,16 Kč/1l
1 655,16 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Pantene Miracle Hydration Odżywka do włosów 160 ml
587,13 Kč/1l
93,94 Kč
Prodejce: LAVONIO

Framesi Morphosis Restructure Conditioner 250ml
2 096,00 Kč/1l
524,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Fanola - Nourishing Conditioner 1000ml
251,23 Kč/1kg
251,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Chcete vylepšit svůj vzhled a zvýraznit svou krásu? Pak vám kondicionér na vlasy Redken ACIDIC BONDING CURLS 1 l pomůže dosáhnout vašich cílů! Užívejte si výhod a předností produktů Redken a dalších kadeřnických doplňků od 100% originálních značek.
- Typ: Kondicionér
- Vlastnosti: Složení obsahuje: 1:
- Vegan
- Bez sulfátů
- Bez silikonů
- Pohlaví:
- Dámské
- Unisex
- Vlastnosti: Bez parabenů
- Doporučené použití: Kudrnaté vlasy
- Složení:
- Citrát sodný
- Močovina
- Voda (Aqua)
- Kyselina citronová
- Vůně (parfém)
- Glycin
- Hydroxyethylmočovina
- Isopropylalkohol
- Isopropylmyristát
- Limonen
- Linalool
- Oktyldodekanol
- Fenoxyethanol
- Glycerol
- Cetearylalkohol
- Olej z kokosových ořechů
- Kokosový
- Bambucké máslo
- Kyselina citronová
- Sorbitol
- Behentrimonium chlorid
- Distearoylethyl dimonium chlorid
- Hydroxypropyl guar
- Avokádo
- Objem: 1 litr
Obnovující kondicionér pro kudrnaté vlasy
Kondicionér bez silikonů a sulfátů, který pomáhá obnovit poškozené kudrny a vlny.
Kondicionér Redken Acidic Bonding Curls Conditioner je určen k opravě a hydrataci poškozených kudrlin a vln.
Složení: aqua / voda - cetearyl alkohol - behentrimonium chlorid - sorbitol - glycerin - cocos nucifera oil / kokosový olej - isopropyl myristate - distearoylethyl dimonium chloride - hydroxyethyl urea -. oktyldodekanol - isopropylalkohol - parfum / vůně - citrát sodný - fenoxyethanol - kyselina citronová - modifikovaný bramborový škrob - limonen - glycin - hydroxypropylguar - linalool - citronellol (f.i.l. z70033454/1).
- Rozměry
- 1 L
- Hmotnost
- 1067 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Big Buy Cooking
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3474637208714
- Rozměry
- 1 L
- Hmotnost
- 1067 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Big Buy Cooking
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3474637208714
K tomu se hodí také

Redken Acidic Bonding Curls Shampoo 1000 ml
1 221,23 Kč/1l
1 221,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Redken Acidic Bonding Curls Leave-in Tretament 250 ml
3 174,07 Kč/1kg
857,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Hydrating Curl Cream stylingový krém pro kudrnaté vlasy 250 ml
2 680,00 Kč/1l
670,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Acidic Bonding Concentrate Leave-in Treatment bezoplachová péče pro posílení vlasů 150 ml
3 874,29 Kč/1kg
678,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Posilující šampon pro navrácení pevnosti vlasů Acidic Bonding Concentrate (Shampoo), 300 ml
2 340,63 Kč/1kg
702,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Redken Šampon pro péči o vlasy All Soft Shampoo
1 930,72 Kč/1l
965,36 Kč
Prodejce: somnia24

Redken All Soft Mega Curls Shampoo šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy 300 ml
2 200,27 Kč/1l
660,08 Kč
Prodejce: somnia24

Redken Vlasový Ošetřující Přípravek proti Krepatění Vlasů, 300ml
2 680,73 Kč/1l
804,22 Kč
Prodejce: somnia24

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Klementinka, Vanilka, Bílý mošus
12 999,67 Kč/1l
1 169,97 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Intenzivně pečující kondicionér Acidic Bonding Concentrate (Conditioner), 300 ml
2 166,67 Kč/1l
650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon pro kudrnaté a vlnité vlasy Acidic Bonding Curls (Silicone-Free Shampoo), 300 ml
2 934,23 Kč/1l
880,27 Kč
Prodejce: somnia24

Šampon Redken Haircare Extreme
1 356,79 Kč/1l
1 356,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 500 ml
1 542,00 Kč/1l
771,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostředek na zjemnění vlasů, 100 ml, Unisex, Kudrnaté vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti kudrnacení, Vyhlazující, Pumpovacíc lahvička
4 960,00 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Hydratující, Vyživující, Oprava, Lesklý, Změkčující, Posilující, 250 ml
2 808,80 Kč/1l
702,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Hloubková intenzivní péče o vlasy N°.0 (Intensive Bond Building Hair Treatment) 155 ml
236,52 Kč/1l
366,60 Kč
Prodejce: esiteo

Redken Acidic Bonding Curls Conditioner 300 ml
1 936,67 Kč/1l
581,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Steinborg SB-3001 Trouba 20 litrů černá
1 687,95 Kč
Prodejce: Enstore

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Zacuchané vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Vyživující, Oprava, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 828,00 Kč/1l
457,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Acidic Color Gloss Heat Protection Treatment ochranný sprej pro tepelnou úpravu vlasů 190 ml
3 573,68 Kč/1l
679,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhlazující a obnovující péče pro poškozené vlasy No.0 155 ml
319,78 Kč/1l
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 1000 ml
1 341,00 Kč/1l
1 341,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 19. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,3 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 137,77 Kč/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 714,05 Kč/1kg

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg