4,2



Na základě 22 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
HUGS by Akinu Sandy Silika gel (jemný - 0,5 - 2 mm) stelivo pro kočky 7,2 l34,31 Kč/1l
247,00 Kč
Prodejce: Akinu

Další informace o reklamě
HUGS by Akinu Silika gel levandule stelivo pro kočky 7,2 l40,14 Kč/1l
289,00 Kč
Prodejce: Akinu

Další informace o reklamě
HUGS by Akinu Silika gel bílý stelivo pro kočky 3,6 l36,39 Kč/1l
131,00 Kč
Prodejce: Akinu

Další informace o reklamě
15 kg steliva pro kočky, dřevěné stelivo, granulované stelivo, přírodní produkt, stelivo pro zvířata, hygienické stelivo38,24 Kč/1l
2 294,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Silikonové stelivo pro kočky - 3,8 litru - Antibakteriální, bezprašné
114,46 Kč/1l
434,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l
29,61 Kč/1l
900,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Vitakraft 14035, Granule, 2,2 kg, 5 l, Modrá, Zelená, Bílá
146,98 Kč/1l
734,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
21,59 Kč/1l
863,58 Kč
Prodejce: VISO

Calitti Crystals - Silikonové Stelivo Pro Kočky
56,31 Kč/1l
350,79 Kč
-136,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Duvo Plus Premium Silica stelivo pro kočky 16 litrů
31,84 Kč/1l
509,42 Kč
Prodejce: VISO

HUGS by Akinu Křemelinové stelivo pro kočky 20 l
15,65 Kč/1l
313,00 Kč
Prodejce: Akinu

Kočičí toeste Catmat, 40x50 cm, Voděodolné, Proti zápachu, EVA, Šedé
491,39 Kč/1kg
491,39 Kč
Prodejce: alleop

Podestýlka pro kočky Brit Fresh for Cats Excellent 10 kg
23,14 Kč/1kg
231,40 Kč
Prodejce: VISO

Catit Go Natural Levandule vonící podestýlka pro kočky Purple Purple One Size
169,11 Kč/1kg
947,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Żwirek bentonitowy dla kota 5 litrów
31,94 Kč/1l
159,70 Kč
Prodejce: Katomix

DIAMENTIQ Neutrální, silikonová, nehrudkující stelivo pro kočky - 6x5 l
1 014,21 Kč/1kg
2 068,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bentonitová podestýlka pro kočky NEUTRAL 10l
14,70 Kč/1l
147,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Podestýlka Biokat's Classic 10l
0,02 Kč/1kg
1 133,95 Kč
-918,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
215,00 Kč
Prodejce: STREFA

Cat Litter Katzenstreu - klumpenbildend | staubfrei 7kg | YARRAH
41,04 Kč/1kg
287,31 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
8x Mersjo Neutrální silikátové stelivo pro kočky 3,8 l
Silikátové stelivo pro kočky Mersjo Neutral mění pravidla hry pro majitele koček!
Nabízí bezproblémové a bezzápachové řešení pro udržování čistoty v kočičím boxu.
Zde je důvod, proč je stelivo pro kočky Mersjo Neutral ideální volbou pro vašeho chlupatého přítele:
VÝHODY:
- 100% přírodní složky
- 100% biologicky odbouratelné
- Ideální pro citlivé kočky
- Bezprašné
- Šetrný k tlapkám - zaoblené krystalky jsou měkké pro tlapky vaší kočky a poskytují jí maximální pohodlí při používání.
- Antialergenní a antibakteriální - ideální pro alergické kočky
- Extrémně absorpční
- Neutralizuje nepříjemné pachy
PREMIUM CLASS
Naše pokročilé složení pohlcuje a zachycuje vlhkost a pachy, takže váš domov voní svěžestí a čistotou. Uvnitř našeho silikagelu se nachází struktura s mimořádně velkým počtem mikropórů, díky čemuž má Mersjo Neutral vyšší schopnost pohlcovat vlhkost a pachy než většina podobných výrobků na trhu.
BEZPEČNÉ
Silikátové stelivo Mersjo je nejvyšší kvality: nevznikají alergie, nešíří se bakterie ani prach po domě.
Kočka i její majitel jsou spokojeni.
HYGIENA A MIMOŘÁDNÁ SAVOST
Co je důležité na denním pořádku, je to, že stelivo má elegantní vzhled před i po použití a případné pachy jsou co nejrychleji odstraněny díky mimořádně vysoké absorpční schopnosti krystalů.
ŠETRNÉ KE KOČKÁM A PŘÍRODĚ
Mersjo je zcela přírodní stelivo vyrobené z minerálů: šetrné k přírodě.
POUŽITÍ
- Před nasypáním steliva do boxu jej důkladně umyjte a osušte.
- Poté naplňte box 5cm vrstvou steliva.
- Zhruba po několika dnech je vhodné stelivo vyměnit a vaničku důkladně umýt.
Nezapomeňte: Kočičí stelivo zahrabané ve vaničce by se mělo pravidelně odstraňovat vhodnou lopatkou. Podestýlka po navlhčení zežloutne, což umožňuje kontrolovat její spotřebu; podestýlka pohlcuje tekutiny a neutralizuje nepříjemné pachy.
Jsme si jisti, že si vy i váš chlupatý přítel zamilujete pohodlí a výhody steliva Mersjo Neutral!
VÝROBCE
Mersjo je značka výrobků pro domácí mazlíčky a jejich majitele, včetně majitelů koček čistokrevných, domácích, a všech mezi nimi. Dbáme na ekologii a hospodárnost. Výrobky Mersjo mají být prospěšné pro zdraví kočky, peněženku zákazníka a planetu, na které kočka i zákazník žijí.
Vítáme všechny kočky a jejich majitele!
SPECIFIKACE VÝROBKŮ
- Název: Silikátové stelivo
- Varianta: Mersjo NEUTRAL
- Značka: Mersjo
- Objem: 8x3,8l
- Barva: bezbarvá s modrými skvrnami
- Vůně : bez vůně
- Složení: přírodní silikagel (křemičitan)
- Hmotnost s obalem: 12,75 kg
- Rozměry kartonu: 1,5 kg Rozměry: 29x39x30 cm
- Délka
- 29 cm
- Hmotnost
- 12.75 kg
- Objem
- 30.4 l
- Model
- Neutral
- Kód EAN
- 5904553963261
- Číslo produktu
- Mersjo Neutral
- Výrobce
- Mersjo
- Délka
- 29 cm
- Hmotnost
- 12.75 kg
- Objem
- 30.4 l
- Model
- Neutral
- Kód EAN
- 5904553963261
- Číslo produktu
- Mersjo Neutral
- Výrobce
- Mersjo
K tomu se hodí také

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
16,05 Kč/1l
61,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Vitakraft 14035, Granule, 2,2 kg, 5 l, Modrá, Zelená, Bílá
146,98 Kč/1l
734,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

8x 3,8L Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Levandule – Kočkolit, bezprašné & vysoce savé
17,47 Kč/1l
531,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální stelivo pro kočky | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l
27,96 Kč/1l
1 700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l
29,61 Kč/1l
900,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Feandrea škrabadlo 206 cm, XXL, s 13 škrabadly, 2 plošiny béžová
2 299,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
21,59 Kč/1l
863,58 Kč
Prodejce: VISO

Grundig VCC 3850 A, 800 W, Cylindrový, Suchý, Prachový sáček, 2,1 l, HEPA
2 145,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

REAVET Maine Coon Complex, speciální doplňkové krmivo pro velká plemena koček - Main Coon food, krmivo pro mainské mývalí kočky, všestranná péče vhodná pro daný druh kočky
29 925,00 Kč/1kg
1 795,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

relaxační hračka pro kočky s myší
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Calitti Crystals - Silikonové Stelivo Pro Kočky
56,31 Kč/1l
350,79 Kč
-136,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kočkolit CATCLIN 8 l
51,12 Kč/1l
408,96 Kč
Prodejce: VISO

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky 27111, kočičí strom s jeskyní, dutinou, plošinami a sisalem, šedé, výška: 118 cm
1 489,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

3.silikonová podestýlka pro kočky Mersjo 8 l neutrální - křišťálová podestýlka, bez vůně, bezprašná a extrémně savá
42,00 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

5x 3,8L Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Levandule – Kočkolit, bezprašné & vysoce savé
17,63 Kč/1l
335,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

HUGS by Akinu Sandy Silika gel (jemný - 0,5 - 2 mm) stelivo pro kočky 7,2 l
34,31 Kč/1l
247,00 Kč
Prodejce: Akinu

5x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Neutral – Kočkolit, bez vůně, bezprašné & savé
17,32 Kč/1l
329,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

15 kg steliva pro kočky, dřevěné stelivo, granulované stelivo, přírodní produkt, stelivo pro zvířata, hygienické stelivo
38,24 Kč/1l
2 294,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky Antibakteriální kočičí písek | Sada 8 x 3,8 l = 30 l
74,24 Kč/1kg
980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Podestýlka Biokat's Diamond Care Fresh 8l
39,73 Kč/1kg
391,55 Kč
-85,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
306,23 Kč
Prodejce: VISO

WISFOR Toaletní box pro kočky s lopatkou na stelivo, víko s poklopem, skládací, 41×51×38 cm
310,42 Kč/1kg
800,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Duvo Plus Premium Silica stelivo pro kočky 16 litrů
31,84 Kč/1l
509,42 Kč
Prodejce: VISO

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Premium Crystals Silicate Litter | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 4 ks 4 x 3,8 l = 15 l
29,61 Kč/1l
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 6 ks 6 x 3,8 l = 22 l
32,02 Kč/1l
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
73% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
73%5% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
5%5% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
5%5% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
5%14% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
14%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kočičí stelivo
Hmotnost 12,75 kgModel Sensitive
Moji dva střešní králíci si kočičí stelivo velmi oblíbili, hned ho přijali.
Ohodnoceno dne 26. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Hmotnost 12,75 kgModel Lavender
Super
Ohodnoceno dne 22. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kočičí stelivo
Hmotnost 12,75 kgModel Sensitive
Podestýlka ve srovnání s ostatními nebyla tak dobrá. Zápach zůstává, ale ano... dělá, že je třeba něco udělat. Bohužel bych nedoporučoval
Ohodnoceno dne 10. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Není ekonomické
Hmotnost 12,75 kgModel Neutral
Nelíbila se mi kvalita výrobku. zápach se objevil již druhý den
Ohodnoceno dne 22. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tato podestýlka je pro kočky nebezpečná; obsahuje velké množství jemného prachu. Moje kočka začala brzy silně kašlat.
Hmotnost 12,75 kgModel Sensitive
Jemný prach se kočce dostává do plic. Nechápala jsem hned, co se děje, a snažila jsem se kočku léčit, ale její stav se stále zhoršoval. Pak jsem změnila značku steliva a příšerný kašel ustoupil (ale od té doby uplynuly dva měsíce a kočičí plíce se stále plně nezotavily). Dodání bylo jako vždy rychlé a efektivní, bez jakýchkoli problémů.
Ohodnoceno dne 17. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Hmotnost 12,75 kgModel Lavender
Ohodnoceno dne 3. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Hmotnost 1,5 kgModel Sensitive
Ohodnoceno dne 16. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 7,5 kgModel Lavender
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

5x jednorázová kočičí toaleta PH CONTROL, s bentonitovou podestýlkou 5x2,7l + lopatka
610,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
45,66 Kč/1kg

HUGS by Akinu Sandy Silika gel (jemný - 0,5 - 2 mm) stelivo pro kočky 7,2 l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
247,00 Kč
Prodejce: Akinu
34,31 Kč/1l

HUGS by Akinu Silika gel bílý stelivo pro kočky 3,6 l
131,00 Kč
Prodejce: Akinu
36,39 Kč/1l

HUGS by Akinu Silika gel levandule stelivo pro kočky 7,2 l
289,00 Kč
Prodejce: Akinu
40,14 Kč/1l

Bentonitová podestýlka pro kočky levandule LAVENDER 10l
159,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
15,90 Kč/1l

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky se svěží levandulovou vůní | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
1 900,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
31,25 Kč/1l

HILTON Super hrudkující tofu stelivo 5x2,5 kg
1 313,33 Kč
Prodejce: SuperMerchant
515,03 Kč/1kg

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální stelivo pro kočky | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
1 700,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
27,96 Kč/1l

DIAMENTIQ Tofu Matcha Ultra hrudkující - podestýlka pro rostliny - 6x2,5kg
1 160,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
464,40 Kč/1kg

Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky Antibakteriální kočičí písek | Sada 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
980,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
74,24 Kč/1kg

Super Benek Přírodní kukuřičná podestýlka 35l / 22kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
32,68 Kč/1l

PETKIT Tofu stelivo pro kočky 5 v 1 2 sáčky 7,2 kg - aktivní uhlí, splachovací
2 595,58 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
360,50 Kč/1l

Cats Best 10kg Smart kočičí stelivo s granulemi



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(12)Počet hodnocení: 12
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
35,29 Kč/1l

Katzenstreu Super Benek Compact Natural 25 l
954,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
38,19 Kč/1l

HILTON Bentonitová podestýlka s aktivním uhlím bílá 4x5l



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
621,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
124,27 Kč/1l

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
900,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
29,61 Kč/1l

Arena Bazyl 20 L 18 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
30,42 Kč/1l

Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 6 ks 6 x 3,8 l = 22,8 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
780,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
34,21 Kč/1l

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(22)Počet hodnocení: 22
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
17,27 Kč/1l

Podestýlka pro kočky Leo - příroda



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
253,08 Kč/1kg