4,3



Na základě 171 hodnocení
Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč-107,83Kč
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli842,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Další informace o reklamě
Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky47,97 Kč/1kg
1 199,32 Kč
Prodejce: boni-shop

Další informace o reklamě
Krmivo pro holuby univerzální směs 25kg Krmivo pro holuby45,07 Kč/1kg
1 126,75 Kč
Prodejce: boni-shop

Další informace o reklamě
20 kg krmivo pro volně žijící ptáky s moučnými červy bez skořápek83,04 Kč/1kg
1 660,82 Kč
Prodejce: boni-shop

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
89,72 Kč/1kg
1 004,86 Kč
Prodejce: boni-shop

Slunečnicová semínka 25 kg černá přírodní divoké ptáky koně malá zvířata GiDeli
999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramů se síťkou
63,32 Kč/1kg
1 139,77 Kč
Prodejce: boni-shop

ZIVELA 25kg krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež s obilím Krmivo s obilím | Krmivo pro drůbež, kuřata, husy, kachny Bez GMO, 100% přírodní | Obilná směs 25 kg
745,13 Kč
-51,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
693,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

5 kg slunečnicových semínek loupaných | Ideální pro mladé ptáky | Celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | 5 kg slunečnicových semínek loupaných - krmivo pro volně žijící ptáky
604,67 Kč
-105,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Vitakraft Vita Garden Protein Mix (1 kg)
143,88 Kč/1kg
143,88 Kč
Prodejce: VISO

Dehner Natura Premium krmivo pro volně žijící ptáky, obilné krmivo / měkké krmivo, celoroční krmivo s vysokým obsahem bílkovin / vysokým obsahem energie, vysoce kvalitní krmivo pro volně žijící ptáky, 5 kg
1 392,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky
52,14 Kč/1kg
1 303,53 Kč
Prodejce: boni-shop

POSH Krmivo pro volně žijící ptáky 25 kg - Prémiová čtyřsezónní směs
749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

wildtier liebe Edel Mehlwürmer sušené 800g I Sušené moučné červy pro ptáky a ježky I Sušené moučné červy, krmivo pro ptáky - hmyzí krmivo pro zahradní ptáky
1 975,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Dehner Natura Premium krmivo pro volně žijící ptáky, slunečnicová semínka, celoroční krmivo s vysokým obsahem bílkovin / vysokým obsahem energie, vysoce kvalitní krmivo pro volně žijící ptáky, 20 kg
1 877,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Dehner Natura Premium – kuličky pro sýkorky bez síťky, celoroční krmivo pro volně žijící ptáky s vysokým obsahem bílkovin a energie, krmivo pro volně žijící ptáky, 100 kusů po 90 g (9 kg), karton z výroby s certifikátem FSC®
1 787,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Erdtmanns 030021, Směs, 1 kg, Univerzální
1 236,18 Kč/1kg
1 236,18 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Prestige Grande Pappagalli - 20 kg
48,10 Kč/1kg
1 015,82 Kč
-53,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
961,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

ERDTMANN ERDTMANN Slunečnicová semena 1,0kg 196295
1 281,29 Kč/1kg
1 281,29 Kč
Prodejce: NeuertsShop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
ZIVELA prémiová krmná směs pro volně žijící ptáky pro každé roční období
ZIVELA je jedinečné rozptýlené krmivo, které je speciálně přizpůsobeno potřebám volně žijících ptáků. Bez ohledu na roční období poskytuje tato výživná a pestrá směs vašim opeřeným přátelům energii a živiny, které potřebují, aby zůstali zdraví a vitální po celý rok.
Důležité vlastnosti krmiva pro ptáky ZIVELA:
- Složení bohaté na živiny: směs ZIVELA se skládá z pečlivě vybraných surovin, jako je loupaný oves, různé druhy prosa (žluté, bílé, červené, zelené), lněné semínko, čirok (červený a bílý) a černé slunečnicové semínko. Toto bohaté složení dodává ptákům nejen energii, ale také bílkoviny, vitamíny a minerální látky, které jsou nezbytné pro jejich zdravý vývoj.
- Ideální po celý rok: krmivo ZIVELA je určeno k celoroční podpoře volně žijících ptáků. Ať už je mrazivá zima nebo horké léto, ZIVELA poskytuje ptákům nepřetržitý zdroj výživy a pomáhá jim prospívat i v náročných klimatických podmínkách.
- Vysoká čistota: Krmivo s čistotou 95-97 % neobsahuje zbytečné nečistoty a plnidla, a je tak ideální volbou pro ty, kteří pečují o zdraví svých ptáků.
Složení:
- Složení: loupaný oves
- Žluté proso
- Bílé proso
- Červené proso
- Zelené proso
- Lněné semínko
- Červený čirok
- Bílý čirok
- Černé slunečnicové semeno
Proč si vybrat krmivo pro ptáky ZIVELA?
ZIVELA není jen krmivo pro ptáky, je to závazek pro zdraví a pohodu volně žijících ptáků ve vašem okolí. Výběrem této směsi jim nabídnete kompletní stravu, která podporuje jejich přirozené nutriční potřeby. Nabídněte svým opeřeným přátelům to nejlepší výživné a chutné krmivo, které přiláká na vaši zahradu různé druhy ptáků a vytvoří skutečnou ptačí svatyni.
ZIVELA vám za to vaši opeření přátelé poděkují.
- Hmotnost
- 10000 g
- Obsah vlhkosti
- 12
- Druh krmiva
- Krmná směs
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5907009170046
- Výrobce
- Zivela
- Schvalovací číslo
- PL000ZIV
- Hmotnost
- 10000 g
- Obsah vlhkosti
- 12
- Druh krmiva
- Krmná směs
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5907009170046
- Výrobce
- Zivela
- Schvalovací číslo
- PL000ZIV
K tomu se hodí také

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
89,72 Kč/1kg
1 004,86 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
47,97 Kč/1kg
1 199,32 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli
842,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Slunečnicová semínka 25 kg černá přírodní divoké ptáky koně malá zvířata GiDeli
999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Slunečnicová semínka 10 kg černá přírodní divoké ptáky koně malá zvířata GiDeli
638,72 Kč
-38,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

ZIVELA 25kg krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež s obilím Krmivo s obilím | Krmivo pro drůbež, kuřata, husy, kachny Bez GMO, 100% přírodní | Obilná směs 25 kg
745,13 Kč
-51,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
693,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramů se síťkou
63,32 Kč/1kg
1 139,77 Kč
Prodejce: boni-shop

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 200 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
74,59 Kč/1kg
1 342,61 Kč
Prodejce: boni-shop

5 kg slunečnicových semínek loupaných | Ideální pro mladé ptáky | Celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | 5 kg slunečnicových semínek loupaných - krmivo pro volně žijící ptáky
604,67 Kč
-105,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

wildtier liebe Edel Mehlwürmer sušené 800g I Sušené moučné červy pro ptáky a ježky I Sušené moučné červy, krmivo pro ptáky - hmyzí krmivo pro zahradní ptáky
1 975,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
901,04 Kč
Prodejce: somnia24

Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky
52,14 Kč/1kg
1 303,53 Kč
Prodejce: boni-shop

10 kg slunečnicových semínek loupaných | Ideální pro mladé ptáky | Celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | 10 kg slunečnicových semínek loupaných - krmivo pro volně žijící ptáky
869,00 Kč
-63,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
805,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
302,30 Kč
Prodejce: eu-bay_de

10 x knoflíková baterie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 průmyslové zboží
743,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

16MP 1080P venkovnšª kamera Detekce pole Infra?ervenš¢ kamera 2,0palcovy TFT barevny displej Dennšª no?nšª pou?itšª Kamera s no?nšªm vidš§nšªm IP66 Vodotš§snš¢ 12 jazyk? VolitelnšŠ
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick
![Obrázek produktu pro [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
206,04 Kč
Prodejce: TR8

grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
122,27 Kč/1kg
1 222,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Mucola ptačí budka ptačí krmítko dřevěná ptačí vila ptačí domky krmení silo krmení hnízdní budka ptačí budka - bílá / šedá
1 692,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

30 kg Pšenice čištěná Krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež Krmná pšenice Krmivo pro ptáky Sklizeň 2023 DML
960,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Camelion Alkalická baterie AG10 0% rtuť/Hg 10 ks - Baterie - LR 54/V10GA
113,00 Kč
Prodejce: Warehouse

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
1 372,28 Kč
-408,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
963,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,36 Kč/1kg
297,39 Kč
Prodejce: Katomix

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
460,19 Kč
Prodejce: somnia24

Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Krmivo pro volně žijící ptáky 10 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli
476,69 Kč
-16,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
459,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

JR Farm Grainless Drops 140g - Karotte
390,13 Kč/1kg
436,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

TRESKO® Ohebná zahradní hadice 30 m ohebná ohebná hadice na vodu rozšiřitelná ohebná hadice
24,40 Kč/1m
732,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

3 kusy LED nočních světelných zásuvek stmívatelných v teplé bílé barvě s detektorem pohybu a soumrakovým senzorem pro schody, ložnici, chodbu
659,89 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A++.
Prodejce: lapamax
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%6% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
6%2% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
2%8% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
8%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodná dobrota pro Tweetyho a spol.
Hmotnost 30 kg
Toto sypané krmivo je té nejvyšší kvality! Ptáčci ho milují a sousedé se zlobí, protože ti opeřenci teď chodí na krmení už jen ke mně! Brzy si budu muset objednat další zásoby!
Ohodnoceno dne 6. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
nejlepší kvalita
Hmotnost 20 kg
Všichni ptáci toto krmivo s nadšením konzumují. Ráno přilétají sýkorky a brhlíci, pak kosi, vrabci a pěnkavy a nakonec, než se opět setmí, sýkorky a brhlíci.
Ohodnoceno dne 18. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
objednáno + zaplaceno + doručeno = spokojeno
Hmotnost 25 kg
Popořadě: vrabci atd. se na něm hned vyřádili! Zboží dorazilo rychle - chudák balíkový dopravce! - Zboží odpovídá popisu. Velmi se mi ulevilo! Žádná pšenice ani kukuřice k rozpoznání!
Ohodnoceno dne 6. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá kvalita
Hmotnost 5 kg
Volně žijící ptáci ji milují. Ideální pro letní přikrmování a bylo dodáno rychle a bezpečně zabalené. Jsem velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 30. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno v pořádku
Hmotnost 25 kg
Pokud cena zůstane stejná, koupím to znovu, ročně toho spotřebujeme asi 200 kg
Ohodnoceno dne 17. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krmivo pro ptáčky
Hmotnost 10 kg
Jsem spokojená, zásilka dorazila v pořádku, krmivo vláčkům chutná, podle mě super.
Ohodnoceno dne 27. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krmivo pro volně žijící ptáky
Hmotnost 10 kg
Kvalitní a velmi cenově výhodné krmivo pro ptáky, které si ptáci rádi berou. Rychlé dodání
Ohodnoceno dne 19. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající
Hmotnost 30 kg
Naše ptáci jsou nadšení. Nejlepší krmivo pro celoroční krmení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(135)Počet hodnocení: 135
842,04 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 199,32 Kč
Prodejce: boni-shop
47,97 Kč/1kg

Krmivo pro andulky 25kg
1 712,92 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmivo pro holuby univerzální směs 25kg Krmivo pro holuby



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 126,75 Kč
Prodejce: boni-shop
45,07 Kč/1kg

Tukové krmivo 10 kg, krmivo pro ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
991,83 Kč
Prodejce: boni-shop
99,18 Kč/1kg

20 kg krmivo pro volně žijící ptáky s moučnými červy bez skořápek
1 660,82 Kč
Prodejce: boni-shop
83,04 Kč/1kg

Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 303,53 Kč
Prodejce: boni-shop
52,14 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 345,40 Kč
Prodejce: boni-shop
65,63 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 200 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 342,61 Kč
Prodejce: boni-shop
74,59 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů se síťkou



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 041,16 Kč
Prodejce: boni-shop
115,68 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
964,85 Kč
Prodejce: boni-shop
107,21 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 200 x cca 90 gramů se síťkou



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 347,26 Kč
Prodejce: boni-shop
74,85 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková premium s hmyzem 100 x cca 90 gramů se síťkou



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 016,03 Kč
Prodejce: boni-shop
112,89 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 004,86 Kč
Prodejce: boni-shop
89,72 Kč/1kg

Krmivo pro volně žijící ptáky 20 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(135)Počet hodnocení: 135
699,99 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 15 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(135)Počet hodnocení: 135
579,99 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 10 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(135)Počet hodnocení: 135
476,69 Kč
-16,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
459,99 Kč
Prodejce: Posh

Gecko Nutrition Banana Papaya – krmivo: gekon korunovaný, Felsum 100 g
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Leimüller Krmivo pro volně žijící ptáky – celoroční 25 kg (bez slupek) – krmivo pro volně žijící ptáky bez slupek, celoroční krmivo, sypané krmivo
1 535,70 Kč
Prodejce: Agrarzone
61,43 Kč/1kg