4,3



Na základě 169 hodnocení
Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (3 kg)
469,05 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
360,73 Kč-108,32Kč
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli842,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Další informace o reklamě
Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

Další informace o reklamě
20 kg krmivo pro volně žijící ptáky s moučnými červy bez skořápek82,25 Kč/1kg
1 645,00 Kč
Prodejce: boni-shop

Další informace o reklamě
Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky51,81 Kč/1kg
1 295,17 Kč
Prodejce: boni-shop

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

Dehner Natura Premium krmivo pro volně žijící ptáky, obilné krmivo / měkké krmivo, celoroční krmivo s vysokým obsahem bílkovin / vysokým obsahem energie, vysoce kvalitní krmivo pro volně žijící ptáky, 5 kg
1 392,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

3 kg slunečnicových semínek loupaných | Ideální pro mladé ptáky | Celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | 3 kg slunečnicových semínek loupaných - krmivo pro volně žijící ptáky
469,05 Kč
-108,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
360,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

POSH Krmivo pro volně žijící ptáky 25 kg - Prémiová čtyřsezónní směs
749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Vitakraft Vita Garden Scatter Food Protein Mix - 1kg
143,88 Kč/1kg
143,88 Kč
Prodejce: VISO

Leimüller Krmivo pro volně žijící ptáky – celoroční 5 kg (4 roční období) – rakouské krmivo pro volně žijící ptáky, celoroční krmivo, sypané krmivo
112,10 Kč/1kg
560,50 Kč
Prodejce: Agrarzone

Krmivo pro volně žijící ptáky Winter 2,5 kg Sypací krmivo Celoroční krmivo pro sýkorky Naturmix GiDeli
348,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Slunečnicová semínka 20 kg loupaná přírodní ptačí krmivo volně žijící ptáci zimní krmivo GiDeli
1 916,74 Kč
-416,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Leimüller Krmivo pro volně žijící ptáky – celoroční 25 kg (bez slupek) – krmivo pro volně žijící ptáky bez slupek, celoroční krmivo, sypané krmivo
61,43 Kč/1kg
1 535,70 Kč
Prodejce: Agrarzone

Slunečnicová semínka pruhovaná 25 kg Krmivo pro volně žijící ptáky Sypané krmivo Celoročně GiDeli
1 074,41 Kč
-24,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 049,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Konopná semena 5 kg neloupaná, bílkoviny, ptačí krmivo, volně žijící ptáci, koně, drůbež, GiDeli
659,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Leimüller Krmivo pro volně žijící ptáky 5 kg (Premium bez pšenice) – Krmivo pro volně žijící ptáky bez pšenice, celoroční krmivo s slunečnicovými semínky
116,98 Kč/1kg
584,88 Kč
Prodejce: Agrarzone

Krmivo pro andulky 25kg
1 214,48 Kč
Prodejce: boni-shop

Agrarzone Krmivo pro volně žijící ptáky Allround 20 kg
36,28 Kč/1kg
725,67 Kč
Prodejce: Agrarzone

Leimüller Krmivo pro volně žijící ptáky – celoroční 5 kg (Classic) – rakouské krmivo pro volně žijící ptáky, celoroční krmivo, sypané krmivo
97,47 Kč/1kg
487,36 Kč
Prodejce: Agrarzone

Slunečnicová semena Krmivo pro volně žijící ptáky 25 kg Nové
41,89 Kč/1kg
1 047,18 Kč
Prodejce: ORBITREXEU
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
ZIVELA prémiová krmná směs pro volně žijící ptáky pro každé roční období
ZIVELA je jedinečné rozptýlené krmivo, které je speciálně přizpůsobeno potřebám volně žijících ptáků. Bez ohledu na roční období poskytuje tato výživná a pestrá směs vašim opeřeným přátelům energii a živiny, které potřebují, aby zůstali zdraví a vitální po celý rok.
Důležité vlastnosti krmiva pro ptáky ZIVELA:
- Složení bohaté na živiny: směs ZIVELA se skládá z pečlivě vybraných surovin, jako je loupaný oves, různé druhy prosa (žluté, bílé, červené, zelené), lněné semínko, čirok (červený a bílý) a černé slunečnicové semínko. Toto bohaté složení dodává ptákům nejen energii, ale také bílkoviny, vitamíny a minerální látky, které jsou nezbytné pro jejich zdravý vývoj.
- Ideální po celý rok: krmivo ZIVELA je určeno k celoroční podpoře volně žijících ptáků. Ať už je mrazivá zima nebo horké léto, ZIVELA poskytuje ptákům nepřetržitý zdroj výživy a pomáhá jim prospívat i v náročných klimatických podmínkách.
- Vysoká čistota: Krmivo s čistotou 95-97 % neobsahuje zbytečné nečistoty a plnidla, a je tak ideální volbou pro ty, kteří pečují o zdraví svých ptáků.
Složení:
- Složení: loupaný oves
- Žluté proso
- Bílé proso
- Červené proso
- Zelené proso
- Lněné semínko
- Červený čirok
- Bílý čirok
- Černé slunečnicové semeno
Proč si vybrat krmivo pro ptáky ZIVELA?
ZIVELA není jen krmivo pro ptáky, je to závazek pro zdraví a pohodu volně žijících ptáků ve vašem okolí. Výběrem této směsi jim nabídnete kompletní stravu, která podporuje jejich přirozené nutriční potřeby. Nabídněte svým opeřeným přátelům to nejlepší výživné a chutné krmivo, které přiláká na vaši zahradu různé druhy ptáků a vytvoří skutečnou ptačí svatyni.
ZIVELA vám za to vaši opeření přátelé poděkují.
- Hmotnost
- 30000 g
- Obsah vlhkosti
- 12
- Druh krmiva
- Krmná směs
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5907009170022
- Výrobce
- Zivela
- Schvalovací číslo
- PL000ZIV
- Hmotnost
- 30000 g
- Obsah vlhkosti
- 12
- Druh krmiva
- Krmná směs
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5907009170022
- Výrobce
- Zivela
- Schvalovací číslo
- PL000ZIV
K tomu se hodí také

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období, prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (1 kg)
413,83 Kč
-108,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
305,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (5 kg)
496,66 Kč
-108,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
388,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období, prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (30 kg)
938,39 Kč
-77,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
860,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (20 kg)
744,85 Kč
-106,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
638,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli
842,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Dehner Natura Premium krmivo pro volně žijící ptáky, obilné krmivo / měkké krmivo, celoroční krmivo s vysokým obsahem bílkovin / vysokým obsahem energie, vysoce kvalitní krmivo pro volně žijící ptáky, 5 kg
1 392,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Vitakraft Vita Garden Scatter Food Protein Mix - 1kg
143,88 Kč/1kg
143,88 Kč
Prodejce: VISO

3 kg slunečnicových semínek loupaných | Ideální pro mladé ptáky | Celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | 3 kg slunečnicových semínek loupaných - krmivo pro volně žijící ptáky
469,05 Kč
-108,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
360,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Sada na stavbu budky pro ptáky (velká), barva: červená (jako ocas bobra)
1 701,81 Kč
-493,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 208,49 Kč
Prodejce: ManufakturMartinshof

5 kg slunečnicových semínek loupaných | Ideální pro mladé ptáky | Celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | 5 kg slunečnicových semínek loupaných - krmivo pro volně žijící ptáky
604,67 Kč
-105,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

10 kg slunečnicových semínek loupaných | Ideální pro mladé ptáky | Celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | 10 kg slunečnicových semínek loupaných - krmivo pro volně žijící ptáky
869,00 Kč
-63,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
805,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Krmivo pro volně žijící ptáky 10 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli
476,69 Kč
-16,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
459,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

ProGarden ptačí budka PTAČÍ KRMÍTKO pro obiloviny zahradní terasa
228,00 Kč
Prodejce: Vilde

POSH Krmivo pro volně žijící ptáky 25 kg - Prémiová čtyřsezónní směs
749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 20 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli
699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Slunečnicová semínka 10 kg černá přírodní divoké ptáky koně malá zvířata GiDeli
638,72 Kč
-38,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky
51,81 Kč/1kg
1 295,17 Kč
Prodejce: boni-shop

Oral-B Vitality Pro, Dospělý, Rotační kartáček, Denní péče, Citlivý, Černá, 2 min, Baterie
1 405,00 Kč/1kg
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

FCH altán pop-up vodotěsný skládací altán se 4 bočními stěnami zahradní altán na terasu kempování festival, zahradní stan UV ochrana 50+, 2 x 2 m, šedý
1 799,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Deštník 180 cm barevný
429,44 Kč
Prodejce: Special-trends

Akumulátorová strunová sekačka Einhell Power X-Change GC-CT 18/24 Li-Solo
1 515,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Tichý, malý a kreativní mini elektrický ventilátor se čtyřmi rychlostními stupni pro domácí kancelář, přenosný stolní bezlopatkový ventilátor napájený přes USB
1 492,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Krmivo pro volně žijící ptáky 1 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli
232,07 Kč
-52,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
179,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Sací hubice Kartáč vhodný pro vysavače Dyson V7 V8 V10 V11 V15 Příslušenství 966489-08 Měkký váleček kartáče Turbo brush
3 413,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu

Sibiřská borůvka - Lonicera caerulea kamtschatica 30 cm
109,55 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%6% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
6%2% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
2%8% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
8%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodná dobrota pro Tweetyho a spol.
Hmotnost 30 kg
Toto sypané krmivo je té nejvyšší kvality! Ptáčci ho milují a sousedé se zlobí, protože ti opeřenci teď chodí na krmení už jen ke mně! Brzy si budu muset objednat další zásoby!
Ohodnoceno dne 6. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
nejlepší kvalita
Hmotnost 20 kg
Všichni ptáci toto krmivo s nadšením konzumují. Ráno přilétají sýkorky a brhlíci, pak kosi, vrabci a pěnkavy a nakonec, než se opět setmí, sýkorky a brhlíci.
Ohodnoceno dne 18. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
objednáno + zaplaceno + doručeno = spokojeno
Hmotnost 25 kg
Popořadě: vrabci atd. se na něm hned vyřádili! Zboží dorazilo rychle - chudák balíkový dopravce! - Zboží odpovídá popisu. Velmi se mi ulevilo! Žádná pšenice ani kukuřice k rozpoznání!
Ohodnoceno dne 6. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá kvalita
Hmotnost 5 kg
Volně žijící ptáci ji milují. Ideální pro letní přikrmování a bylo dodáno rychle a bezpečně zabalené. Jsem velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 30. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno v pořádku
Hmotnost 25 kg
Pokud cena zůstane stejná, koupím to znovu, ročně toho spotřebujeme asi 200 kg
Ohodnoceno dne 17. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krmivo pro ptáčky
Hmotnost 10 kg
Jsem spokojená, zásilka dorazila v pořádku, krmivo vláčkům chutná, podle mě super.
Ohodnoceno dne 27. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krmivo pro volně žijící ptáky
Hmotnost 10 kg
Kvalitní a velmi cenově výhodné krmivo pro ptáky, které si ptáci rádi berou. Rychlé dodání
Ohodnoceno dne 19. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající
Hmotnost 30 kg
Naše ptáci jsou nadšení. Nejlepší krmivo pro celoroční krmení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(133)Počet hodnocení: 133
842,04 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop
34,30 Kč/1kg

Krmivo pro andulky 25kg
1 214,48 Kč
Prodejce: boni-shop

20 kg krmivo pro volně žijící ptáky s moučnými červy bez skořápek
1 645,00 Kč
Prodejce: boni-shop
82,25 Kč/1kg

Tukové krmivo 10 kg, krmivo pro ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
609,64 Kč
Prodejce: boni-shop
60,96 Kč/1kg

Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 295,17 Kč
Prodejce: boni-shop
51,81 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 200 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 002,16 Kč
Prodejce: boni-shop
55,68 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková premium s hmyzem 100 x cca 90 gramů se síťkou



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
658,86 Kč
Prodejce: boni-shop
73,21 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop
60,71 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
964,85 Kč
Prodejce: boni-shop
107,21 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 273,76 Kč
Prodejce: boni-shop
62,13 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů se síťkou



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 041,16 Kč
Prodejce: boni-shop
115,68 Kč/1kg

Krmivo pro volně žijící ptáky 10 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(133)Počet hodnocení: 133
476,69 Kč
-16,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
459,99 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 20 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(133)Počet hodnocení: 133
699,99 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 15 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(133)Počet hodnocení: 133
579,99 Kč
Prodejce: Posh

GiDeli krmivo pro slepice 15 kg – kompletní krmivo pro nosnice pro optimální snášku



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
549,99 Kč
Prodejce: Posh

Leimüller Krmivo pro volně žijící ptáky – celoroční 25 kg (bez slupek) – krmivo pro volně žijící ptáky bez slupek, celoroční krmivo, sypané krmivo
1 535,70 Kč
Prodejce: Agrarzone
61,43 Kč/1kg

Leimüller Krmivo pro volně žijící ptáky – celoroční 25 kg (Deluxe) s hmyzem – rakouské krmivo pro volně žijící ptáky, celoroční krmivo, sypané krmivo
1 449,54 Kč
Prodejce: Agrarzone
57,98 Kč/1kg

Zeqeey Závěsný držák semen divokých ptáků Slunečnicové srdce Nádoba na arašídy
1 365,61 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Gecko Nutrition Banana Papaya – krmivo: gekon korunovaný, Felsum 100 g
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant