4,5



Na základě 21 hodnocení
Crest | Bělící zubní pasta, gelová zubní pasta, mátová pasta, zubní pasta s fluoridy, svěží dech, proti zubnímu kameni | Mátový gel - 161g
454,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,99 Kč-292Kč
1 012,36 Kč / 1l
plus 138,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Crest 3D White Brilliance Bělící Zubní Pasta Peppermint – Sada 3 kusů - 3x130g2 999,97 Kč/1l
1 169,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 oz (93 g), 3 balení7 280,72 Kč/1l
1 820,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Eurosmart-Solutions

Další informace o reklamě
Crest | Zubní pasta - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - s fluoridem - bělící formule - bezpečná pro sklovinu2 731,08 Kč/1l
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Crest - Bělící Zubní Pasta s Fluoridem 153g - Whitening Scope - Proti Kazu934,58 Kč/1l
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta - zářivá máta - 24g - bělící zubní pasta - Crest 3d White
369,90 Kč/1l
36,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | 3D White Brilliance 24g - Bělicí zubní pasta - Pepermint - Proti zubnímu kameni
1 916,25 Kč/1l
45,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Zubní pasta pro kuřáky (Smokers Whitening Mint Toothpaste) 85 ml
938 179,96 Kč/1l
938,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Marvis Cinnamon mint, 85 ml, Dospělý, Skořicová
4 179,41 Kč/1l
355,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Zubní pasta – mátová s fluoridem
5 931,73 Kč/1l
444,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Zubní pasta pro citlivé dásně Sensitive Gums Mint (Toothpaste) 75 ml
3 913,33 Kč/1l
293,50 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Sensodyne Citlivé Zuby Zubní Pasta s Fluorem 75 ml
3 085,73 Kč/1l
231,43 Kč
Prodejce: M_plus_L

Paste na zuby Ziaja Mintperfekt s minerální remineralizací a osvěžující mátovou chutí, 75 ml
1 546 666,64 Kč/1kg
139,20 Kč
Prodejce: MANADA

Truesmile | Zubní pasta - 100 ml - Prevence zubního kamene - Máta - S fluoridem - Formule proti zubnímu kameni - Zubní kartáček v sadě
579,90 Kč/1l
57,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Zubn pasta Elmex s fluoridem 75ml - Prevence zubnho kazu
1 443,73 Kč/1l
108,28 Kč
Prodejce: Visage

Zubní pasta Prodent – Svěží dech 75 ml
6 067,20 Kč/1l
455,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Halita | Zubní pasta Halitóza - 75 ml - Svěží dech - Antibakteriální - Ochrana zubní skloviny
2 443,20 Kč/1l
183,24 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Parodontax Fluoride pasta do zębów z fluorkiem, 75ml
2 340,40 Kč/1l
175,53 Kč
Prodejce: MANADA

Bělící zubní pasta ( Whitening Toothpaste) 50 ml
5 680,80 Kč/1l
284,04 Kč
Prodejce: VISO

Bělící pasta White Glo proti zubnímu kameni, 100 ml + zubní kartáček
1 105 450,03 Kč/1kg
221,09 Kč
Prodejce: VISO

Biorepair | Zubní pasta - Biorepair Night - 75ml - Máta - Regenerační - Antibakteriální - Svěží dech
4 133,20 Kč/1l
309,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Crest | Bělící zubní pasta, gelová zubní pasta, mátová pasta, zubní pasta s fluoridy, svěží dech, na zubní kámen | mátový gel - 161g
Zubní pasta Crest Mint Gel Whitening nabízí osvěžující gelové složení, které jemně bělí a osvěžuje dech. Obohacená o fluorid posiluje zubní sklovinu a chrání před zubním kazem. Její speciální složení také pomáhá předcházet tvorbě zubního kamene a udržuje vaše zuby čisté a zdravé.
Vlastnosti produktu: - Zubní pasta je vhodná pro zuby, které jsou zkrášleny zubním kazem:
Rozjasňuje a čistí zuby: Šetrně odstraňuje povrchové zabarvení a zajišťuje zářivý úsměv.
Ochrana proti zubnímu kazu: Obsahuje fluorid, který posiluje a chrání zuby.
Ochrana proti zubnímu kameni: tvorbu zubního kamene a podporuje ústní hygienu.
Osvěžující gelové složení: Příchuť máty pro dlouhotrvající svěží dech a pocit čistoty v ústech.
Denní použití: Dostatečně šetrný pro každodenní použití.
Podrobnosti o produktu:
Obsah: 161g
Účinná látka: Fluorid pro posílení zubní skloviny a ochranu před zubním kazem
Příchuť: Svěží mátový gel pro dlouhotrvající svěžest zubů
Ingredients:
Neaktivní složky: sorbitol, voda, hydratovaný oxid křemičitý, laurylsulfát sodný, fosforečnan trisodný, celulózová guma, aroma, fosforečnan sodný, sacharin sodný, karbomer, modrá 1.
- Rozměry
- 161 g
- Model
- Mint Gel Whitening Zahnpasta
- Hmotnost
- 161 g
- Objem
- 161 ml
- Složení
- Aktivní látka: fluorid sodný 0,15 %, Neaktivní složky: sorbitol, voda, hydratovaný oxid křemičitý, laurylsíran sodný, fosforečnan trisodný, celulózová guma, aroma, fosforečnan sodný, sacharin sodný, karbomer, modrá 1.
- Výrobce
- CREST
- Kód EAN
- 37000512035037000512035
- Rozměry
- 161 g
- Model
- Mint Gel Whitening Zahnpasta
- Hmotnost
- 161 g
- Objem
- 161 ml
- Složení
- Aktivní látka: fluorid sodný 0,15 %, Neaktivní složky: sorbitol, voda, hydratovaný oxid křemičitý, laurylsíran sodný, fosforečnan trisodný, celulózová guma, aroma, fosforečnan sodný, sacharin sodný, karbomer, modrá 1.
- Výrobce
- CREST
- Kód EAN
- 37000512035037000512035
K tomu se hodí také

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | Whitening Mint - 232g
840,47 Kč/1kg
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta gel - Cavity Protection Mint - 232 g - Ochrana proti zubnímu kazu - S fluorem
698,23 Kč/1l
161,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | zubní pasta, zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, proti zubnímu kazu, na zubní kámen | Ochrana proti zubnímu kazu - 232g
1 299,90 Kč/1l
136,99 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, posilující zubní sklovinu, svěží dech, proti zubnímu kazu | Bělení zubního kamene - 161g
1 499,90 Kč/1l
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta 3D White Advanced Glamorous - 93 g - Účinné bělení - Dlouhotrvající svěžest
2 929,90 Kč/1l
292,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta 3D White Brilliance - 59g - Máta - Intenzivní bělení - Hloubkové čištění
4 229,90 Kč/1l
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Osvěžující zubní pasta, na cesty, do letadla, mini pasta, svěží dech, proti zubnímu kazu | Ochrana proti zubnímu kazu - 24g
1 916,25 Kč/1l
45,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta 3D White Radiant Mint - 93 g - Bělicí - Friský dech - Fluoridová ochrana
2 096,67 Kč/1l
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Minze - Bělení a svěžest
3 709,90 Kč/1l
370,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta 3DWhite Brilliance - 24 g - Peppermint - Bělení a ochrana zubů
3 249,58 Kč/1l
77,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta máta, fluoridová zubní pasta, svěží dech, proti zubnímu kameni | Vibrant Mint - 65g
589,90 Kč/1l
58,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta - zářivá máta - 24g - bělící zubní pasta - Crest 3d White
369,90 Kč/1l
36,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - s fluoridem - bělící formule - bezpečná pro sklovinu
2 731,08 Kč/1l
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | zubní pasta pro děti, zubní pasta pro děti, bílé zuby, proti zubnímu kazu, svěží dech | Dětský kaz - 130g
1 169,90 Kč/1l
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Auto Ferrari SF-24 F1
4 374,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Crest | zubní pasta pro děti, zubní pasta pro děti, bez cukru, bílé zuby, proti zubnímu kazu, svěží dech | Dětský kaz - 62g
7 648,40 Kč/1l
764,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Eurosmart-Solutions

Crest | Bělící zubní pasta Baking Soda Peroxid - 161 g - Friskní mátový chuť - Odstranění skvrn
1 499,90 Kč/1l
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest - Bělící Zubní Pasta s Černým Uhlím 130g - Charcoal Deep Clean
2 999,92 Kč/1l
389,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest - Bělící Zubní Pasta s Fluoridem 153g - Whitening Scope - Proti Kazu
934,58 Kč/1l
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 oz (93 g), 3 balení
7 280,72 Kč/1l
1 820,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Eurosmart-Solutions

Zubní pasta pro kuřáky (Smokers Whitening Mint Toothpaste) 85 ml
938 179,96 Kč/1l
938,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Crest | 3D White Brilliance 24g - Bělicí zubní pasta - Pepermint - Proti zubnímu kameni
1 916,25 Kč/1l
45,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta - 130g - 3DWhite Brilliance - máta - s fluoridem - bělící formule - bezlepková formule
2 999,92 Kč/1l
389,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest 3D White Brilliance Vibrant Pfefferminz-Zahnpasta, 130 g, 2 balení
7 301,81 Kč/1l
1 898,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Eurosmart-Solutions

Crest 3D White Brilliance Bělící Zubní Pasta Peppermint – Sada 3 kusů - 3x130g
2 999,97 Kč/1l
1 169,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lemonbite

Matrace 160x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace s jádrem H3/H4
5 099,99 Kč
Prodejce: hatservice

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Pásky na bělení zubů s No-Slip technologií Profesionální bělení pro bílé zuby Bělení zubů od Ray of Smile® (28 Strips)
13 547,80 Kč/1kg
677,39 Kč
Prodejce: LovelySmile

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
6 140,00 Kč/1l
614,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

KUCHYNĚ KÜCHENZEILE KÜCHENBLOCK MODERN 180 CM kuchyňská linka na míru tmavá sonoma, barva:sonoma, barva desky stolu:bílá
7 299,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: tradesw
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
76% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
76%10% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
10%10% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
10%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%5% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
5%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. října 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé!
Objem 0,1 l
Všechno je skvělé! Velmi rychlé doručení a perfektní balení! Moje oblíbená zubní pasta, jediná, která mi přes noc nevysušuje ústa! DÍKY!!
Ohodnoceno dne 25. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zubní pasta Crest
Objem 0,1 l
Skvělý článek! Super rychlý! Bezpečné balení! Vřele doporučuji!
Ohodnoceno dne 25. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá chuť
Objem 0,161 l
Super
Ohodnoceno dne 23. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zklamaný
Objem 0,1 l
Objednávka mi přišla jiná, než jsem si objednala. Chtěla jsem přesně tu zubní pastu, která je na obrázku. Jsem zklamaná.
Ohodnoceno dne 20. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,1 l
Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,232 l
Ohodnoceno dne 12. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 0,232 l
Ohodnoceno dne 31. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 0,093 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zubní pasta Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 oz (107 g)
1 402,43 Kč
Prodejce: Eurosmart-Solutions
14 024,30 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3D White Brilliance - 59g - Máta - Intenzivní bělení - Hloubkové čištění



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 229,90 Kč/1l

Fixodent | Krém na zubní náhrady - 3 × 68 G - Krém na zubní náhrady - Lepidlo na zubní náhrady



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 299,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
6 372,50 Kč/1l

Crest 3D White Brilliance Bělící Zubní Pasta Peppermint – Sada 3 kusů - 3x130g
1 169,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 999,97 Kč/1l

Bělící zubní pasta pro dospělé, obsahující 1400 ppm fluoru, Essenta Whitening Action, 75 ml
236,00 Kč
Prodejce: EDANTI
3 146,67 Kč/1l

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | Whitening Mint - 232g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
840,47 Kč/1kg

Crest | Bělící zubní pasta, skořicová zubní pasta, zubní pasta s fluorem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | skořice - 153g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
249,75 Kč
-15,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 339,90 Kč/1l

Crest | zubní pasta pro děti, zubní pasta pro děti, bílé zuby, proti zubnímu kazu, svěží dech | Dětský kaz - 130g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 169,90 Kč/1l

Advance White Arm & Hammer munttandpasta 170 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
-104,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
155,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 559,90 Kč/1l

Crest | Bělící zubní pasta, gelová zubní pasta, mátová pasta, zubní pasta s fluoridy, svěží dech, proti zubnímu kameni | Mátový gel - 161g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
454,99 Kč
-292,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 012,36 Kč/1l

Biomed Citrus Fresh Bio přírodní zubní pasta s citrusy (100g), 104495



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
103,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
909,90 Kč/1l

Crest | zubní pasta, zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, proti zubnímu kazu, na zubní kámen | Ochrana proti zubnímu kazu - 232g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
136,99 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Biomed Gum Health Bio přírodní zubní pasta na zanícené dásně (100g), 104491



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
979,90 Kč/1l

Zubní pasta s přírodním černým uhlím 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
99,99 Kč
-9,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
909,90 Kč/1l

Biomed Superwhite Bio přírodní bělící zubní pasta (100g), 104493



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
103,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
866 583,36 Kč/1kg

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, posilující zubní sklovinu, svěží dech, proti zubnímu kazu | Bělení zubního kamene - 161g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Crest | Zubní pasta - 130g - 3DWhite Brilliance - máta - s fluoridem - bělící formule - bezlepková formule



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
389,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 999,92 Kč/1l

SPLAT PROFESSIONAL Sensitive Bioaktivní zubní pasta - Obnova skloviny, SP.White System, bez fluoridu, 100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Minze - Bělení a svěžest



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
370,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 709,90 Kč/1l

Crest | Osvěžující zubní pasta, na cesty, do letadla, mini pasta, svěží dech, proti zubnímu kazu | Ochrana proti zubnímu kazu - 24g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
45,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 916,25 Kč/1l