4,5



Na základě 73 hodnocení
ZIVELA 25kg krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež s obilím Krmivo s obilím | Krmivo pro drůbež, kuřata, husy, kachny Bez GMO, 100% přírodní | Obilná směs 25 kg
745,13 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
693,97 Kč-51,16Kč
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli842,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Další informace o reklamě
25 kg Prémiová moučka pro nosnice PLUS s oreganem - krmivo pro kuřata, husy a kachny49,95 Kč/1kg
1 248,63 Kč
Prodejce: boni-shop

Další informace o reklamě
25 kg Prémiové obilné krmivo PLUS pro drůbež, kuřata, husy a kachny45,93 Kč/1kg
1 148,15 Kč
Prodejce: boni-shop

Další informace o reklamě
GiDeli krmivo pro slepice 15 kg – kompletní krmivo pro nosnice pro optimální snášku549,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
47,97 Kč/1kg
1 199,32 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

wildtier liebe Edel Mehlwürmer sušené 800g I Sušené moučné červy pro ptáky a ježky I Sušené moučné červy, krmivo pro ptáky - hmyzí krmivo pro zahradní ptáky
1 975,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
89,72 Kč/1kg
1 004,86 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmivo pro holuby univerzální směs 25kg Krmivo pro holuby
45,07 Kč/1kg
1 126,75 Kč
Prodejce: boni-shop

5 kg slunečnicových semínek loupaných | Ideální pro mladé ptáky | Celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | 5 kg slunečnicových semínek loupaných - krmivo pro volně žijící ptáky
604,67 Kč
-105,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Krmivo pro slepice 25 kg Krmivo pro nosnice Kompletní krmivo Nosnost Bez genetických modifikací GiDeli
749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Slunečnicová semínka 25 kg černá přírodní divoké ptáky koně malá zvířata GiDeli
999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky
52,14 Kč/1kg
1 303,53 Kč
Prodejce: boni-shop

Dehner Natura Premium krmivo pro volně žijící ptáky, slunečnicová semínka, celoroční krmivo s vysokým obsahem bílkovin / vysokým obsahem energie, vysoce kvalitní krmivo pro volně žijící ptáky, 20 kg
1 877,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

POSH Krmivo pro volně žijící ptáky 25 kg - Prémiová čtyřsezónní směs
749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Prestige Großsittiche - 20 kg
48,10 Kč/1kg
1 015,82 Kč
-53,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
961,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Dehner Natura Premium krmivo pro volně žijící ptáky, obilné krmivo / měkké krmivo, celoroční krmivo s vysokým obsahem bílkovin / vysokým obsahem energie, vysoce kvalitní krmivo pro volně žijící ptáky, 5 kg
1 392,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Prestige Kolbenhirse - Gelb - 300 g
134,99 Kč/1kg
279,24 Kč
-144,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
134,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Eggersmann 3014-300, Dospělý jedinec, 20 kg, Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B2, Vitamín B6, Vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín C,..., Vápník, Měď, Mangan, Selen, Zinek, 1 kusů, 9,6%
66,35 Kč/1kg
1 327,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Farmelo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Produkt: Prémiová směs zrnin pro kuřata Přírodní krmivo z loupaného ovsa, různých druhů prosa, lněného semínka, čiroku a černých slunečnicových semínek Popis produktu: Dopřejte svým kuřatům tu nejlepší možnou výživu s naší vysoce kvalitní prémiovou směsí zrnin! Tato pečlivě vybraná směs přírodních složek podporuje pohodu a zdraví vašich kuřat. Ideální pro všechny druhy drůbeže. Klíčové vlastnosti: Ovesné vločky: Vynikající zdroj energie a vlákniny, který podporuje trávicí systém vašich kuřat. Různé druhy prosa (žluté, bílé, červené, zelené): Složení: poskytuje vyvážený přísun živin bohatých na vitamíny a minerály. Lněné semínko: Bohaté na omega-3 mastné kyseliny, podporuje zdravé peří a kvalitu vajec. Čirok (červený a bílý): Poskytuje základní sacharidy a bílkoviny pro podporu růstu a vitality. Slunečnicové semínko černé: Cenný zdroj zdravých tuků, které podporují imunitní systém a zdraví kůže. Výhody: 100% přírodní složky bez umělých přísad. Podporuje pohodu a vitalitu vašich kuřat. Podporuje optimální produkci vajec a zdravé peří. Vhodné pro všechny druhy kuřat, včetně volně chovaných. Použití: Vhodné pro kuřata, která se chovají v chovech slepic: Krmte kuřata denně naší vyváženou směsí obilovin, abyste jim poskytli bohatou a zdravou stravu. Ideální pro nosnice, brojlery a volně chovaná kuřata. Složení: Oves loupaný, proso (žluté, bílé, červené, zelené), lněné semínko, čirok (červený a bílý), černé slunečnicové semínko.
- Hmotnost
- 25000 g
- Obsah vlhkosti
- 8
- Druh krmiva
- Jednosložkové krmivo
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5907009172330
- Výrobce
- Zivela
- Schvalovací číslo
- ZIV8549
- Hmotnost
- 25000 g
- Obsah vlhkosti
- 8
- Druh krmiva
- Jednosložkové krmivo
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5907009172330
- Výrobce
- Zivela
- Schvalovací číslo
- ZIV8549
K tomu se hodí také

30 kg Pšenice čištěná Krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež Krmná pšenice Krmivo pro ptáky Sklizeň 2023 DML
960,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
89,72 Kč/1kg
1 004,86 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
47,97 Kč/1kg
1 199,32 Kč
Prodejce: boni-shop

wildtier liebe Edel Mehlwürmer sušené 800g I Sušené moučné červy pro ptáky a ježky I Sušené moučné červy, krmivo pro ptáky - hmyzí krmivo pro zahradní ptáky
1 975,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

JR Farm Grainless Drops 140g - Karotte
390,13 Kč/1kg
436,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

ZIVELA 30kg krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež na zrno Krmivo na zrno | Krmivo pro drůbež, kuřata, husy, kachny Bez GMO, 100% přírodní | Obilná směs 30 kg
910,78 Kč
-105,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
805,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Kerbl Futtertrog für Hühner L x B x H 50 cm x 10 cm x 13 cm, aus Eisen, silber
981,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

20 kg Pšenice čištěná Krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež Krmná pšenice Krmivo pro ptáky Sklizeň 2023 DML
41,14 Kč/1kg
822,84 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Slunečnicová semínka 25 kg černá přírodní divoké ptáky koně malá zvířata GiDeli
999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

25 kg Prémiové obilné krmivo PLUS pro drůbež, kuřata, husy a kachny
45,93 Kč/1kg
1 148,15 Kč
Prodejce: boni-shop

Volný výběh Wiltec pro králíky 180 x 75 x 75 cm, venkovní výběh a kotec pro malá zvířata pro králíky, zajíce, morčata, volný výběh jako králíkárna
1 038,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

VL Crispy Muesli pro králíky 2,75kg
201,44 Kč/1l
553,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli
842,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Zahradní kolečko 21062, trakař, do 210 kg s pneumatikami - včetně rukavic, 100 l
1 513,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Venkovní solární lampa Solární závěsné světlo IP65 Vodotěsná zahradní závěsná lampa se 2 žárovkami a dálkovým ovládáním, teplá bílá
976,99 Kč
-120,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
856,19 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A++.
Třída A++ až EProdejce: lapamax

SONGMICS Klec pro malá zvířata, venkovní výběh s podlahovými panely, 143 x 73 x 46 cm, bílá
623,00 Kč
Prodejce: Jurhan

5 kg slunečnicových semínek loupaných | Ideální pro mladé ptáky | Celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | 5 kg slunečnicových semínek loupaných - krmivo pro volně žijící ptáky
604,67 Kč
-105,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

UISEBRT Krmítko pro kuřata 5 kg - pozinkované ocelové krmítko pro drůbež, voděodolné a odolné proti krysám
826,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Plot z drátěného pletiva 1m x 25m velikost ok 19mm
67,49 Kč/1m
1 687,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EinsPreis

LED solární osvětlení se senzorem Solární lampa Solární světlo s detektorem pohybu Solární reflektor Reflektor s pohybovým čidlem IP65 108 LED Retoo
298,99 Kč
-107,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,69 Kč
Prodejce: Retoo

Otevírání dvířek pro kuřata, Automatické otevírání dvířek pro kuřata, Automatické otevírání dvířek pro kuřata, Bezpečný chov kuřat
1 244,13 Kč/1kg
1 119,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
901,04 Kč
Prodejce: somnia24

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
634,45 Kč
-12,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
621,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Kurník 3x2x2 m, kurník, klec pro drobná zvířata, výběh, výběh pro drobná zvířata, voliéra, venkovní výběh, klec pro slepice, drůbežárna, pozinkovaný ocelový rám se střechou
2 999,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Laiham

Dekorativní dřevěné štěpky oranžové 50L
25,96 Kč/1kg
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 200 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
74,59 Kč/1kg
1 342,61 Kč
Prodejce: boni-shop

HÜHNER Land Wurmkraut Liquid 100ml - pro kuřata a drůbež, s pravým pelyňkem (Artemisia Absinthium) v rostlinné receptuře, vhodné pro kuřata
15 876,45 Kč/1l
1 797,34 Kč
-50,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 746,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sada semen ekologické zeleniny (10 odrůd) - sada semen ekologické zeleniny ideální pro terasu, balkon a zahradu
104 738,00 Kč/1kg
1 047,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%1% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
1%8% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
8%4% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
4%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vybraná směs
Hmotnost 30 kg
Kuřatům zrní určitě chutná, proto jsem krmivo koupil už podruhé. Tuto směs krmím společně se zimním obilným krmivem pro optimální zásobení.
Ohodnoceno dne 14. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super kvalita
Hmotnost 30 kg
Konečně krmivo pro kuřata, které se neskládá převážně z kukuřice. Krmivo tohoto složení a kvality je obvykle výrazně dražší. Jsem nadšená a přispělo k tomu i rychlé dodání. Ještě jednou s radostí!
Ohodnoceno dne 9. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé krmivo
Hmotnost 30 kg
Velmi dobré krmivo. Moje slepice a kachny ho mají velmi rády. Mohlo by tam být jen více slunečnicových semínek a méně luštěnin.
Ohodnoceno dne 17. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý
Hmotnost 25 kg
Kuřata se na něj hned vrhla, uvnitř je dobré zrní, ne jen kukuřičný šrot. Rychlé dodání.
Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Objednáno, doručeno a zaplaceno - tak funguje obchod.
Hmotnost 25 kg
Super kvalita - zejména proto, že podíl kukuřice jako přídavku je poměrně nízký. Kdykoli znovu.
Ohodnoceno dne 15. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Německé krmivo Zivela pro kuřata
Hmotnost 20 kg
originální krmivo pro kuřata. neobsahuje pšenici, je založeno na jiných obilovinách - proso, slunečnice, čirok, velmi zajímavé, vyzkoušíme, za chvíli se vylíhnou.
Ohodnoceno dne 11. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kuřecí radost
Hmotnost 25 kg
Tento produkt je naprosto skvělý. Moje slepice a husy ho milují.
Ohodnoceno dne 11. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše je v pořádku a znovu a znovu.
Hmotnost 25 kg
Článek je podle popisu kvalitní super suchý k okamžitému použití. Děkuji a vždy ráda použiji znovu.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(135)Počet hodnocení: 135
842,04 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 199,32 Kč
Prodejce: boni-shop
47,97 Kč/1kg

Krmivo pro andulky 25kg
1 712,92 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmivo pro holuby univerzální směs 25kg Krmivo pro holuby



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 126,75 Kč
Prodejce: boni-shop
45,07 Kč/1kg

Tukové krmivo 10 kg, krmivo pro ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
991,83 Kč
Prodejce: boni-shop
99,18 Kč/1kg

20 kg krmivo pro volně žijící ptáky s moučnými červy bez skořápek
1 660,82 Kč
Prodejce: boni-shop
83,04 Kč/1kg

Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 303,53 Kč
Prodejce: boni-shop
52,14 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 345,40 Kč
Prodejce: boni-shop
65,63 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 200 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 342,61 Kč
Prodejce: boni-shop
74,59 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů se síťkou



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 041,16 Kč
Prodejce: boni-shop
115,68 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
964,85 Kč
Prodejce: boni-shop
107,21 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 200 x cca 90 gramů se síťkou



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 347,26 Kč
Prodejce: boni-shop
74,85 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková premium s hmyzem 100 x cca 90 gramů se síťkou



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 016,03 Kč
Prodejce: boni-shop
112,89 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 004,86 Kč
Prodejce: boni-shop
89,72 Kč/1kg

Krmivo pro volně žijící ptáky 20 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(135)Počet hodnocení: 135
699,99 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 15 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(135)Počet hodnocení: 135
579,99 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 10 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(135)Počet hodnocení: 135
476,69 Kč
-16,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
459,99 Kč
Prodejce: Posh

Gecko Nutrition Banana Papaya – krmivo: gekon korunovaný, Felsum 100 g
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Leimüller Krmivo pro volně žijící ptáky – celoroční 25 kg (bez slupek) – krmivo pro volně žijící ptáky bez slupek, celoroční krmivo, sypané krmivo
1 535,70 Kč
Prodejce: Agrarzone
61,43 Kč/1kg