4,6



Na základě 5 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Příchuť:
Sušenky, SmetanaPodobné produkty

Další informace o reklamě
ESN Flexpresso Protein Coffee Chocolate, Prášek, Koncentrát syrovátkového proteinu, Izolát syrovátkového proteinu, Čokoláda, 20 g, 107 kcal, 359 kcal1 230,37 Kč/1l
1 119,64 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Další informace o reklamě
Activlab Mass Up 5000g Sacharidy Kreatin Taurin - Čokoláda1 134,50 Kč
-284,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
850,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Immortal Nutrition Protein 2000 g prášek WPC 66 porcí – jahoda – směsný protein500,00 Kč/1l
999,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Další informace o reklamě
Polleo 1st Whey, 250 g - Cookies & Cream1 955,76 Kč/1kg
488,94 Kč
Prodejce: PolleoSport

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Mutant Mass, Gainer 2270 g 17865
3 534,40 Kč/1kg
706,88 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Powerstar HARDGAIN MASS 1600g | PREMIUM WEIGHT GAINER bez přidaného cukru | Mass, Strength & Muscle Building | Mass Gainer Shake with Creatine | Chocolate
1 500,31 Kč/1l
2 400,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Získávání hmoty, komplexní směs s proteinem, příchuť banán, 2270 g
493,18 Kč
-21,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
471,35 Kč
Prodejce: Katomix

WPC syrovátkový proteinový doplněk vitamin C B cake ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2250-2280 g okolda-lskov oech / Syrovtkov whey proteiny / Lahodn syrovtkov protein s vysokou biologickou hodnotou obohacen o sms trvicch enzym
2 626,43 Kč/1kg
5 962,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Optimum Nutrition Serious Mass 2720 g banán / Gainery / Prvotřídní gainer se zvýšeným množstvím kalorií
761,21 Kč/1l
2 078,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

CFM Whey Isolate Protein Pulver 2kg Isolat ERDNUSS HASELNUSS
1 580,65 Kč/1l
3 161,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Mutant Mass, Gainer 6800 g 17868
8 359,10 Kč/1l
1 671,82 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

DYMATIZE Whey Protein Powder Shake ISO 100 Hydrolyzed Protein Gourmet Chocolate 576 g
3 006,44 Kč/1kg
1 770,56 Kč
-38,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 731,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

GymBeam - Anabolic Whey 2500 g okolda
627,70 Kč/1l
1 569,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ostrovit 100% syrovátkový protein BI9193
7 585,00 Kč/1l
1 517,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Ostrovit 100% syrovátkový protein BI9169
3 656,75 Kč/1l
731,35 Kč
Prodejce: FIT1EU

GymBeam | Sjov proteinov izolt okolda
537,62 Kč/1l
537,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Mutant izolát 2270 g 17891
16 705,85 Kč/1kg
3 341,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Super Mass Gainer od společnosti Dymatize je proteinový nápoj v prášku bohatý na sacharidy, sladidla, vitamíny a kreatin. Gainer poskytuje 52 g velmi kvalitních bílkovin v jedné dávce, včetně 11 g BCAA, 231 g sacharidů, 5 vitaminů a 3 g čistého kreatinu. Kreatin (3 g denně) zvyšuje fyzickou výkonnost při vysokorychlostním silovém tréninku v rámci krátkodobé intenzivní fyzické aktivity. Vitamíny B6, C, kyselina listová, niacin a kyselina pantotenová přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Logo "Informed Choice" zaručuje, že výrobek neobsahuje zakázané látky. Super Mass Gainer neobsahuje lepek a je vhodný pro vegetariány
Doporučení pro konzumaci
Užívejte 1 porci denně po tréninku. smíchejte 321 g prášku (3 odměrky) se 700 ml vody a přidejte.
Další informace
Není vhodné pro děti a dospívající. Pouze pro dospělé při intenzivní fyzické aktivitě. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené a pestré stravy! Výrobek musí být skladován mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte na chladném a suchém místě a chraňte před teplem. Prodává se na hmotnost, nikoliv na objem.
Složení: např. Vanilka
Maltodextrin, MLÉČNÁ bílkovina (20 %) (MLÉČNÁ bílkovina, syrovátkový bílkovinný koncentrát, syrovátkový bílkovinný izolát, hydrolyzát syrovátkové bílkoviny, micelární KASEIN), slunečnicový olej.l, aroma, kreatin monohydrát (1 %), emulgátor (lecitiny, mono- a diglyceridy mastných kyselin), zahušťovadlo (celulózová guma, xanthanová guma, karagenan), látka zvýrazňující chuť a vůni (chlorid draselný), proteinový koncentrát (1 %).zvýrazňovač chuti (chlorid draselný), sladidlo (acesulfam K, sukralóza), protispékavá látka (oxid křemičitý), kyselina askorbová (vitamin C), nikotinamid (niacin), D-pantothenát vápenatý (kyselina pantothenová), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová).
Alergeny: Obsahuje mléko. Může obsahovat stopy vajec, sóji, celeru, hořčice
Výživové údaje: Složení obsahuje: 1. Sušené maso, 2. Sušené maso, 3:
Porce: 321 g
Porce na plechovku: přibližně 9 porcí
Nutriční rozbor viz obrázek, například vanilka
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem
- Výrobce
- Dymatize
- Model
- DYMATIZE Weight-Gainer Pulver Super Mass Gainer Kohlenhydrate Cookies & Cream
- Hmotnost
- 3.2 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- SušenkySmetana
- Objem
- 2943 ml
- Seznam přísad
- Viz obal
- Deklarovaná nutriční hodnota
- S. Ilustrace.
- Doporučená spotřeba
- Viz obal
- Potravinářský podnik
- Dymatize
- Prodejní název
- Ziskové tituly
- Kód EAN
- 4029679676770
- Číslo produktu
- 25217402
- Alergeny
- Může obsahovat: vejce a výrobky z nichMůže obsahovat: celer a výrobky z nějMůže obsahovat: hořčici a výrobky z níMůže obsahovat: sójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem
- Výrobce
- Dymatize
- Model
- DYMATIZE Weight-Gainer Pulver Super Mass Gainer Kohlenhydrate Cookies & Cream
- Hmotnost
- 3.2 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- SušenkySmetana
- Objem
- 2943 ml
- Seznam přísad
- Viz obal
- Deklarovaná nutriční hodnota
- S. Ilustrace.
- Doporučená spotřeba
- Viz obal
- Potravinářský podnik
- Dymatize
- Prodejní název
- Ziskové tituly
- Kód EAN
- 4029679676770
- Číslo produktu
- 25217402
- Alergeny
- Může obsahovat: vejce a výrobky z nichMůže obsahovat: celer a výrobky z nějMůže obsahovat: hořčici a výrobky z níMůže obsahovat: sójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
K tomu se hodí také

Gold Creatine, 300 g
784,77 Kč/1l
235,43 Kč
Prodejce: Katomix

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Powerstar HARDGAIN MASS 1600g | PREMIUM WEIGHT GAINER bez přidaného cukru | Mass, Strength & Muscle Building | Mass Gainer Shake with Creatine | Chocolate
1 500,31 Kč/1l
2 400,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Dymatize Super Mass Gainer - 2943 g sytá čokoláda
696 690,64 Kč/1kg
2 229,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Kreatin (Creatine) Alkaline - 150 kapslí I s kyselým pufrem I budování svalů I budování hmoty I nárůst síly I vysoká biologická dostupnost
3 236,73 Kč/1l
712,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Mutant Mass, Gainer 2270 g 17865
3 534,40 Kč/1kg
706,88 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Dymatize Super Mass Gainer - 2943 g vanilka
696 690,64 Kč/1kg
2 229,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 957 900,05 Kč/1kg
195,79 Kč
Prodejce: M_plus_L

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 221,50 Kč/1kg
666,45 Kč
Prodejce: VISO

Chladicí ručník sada 12, chladicí ručníky, chladicí ručník Sport Chladicí ručník Jóga
590,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Porsche Palladium DST 75 ml M
3 733,33 Kč/1l
294,34 Kč
-14,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
280,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Andechskozí mléko 3% - h-mléko 1 litr
102,40 Kč/1l
102,40 Kč
Prodejce: taleoo

Šatní skříň Dětská šatní skříň Šatní skříň se závěsnými dveřmi 105 cm Bílá/Bílá Figo 06
5 429,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Powerstar HARDGAIN MASS 1600g | PREMIUM WEIGHT GAINER bez přidaného cukru | Mass, Strength & Muscle Building | Mass Gainer Shake with Creatine | Vanilka
1 232,60 Kč/1l
1 972,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Philips 3000 series HR2041/41, Stojací mixér, 1 l, Pulzní spínač, 0,85 m, 450 W, Černá
1 383,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Jack Daniel's Single Barrel Select, 0,75 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná lahev, 47%
1 799,24 Kč/1l
1 259,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Získávání hmoty, komplexní směs s proteinem, příchuť banán, 2270 g
493,18 Kč
-21,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
471,35 Kč
Prodejce: Katomix

LED Hexa světelné panely Bluetooth RGBIC hudební synchronizace šestiúhelník nástěnné světlo ovládání aplikací pro párty osvětlení her DIY dekorace, sada 6 kusů
1 105,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Sony Interactive Entertainment Marvel's Spider-Man : Miles Morales, PlayStation 5, Náctiletí, Fyzické médium
686,00 Kč
Prodejce: Alky

Gorenje WNFHEI74ADPS, Přední plnění, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
10 297,94 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Wessper B4, láhev na pití o objemu 1 litr, s filtrem Actitex™ – šedá barva
459,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Přijímač DVB-T2 HDMI HD Digitální přehrávač médií USB TV TV HEVC H.265 PVR Ready IPTV Timeshift Internet Ethernet SCART DVB-T MPEG 4 Retoo
728,99 Kč
Prodejce: Retoo

Rohová sedací souprava NELLI 2 - tmavá šedá / světlá šedá, pravý roh
30 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Veneti

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
762,38 Kč/1l
381,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Mutant Mass Gainer, Cookies And Cream 2270 g 17864
3 534,40 Kč/1l
706,88 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

Goobay MMK 619-150 G 1.5m, 1,5 m, HDMI Typ A (standardní), HDMI Typ A (standardní), Černá
430,20 Kč/1m
645,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Activlab 100% Whey Premium 500 g, jahodová příchuť, syrovátkový protein (WPC), proteinový koktejl, vysoký obsah proteinu, podpora růstu svalů
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
60% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
60%40% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
40%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Snadno se pije
Příchuť Jahoda
Chutná dobře a snadno se pije dostatek kalorií a bílkovin
Ohodnoceno dne 2. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Příchuť Vanilka
Ohodnoceno dne 7. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Příchuť Čokoláda
Ohodnoceno dne 1. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Příchuť Jahoda
Ohodnoceno dne 30. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Příchuť Vanilka
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistácie
2 416,69 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 330,78 Kč/1l

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilková zmrzlina / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 919,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 704,08 Kč/1l

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg Banán



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 727,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,97 Kč/1kg

Protein Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový koncentrát 4kg čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg karamelový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg malina



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

zoe Protein Bar, 20 x 50 g - Choco Apricot Cake
1 462,65 Kč
Prodejce: PolleoSport

Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 191,89 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
595,95 Kč/1kg

ESN Flexpresso Protein Coffee Caramel, Prášek, Koncentrát syrovátkového proteinu, Izolát syrovátkového proteinu, Karamel, 22 g, 109 kcal, 364 kcal



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 119,64 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
1 230,37 Kč/1kg

ESN Flexpresso Protein Coffee Chocolate, Prášek, Koncentrát syrovátkového proteinu, Izolát syrovátkového proteinu, Čokoláda, 20 g, 107 kcal, 359 kcal



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 119,64 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
1 230,37 Kč/1l

Jahodová Proteinová Směs - 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
210 431,65 Kč/1kg

Mass Up Wanilia, 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
215,48 Kč/1l

Activlab 100% Syrová Wey Premium, 2000g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 118,91 Kč
-118,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 000,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
500,00 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Tiramisu
2 141,09 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 070,55 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Jahodový krém
2 141,09 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 070,55 Kč/1kg

Activlab Mass Up 5000g Sacharidy Kreatin Taurin - Čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 134,50 Kč
-284,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
850,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

zoe Whey Protein, 454 g - Belgian Choco Fantasy
855,82 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 885,07 Kč/1l

Polleo Sport 31% Protein Bar, 24 x 35 g - Čokoláda
880,52 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 048,24 Kč/1kg

Immortal Nutrition Protein 2000 g prášek WPC 66 porcí – jahoda – směsný protein



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
999,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
500,00 Kč/1l

Collagen Builder 500g slaný karamel
1 199,79 Kč
Prodejce: medpak_shop
2 399,58 Kč/1l