5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Řezané listy kopřivy 1 kg Naturladen705,73 Kč/1l
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Celé květy limetky 500 g 100 % Naturladen1 703,58 Kč/1l
851,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Chaga Chaga Flash Prášek 500 G 100 % Přírodní1 557,52 Kč/1l
778,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Gichtkraut Gichtkraut 500 g přírodní1 362,76 Kč/1l
681,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Majoránka10 g SONNENTOR
5 700,00 Kč/1kg
57,00 Kč
Prodejce: Covitar

Bio celer (nakrájený), 500 g
1 787,90 Kč/1kg
893,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Bio majoránka, drcená, 500 g
1 311,76 Kč/1kg
655,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Ajowan 20g
4 059,00 Kč/1kg
125,84 Kč
-44,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,18 Kč
Prodejce: taleoo

Tymián20 g SONNENTOR
3 500,00 Kč/1kg
70,00 Kč
Prodejce: Covitar

Sumak Kotányi 10 g
1 548,00 Kč/1kg
30,96 Kč
Prodejce: Katomix

Bobkový list 50 g All Natural Shop
9 732,60 Kč/1l
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Heřmánek Sušené květy na rány Bylinky 50 g
511,80 Kč/1kg
25,59 Kč
Prodejce: medpak_shop

Petržel - Gastrodose 130g
2 605,23 Kč/1kg
338,68 Kč
Prodejce: taleoo

Sušené oregano, 50 g
2 300,00 Kč/1l
115,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Citronová tráva řezaná25 g SONNENTOR
2 720,00 Kč/1kg
68,00 Kč
Prodejce: Covitar

Květ měsíčku lékařského 50 g Měsíček lékařský 100 % přírodní
9 732,60 Kč/1l
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Majoran 250g
633,30 Kč/1kg
170,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Rozmarýn - Gastrodose 340g
838,09 Kč/1kg
284,95 Kč
Prodejce: taleoo

Bazalka - Gastrodose 150g
2 032,13 Kč/1kg
304,82 Kč
Prodejce: taleoo

bioSnacky – Kresse (Říčka), 200 g | RAPUNZEL
643,95 Kč/1kg
128,79 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Proč kupovat bio vavřínové listy u společnosti Kamelur®?
Společnost Kamelur® nabízí šetrně sušené celé vavřínové listy pocházející z kontrolovaného ho zemědělství. Bez stonků a ručně vybírané vavřínové listy, známé také jako koření, se vyznačují svou olivově zelenou barvou a vysokým obsahem éterických olejů, které tomuto koření dodávají jeho typickou vůni.
Zajímavosti o vavřínu
Konzumovat lze pouze lesklé, tuhé listy pravého vavřínu. Vavřínový strom je stálezelená rostlina, která pochází z Malé Asie a může dorůst až do výšky 10 metrů. V současnosti se vavřínový strom pěstuje především v zemích Středomoří, kde preferuje mírné klima.
V antice se vavřínové větve používaly k ozdobě chrámů nebo jako ozdoba vojevůdců. Slavné vavřínové věnce zdobily vítězné hrdiny. Jako koření se vavřín stal známým až v 16. století.
Vavřín v kuchyni – aromatický a všestranný
Mírně hořká a aromatická chuť vavřínových listů vylepšuje jak kyselé, výrazné, tak i vydatné pokrmy. Vavřín se obzvláště dobře hodí k dochucování dušených pokrmů, jako je guláš nebo roláda. Skvěle se hodí i k zvěřině a může obohatit i vydatnou zeleninu, jako je červená řepa, a také guláše o středomořskou notu. Vavřínové listy se často používají k dochucování marinád, k nakládání okurek nebo k aromatizaci octa.
Vavřínové listy jsou důležitou součástí francouzské bylinkové směsi Bouquet garni. Různé bylinky se vloží do bavlněné sáčku, který se vaří v polévkách nebo masových jídlech.
Tipy: Pro aromatizaci pokrmů by se mělo vždy přidávat pouze 1 až 2 vavřínové listy, protože jejich vůně je velmi intenzivní. Vavřín rozvíjí svou lahodnou chuť pouze postupně. Z tohoto důvodu by se listy měly vařit po delší dobu. Před podáváním jídla je nejlepší vavřín odstranit.
- Skladování a použití
- skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla
- Seznam přísad
- Bobkové listy z certifikovaného ekologického zemědělství
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Kamelur®
- Prodejní název
- Kamelur® bio bobkový list 500 g
- Výrobce
- Kamelur
- Kód EAN
- 4251580701726
- Skladování a použití
- skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla
- Seznam přísad
- Bobkové listy z certifikovaného ekologického zemědělství
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Kamelur®
- Prodejní název
- Kamelur® bio bobkový list 500 g
- Výrobce
- Kamelur
- Kód EAN
- 4251580701726
K tomu se hodí také

Ostropestřec Mariánský Semena Ostropestřce Mariánského 1 Kg 100%
535,32 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Chmelové šišky 500g
221 999,99 Kč/1l
222,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Ihrlich 1051 Schwedenbitter-Ansatz, 90,2 g
1 837,45 Kč/1kg
172,72 Kč
Prodejce: apohealth

Prémiový sumachový prášek - kořenící přípravek - sumach - ocet stromové ovoce - ocet stromové koření - 125g
1 436,72 Kč/1kg
179,59 Kč
Prodejce: allerFeinst

WIBERG 2836566002 WIBERG Kräuter der Provence getrocknet Gewürz, 220,0 g
1 202,61 Kč/1kg
450,98 Kč
Prodejce: somnia24

Mletý kořen pampelišky (Radix Taraxacum), prášek z pampelišky, jemně prosátý, bylinný čaj 900 g
1 609,71 Kč/1kg
1 448,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Bylinný ostropestřec mletý, neodstředěný 200 g
204,45 Kč/1kg
40,89 Kč
Prodejce: medpak_shop

Casale Paradiso Bouquet Garni / Kytice bylinek 30 gr.
7 179,33 Kč/1kg
215,38 Kč
Prodejce: artbook-service

Sense Senness Blatt 1 Kg 100% Přírodní Obchod
657,04 Kč/1l
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Řezaná kopřiva 1 kg Naturladen
657,04 Kč/1l
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Heřmánkový květ 100g Brat.pl
771,93 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Medvědí česnek list 200g Brat.pl
846,51 Kč/1kg
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kvalitní zboží
Dobrá kvalita, používá se k udržení zdraví, rychlé dodání, děkuji
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ostropestřec Mariánský Semena Ostropestřce Mariánského 1 Kg 100%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1l

Sušené Koření 1 Kg Natural Shop
973,51 Kč
Prodejce: SuperMerchant
973,51 Kč/1l

Gichtkraut Gichtkraut 1 kg přírodní
876,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
876,14 Kč/1l

Celé květy limetky 500 g 100 % Naturladen
851,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,58 Kč/1l

Labkraut 1 kg 100% přírodní
803,10 Kč
Prodejce: SuperMerchant
803,10 Kč/1l

Chaga Chaga Flash Prášek 500 G 100 % Přírodní
778,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 557,52 Kč/1l

Řezané listy kopřivy 1 kg Naturladen



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1l

Sense Senness Blatt 1 Kg 100% Přírodní Obchod



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1l

Řezaná kopřiva 1 kg Naturladen



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1l

Listy máty peprné 1 kg Naturladen
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
681,38 Kč/1l

Gichtkraut Gichtkraut 500 g přírodní
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 362,76 Kč/1l

Lila Echiness Kakadukraut, řezané, 1 kg, 100 %
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
681,38 Kč/1l

Fenkol Fenkolové Plody 1 Kg Natural Shop
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
632,70 Kč/1l

Řezaná Dubová Kůra Dubová Kůra 1 Kg 100% Přírodní
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
608,35 Kč/1l

Kamilleblüte Premium 200 G 100 %
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,75 Kč/1l

Bobkový list 50 g All Natural Shop
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 732,60 Kč/1l

Květ měsíčku lékařského 50 g Měsíček lékařský 100 % přírodní
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 732,60 Kč/1l

CITRONOVÁ TRÁVA 500 g Sušená, nakrájená, čerstvá kvalita
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 070,64 Kč/1kg

Knorr Rosół z Kury 6 saszetek 10g
404,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 748,33 Kč/1kg

Chmelové šišky 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
222,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
221 999,99 Kč/1l