5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Pedigree Krmivo pro psy hovězí kuřecí konzerva 4x400G375,85 Kč
-128,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
246,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Dolina Noteci 5902921301264, Dospělý jedinec, Hovězí, 500 g610,02 Kč/1kg
317,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
animonda 4017721824156, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Játra, Brambor, 400 g128,55 Kč/1kg
316,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
CESAR 4008429511219, Dospělý jedinec, Hovězí, Drůbež, 150 g, Bez cukru193 900,00 Kč/1kg
38,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mokré krmivo pro kočky ANIMAL ISLAND Krůta ve vývaru 40x85g
656,41 Kč
Prodejce: velmontask

ANIMAL ISLAND Hovězí filety v vývaru pro psy, 10 x 150 g
173,88 Kč/1kg
288,64 Kč
Prodejce: velmontask

Wiejska Zagroda Krůta s jehněčím 800 g
557,57 Kč/1kg
262,06 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Propesko PES 1240g HOVĚZÍ, KUŘE
209,68 Kč/1kg
260,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Bozita 4262, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 370 g
523,40 Kč/1kg
246,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

ANIMAL ISLAND Everyday Monoprotein Hovězí/Kachní - mokrá krmiva pro psy - 9x300 g
587,53 Kč
Prodejce: velmontask

RINTI Kennerfleisch, Dospělý jedinec, Kachna, 800 g, Bez sóji
163,75 Kč/1kg
131,00 Kč
Prodejce: STREFA

Bozita 9118247, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Turecko, 370 g
541,67 Kč/1kg
216,67 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Dolina Noteci 5902921304647, Dospělý jedinec, Kanec, 800 g
301,22 Kč/1kg
301,22 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Pedigree 5900951017322, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 100 g
273,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

FARMKA DOG s kuřecím masem 800 g
193,35 Kč/1kg
154,68 Kč
Prodejce: VISO

Propesko PES 1240g JEHNĚ, KUŘE
209,68 Kč/1kg
260,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Wiejska Zagroda Krůta s jehněčím 400 g
500,74 Kč/1kg
235,35 Kč
Prodejce: Dragtek-com

STUZZY Monoprotein Beef - mokrá krmiva pro psy - 400 g
620,37 Kč/1l
248,15 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Dolina Noteci 5902921301257, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, Kuřecí maso, Vepřové, 500 g
1 170,38 Kč/1kg
608,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Stuzzy Dog kapsa Adult ryba 24X100G
250,00 Kč/1l
29,00 Kč
-13%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
25,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
ANIMAL ISLAND Hovězí/Kuřecí/Krůta/Ryba 40x85g
Dopřejte své kočce neuvěřitelně chutný zážitek s mokrým krmivem od Animal Island.
Sada obsahuje čtyři jedinečné příchutě: krůta, bílá ryba, hovězí a kuřecí, vše ponořené v jemném a sametovém vývaru, který kočky prostě zbožňují. Milují ho. Krmivo poskytuje 100% kompletní a vyvážené jídlo a dodává vaší kočce všechny potřebné živiny. Produkt neobsahuje cukr, obiloviny ani umělé přísady, což z něj dělá zdravou volbu pro každou kočku. Taurin obsažený v krmivu podporuje správnou funkci srdce, zraku a nervového systému kočky. Jemné filety ve vývaru podporují hydrataci těla, což je obzvláště důležité pro zdraví močových cest. Sada obsahuje kapsičky s lehce stravitelným kuřecím masem, křehkým krůtím masem, aromatickým hovězím masem a delikátní bílou rybou, které kočky milují. Každé jídlo v sobě spojuje chuť, zdraví a přírodní ingredience, díky čemuž se krmivo stane oblíbeným jídlem vašeho mazlíčka.
Sáčky v aktuální várce mohou být šedé (bez potisku). Složení je uvedeno na společném kartonu.
Co je v sadě:
- 10 sáčků snadno stravitelného kuřete v sametovém vývaru
- 10 sáčků křehkého a delikátního krůtího masa v sametovém vývaru
- 10 sáčků lahodného a aromatického hovězího masa v sametovém vývaru
- 10 sáčků delikátní a zdravé bílé ryby (treska) v sametovém vývaru
Složení:
- Bílá ryba ve vývarech:
Hlavní složky: Vývar, bílá ryba 65 % ve filetech (26 % v hotovém výrobku), kuřecí maso (16 % ve filetech), živočišné bílkoviny, tapiokový škrob, minerály.
Analytické složky: Hrubý protein (9 %), hrubá vláknina (0,3 %), hrubý tuk (3,5 %), hrubý popel (2,2 %), vlhkost (83 %), vápník (0,2 %), fosfor (0,19 %).
Nutriční doplňkové látky: Taurin 1500 mg, vitamín E 100 mg, zinek (oxid zinečnatý) 10 mg, mangan (síran manganatý, monohydrát) 2 mg, jód (bezvodý jodičnan vápenatý) 0,7 mg, měď (pentahydrát síranu měďnatého) 2 mg, železo (monohydrát síranu železnatého) 2 mg, biotin 100 μg, vitamín D3 300 μg.
- Krůta ve vývaru:
Hlavní složky: Vývar, krůta 65 % v řízcích (26 % v hotovém výrobku), kuře (16 % v řízcích), živočišné bílkoviny, tapiokový škrob, minerální látky.
Analytické Složení: Hrubý protein (9 %), hrubá vláknina (0,3 %), hrubý tuk (3,5 %), hrubý popel (2,2 %), vlhkost (83 %), vápník (0,2 %), fosfor (0,19 %).
Nutriční doplňkové látky: Taurin 1500 mg, Vitamín E 100 mg, Zinek (oxid zinečnatý) 10 mg, Mangan (síran manganatý, monohydrát) 2 mg, Jód (bezvodý jodičnan vápenatý) 0,7 mg, Měď (pentahydrát síranu měďnatého) 2 mg, Železo (síran železnatý, monohydrát) 2 mg, Biotin 100 μg, Vitamín D3 300 μg.
- Kuře ve vývaru:
Hlavní složky: Kuřecí vývar, 80 % kuřecího masa ve filetách, živočišná bílkovina, tapiokový škrob, minerální látky.
Analytické složky: Hrubý protein (9 %), hrubý tuk (3,5 %), hrubá vláknina (0,3 %), hrubý popel (2,2 %), vlhkost (83 %).
Nutriční doplňkové látky: Taurin 1500 mg, Vitamín E 100 mg, Zinek (oxid zinečnatý) 10 mg, Mangan (síran manganatý, monohydrát) 2 mg, Jód (bezvodý jodičnan vápenatý) 0,7 mg, Měď (síran měďnatý (II) pentahydrát) 2 mg, Biotin 100 μg, Vitamín D3 300 IU.
- Hovězí maso ve vývaru:
Hlavní složky: Vývar, 70 % hovězí filety, kuřecí maso, tapiokový škrob, minerály.
Analytické složky: Hrubý protein (9 %), hrubý tuk (3,5 %), hrubá vláknina (0,3 %), hrubý popel (2,2 %), vlhkost (83 %).
Nutriční doplňky: Taurin 1500 mg, Vitamín E 100 mg, Zinek (oxid zinečnatý) 10 mg, Mangan (síran manganatý, monohydrát) 2 mg, Jód (bezvodý jodičnan vápenatý) 0,7 mg, Měď (pentahydrát síranu měďnatého) 2 mg, Biotin 100 μg, Vitamín D3 300 IU.
- Hmotnost
- 1000 g
- Obsah vlhkosti
- 83%
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Doplňkové látky
- Taurin: 1500 mg, vitamin E: 100 mg, zinek (oxid zinečnatý): 10 mg, mangan (síran manganatý, monohydrát): 2 mg, jód (jodičnan vápenatý bezvodý): 0,7 mg, měď (síran měďnatý(II) pentahydrát): 2 mg, železo (síran železnatý(II) monohydrát): 2 mg, biotin: 100 µg, vitamin D3: 300 µg
- Počet kusů
- 40
- Kód EAN
- 5904905081537
- Číslo produktu
- GSHB_action_5904905081537
- Výrobce
- Animal island
- Schvalovací číslo
- N/A
- Hmotnost
- 1000 g
- Obsah vlhkosti
- 83%
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Doplňkové látky
- Taurin: 1500 mg, vitamin E: 100 mg, zinek (oxid zinečnatý): 10 mg, mangan (síran manganatý, monohydrát): 2 mg, jód (jodičnan vápenatý bezvodý): 0,7 mg, měď (síran měďnatý(II) pentahydrát): 2 mg, železo (síran železnatý(II) monohydrát): 2 mg, biotin: 100 µg, vitamin D3: 300 µg
- Počet kusů
- 40
- Kód EAN
- 5904905081537
- Číslo produktu
- GSHB_action_5904905081537
- Výrobce
- Animal island
- Schvalovací číslo
- N/A
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Sheba Kitten, výběr příchutí, 40x85g. Kompletní vlhké krmivo pro koťata s lososem a kuřetem v omáčce
195,00 Kč/1kg
662,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

ANIMAL ISLAND Everyday Hovězí a kuřecí filé v bujónu - mokrá kočka krmivo - 40 x 85g
241,77 Kč/1kg
930,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

ANIMAL ISLAND Hovězí filet pro kočky 48x85g
458,83 Kč/1kg
513,89 Kč
Prodejce: Dragtek-com

ANIMAL ISLAND Everyday Turecko a filé z bílé ryby v bujónu - mokrá krmiva pro kočky - 4 x 85g
728,97 Kč/1kg
1 292,50 Kč
-1 044,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
247,85 Kč
Prodejce: Dragtek-com

ANIMAL ISLAND Everyday Hovězí a drůbeží maso s játry - vlhká kočka krmivo - 4 x 85g
2,50 Kč/1kg
250,36 Kč
Prodejce: Dragtek-com

ANIMAL ISLAND Everyday Poultry a játra v želé - mokrá kočka krmivo - 12 x 85g
454,77 Kč/1kg
513,89 Kč
Prodejce: Dragtek-com

ANIMAL ISLAND Everyday Kuřecí a hovězí filé v bujónu - mokrá kočka krmivo - 4 x 85g
356,20 Kč/1kg
1 457,40 Kč
-1 101,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
356,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

ANIMAL ISLAND Everyday Turecko a jehněčí - mokrá krmiva pro kočky - 400 g
577,49 Kč/1kg
259,87 Kč
Prodejce: Dragtek-com

ANIMAL ISLAND Everyday Turecko a filé z bílé ryby v bujónu - mokrá kočka krmivo - 40 x 85g
876,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

OSTROV ZVÍŘAT Everyday Jelly Teletina - mokrá krmiva pro kočky - 12 x 85 g
450,22 Kč/1kg
1 209,31 Kč
-700,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
508,75 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Zvířecí ostrov Everyday Turecko a králík - mokrá krmiva pro kočky - 400 g
257,27 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Krmivo pro kočky ANIMAL ISLAND Everyday Beef and game for kittens Hovězí maso 185 g
916,73 Kč/1kg
976,64 Kč
-774,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
201,68 Kč
Prodejce: Dragtek-com

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky 27111, kočičí strom s jeskyní, dutinou, plošinami a sisalem, šedé, výška: 118 cm
1 489,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Savic Katzentoilette Nestor - weiß/blau
447,46 Kč/1kg
804,85 Kč
-100,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
704,75 Kč
Prodejce: PolisElectro

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller

Clatronic LK 3843, Vertikální domácí ventilátor, Černá, Podlaha, 20 m², 90°, 8 h
Použité
1 748,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

ANIMAL ISLAND Everyday Krůtí filé v bujónu - mokrá kočka krmivo - 12 x 85g
508,75 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Podestýlka FEANDREA, s víkem, pro kočky do 15 kg, teplá šedá barva ovesných vloček
317,94 Kč/1kg
1 080,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

20kusové balení vakuových sáčků na oblečení s těsným ventilem a ruční pumpou - STORAGEBAG
469,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Čalouněná postel Flieks 90x200 cm s USB, postel pro mladé, jednolůžko s roštem a úložným prostorem, úložná postel s LED diodou, povlečení, šedá barva
7 499,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

Peřina z prachového peří 135 x 200 cm (1400 g) – prošívaná peřina, celoroční peřina, peřina z prachového peří
1 940,88 Kč
Prodejce: Bestlivings

dobré ráno Renforcé ložní prádlo 3-dílné povlečení na přikrývku 200 x 220 cm povlak na polštář 60 x 70 cm povlak na přikrývku 0270.02.02 Sand
1 449,41 Kč
Prodejce: Dekbeddengoed

Ventilátor do místnosti, vyrobený z ABS plastu (napájený přes USB), bez lopatek, tichý a přenosný, s 2 stupni výkonu – ideální pro domácnost a ložnici
1 037,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

Čalouněná postel Fortuna Lai 140x200 cm s USB, postel pro mladé Manželská postel s roštem a úložným prostorem, úložná postel s LED, samet, béžová barva
8 450,80 Kč
-1 767,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 683,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta

ROTHO Bonnie Eco Green - kočičí toaleta
849,93 Kč/1kg
724,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moje dvě koťátka ho zbožňují
Moje dvě kočičky ho zbožňují
Ohodnoceno dne 22. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BRIT Mono Protein Lamb 24x400g
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 468,40 Kč/1kg

PIPER 11802838 konzerva pro psy - krůtí/brokolice 800g
2 524,69 Kč
Prodejce: superbrandshop

Krmivo pro psy – Mokré krmivo – Konzerva s hovězím masem – 415 g hovězího masa



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
22,40 Kč
Prodejce: Bult-Store
53,98 Kč/1l

Krmivo pro psy – Mokré krmivo pro psy – Konzerva s drůbeží – 415 g krmiva pro psy s drůbeží



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
49,21 Kč
-54%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
22,40 Kč
Prodejce: Bult-Store
53,98 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s drůbežím masem – sada 6 plechovek po 415 g – mokré krmivo pro psy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
133,93 Kč
Prodejce: Bult-Store
322,72 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s hovězím masem – sada 6 plechovek po 415 g – hovězí maso pro psy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
133,93 Kč
Prodejce: Bult-Store
322,72 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s jehněčím masem – sada 6 plechovek po 400 g – mokré krmivo pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,21 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,02 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s příchutí králíka – sada 6 plechovek po 400 g – konzervy pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,21 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,02 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s hovězím masem – sada mokrého krmiva, 6 plechovek po 400 g – plechovka krmiva pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,21 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,02 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 12x415 g – kousky masa s hovězím – 81 % vlhkosti – mokré krmivo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
262,75 Kč
Prodejce: Bult-Store
52,76 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 12x415 g – kousky masa s drůbeží – mokré krmivo pro psy – 81 % vlhkosti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
262,75 Kč
Prodejce: Bult-Store
52,76 Kč/1l

Krmivo pro psy – Mokré krmivo pro psy – Konzerva zvěřiny – 415 g zvěřiny



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
22,40 Kč
Prodejce: Bult-Store
53,98 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – krůtí – 900 g – Plnohodnotné jídlo – Mokré krmivo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
38,71 Kč
Prodejce: Bult-Store
43,01 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo s příchutí husy – 900 g – Plnohodnotná hostina – Mokré krmivo pro psy – Masová klobása



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
38,71 Kč
Prodejce: Bult-Store
43,01 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo s kachnou – 900 g – Plnohodnotné hlavní jídlo – Mokré krmivo pro psy – Masová rolka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
38,71 Kč
Prodejce: Bult-Store
43,01 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy – zvěřina – sada 6 plechovek po 400 g – krmivo ze zvěřiny pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,21 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,02 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 6 × 800 g – zvěřina – 77 % vlhkosti – konzervy pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
294,41 Kč
Prodejce: Bult-Store
61,34 Kč/1l

Krmivo pro psy s králíkem – mokré krmivo v konzervě 800 g – mokré krmivo pro psy – mokré krmivo s králíkem – mokré krmivo 800 g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
60,57 Kč/1l

Krmivo pro psy s hovězím masem – mokré krmivo v konzervě 400 g – krmivo s hovězím masem – krmivo v konzervách – mokré krmivo pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 12 × 400 g – hovězí maso – 81 % vlhkosti – mokré krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
328,50 Kč
Prodejce: Bult-Store
68,44 Kč/1l