Pšeničná mouka Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg

331,87 Kč

317,71 Kč-14,16Kč

63,16 Kč / 1kg

plus 364,38 Kč poštovné

Doprava k vám domů

st 7. – pá 9. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg
Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg
407,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
415,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg
Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg
51,12 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
511,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
333,60 Kč/1kg
340,27 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro PLANET špaldová mouka typ 7001kg
PLANET špaldová mouka typ 7001kg
243,13 Kč/1kg
247,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
46,08 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 68
246,44 Kč
-12,36 Kč
234,08 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
49,60 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
52,08 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 54
48,20 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 26
76,99 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
64,12 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 26
64,12 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Caputo Nuvola Super 5 kg italská pšeničná mouka na pizzu typu 0
Caputo Nuvola Super 5 kg italská pšeničná mouka na pizzu typu 0
76,23 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 38
381,14 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mąka pszenna Farina typ 650 5 kg
Mąka pszenna Farina typ 650 5 kg
45,90 Kč/1kg
301,96 Kč
-70,14 Kč
231,82 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Caputo Aria 1 kg italská mouka s kvasem na pizzu a pinsu typu 0
Caputo Aria 1 kg italská mouka s kvasem na pizzu a pinsu typu 0
89,48 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
92,16 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg
Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg
80,39 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
401,93 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typu 750, 1 kg – Tota
Pšeničná mouka typu 750, 1 kg – Tota
28,49 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
28,77 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Caputo Fioreglut Pizza e Pane 1 kg italská bezlepková mouka
Caputo Fioreglut Pizza e Pane 1 kg italská bezlepková mouka
209 329,99 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
209,33 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caputo 100 % Grani Italiani 1 kg italská pšeničná mouka typu 0
Caputo 100 % Grani Italiani 1 kg italská pšeničná mouka typu 0
75,80 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 7
75,80 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Młyny Stoisław, pšeničná mouka koszalińska, typ 500, 0,5 kg
Młyny Stoisław, pšeničná mouka koszalińska, typ 500, 0,5 kg
41,59 Kč/1kg
48,15 Kč
-55%
21,21 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mąka pszenna Farina typ 550 5 kg
Mąka pszenna Farina typ 550 5 kg
41,26 Kč/1kg
274,29 Kč
-63,85 Kč
210,44 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typu 1400 Melvit 1 kg
Pšeničná mouka typu 1400 Melvit 1 kg
72 900,00 Kč/1kg
95,51 Kč
-23%
72,90 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Manitoba Farina 0 di Grano Tenero mouka 5kg - il Molino Chiavazza

Zapomeňte na mouky průměrné kvality, protože přichází skutečný skvost mezi výrobky na pečení a vaření - mouka Manitoba Farina 0 di Grano Tenero od il Molino Chiavazza! Tato výjimečná pšeničná mouka, která pochází přímo z Itálie, zaujme svou kvalitou a všestranným použitím. Pokud sníte o vytváření pečiva, které se vám bude rozplývat na jazyku, je to výrobek, který ve své kuchyni rozhodně musíte mít.

Mouka Manitoba Farina 0 je známá svým vysokým obsahem bílkovin, díky čemuž je ideální pro kynutá těsta, chléb, pizzu, focacciu a mnoho dalších pochoutek. Jedná se o střednězrnnou mouku (typ 0), která velmi dobře váže vodu, takže těsto je pružné a snadno se hněte. Pečivo z ní vychází měkké a nadýchané, s úžasnou strukturou a chutí, kterou si zamiluje celá rodina.

Při nákupu mouky z vyhlášeného italského mlýna il Molino Chiavazza si můžete být jisti, že investujete do výrobku nejvyšší kvality. Díky pětikilogramovému balení vám mouka vydrží na mnoho kulinářských experimentů a vy budete mít vždy po ruce perfektní ingredienci do vaší kuchyně. Nechte se inspirovat italskou pekařskou tradicí a přeneste ji do svého domova s moukou Manitoba Farina 0 di Grano Tenero!

Složení: Pšeničná mouka čistá hmotnost: 5 kg Výživové hodnoty na 100 g: Energetická hodnota 1434 kj/ 338 kcal Tuk 1 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g Sacharidy 68 g, z toho cukry 1,5 g Vláknina 2,5 g Bílkoviny 13 g Sůl 0 g Země původu: Itálie Skladování: skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:

Objednejte si mouku Manitoba Il Molino ještě dnes a vychutnejte si vynikající pečivo! Poznejte rozdíl a chuť pravé Itálie.

Seznam přísad
Složení: pšeničná moukaČistá hmotnost: 5 kgNutriční hodnoty na 100 g: Energie 1434 kj/ 338 kcalTuky 1 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 gSacharidy 68 g, z toho cukry 1,5 gVláknina 2,5 gBílkoviny 13 gSůl 0 gZemě původu: Skladování: skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního zářeníDatum spotřeby: 1:
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
5030 g
Potravinářský podnik
Il Molino Chiavazza
Prodejní název
Manitoba Farina 0 di Grano Tenero mouka 5kg - il Molino Chiavazza
Výrobce
Il Molino
Kód EAN
8009550008209

Seznam přísad
Složení: pšeničná moukaČistá hmotnost: 5 kgNutriční hodnoty na 100 g: Energie 1434 kj/ 338 kcalTuky 1 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 gSacharidy 68 g, z toho cukry 1,5 gVláknina 2,5 gBílkoviny 13 gSůl 0 gZemě původu: Skladování: skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního zářeníDatum spotřeby: 1:
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
5030 g
Potravinářský podnik
Il Molino Chiavazza
Prodejní název
Manitoba Farina 0 di Grano Tenero mouka 5kg - il Molino Chiavazza
Výrobce
Il Molino
Kód EAN
8009550008209
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
46,08 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 68
246,44 Kč
-12,36 Kč
234,08 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 26
76,99 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
49,60 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
52,08 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caputo Nuvola 5 kg italská mouka na pizzu typu 0
Caputo Nuvola 5 kg italská mouka na pizzu typu 0
71,61 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 68
358,06 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caputo Nuvola Super 5 kg italská pšeničná mouka na pizzu typu 0
Caputo Nuvola Super 5 kg italská pšeničná mouka na pizzu typu 0
76,23 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 38
381,14 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caputo Lievito 100 g italské instantní sušené droždí na pizzu
Caputo Lievito 100 g italské instantní sušené droždí na pizzu
739,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 25
73,91 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caputo Integrale 1 kg italská celozrnná pšeničná mouka
Caputo Integrale 1 kg italská celozrnná pšeničná mouka
75,52 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 26
75,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Callebaut 811, tmavá čokoláda v podobě malých kostek, 400 g
Callebaut 811, tmavá čokoláda v podobě malých kostek, 400 g
587,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 24
235,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 54
48,20 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Barry Callebaut 70-30-38 dunkle Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut 70-30-38 dunkle Schokolade Kuvertüre 400g
637,50 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 18
255,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
721,57 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 41
288,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Caputo Saccorosso 5 kg italská pšeničná mouka typu 00
Caputo Saccorosso 5 kg italská pšeničná mouka typu 00
67,98 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 26
339,89 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro BindeFix teplé pokrmy - Guma ze svatojánského chleba 50g
BindeFix teplé pokrmy - Guma ze svatojánského chleba 50g
4 179 000,11 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
208,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Mycryo® - Kakaové máslo v prášku 600g
Mycryo® - Kakaové máslo v prášku 600g
1 706,67 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
1 024,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
382,48 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Martini Asti, 0,75 l, Doux, Bílé, Asti, Itálie, Veneto (IT)
Martini Asti, 0,75 l, Doux, Bílé, Asti, Itálie, Veneto (IT)
599 279,99 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 13
449,46 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Obrázek produktu pro Wilton dekorační figurky - fotbal  Wilton Materiál:: Plast, Počet kusů:: 7
Wilton dekorační figurky - fotbal Wilton Materiál:: Plast, Počet kusů:: 7
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 5
606,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Camry Premium CR 3046, 2 vafle/vaflí, Obdélníkový, Černá, Výkon, Připraven, 1000 W, 1600 W
Camry Premium CR 3046, 2 vafle/vaflí, Obdélníkový, Černá, Výkon, Připraven, 1000 W, 1600 W
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 47
774,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Obrázek produktu pro Divella Semola, Semolinová mouka, 1 kg, Store away from heat sources and sunlight and avoid humid environments., Itálie, 341 kcal, 1448 kJ
Divella Semola, Semolinová mouka, 1 kg, Store away from heat sources and sunlight and avoid humid environments., Itálie, 341 kcal, 1448 kJ
39,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
45,85 Kč
-14%
39,40 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
64,12 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 26
64,12 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg
Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg
407,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
415,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
70,19 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 54
73,70 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caputo Pizzeria 5 kg italská mouka na pizzu typu 00
Caputo Pizzeria 5 kg italská mouka na pizzu typu 00
41,53 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 38
254,17 Kč
-46,51 Kč
207,66 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caputo Classica Doppio Zero 1 kg italská pšeničná mouka typu 00
Caputo Classica Doppio Zero 1 kg italská pšeničná mouka typu 00
43,57 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 7
43,57 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caputo Aria 1 kg italská mouka s kvasem na pizzu a pinsu typu 0
Caputo Aria 1 kg italská mouka s kvasem na pizzu a pinsu typu 0
89,48 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
92,16 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Mąka pszenna Farina typ 650 5 kg
Mąka pszenna Farina typ 650 5 kg
45,90 Kč/1kg
301,96 Kč
-70,14 Kč
231,82 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Planetární kuchyňský robot 1700W
Planetární kuchyňský robot 1700W
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 100
2 054,34 Kč
Prodejce: Ellano
Obrázek produktu pro Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg
Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg
80,39 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
401,93 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hodnocení zákazníků

Na základě 3 hodnocení
Ohodnoceno dne 13. prosince 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
nejlepší mouka
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg
Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
511,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
51,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Celozrnná ovesná mouka 1 kg, přírodní, 100 % jemně mletá ovesná mouka, na pečení, vaření, snídani
Celozrnná ovesná mouka 1 kg, přírodní, 100 % jemně mletá ovesná mouka, na pečení, vaření, snídani
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Světlá mouka z pšenice typu 700 „Naturalnie Zdrowe“ 1000 g
Světlá mouka z pšenice typu 700 „Naturalnie Zdrowe“ 1000 g
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro TTCarp tuňáková moučka 1 kg
TTCarp tuňáková moučka 1 kg
657,04 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 2 balení mouky Pillsbury Chakki Atta, každé po 5 kg, minimální trvanlivost do 04.05.2026, číslo položky #1
2 balení mouky Pillsbury Chakki Atta, každé po 5 kg, minimální trvanlivost do 04.05.2026, číslo položky #1
319,87 Kč
Prodejce: CasteloStore
63,97 Kč/1kg
KUZU SZARE (SKROBIA Z KORZENIA) BEZGLUTENOWA BIO 125 g - TERRASANA
ŠEDÁ (WURZELSTÄRKE)125 g - TERRASANA
609,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
4 878,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BEZLEPKOVÁ UNIVERZÁLNÍ SMĚS MOUK 200 g – CELIKO
BEZLEPKOVÁ UNIVERZÁLNÍ SMĚS MOUK 200 g – CELIKO
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg
Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
415,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
407,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
405,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
405,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Aurora 405
Pšeničná mouka Aurora 405
1 151,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
46,06 Kč/1kg
MĄKA GRYCZANA BIAŁA BEZGLUTENOWA 500 g - NATURAVENA
BÍLÁ PŠENIČNÁ MOUKA, BEZ LEPKU, 500 g - NATURAVENA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
406,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
813,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
340,27 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
333,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
68,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro LUXUS-DINKELMEHL TYP 5501 kg - PROBIO
LUXUS-DINKELMEHL TYP 5501 kg - PROBIO
266,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
3 337,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mandlová mouka 1 kg
Mandlová mouka 1 kg
485,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
475,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g
PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
440,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 102,02 Kč/1kg
MĄKA JAGLANA BEZGLUTENOWA 500 g - NATURAVENA
HIRSEMEHL BEZ LEPKU 500 g - NATURAVENA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
346,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
693,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PLANET Špaldová mouka typ 5501kg
PLANET Špaldová mouka typ 5501kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
416,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
416,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro HIRSEMEHL 1 kg -PLANET
HIRSEMEHL 1 kg -PLANET
360,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
360,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BEZLEPKOVÁ,směs na koláče s pšeničnou moukou 200 g - ZDRAVÁ SMĚS
BEZLEPKOVÁ,směs na koláče s pšeničnou moukou 200 g - ZDRAVÁ SMĚS
351,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 756,05 Kč/1kg