4,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Semena sichuanského pepře 500 g, značka Sichuan Royal9 254,60 Kč/1l
462,73 Kč
Prodejce: PHRoyal

Další informace o reklamě
Timutský pepř z Nepálu 100 g Citrus „Sichuanský pepř“ Zanthoxylum4 871,00 Kč/1l
243,55 Kč
Prodejce: PHRoyal

Další informace o reklamě
Černý kmín 500 g, aromatické přírodní semínko, 1. třída3 895,80 Kč/1l
194,79 Kč
Prodejce: PHRoyal

Další informace o reklamě
Mletý sečuánský pepř 25 g3,03 Kč/1kg
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal

Bio pepř Tellicherry, 200 g
2 747,35 Kč/1kg
549,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Bio pepř černý, 600 g
1 020,27 Kč/1kg
612,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Bio černý pepř Kampot, 600 g
2 493,98 Kč/1kg
1 496,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Bio růžový pepř, 200 g
2 769,30 Kč/1kg
553,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Bio kajenský pepř 500 g
1 263,18 Kč/1kg
631,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Bio tymiánový pepř 200 g
3 140,50 Kč/1kg
628,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Bio pepř směsi s plodmi schinus, 600 g
1 461,57 Kč/1kg
876,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Pepř bílý mletý35 g SONNENTOR
2 406,00 Kč/1kg
84,21 Kč
Prodejce: taleoo

Pepř kubeb 80g
4 052,20 Kč/1l
202,61 Kč
Prodejce: PHRoyal

Bio kardamom, balení 250 g
3 290,64 Kč/1kg
822,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Bio černý pepř Malabar – "Tygrí pepř", 200 g
2 782,65 Kč/1kg
556,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Mlýnek na sečuánský pepř 20 g
2 530,60 Kč/1l
126,53 Kč
Prodejce: PHRoyal

Mletý bílý pepř 200 g
1 493,21 Kč/1kg
470,19 Kč
-111,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
358,37 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Appetita Černý pepř se semínky 18 G
8 143 500,21 Kč/1kg
162,87 Kč
Prodejce: Katomix

Prymat Citronový pepř 20 g
520,00 Kč/1kg
41,65 Kč
-62%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
15,60 Kč
Prodejce: Katomix

Sonnentor,chilli, mleté (6 x 40 g)
2 115,92 Kč/1kg
507,82 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
: Kupte si červený pepř Kampot
Tento pepř si zaslouží obdiv: Červený pepř Kampot je skutečně výjimečná delikatesa. My ve společnosti Kamelur jsme hrdí, že ho můžeme nabídnout. Pochází z jedné z nejlepších oblastí pěstování pepře na světě, pro jeho výrobu se používají pouze plně zralé plody a pěstování probíhá v souladu s ekologickými zásadami a tradičními metodami, které jsou typické pro jeho původní region – oblast Kampot v Kambodži – což je základ jeho vynikající kvality. Ti, kteří milují pepř, si tuto speciální odrůdu určitě zamilují.
Odkud pochází červený pepř Kampot?
Kampotský pepř je plod rostliny Piper nigrum – stejně jako mnoho jiných druhů pepře. Jeho vynikající aromatickou kvalitu zajišťují optimální podmínky pro pěstování: Plantáže v provincii Kampot v Kambodži se nacházejí na otevřených bývalých rýžových polích, které jsou bohaté na sluneční světlo a mají těžkou jílovitou půdu. Stejně jako u dobrého vína, i u pepře je "terroir" – tedy klima a půda pěstební oblasti – zásadní pro jeho chuť.
Co dělá červený pepř Kampot ve společnosti Kamelur tak výjimečným?
Červený pepř, stejně jako černý a bílý, pochází ze stejné rostliny. Rozdíl je v době sklizně a následném zpracování, které určuje jeho barvu. Tyto faktory také ovlivňují aromatickou rozmanitost. Obecně platí, že červený pepř je poměrně vzácný. Pro jeho výrobu musí být plody na rostlině plně zralé. To má velký vliv na jeho aroma: pouze tak se může plně rozvinout komplexní chuťový profil plodu pepře.
Plně zralé plody jsou opatrně ručně sklizeny a sušeny. Během sušení se mění barva: Sytá červená barva zrn pepře přechází do hnědo-rezavé. Nicméně, intenzivní aroma plně zralého pepře zůstává úžasné: výrazná pálivost, která se snoubí s ovocnou sladkostí – prostě lahodné.
Občas se nabízejí speciální druhy červeného pepře, které mají o něco sytější červenou barvu. Nenechte se tím zmást. U těchto druhů jsou zralé plody pepře ponořeny do horké vody, aby se "zpomalily procesy hnědnutí". Bohužel, to také poškozuje aroma. U našeho červeného bio pepře Kampot je díky šetrnému sušení aroma velmi dobře zachováno – můžete to ochutnat.
Jak lze bio červený pepř Kampot používat v kuchyni?
Bylo by arogantní předpokládat, že tento kvalitní pepř lze běžně používat k dochucování jídel v kuchyni. Je pro něj příliš cenný. Vychutnejte si ho v nebo lépe na všech jídlech, která těží z výrazné pepřové noty. Skvěle dochucuje masová jídla, ryby, ale také vegetariánská jídla, jako jsou fazolové nebo rýžové směsi. Tento pepř by se měl co nejméně vařit. Vždy by měl být čerstvě mlet na vaše jídlo – nejlépe se k tomu hodí kvalitní keramická mlýnek na pepř. Další alternativa pro čerstvou chuť: Hrubě rozdrťte zrna v hmoždíři a zbytek nechte zpracovat vašimi zuby při žvýkání.
Pro odvážné: Pálivost a sladkost, to se hodí k sobě? Gurmáni si myslí, že ano. Zejména plné aroma červeného pepře Kampot se hodí k dezertům s čokoládou, čerstvým bobulím nebo k jídlům s jablky. Určitě stojí za to to vyzkoušet.
- Skladování a použití
- skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla
- Seznam přísad
- Červený kampotský pepř z certifikovaného ekologického zemědělství
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Kamelur®
- Prodejní název
- Kamelur® BIO Červený pepř Kampot 200 g
- Výrobce
- Kamelur
- Kód EAN
- 4251580703737
- Skladování a použití
- skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla
- Seznam přísad
- Červený kampotský pepř z certifikovaného ekologického zemědělství
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Kamelur®
- Prodejní název
- Kamelur® BIO Červený pepř Kampot 200 g
- Výrobce
- Kamelur
- Kód EAN
- 4251580703737
K tomu se hodí také

Speciální koření Block House Steak Pepper v plechovce 200g
1 677,30 Kč/1kg
335,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Černý pepř 1 kg, celé pepřové boby, koření, příloha, příprava jídla, přírodní produkt, GiDeli
479,99 Kč/1kg
493,20 Kč
-13,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
479,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Kajenský pepř - mletý jar 35g
2 815,71 Kč/1kg
98,55 Kč
Prodejce: taleoo

Bio pepř černý, 1 kg
991,13 Kč/1kg
991,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Carmencita Pimienta a mlýnek na pepř s černým pepřem 190g
1 115,79 Kč/1kg
212,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Černý pepř 500g Brat.pl
1 682,69 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Náhradní koření do mlýnku Tan Hoi Peugeot 42400, černý pepř, 7x20g
9 657,50 Kč/1kg
965,75 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE

Pepř černý mletý25 kg LES FRUITS DU PARADIS
806,76 Kč/1kg
20 169,00 Kč
Prodejce: Covitar

Mletý sečuánský pepř 25 g
3,03 Kč/1kg
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal

Zelený pepř v kokosovém octovém nálevu 60g
1 525,33 Kč/1kg
91,52 Kč
Prodejce: taleoo

Černý pepř 1 kg, celé pepřové boby, koření, příloha, příprava jídla, přírodní produkt, GiDeli
499,99 Kč/1kg
551,29 Kč
-51,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Černý pepř 2 kg, celé pepřové boby, koření, příloha, příprava jídla, přírodní produkt, GiDeli
425,00 Kč/1kg
900,13 Kč
-50,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
849,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Černý pepř mletý, 1 kg, koření, přírodní, pro vaření, jako dochucovadlo, GiDeli
499,99 Kč/1kg
551,29 Kč
-51,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Bio černý pepř 200g
1 870,50 Kč/1kg
374,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chilli Guajillo 200g a Chilli del Arbol, celé kousky, sušené na slunci, 200g
1 084,97 Kč
Prodejce: LaProve
2 712,42 Kč/1kg

Červený pepř 500g Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 450,81 Kč/1kg

Zelený pepř 500g Brat.pl
778,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 497,62 Kč/1kg

BAREVNÉ PEPPER CHERRIES VMOUCE 80 g - DARY NATURY
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657 039,97 Kč/1l

ČERNÉ PEPŘOVÉ ČERSTVINY VMLÝNKU 90 g - DARY NATURY
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657 039,97 Kč/1l

Mletý černý pepř 1kg Brat.pl
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
736,02 Kč/1kg

Barevná pepřová zrna – 500 g
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
908,51 Kč/1l

Semena sichuanského pepře 500 g, značka Sichuan Royal
462,73 Kč
Prodejce: PHRoyal
9 254,60 Kč/1l

Mletý černý pepř 500g Brat.pl
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 181,26 Kč/1kg

Pieprz ziołowy Kamis 15 g
396,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
19 848,00 Kč/1kg

Fuchs Professional Pepř bílý celý pepř speciální 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 070,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 070,26 Kč/1kg

Fuchs 380788006 Fuchs Pfeffer schwarz gemahlen Gewürz, 1,0 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
907,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
907,29 Kč/1kg

Kotanyi pepř černý mletý volně ložené spotřebitelské stravování 630g
762,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 044,36 Kč/1kg

Timutský pepř z Nepálu 100 g Citrus „Sichuanský pepř“ Zanthoxylum
243,55 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 871,00 Kč/1l

Speciální koření Block House Steak Pepper v plechovce 200g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(18)Počet hodnocení: 18
335,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 677,30 Kč/1kg

BUNTE PFEFFER 100G Natural Premium 4 SAAT



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal
1 516,40 Kč/1l

Fuchs Professional Pepř černý celý pálivý 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
492,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
985,20 Kč/1kg

Fuchs kayenský pepř mletý z jemně mletých odrůd chilli 1000g
571,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
571,16 Kč/1kg

Černý kmín 500 g, aromatické přírodní semínko, 1. třída
194,79 Kč
Prodejce: PHRoyal
3 895,80 Kč/1l

Mletý černý pepř značky Royal 200g Premium



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal
1 516,40 Kč/1l