Mąka pszenna Farina typ 550 5 kg

274,29 Kč

210,44 Kč-63,85Kč

41,26 Kč / 1kg

plus 606,67 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg
Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg
407,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
415,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg
Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg
51,12 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
511,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
405,15 Kč/1kg
405,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Caputo Integrale 1 kg italská celozrnná pšeničná mouka
Caputo Integrale 1 kg italská celozrnná pšeničná mouka
75,52 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 26
75,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
46,08 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 68
246,44 Kč
-12,36 Kč
234,08 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
49,60 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
52,08 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Caputo Classica Doppio Zero 1 kg italská pšeničná mouka typu 00
Caputo Classica Doppio Zero 1 kg italská pšeničná mouka typu 00
43,57 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 7
43,57 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Mąka pszenna Farina typ 650 5 kg
Mąka pszenna Farina typ 650 5 kg
45,90 Kč/1kg
301,96 Kč
-70,14 Kč
231,82 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Mąka Tortowa Lubella Typ 450 1 kg
Mąka Tortowa Lubella Typ 450 1 kg
36,81 Kč/1kg
1,7Průměrné hodnocení: 1,7 z 5Počet hodnocení: 3
36,81 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mąka ryżowa typ 400 Melvit 1 kg
Mąka ryżowa typ 400 Melvit 1 kg
100,09 Kč/1kg
139,34 Kč
-34,25 Kč
105,09 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mąka pszenna tortowa typ 405 1 kg
Mąka pszenna tortowa typ 405 1 kg
47,07 Kč/1kg
77,10 Kč
-38%
47,54 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Młyny Stoisław, pšeničná mouka koszalińska, typ 500, 0,5 kg
Młyny Stoisław, pšeničná mouka koszalińska, typ 500, 0,5 kg
41,59 Kč/1kg
48,15 Kč
-55%
21,21 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mąka żytnia typ 720 Melvit 1 kg
Mąka żytnia typ 720 Melvit 1 kg
42,42 Kč/1kg
42,42 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Tenhle! Žitná mouka Typ 720 1 Kg
Tenhle! Žitná mouka Typ 720 1 Kg
27,55 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
27,55 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mąka Szymanowska typ 480 2 kg
Mąka Szymanowska typ 480 2 kg
29,24 Kč/1kg
84,32 Kč
-25%
63,15 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg
Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg
80,39 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
401,93 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Lubella Nadýchaná krupicová mouka typu 500, 1 kg
Lubella Nadýchaná krupicová mouka typu 500, 1 kg
449 619,98 Kč/1kg
449,62 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg
Pšeničná mouka Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg
63,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
331,87 Kč
-14,16 Kč
317,71 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typ 1050 demeter 2,5 kg
Pšeničná mouka typ 1050 demeter 2,5 kg
58,20 Kč/1kg
145,51 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Nie czekaj, zamów już dziś! Kup teraz i ciesz się smakiem domowych wypieków!



Pokud hledáte mouku vynikající kvality na pečení, produkt Pšeničná mouka typu „00“ grano tenero 5 kg od Il Molino Chiavazza je volbou, která splní vaše očekávání. Tato mouka se vyznačuje obzvláště jemným mletím, a je proto ideální pro přípravu nejjemnějších pečiv, jako jsou domácí těstoviny, pizza a lehké a nadýchané dorty. Pokud se rozhodnete pro tento produkt, máte zaručený vynikající výsledek při všech kulinářských aktivitách.Pšeničná mouka grano tenero typu „00“ se vyznačuje nejen svou jedinečnou texturou, ale také nejvyšší kvalitou surovin, takže se v každé kuchyni můžete cítit jako skutečný šéfkuchař. Italská tradice mlynářství a dlouholeté zkušenosti mlýna Il Molino Chiavazza zaručují produkt, který je nejen účinný, ale také bezpečný pro vaše zdraví. Jedná se o mouku, která splňuje požadavky i těch nejnáročnějších kuchařů. Výhody mouky typu „00“

  • Vynikající struktura – ideální pro jemné pečivo
  • Vysoká kvalita – přímo od renomovaného italského výrobce
  • Všestranná – ideální pro pizzu, těstoviny a dorty
  • Stálá čerstvost – baleno ve velkém 5kg pytli pro pohodlí a hospodárnost
Přesvědčte se sami, jak velký vliv může mít správná mouka na kvalitu vašich pokrmů. Vyberte si pšeničnou mouku typu „00“ od Il Molino Chiavazza a dopřejte si kulinářské vrcholy přímo u vás doma. Ideální pro amatéry i profesionály, kteří ocení kvalitu a chuť autentické italské kuchyně.
Seznam přísad
Složení: Mouka z měkké pšenice. Může obsahovat stopy sóji. Maximální obsah vlhkosti 15,5 %. Čistá hmotnost: 5000 g. Výživové údaje na 100 g: Energie 1440 kJ/339 kcal Tuky 0,8 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g Sacharidy 73 g, z toho cukry 1 g Vláknina 2 g Bílkoviny 9 g Sůl 0 g Země původu: Itálie Skladování: Skladujte v suchu a chladu, chraňte před slunečním zářením Datum spotřeby:
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
5100 g
Potravinářský podnik
Il Molino Chiavazza
Prodejní název
Pšeničná mouka TYP „00“ měkká pšenice 5 kg – Il Molino Chiavazza
Výrobce
gustiamo
Kód EAN
8009550004300

Seznam přísad
Složení: Mouka z měkké pšenice. Může obsahovat stopy sóji. Maximální obsah vlhkosti 15,5 %. Čistá hmotnost: 5000 g. Výživové údaje na 100 g: Energie 1440 kJ/339 kcal Tuky 0,8 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g Sacharidy 73 g, z toho cukry 1 g Vláknina 2 g Bílkoviny 9 g Sůl 0 g Země původu: Itálie Skladování: Skladujte v suchu a chladu, chraňte před slunečním zářením Datum spotřeby:
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
5100 g
Potravinářský podnik
Il Molino Chiavazza
Prodejní název
Pšeničná mouka TYP „00“ měkká pšenice 5 kg – Il Molino Chiavazza
Výrobce
gustiamo
Kód EAN
8009550004300
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
46,08 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 68
246,44 Kč
-12,36 Kč
234,08 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
49,60 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
52,08 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
64,12 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 26
64,12 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mąka pszenna Farina typ 650 5 kg
Mąka pszenna Farina typ 650 5 kg
45,90 Kč/1kg
301,96 Kč
-70,14 Kč
231,82 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Caputo Classica Doppio Zero 1 kg italská pšeničná mouka typu 00
Caputo Classica Doppio Zero 1 kg italská pšeničná mouka typu 00
43,57 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 7
43,57 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 26
76,99 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Küchenmeister pohanková mouka jemná a univerzální 500g
Küchenmeister pohanková mouka jemná a univerzální 500g
130,42 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
65,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka typ 405
Pšeničná mouka typ 405
24,54 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
122,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Caputo Pizzeria 5 kg italská mouka na pizzu typu 00
Caputo Pizzeria 5 kg italská mouka na pizzu typu 00
41,53 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 38
254,17 Kč
-46,51 Kč
207,66 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 54
48,20 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 205
2 533,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Exquisit EXQ-5010065, 450 W, 220-240 V, 50 Hz, 5 - 35 °F, 340 mm, 210 mm
Exquisit EXQ-5010065, 450 W, 220-240 V, 50 Hz, 5 - 35 °F, 340 mm, 210 mm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 138
6 376,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH
Obrázek produktu pro E-koloběžka s homologací - XI-1500-EEC 45km/h - MidRange 15.6Ah, elektrická koloběžka s ABE, homologace, elektrická koloběžka, koloběžka EScooter - černá
E-koloběžka s homologací - XI-1500-EEC 45km/h - MidRange 15.6Ah, elektrická koloběžka s ABE, homologace, elektrická koloběžka, koloběžka EScooter - černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 74
24 990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH
Obrázek produktu pro Caputo Lievito 100 g italské instantní sušené droždí na pizzu
Caputo Lievito 100 g italské instantní sušené droždí na pizzu
739,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 25
73,91 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Wilfa KM1B-70, 7 l, Černá, Nerezová ocel, Otočné, 5700 ot/min, 1130 ot/min, 5 kg
Wilfa KM1B-70, 7 l, Černá, Nerezová ocel, Otočné, 5700 ot/min, 1130 ot/min, 5 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
17 717,87 Kč
-1 346,88 Kč
16 370,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH
Kuchyňské nabídky
Obrázek produktu pro Horkovzdušná fritéza KDF5511D 12 litrů - dvouzónová horkovzdušná fritéza 2600 W, AIR Fryer XXL
Horkovzdušná fritéza KDF5511D 12 litrů - dvouzónová horkovzdušná fritéza 2600 W, AIR Fryer XXL
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 209
2 743,99 Kč
-54,88 Kč
2 689,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH
Obrázek produktu pro Sada trouby GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedním teleskopickým výsuvem černá
Sada trouby GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedním teleskopickým výsuvem černá
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 76
16 827,75 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až D
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Obrázek produktu pro Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 59
970,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice
Schwebetürenschrank mt Spiegel in Weiß/Weiß
Breite:	150 cm
Höhe: 200 cm	
Tiefe: 61 cm
Šatní skříň s posuvnými dveřmi 150 cm bílá/bílá se zrcadlem - Vista 05
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 462
7 039,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg
Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
511,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
51,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Celozrnná ovesná mouka 1 kg, přírodní, 100 % jemně mletá ovesná mouka, na pečení, vaření, snídani
Celozrnná ovesná mouka 1 kg, přírodní, 100 % jemně mletá ovesná mouka, na pečení, vaření, snídani
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Světlá mouka z pšenice typu 700 „Naturalnie Zdrowe“ 1000 g
Světlá mouka z pšenice typu 700 „Naturalnie Zdrowe“ 1000 g
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro TTCarp tuňáková moučka 1 kg
TTCarp tuňáková moučka 1 kg
657,04 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 2 balení mouky Pillsbury Chakki Atta, každé po 5 kg, minimální trvanlivost do 04.05.2026, číslo položky #1
2 balení mouky Pillsbury Chakki Atta, každé po 5 kg, minimální trvanlivost do 04.05.2026, číslo položky #1
319,87 Kč
Prodejce: CasteloStore
63,97 Kč/1kg
KUZU SZARE (SKROBIA Z KORZENIA) BEZGLUTENOWA BIO 125 g - TERRASANA
ŠEDÁ (WURZELSTÄRKE)125 g - TERRASANA
609,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
4 878,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BEZLEPKOVÁ UNIVERZÁLNÍ SMĚS MOUK 200 g – CELIKO
BEZLEPKOVÁ UNIVERZÁLNÍ SMĚS MOUK 200 g – CELIKO
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg
Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
415,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
407,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
405,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
405,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Aurora 405
Pšeničná mouka Aurora 405
1 151,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
46,06 Kč/1kg
MĄKA GRYCZANA BIAŁA BEZGLUTENOWA 500 g - NATURAVENA
BÍLÁ PŠENIČNÁ MOUKA, BEZ LEPKU, 500 g - NATURAVENA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
406,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
813,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
340,27 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
333,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
68,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro LUXUS-DINKELMEHL TYP 5501 kg - PROBIO
LUXUS-DINKELMEHL TYP 5501 kg - PROBIO
266,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
3 337,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mandlová mouka 1 kg
Mandlová mouka 1 kg
485,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
475,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g
PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
440,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 102,02 Kč/1kg
MĄKA JAGLANA BEZGLUTENOWA 500 g - NATURAVENA
HIRSEMEHL BEZ LEPKU 500 g - NATURAVENA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
346,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
693,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PLANET Špaldová mouka typ 5501kg
PLANET Špaldová mouka typ 5501kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
416,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
416,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro HIRSEMEHL 1 kg -PLANET
HIRSEMEHL 1 kg -PLANET
360,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
360,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BEZLEPKOVÁ,směs na koláče s pšeničnou moukou 200 g - ZDRAVÁ SMĚS
BEZLEPKOVÁ,směs na koláče s pšeničnou moukou 200 g - ZDRAVÁ SMĚS
351,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 756,05 Kč/1kg