Hmotnost:

2.3 kg
  • 2.3 kg
  • 2.8 kg

Jayseuw Vázací drát do betonu 1,0 x 100 mm (1000 ks) měděný drát s kleštěmi Vázací drát do vrtačky, vrtací drát včetně vrtací jednotky

1 175,72 Kč

3 792,65 Kč / 1m

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

pá 9. – st 14. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Svařovací drát CuSi3 pro pájení 1,0 mm 5 kg D200 mm
Svařovací drát CuSi3 pro pájení 1,0 mm 5 kg D200 mm
954,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
5 346,63 Kč
-575,45 Kč
4 771,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Vázací drát z armovací oceli, průměr 08 mm, délka 110 m
Vázací drát z armovací oceli, průměr 08 mm, délka 110 m
115,14 Kč/1kg
2 417,99 Kč
Prodejce: BlissShopping
Obrázek produktu pro Svařovací drát na cívce MIG 0,8 mm 1 kg
Svařovací drát na cívce MIG 0,8 mm 1 kg
389,27 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
389,27 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Luxtom
Obrázek produktu pro Svařovací drát sg2 tysweld 0,8/ 1kg
Svařovací drát sg2 tysweld 0,8/ 1kg
458,33 Kč/1kg
458,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Clanmacy Vrtací vázací drát do betonu 1,0 x 100 mm (1000 ks) měděný drát s kleštěmi vázací drát včetně vrtacího drátu
Clanmacy Vrtací vázací drát do betonu 1,0 x 100 mm (1000 ks) měděný drát s kleštěmi vázací drát včetně vrtacího drátu
3 387,06 Kč/1m
1 049,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SA-WLONG
Obrázek produktu pro Jopassy Vrták do betonu vázací drát 1,0 x 100 mm (1000 ks) měděný drát s kleštěmi vázací drát včetně vrtáku na drát
Jopassy Vrták do betonu vázací drát 1,0 x 100 mm (1000 ks) měděný drát s kleštěmi vázací drát včetně vrtáku na drát
3 792,65 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 175,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi
Obrázek produktu pro Hengda Drill Vázací drát do betonu 1,0 x 100 mm (1000 ks) měděný drát s kleštěmi vázací drát včetně vrtacího drátu
Hengda Drill Vázací drát do betonu 1,0 x 100 mm (1000 ks) měděný drát s kleštěmi vázací drát včetně vrtacího drátu
3 792,65 Kč/1m
1 175,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi
Obrázek produktu pro Vrtací zařízení Vázací drát do betonu 1,0 x 100 mm (1000 ks) měděný drát s kleštěmi Vázací drát do vrtačky, vrtací drát včetně vrtacího zařízení
Vrtací zařízení Vázací drát do betonu 1,0 x 100 mm (1000 ks) měděný drát s kleštěmi Vázací drát do vrtačky, vrtací drát včetně vrtacího zařízení
3 792,65 Kč/1m
1 175,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi
Obrázek produktu pro Heimfleiss® Vrtací + vázací drát do betonu 1,0 x 160 mm (250 ks) - měděný drát s očky a kroutítkem - Vrtací drát včetně kroutítka
Heimfleiss® Vrtací + vázací drát do betonu 1,0 x 160 mm (250 ks) - měděný drát s očky a kroutítkem - Vrtací drát včetně kroutítka
2 229,92 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 761,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Heimfleiss® vázací drát do betonu 1,0 x 140 mm (1000 ks) - červený měděný drát - vázací drát pro vrtačku
Heimfleiss® vázací drát do betonu 1,0 x 140 mm (1000 ks) - červený měděný drát - vázací drát pro vrtačku
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 403,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Heimfleiss® Vrtací drát + drát s očky Vázací drát do betonu 1,4 x 200 mm (1000 ks) - sada červených drátů potažených PVC v zelené barvě - vázací drát pro vrtací dráty
Heimfleiss® Vrtací drát + drát s očky Vázací drát do betonu 1,4 x 200 mm (1000 ks) - sada červených drátů potažených PVC v zelené barvě - vázací drát pro vrtací dráty
8 569,35 Kč/1m
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
2 656,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Heimfleiss® Vrtací + vázací drát do betonu 1,0 x 160 mm (1000 ks) - měděný drát s očky a kroucením - Vrtací drát včetně kroucení drátu
Heimfleiss® Vrtací + vázací drát do betonu 1,0 x 160 mm (1000 ks) - měděný drát s očky a kroucením - Vrtací drát včetně kroucení drátu
979,49 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
1 998,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Heimfleiss® vázací drát do betonu 1,4 x 200 mm (1000 ks) - červený drát potažený PVC v zelené barvě - vázací drát do vrtačky
Heimfleiss® vázací drát do betonu 1,4 x 200 mm (1000 ks) - červený drát potažený PVC v zelené barvě - vázací drát do vrtačky
9 703,30 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 940,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Vázací drát, PVC, 0,9 (0,65) mm x 30 m
Vázací drát, PVC, 0,9 (0,65) mm x 30 m
0,80 Kč/1m
31,20 Kč
-23%
24,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Obrázek produktu pro Pozinkovaný zednický drát (role 50 g) č. 4/0,9 mm
Pozinkovaný zednický drát (role 50 g) č. 4/0,9 mm
188,26 Kč
Prodejce: PolisElectro
Obrázek produktu pro Svařovací drát, 0,8 mm, 5 kg, STAYER
Svařovací drát, 0,8 mm, 5 kg, STAYER
155,58 Kč/1kg
777,91 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro ELEKTRODA pro vlnitý drát 10 mm VLNITÝ DRÁT 25 ks SPOTER 320 mm 2,0 mm
ELEKTRODA pro vlnitý drát 10 mm VLNITÝ DRÁT 25 ks SPOTER 320 mm 2,0 mm
2 585,78 Kč/1m
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Svařovací drát Procraft SW85
Svařovací drát Procraft SW85
1 625,00 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
325,00 Kč
Prodejce: Procraft
Obrázek produktu pro Svařovací drát Procraft SW65
Svařovací drát Procraft SW65
85,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
425,00 Kč
Prodejce: Procraft
Obrázek produktu pro Pozinkovaný drát, role 5 kg. Č. 8 - 1,3 mm
Pozinkovaný drát, role 5 kg. Č. 8 - 1,3 mm
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
475,98 Kč
Prodejce: PolisElectro

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

【Velmi praktické】Náš vázací drát je dodáván s vrtákem, ať už se jedná o řemeslné práce nebo zpevňování plotů, síť je nepostradatelná, velmi vhodná také pro spojování síťových konstrukcí, jako jsou výztuže, nepostradatelný nástroj pro řemeslníky.

【Vysoce kvalitní materiál】Náš vázací drát do betonu je vyroben z vysoce kvalitního měděného materiálu, který je odolnější proti korozi než železný drát, trvanlivější a stabilnější, vrták je podepřen robustní uhlíkovou ocelí s protiskluzovou silikonovou rukojetí, která je ergonomičtější.

【Široký rozsah použití】Vrtací drát je ideální pro zahrádkáře a kutily, lze jím nejen opravovat nebo zdobit ploty, věnce pro kutily apod. lze jej také použít pro zpevnění ocelových tyčí ve stavebnictví apod. je odolnější a pohodlnější než běžné plastové vazby.

【mnoho možností】Náš červený drát má na výběr 2 velikosti, délka je 100 mm, pro výběr si můžete vybrat různé velikosti podle svých potřeb.

【Detaily o výrobku】Drát na sponu: tloušťka 1,0 x délka 100 mm, zahnutý háček (dvojitá drážka): 2.tloušťka 7 x délka 30 cm.


Náš spínací drát má širokou škálu použití, lze jej použít nejen pro ocelové výztuhy, stříhání ohrad, ale také pro ruční výrobu, je pevný a odolný, je to velmi dobrý malý ruční pomocník!

Vlastnosti:

Je vybaven vrtákem, který je velmi praktický:

Naše vrtačka Driller je vybavena vrtákem, vázání je velmi snadné, stačí jeden háček a jeden tah k dokončení vázání

Měděný materiál:

V porovnání s běžným drátěným materiálem je trvanlivější, odolnější proti korozi a zvyšuje stabilitu

Vhodný pro:

Lze použít i pro řemeslnou výrobu: upevnění ocelových konstrukcí, upevnění venkovních plotů, upevnění plotů atd


Specifikace:

Barva:

Barva: měděná

Zahnutý hák: černá rukojeť + stříbrné háčky

Materiál:

Drát přezky: měděný plátovaný železem

Háček: ocel + silikon

Velikost:

Drát přezky: 1,0 tloušťka x 100 mm délka

Zahnutý háček (dvojitá drážka): 2.háček: 7 tloušťky x 30 cm délky


Dodávka v balení:

balení: 1000ks drátků na přezky

1 berlička

Délka
0.31 m
Průměr
0.001 m
Hmotnost
2.3 kg
Kód EAN
9178524883049
Číslo produktu
RL-HG10056-1-EO
Výrobce
Jayseuw

Délka
0.31 m
Průměr
0.001 m
Hmotnost
2.3 kg
Kód EAN
9178524883049
Číslo produktu
RL-HG10056-1-EO
Výrobce
Jayseuw
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro KNAUF N440 Bodenausgleichsmasse 25 kg
KNAUF N440 Bodenausgleichsmasse 25 kg
21,41 Kč/1kg
535,34 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Sud 100L šroubovací víko, atest na potraviny, modrá
Sud 100L šroubovací víko, atest na potraviny, modrá
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 31
1 096,22 Kč
5% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: JGS
Obrázek produktu pro Zahradní kašna – ozdoba a dekorace
Zahradní kašna – ozdoba a dekorace
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 12
3 167,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Obrázek produktu pro WoofRider multifunkční přívěs pro psy, skládací, do 40 kg - šedý
WoofRider multifunkční přívěs pro psy, skládací, do 40 kg - šedý
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 24
3 325,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake
Obrázek produktu pro MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 404
719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS
Obrázek produktu pro Jopassy Drill Concrete vázací drát 1,0 x 140 mm (1000 ks) měděný drát s kleštěmi vázací drát pro drátovou vrtačku, vrtací drát včetně vrtací jednotky
Jopassy Drill Concrete vázací drát 1,0 x 140 mm (1000 ks) měděný drát s kleštěmi vázací drát pro drátovou vrtačku, vrtací drát včetně vrtací jednotky
4 153,94 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 287,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi
Obrázek produktu pro Jayseuw Drill Concrete vázací drát 1,0 x 140 mm (1000 ks) měděný červenací drát s červenacími kleštěmi vázací drát včetně vrtacího drátu
Jayseuw Drill Concrete vázací drát 1,0 x 140 mm (1000 ks) měděný červenací drát s červenacími kleštěmi vázací drát včetně vrtacího drátu
4 153,94 Kč/1m
1 287,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi
Obrázek produktu pro Heimfleiss® Vrtací kleště s automatickým návratem 310 mm - univerzální kleště na vázání drátů s extra silným vřetenem - červené
Heimfleiss® Vrtací kleště s automatickým návratem 310 mm - univerzální kleště na vázání drátů s extra silným vřetenem - červené
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 428,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Terasové prkna z WPC – kompozitní materiál PREMIUM | Vzorky kompozitních prken | Vzorek dřeva | Vzorek LIDERWOOD
Terasové prkna z WPC – kompozitní materiál PREMIUM | Vzorky kompozitních prken | Vzorek dřeva | Vzorek LIDERWOOD
624,30 Kč/1kg
124,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Liderwood
Obrázek produktu pro Kočárek pro psy Bicycle Gear - Kočárek pro psy max. 40 kg - Skládací přívěs pro psy s pláštěnkou - Snadná montáž - Modrý
Kočárek pro psy Bicycle Gear - Kočárek pro psy max. 40 kg - Skládací přívěs pro psy s pláštěnkou - Snadná montáž - Modrý
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 129
2 982,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Hliníkový svařovací drát MIG 0,8 mm AlMg5 0,5 kg cívka
Hliníkový svařovací drát MIG 0,8 mm AlMg5 0,5 kg cívka
179,56 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
359,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací elektrody 3,2x350 mm 5 kg rutilové
Svařovací elektrody 3,2x350 mm 5 kg rutilové
264,25 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
52,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací elektrody 3,2x350 mm 2,5 kg rutilové
Svařovací elektrody 3,2x350 mm 2,5 kg rutilové
142,29 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
56,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací elektrody 2,5x350 mm 5 kg rutilové
Svařovací elektrody 2,5x350 mm 5 kg rutilové
284,58 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
56,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací elektrody 2,5x350 mm 2,5 kg rutilové
Svařovací elektrody 2,5x350 mm 2,5 kg rutilové
149,07 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
59,63 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hliníkový svařovací drát MIG 1,0 mm AlMg5 0,5 kg cívka
Hliníkový svařovací drát MIG 1,0 mm AlMg5 0,5 kg cívka
179,56 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
359,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací drát SG2 MIG/MAG 0,8 mm 1 kg cívka D100
Svařovací drát SG2 MIG/MAG 0,8 mm 1 kg cívka D100
101,64 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
101,64 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací drát 1,0 mm 1 kg FLUX 40163
Svařovací drát 1,0 mm 1 kg FLUX 40163
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
338,15 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
338,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací drát Procraft SW1215 CO2 1,2/15kg
Svařovací drát Procraft SW1215 CO2 1,2/15kg
758,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Procraft
50,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací drát v ochranném plynu v roli 0,8 mm 5 kg drátu MIG/MAG
Svařovací drát v ochranném plynu v roli 0,8 mm 5 kg drátu MIG/MAG
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
608,38 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
121,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Elektricky svařované pozinkované pletivo 6x6 / 80 cm. 25metrová role pro domácí použití
Elektricky svařované pozinkované pletivo 6x6 / 80 cm. 25metrová role pro domácí použití
4 317,07 Kč
-2 158,42 Kč
2 158,65 Kč
Prodejce: PolisElectro
86,35 Kč/1m
Obrázek produktu pro Rosfix Svařovací Drát PP, Černý – Délka 20 cm | Vysoká Kvalita, Teplota Tání 260 – 330 °C | Pro Automobilové, Průmyslové a Domácí Spotřebiče
Rosfix Svařovací Drát PP, Černý – Délka 20 cm | Vysoká Kvalita, Teplota Tání 260 – 330 °C | Pro Automobilové, Průmyslové a Domácí Spotřebiče
29,00 Kč
-3%
28,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
140,00 Kč/1m
Obrázek produktu pro Svařovací drát Procraft SW65
Svařovací drát Procraft SW65
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
425,00 Kč
Prodejce: Procraft
85,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací drát Procraft SW85
Svařovací drát Procraft SW85
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
325,00 Kč
Prodejce: Procraft
1 625,00 Kč/1m
Obrázek produktu pro Svařovací drát Procraft SW105 CO2 1/5kg
Svařovací drát Procraft SW105 CO2 1/5kg
318,00 Kč
Prodejce: Procraft
1 590,00 Kč/1m
Obrázek produktu pro Přenosné pouzdro na elektrody Asta 15525
Přenosné pouzdro na elektrody Asta 15525
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
389,27 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
1 297,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací drát na cívce MIG 0,8 mm 1 kg
Svařovací drát na cívce MIG 0,8 mm 1 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
389,27 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
389,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací drát MIG 0,8 mm x 0,45 kg Satra
Svařovací drát MIG 0,8 mm x 0,45 kg Satra
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
243,20 Kč
2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
540,44 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rosfix U-FLEX – Plastový Svařovací Drát 100 g | Délka 42 cm, Pásek 8 mm | Teplotní Rozsah 550-650 °C, Černý | Vhodný pro PP, ABS
Rosfix U-FLEX – Plastový Svařovací Drát 100 g | Délka 42 cm, Pásek 8 mm | Teplotní Rozsah 550-650 °C, Černý | Vhodný pro PP, ABS
266,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
633,33 Kč/1m
Obrázek produktu pro Rosfix PUR Průhledný Plastový Svařovací Drát 100g – Vysoce Kvalitní Svařovací Prostředek | Průměr 3 mm, Bod Tání 260-300 °C
Rosfix PUR Průhledný Plastový Svařovací Drát 100g – Vysoce Kvalitní Svařovací Prostředek | Průměr 3 mm, Bod Tání 260-300 °C
258,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
2 866,67 Kč/1kg