3,0



Na základě 2 hodnocení
2x Kadayif těstové nitky pražené – andělské vlasy připravené k použití – těstoviny – Kadaifi Kataifi pro Dubai Chocolate (2x200 g)
613,10 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
231,11 Kč-381,99Kč
1 155,55 Kč / 1kg
plus 349,99 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml536,51 Kč/1l
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Kikkoman japonská omáčka Wok Teriyaki přirozeně hustá 975ml420,15 Kč/1l
409,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g701,58 Kč/1kg
315,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pro vegany 1000ml0,38 Kč/1l
380,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rajčatová omáčka – omáčka na pizzu s oreganem, 350 g | PPURA
173,20 Kč/1kg
77,95 Kč
-22%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
60,62 Kč
Prodejce: taleoo

Sójová omáčka bez lepku 1 x 205 g
194,63 Kč/1kg
39,90 Kč
Prodejce: Labeta

Rapunzel 362051, Arrabbiata, 335 g, Německo, 25 kcal, 40 g, 0,07 g
253,61 Kč/1l
84,96 Kč
Prodejce: taleoo

Tomatensauce - Mascarpone 340g
229,26 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Kikkoman Teriyaki s praženými sezamovými semínky 250ml
871,56 Kč/1l
217,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

Inproba – Ketjap Manis (sladká sójová omáčka) – 1 l
207,38 Kč/1kg
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Nocciolata - Nuss-Nougat Creme Milchfrei 650g
437 615,38 Kč/1kg
284,45 Kč
Prodejce: taleoo

Sos Teriyaki Dec.Sos 1,9 l
307,30 Kč/1l
727,28 Kč
-143,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
583,87 Kč
Prodejce: Megasam24PL

TAMARIsójová omáčka bez lepku, intenzivní a plná
958,64 Kč/1l
239,66 Kč
Prodejce: Benvolio_Punto_Bio

Rapunzel Bio Tomaten fein-stückig in Tomatensaft in aromafrischer Verpackung 390g
971,69 Kč/1kg
378,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Medová směs na omáčku lasagne 125 g – rychlá příprava lahodné omáčky na lasagne
848,88 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hořčice křenová Demeter 125g
467,52 Kč/1kg
58,44 Kč
Prodejce: taleoo

SEMPIO Doenjang Korejská sójová pasta VEGAN 460 g
261,30 Kč/1kg
120,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Rapunzel 362046, Boloňská, 330 g, Německo, 86 kcal, 3,3 g, 5,6 g
259,12 Kč/1l
85,51 Kč
Prodejce: taleoo

Sušené třešně kyselé 100g | RAPUNZEL
971,40 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Rapunzel 1200530, 500 g, 182 kcal, 765 kJ, 4,2 g, 5,9 g, 6 g
389,04 Kč/1kg
194,52 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ideální pro dubajskou čokoládu: Naše 2x200 g pražených kadayifových těstovinových nití (andělské vlasy) jsou ideální ingrediencí pro přípravu oblíbené dubajské čokolády. Kombinují křupavou texturu s krémovou náplní a vytvářejí tak nezapomenutelný chuťový zážitek.
Čerstvě pražené a připravené k použití: Těsto Kadayif je již pražené a připravené k okamžitému použití. Ideální pro tradiční orientální sladkosti nebo moderní dezertní kreace.
Všestranné použití: Perfektní nejen pro dubajskou čokoládu, ale také pro dezerty jako baklava nebo jako kreativní křupavá ozdoba sladkých a slaných pokrmů.
- Seznam přísad
- Pšeničná mouka, voda, kukuřičný škrob, rostlinný olej (slunečnicový), sůl, konzervační látka, sorban draselný.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Průměrné nutriční hodnoty na 100 g Energie: 1114 kJ Energie: 263 kcal Tuk: 1,8 g -z toho nasycené mastné kyseliny: 0,24 g Sacharidy: 55 g -z toho cukry: 2,3 g Bílkoviny: 5,8 g Sůl: 0,17 g
- Alergeny
- Vejce a výrobky z nichMůže obsahovat stopy lepkuObiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Öz Yufka Teigwarenproduktion e.K. Robert-Bosch-Str. 61 50769 Köln
- Prodejní název
- Öz Yufka Dubaj Čokoládové těstové nitky Pražené 200 g
- Výrobce
- Öz Yufka e. K.
- Kód EAN
- 426239742046504262397420465
- Seznam přísad
- Pšeničná mouka, voda, kukuřičný škrob, rostlinný olej (slunečnicový), sůl, konzervační látka, sorban draselný.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Průměrné nutriční hodnoty na 100 g Energie: 1114 kJ Energie: 263 kcal Tuk: 1,8 g -z toho nasycené mastné kyseliny: 0,24 g Sacharidy: 55 g -z toho cukry: 2,3 g Bílkoviny: 5,8 g Sůl: 0,17 g
- Alergeny
- Vejce a výrobky z nichMůže obsahovat stopy lepkuObiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Öz Yufka Teigwarenproduktion e.K. Robert-Bosch-Str. 61 50769 Köln
- Prodejní název
- Öz Yufka Dubaj Čokoládové těstové nitky Pražené 200 g
- Výrobce
- Öz Yufka e. K.
- Kód EAN
- 426239742046504262397420465
K tomu se hodí také

Ciasto Kataifi (Kadayif) 500g
207,69 Kč/1kg
120,00 Kč
-12,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Ciasto Kataifi (Kadayif) 200g
2 376,65 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

FISTIKCI pražená vlákna z andělského vlasového těsta Kadayif pro výrobu dubajské čokolády 200g
1 069,00 Kč/1kg
213,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

Öz-yufka Kadayif těstové nitky I (2x 400 g) I Andělské vlasy I DODÁVÁNO S CHLADÍCÍM VLOČKEM
566,65 Kč/1kg
533,10 Kč
-79,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
453,32 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Öz-yufka Kadayif těsto - (10x 400g)
8 161,20 Kč/1kg
2 399,88 Kč
-359,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 040,30 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Nitě na těsto Öz-yufka Kadayif - (2x 400g)
566,65 Kč/1kg
533,10 Kč
-79,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
453,32 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%50% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
50%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
680,59 Kč/1kg

Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 002,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
125,31 Kč/1l

Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
885,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
110,68 Kč/1l

Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
368,06 Kč/1kg

Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
587,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,30 Kč/1l

Sweet Soy Sauce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
242,41 Kč/1l

Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
163,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
163,38 Kč/1l

Nadler Remoulade krémová jemná pikantní klasická lahodná 875 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
147,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,71 Kč/1l

Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
159,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
227,37 Kč/1l

Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,40 Kč/1kg

Pataks Vindaloo, 283 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg

Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
315,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,58 Kč/1kg

Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg

2x Kadayif těstové nitky pražené – andělské vlasy připravené k použití – těstoviny – Kadaifi Kataifi pro Dubai Chocolate (2x200 g)



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,10 Kč
-381,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
231,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 155,55 Kč/1kg

Vandevi, žlutý prášek, 50 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,89 Kč
Prodejce: CasteloStore
28 890,00 Kč/1kg

Kari pasta Korma, 290 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
359,17 Kč/1kg

Pasta Tikka Masala, 283 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg

Marináda Tandoori, 310 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
357,98 Kč/1kg