4,7



Na základě 7 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
SODASTREAM Příchuť jahoda 440 mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
Syrop Cola Herbapol 420 mlJednorázové78,75 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorázové
501,46 Kč/1kg
251,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusyJednorázové
287,31 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Dezertní sirup, Oranžová, 440 ml, Láhev, LáhevJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream sirup cola 4x440ml nápojový sirupový koncentrát pro perlivou voduJednorázové
308,92 Kč/1l
543,70 Kč
Prodejce: esiteo

6x Syrop do SodaStream Xtreme Energy 440mlJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1524207490, Sirup pro výrobník sody, Šedá, Červená, Kola, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

Teisseire Nápojový sirup Grenadina 0% - 600ml (1 balení)Jednorázové
325,63 Kč/1kg
509,44 Kč
-277,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sodastream sirup malinový 3x440ml nápojový sirup koncentrát příchuťJednorázové
406,14 Kč/1l
536,11 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Mirinda nápojový sirup bez cukru, 440 ml, 4 kusyJednorázové
387,98 Kč/1l
682,85 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream sirup Schwip Schwap Cola Orange 4x440ml nápojový sirupJednorázové
283,05 Kč/1l
498,16 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Cola + pomerančový sirup bez cukru 440 ml, 3 kusyJednorázové
335,23 Kč/1l
442,50 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream sirup Pepsi Zero Sugar 2x440ml nápojový sirup bez cukruJednorázové
445,34 Kč/1l
391,90 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Sirup Mirinda 4x440ml Nápojový koncentrát Orange RefreshmentJednorázové
290,23 Kč/1l
510,81 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream sirup mandarinka 2x440ml koncentrát na 9 litrů nápojeJednorázové
502,84 Kč/1l
442,50 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream sirup Elderflower Zero 6x440ml nápojový sirup bez cukruJednorázové
244,28 Kč/1l
644,90 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream sirup citron limetka 4x440ml nápojový sirupový koncentrátJednorázové
258,61 Kč/1l
455,15 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Cola Zero + Mirinda Zero bez cukru, 440 ml, 2 kusyJednorázové
416,59 Kč/1l
366,60 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Izotonik Schwip Schwap Pomerančový , 440 ml, 2 kusyJednorázové
373,47 Kč/1l
328,65 Kč
Prodejce: esiteo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
4x SODASTREAM COLA BEZ CUKRU
S koncentrátem sirupu SodaStream můžete vyrobit 9 litrů a více koly bez cukru. Sirup lze také použít k rozpuštění ve vodě, což zaručí nefalšovanou chuť.
Obsah sirupu: 440 ML
Jak používat: Vložte do zásobníku sirup, který je součástí balení.
3 jednoduché kroky
- Nalijte čerstvou studenou vodu do přístroje SodaStream.
- Nakloňte láhev SodaStream pod mírným úhlem a přidejte do perlivé vody několik kapek sirupu.
- Jemně lahví zatřepejte, aby se příchuť dobře promíchala a ... osvěžte se perlivou vodou!
Koncentrovaný nápoj s kolovou příchutí a bez cukru. Nápoj se sníženým obsahem energie. Obsahuje sladidla
Ingredients: Složení: voda, barvivo (siřičitanový amoniakální karamel), kyselina (kyselina fosforečná, kyselina citronová), aroma, sladidlo (cyklamát sodný, acesulfam K, sukralóza), kofein (0,2 %), regulátor kyselosti (citrát trisodný).
Výživová hodnota (naředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 3 kJ /1 kcal, ve 250 ml1 - 6 kj /2 kcal, (% na 250 ml**) - (0 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0%)
- z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- z toho cukr
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - <0,01 g, v 250 ml1 - 0,04 g, (% na 250 ml **) - (<1 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého člověka (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 36 porcí
Návod k použití: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a dolijte perlivou vodou.
Doporučená spotřeba: viz víčko nebo spodní část balení
- Objem
- 1.76 l
- Seznam přísad
- Informace naleznete v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Informace naleznete v popisu
- Hmotnost
- 2000 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- 4x kolový sirup bez cukru SodaStream 440ml
- Výrobce
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 5905701120321
- Objem
- 1.76 l
- Seznam přísad
- Informace naleznete v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Informace naleznete v popisu
- Hmotnost
- 2000 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- 4x kolový sirup bez cukru SodaStream 440ml
- Výrobce
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 5905701120321
Označování obalů podle zákona o obalech
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Sirup Sodastream Cola bez cukru, 440 ml, 3 kusyJednorázové
306,48 Kč/1l
404,55 Kč
Prodejce: esiteo

6x sirup SodaStream Cola bez cukru 440 mlJednorázové
242,36 Kč/1l
639,84 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Cola sirup bez cukru 440ml 2x koncentrovaný nápojový sirupJednorázové
373,47 Kč/1l
328,65 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorázové
501,46 Kč/1kg
251,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 1524207490, Sirup pro výrobník sody, Šedá, Červená, Kola, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusyJednorázové
287,31 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup SodaStream Classics Cola (pro výrobníky perlivé vody SodaStream), 440 mlJednorázové
306,66 Kč/1l
134,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 597,60 Kč
Prodejce: onoplus

6x Syrop do SodaStream Xtreme Energy 440mlJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1924220490, Sirup pro výrobník sody, Černá, Zlato, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
476,68 Kč/1l
209,74 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Crystal 3.0, Kov, Nerezová ocel, Černá, SodaStream 60 L PINK, 155 mm, 260 mm, 440 mm
2 637,20 Kč
Prodejce: Bellerofonte

SodaStream 1424227490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Šedá, Žlutá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
350,18 Kč/1l
154,08 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup pro SodaStream Mojito 440mlJednorázové
338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

SodaStream nápojový sirup bez cukru s příchutí červených bobulí 440 ml (balení po 2 kusech)Jednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup pro SodaStream Cherry bez cukru 440 ml, 3 kusyJednorázové
335,23 Kč/1l
442,50 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream sirup malinový 3x440ml nápojový sirup koncentrát příchuťJednorázové
406,14 Kč/1l
536,11 Kč
Prodejce: esiteo

Teisseire Nápojový sirup Grenadina 0% - 600ml (1 balení)Jednorázové
325,63 Kč/1kg
509,44 Kč
-277,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

SodaStream 1524209490, Sirup pro výrobník sody, Šedá, Oranžová, Červená, Kola, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Dezertní sirup, Oranžová, 440 ml, Láhev, LáhevJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Cola, 440 ml, 6 kusůJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

Pepsi bez cukru s příchutí třešní 440 mlJednorázové
373,94 Kč/1kg
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

Sada 8 sirupů Sodastream + sáček Bolero 6 kusůJednorázové
2 414,43 Kč/1l
1 062,35 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream sirup malinový 2x440ml nápojový sirupový koncentrát 9LJednorázové
488,47 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Orange Lipton Broskvový , 440 ml, 2 šálkyJednorázové
387,84 Kč/1l
341,30 Kč
Prodejce: esiteo

Samsung Galaxy SM-G991B, 15,8 cm (6.2"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 11, Šedá
10 466,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 10 kcal, 44 kJJednorázové
361,68 Kč/1l
159,14 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinuJednorázové
120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Sirup Sodastream Pepsi Max bez cukru, 440 ml, 3 kusyJednorázové
383,14 Kč/1l
505,75 Kč
Prodejce: esiteo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%14% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
14%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Konečně jsem sehnal sirup SodaStream Cola Zero!
Objem 2,64 l
Jelikož nesnáším oxid uhličitý, jsem odkázán na sirupy tohoto typu. Sirup SodaStream je jediný, který mi chutná!
Ohodnoceno dne 21. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Produkt je velmi dobrý
Objem 2,64 l
Jsem velmi spokojený, protože si mohu sám určit míru sladkosti.
Ohodnoceno dne 30. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sodastream sirup
Objem 1,32 l
Předražené, dobré, ale předražené. Žádná úspora proti nákupu hotové limonády v PET lahvi.
Ohodnoceno dne 25. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 2,64 l
Ohodnoceno dne 23. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Objem 2,64 l
Ohodnoceno dne 21. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 2,64 l
Ohodnoceno dne 8. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,32 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l