5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Symbiose maska na vlasy Intense Revitalizing Mask pro ženy 200 - Kérastase8 502,50 Kč/1l
1 700,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Olaplex 4-in-1 Moisture Mask 370 ml2 778,38 Kč/1l
1 096,00 Kč
-68,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 028,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Mask 250 ml
2 108,00 Kč/1l
527,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Mask 250 ml
1 554,16 Kč/1l
417,44 Kč
-28,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
388,54 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Pro Longer maska na vlasy Professional Mask pro ženy 500 - L'Oréal Professionnel
1 192,00 Kč/1l
596,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Loreal Vitamino Color Spectrum Mask 500ml
1 595,86 Kč/1l
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Maska pro barvené vlasy Vitamino Color Spectrum (Professional Mask), 250 ml
3 544,40 Kč/1l
886,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Hair Treatment Cream Mask, 500 ml
2 026,22 Kč/1l
1 013,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Lazartigue, Nourish-Light, Vegan, Hair Treatment Cream Mask, Moisturizing, After Shampoo, 250 ml
2 660,60 Kč/1l
665,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kallos - Keratin Hair Mask 500ml
318,00 Kč/1l
159,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Nanoil - Hair Mask Keratin - Maska na vlasy s keratinem 300ml
392,53 Kč/1kg
392,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L'Oreal Professionnel, Blond Studio 8, Lightening, Hair Oxidant Cream, 500 ml
3 569,82 Kč/1kg
1 784,91 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Leganza hair cream maska na vlasy s keratinem 1000 ml
199,00 Kč/1l
209,00 Kč
-10,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

DAVINES Coloring Vibrachrom Mask Hair Colour Conditioning Haarfarbe - 100ml 0,25
4 669,40 Kč/1l
466,94 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Goldwell Dualsenses Color 60sec Treatment 500 ml
1 277,90 Kč/1l
638,95 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Lakme Teknia Argan Oil Treatment 250 ml
1 484,00 Kč/1l
371,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

DAVINES Coloring Vibrachrom Mask Hair Colour Conditioning Haarfarbe - 100ml 2.21
4 595,50 Kč/1l
459,55 Kč
Prodejce: NutraBestBG

GLISS FULL HAIR WONDER Masque 400 ml
754,62 Kč/1l
301,85 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Maska Vitamino Color Spectrum Mask od L'Oréal Professionnel byla vyvinuta speciálně pro barvené vlasy.
Složení s bohatou krémovou texturou poskytuje intenzivní hydrataci - pro silnější a hladší vlasy.
- Mimořádně silný skleněný lesk
- Syté barvy
- Optimální hloubka barevných tónů
- Žádné nežádoucí odlesky
- Světlé a tmavé tóny jsou oživeny
[Použití]
Po umytí šamponem Vitamino Color Spectrum Shampoo rozdělte mokré vlasy na 2 části a rozdělte masku od délek ke konečkům. nechte působit 3-5 minut. Opláchněte. Poté naneste sérum Glass Shine.
Složení
Aqua / Water / Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Isopropyl Myristate, Cetyl Esters, Amodimethicone, Phenoxyethanol, Isopropyl Alcohol, Coco-Betaine, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Sodium Chloride, Citric Acid, Ferulic Acid, Glycolic Acid, Sodium Hydroxide, Parfum / Fragrance
L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Spectrum Mask 500 ml je intenzivně pečující maska pro barvené vlasy, která pomáhá chránit zářivost a hloubku barevného odstínu, zatímco vlasům poskytuje výživu a hydrataci. Bohaté složení obnovuje hebkost vlasového vlákna, usnadňuje rozčesávání a zanechává vlasy hladké, lesklé a plné vitality. Je ideální pro pravidelnou péči o barvené a chemicky ošetřené vlasy. Vlastnosti Vyživující maska pro barvené vlasyPomáhá chránit intenzitu a lesk barvyHloubkově hydratuje a vyživujeZlepšuje hebkost a poddajnost vlasůVhodná pro pravidelnou péčiKlíčové benefity Pomáhá udržovat zářivý a svěží vzhled barvyZanechává vlasy jemné, hladké a leskléPřispívá k ochraně vlasů před vysušovánímUsnadňuje rozčesávání a následný stylingDodává vlasům zdravě vypadající vzhled a vitalituPoužití Aplikujte na umyté, ručníkem vysušené vlasyRovnoměrně naneste do délek a konečkůNechte působit 3–5 minutDůkladně opláchněte vodouPoužívejte 1–2krát týdně nebo podle potřeby pro zachování krásy a intenzity barvených vlasů
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky L´Oréal Professionnel z kolekce Série Expert byly vytvořeny pro barvené vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 500 ml.
L'Oreal Professionnel, Vitamino Color Spectrum, Hair Treatment Cream Mask, 500 ml
- Model
- Serie Expert Vitamino Color Spectrum
- Hmotnost
- 554 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, ISOPROPYL MYRISTATE, CETYL ESTERS, AMODIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, ISOPROPYL ALCOHOL, COCO-BETAINE, LIMONENE, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, FERULIC ACID, GLYCOLIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, PARFUM/FRAGRANCE.
- Výrobce
- L'Oréal
- Kód EAN
- 3474637268183
- Model
- Serie Expert Vitamino Color Spectrum
- Hmotnost
- 554 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, ISOPROPYL MYRISTATE, CETYL ESTERS, AMODIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, ISOPROPYL ALCOHOL, COCO-BETAINE, LIMONENE, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, FERULIC ACID, GLYCOLIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, PARFUM/FRAGRANCE.
- Výrobce
- L'Oréal
- Kód EAN
- 3474637268183
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Neutralizační šampon pro blond vlasy Vitamino Color Spectrum Purple Dyes (Professional Shampoo), 300 ml
1 880,67 Kč/1l
564,20 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Bezoplachové sérum na vlasy Vitamino Color Spectrum (Professional Glass Shine Serum), 50 ml
10 795,40 Kč/1l
539,77 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Vitamino Color Spectrum, Hair Serum, Glass Shine, 50 ml
1 325,22 Kč/1kg
662,61 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Šampon pro barvené vlasy Vitamino Color Spectrum (Professional Shampoo), 500 ml- náhradní náplň
1 872,58 Kč/1l
936,29 Kč
Prodejce: Tersorte

Kondicionér pro barvené vlasy Vitamino Color Spectrum (Professional Conditioner), 200 ml
2 603,30 Kč/1l
520,66 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Mask 250 ml
2 108,00 Kč/1l
527,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Protein + Gold Quinoa Mask 500 ml
1 433,66 Kč/1l
716,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Mask 250 ml
1 554,16 Kč/1l
417,44 Kč
-28,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
388,54 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Mask vyživující maska pro posílení vlasového vlákna 500 ml
3 121,10 Kč/1l
1 560,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
606,62 Kč/1l
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 342,24 Kč/1l
1 006,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

L´Oréal Professionnel Série Expert Liss Unlimited Mask uhlazující maska pro nepoddajné vlasy 500 ml
2 600,00 Kč/1l
1 300,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživující šampon pro posílení vlasů 500 ml
1 876,51 Kč/1kg
1 028,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal DX Professional Mask čistící maska pro lesk a ochranu barvených vlasů 500 ml
1 328,69 Kč/1kg
783,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Šampon pro barvené vlasy Vitamino Color Spectrum (Professional Shampoo), 500 ml
2 268,80 Kč/1l
1 134,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Pro Longer maska na vlasy Professional Mask pro ženy 500 - L'Oréal Professionnel
1 192,00 Kč/1l
596,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 250 ml
2 020,00 Kč/1l
505,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Loreal Absolut Repair šampon 300ml NEU + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NEU + Loreal Absolut Repair zlatá maska 250ml NEU
1,80 Kč/1l
1 350,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratol Professional Shampoo 300 ml
1 348,50 Kč/1l
404,55 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Omega 9 Professional Mask 250 ml
2 246,52 Kč/1l
561,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

L'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Shampoo 1500 ml
472,77 Kč/1l
986,62 Kč
-277,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
709,16 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Gloss Shampoo 1500 ml
596,00 Kč/1l
894,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pro poškozené vlasy 100 ml
7 540,00 Kč/1l
754,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Rinse-Off Mask 250ml
3 854,67 Kč/1kg
1 156,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color - Barvící šampon s výživnými složkami, 500ml
1 341,34 Kč/1l
670,67 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Curl Expression šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel
1 085,73 Kč/1l
1 628,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Ohodnoceno dne 10. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coccola, maska na vlasy pro kudrnaté vlasy s obsahem keratinu a kokosového oleje, proti krepatění, 200 ml
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
542,38 Kč
-107,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 350,00 Kč/1l

Maska na vlasy pro dodání objemu, vhodná pro jemné a řídké vlasy, značka Numero Z, s výtažkem z acai, objem 1000 ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
870,00 Kč/1kg

Collistar After-Sun Intensive Restructuring, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Hydratující, Vyživující, Oprava, Změkčující, Tuba, AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL,...
541,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 610,20 Kč/1l

Numèro Colour Protection 300ML
434,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 340,00 Kč/1l

Aliver vlasová maska s batanovým olejem - 60 g
300,00 Kč
Prodejce: Aliver
5 000,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(57)Počet hodnocení: 57
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Guerlain Orchidée Impériale The Mask, Liftingová maska, Ženy, Univerzální pleť, Proti vráskám, Pružnost, Zpevňující, Hydratační, Prosvětlující, Revitalizační, Krémová, Dávkovač
6 055,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
80 738,00 Kč/1l

Christophe Robin Regenerating Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 250 ml
1 423,40 Kč
Prodejce: Serica
5 693,60 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 800,67 Kč
Prodejce: VogueVista
3 831,21 Kč/1l

La Mer Intenzivní revitalizační maska



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 642,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 203,18 Kč/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
577,85 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 155,70 Kč/1kg

Hyaluronová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 063,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 127,98 Kč/1l

Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE
215,22 Kč/1l

Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace
223,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
1 491,47 Kč/1l

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 386,20 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 357,86 Kč/1l

L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 547,72 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,86 Kč/1l