4,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
SODASTREAM Příchuť jahoda 440 mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Sada sirupů Sodastream 8 příchutí 440ml Zero sugar plus nápoje BoleroJednorázové
273,05 Kč/1l
961,15 Kč
Prodejce: esiteo

Sada 8 sirupů Sodastream + sáček Bolero 6 kusůJednorázové
2 414,43 Kč/1l
1 062,35 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Sirup Mandarinka 4x440ml Sada nápojového sirupu s koncentrátemJednorázové
387,98 Kč/1l
682,85 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream sada sirupů 5x440ml Pepsi 7Up Lipton Schwip Schwap koncentrátJednorázové
287,39 Kč/1l
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream sirupová sada Pepsi 7UP Zero 2x440ml nápojový sirupový koncentrátJednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream Sada 5 sirupů 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorázové
1 436,93 Kč/1l
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream sirup citron limetka 2x440ml nealkoholický nápojový koncentrátJednorázové
344,72 Kč/1l
303,35 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream sirup malinový 3x440ml nápojový sirup koncentrát příchuťJednorázové
406,14 Kč/1l
536,11 Kč
Prodejce: esiteo

4x SodaStream Isotonický sirup 440mlJednorázové
261,48 Kč/1l
460,21 Kč
Prodejce: esiteo

Sada 6 sirupů pro Sodastream (Pepsi, 7UP Zero, Pepsi a další)Jednorázové
1 609,43 Kč/1l
708,15 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Sirup Mirinda 4x440ml Nápojový koncentrát Orange RefreshmentJednorázové
290,23 Kč/1l
510,81 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Isotonic Mirinda , 440 ml, 2 kusyJednorázové
387,84 Kč/1l
341,30 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream sirup cola 4x440ml nápojový sirupový koncentrát pro perlivou voduJednorázové
308,92 Kč/1l
543,70 Kč
Prodejce: esiteo

6x Syrop do SodaStream Passionfruit Zero 440mlJednorázové
296,99 Kč/1l
784,05 Kč
Prodejce: esiteo

Sada ů Sirup Sodastream Sirup Fruttamax, 6 kusůJednorázové
260,09 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream sirup Elderflower Zero 6x440ml nápojový sirup bez cukruJednorázové
244,28 Kč/1l
644,90 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream Sada sirupů Pepsi Mirinda 7UP Zero Sugar 4x440ml Nápojový sirupJednorázové
316,11 Kč/1l
556,35 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Mirinda, 440 ml, 6 kusůJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream sirup cola bez cukru 4x440ml nápojový koncentrát bez cukruJednorázové
272,98 Kč/1l
480,45 Kč
Prodejce: esiteo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
6x SODASTREAM GINGER ALE SYROP 440ml
Saturační koncentrát SodaStream umožňuje vyrobit 9 litrů nápojů s příchutí zázvorového piva. Sirup, který se rozpouští v sycené vodě a zaručuje jedinečnou chuť čerstvě připraveného nápoje.
Objem sirupu: 440 ml
Jak se používá?
3 jednoduché kroky
- Nalijte čerstvou studenou vodu do přístroje SodaStream.
- Nakloňte láhev SodaStream pod mírným úhlem a přidejte do perlivé vody několik kapek sirupu.
- Jemně lahví zatřepejte, aby se příchuť dobře promíchala a ... osvěžte se perlivou vodou!
SLOŽENÍ: cukr, voda, kyselina (kyselina citronová), aromata, regulátor kyselosti (citronany sodné), přírodní aromata, karamel, sladidlo (steviol-glykosidy), konzervant (sorban draselný).
Výživová hodnota (naředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 71 kJ /17 kcal, ve 250 ml - 177,5 kJ/42,5 kcal, (% na 250 ml **) - (2 %)
- Obsah tuku
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - 4,1 g, ve 250 ml - 10,3 g (4 %)
z toho cukr
ve 100 ml - 4,1 g, ve 250 ml - 10,3 g, (% na 250 ml **) - (11 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - 0,02 g - 0,05 g, (% na 250 ml **) - (1 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého člověka (8400 kJ/2000 kcal) 250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 45 porcí
Návod k použití: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a doplňte perlivou vodou.
Doba použitelnosti před konzumací: viz víčko nebo spodní část balení
- Objem
- 2.64 l
- Seznam přísad
- Informace naleznete v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Informace naleznete v popisu
- Hmotnost
- 3000 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- 6x SodaStream zázvorový sirup 440ml
- Výrobce
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 5905701121786
- Objem
- 2.64 l
- Seznam přísad
- Informace naleznete v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Informace naleznete v popisu
- Hmotnost
- 3000 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- 6x SodaStream zázvorový sirup 440ml
- Výrobce
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 5905701121786
Bezpečnostní pokyny
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

SodaStream 1424201410, Sirup pro výrobník sody, Černá, Zelená, Šedá, Oranžová, Zázvor, 440 ml, 1 kusůJednorázové
361,68 Kč/1l
159,14 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Ginger Ale , 440 ml, 3 kusyJednorázové
325,64 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Ginger Ale Syrup 4x440ml Nápojový sirupový koncentrát Náplň do baleníJednorázové
277,30 Kč/1l
488,04 Kč
Prodejce: esiteo

Sada sirupů Sodastream 8 příchutí 440ml Zero sugar plus nápoje BoleroJednorázové
273,05 Kč/1l
961,15 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Broskev, 1 kusů, Plastová láhev, Ovocný čajJednorázové
1 439,60 Kč/1kg
143,96 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1424227490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Šedá, Žlutá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
350,18 Kč/1l
154,08 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusyJednorázové
287,31 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Terra, Černá, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
1 649,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Lipton Nápojový sirup Nealkoholický nápoj Ledový čaj Broskev 440 ml (balení po 2 ks)Jednorázové
344,72 Kč/1l
303,35 Kč
Prodejce: esiteo

Sada 8 sirupů Sodastream + sáček Bolero 6 kusůJednorázové
2 414,43 Kč/1l
1 062,35 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup pro SodaStream Mojito 440mlJednorázové
338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare

6x SodaStream Lemon Lime Sirup bez cukru 440mlJednorázové
252,91 Kč/1l
667,67 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Ledový čajový sirup Zelený čaj 2x440ml Nápojový koncentrátJednorázové
416,59 Kč/1l
366,60 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Lipton Nápojový sirup Nealkoholický nápoj Ledový čaj Broskev 440 ml (balení 6 ks)Jednorázové
229,91 Kč/1l
606,95 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream nápojový sirup Lipton ledový čaj broskev, 440 ml, 4 kusyJednorázové
251,42 Kč/1l
442,50 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream sirup Elderflower Zero 6x440ml nápojový sirup bez cukruJednorázové
244,28 Kč/1l
644,90 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pepsi + Pepsi Max + Pepsi Max Limetkov? , 440 ml, 3 kusyJednorázové
354,39 Kč/1l
467,80 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Schwip Schwap Zero , 440 ml, 6 kusůJednorázové
296,99 Kč/1l
784,05 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1024243490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Purpurová, Bílá, Žlutá, Mučenka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1924220490, Sirup pro výrobník sody, Černá, Zlato, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
476,68 Kč/1l
209,74 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorázové
501,46 Kč/1kg
251,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 12 kcal, 52 kJJednorázové
548,09 Kč/1l
241,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Nápojový sirup Pink Grejpfruit bez cukru, 440 ml, 6 kusůJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

6x Syrop do SodaStream Xtreme Energy 440mlJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 14 kcal, 57 kJJednorázové
574,02 Kč/1l
252,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Nápojový sirup Lipton Iced Tea Green Tea s citrusy 440 ml, (balení 6 ks)Jednorázové
316,16 Kč/1l
834,65 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Mirinda Schwip Schwap Cola Orange , 440 ml, 2 kusyJednorázové
373,47 Kč/1l
328,65 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Syrup 7UP 3-pack 440ml koncentrát pro 9 litrů nealkoholického nápojeJednorázové
325,64 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
33% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
33%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%33% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
33%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moje oblíbená příchuť.
Objem 1,32 l
Ginger Ale piju velmi rád. V obchodech se tento sirup dá sehnat jen stěží.
Ohodnoceno dne 9. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jsem nadšená!
Objem 1,32 l
Jsem s nákupem velmi spokojená, protože tento produkt ve Francii neseženu. Poštovné je sice trochu drahé, ale stojí to za to!
Ohodnoceno dne 27. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 1,32 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l