4,3



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 1011292 554,90 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Směs na pečení bez lepku 200 g - CELIKO2 433,15 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g56,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Směs na pečení vícezrnného chleba59,48 Kč/1kg
59,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení - Tarte flambée bez lepku 2x200g
290,82 Kč/1kg
116,33 Kč
Prodejce: taleoo

Bauck Mühle 413038, Vegan pizza, 339 kcal, 1436 kJ, 0,7 g, 3,5 g, 2,2 g
332,37 Kč/1kg
116,33 Kč
Prodejce: taleoo

Směs na pečení - Brownies Cheesecake 350g
275,60 Kč/1kg
96,46 Kč
Prodejce: taleoo

Dezertní směs - Ovesné palačinky neslazené 180g
288,22 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

VeggieBurger mix - Ovesné BBQ 150g
704,32 Kč/1kg
1 267,77 Kč
Prodejce: taleoo

Směs na pečení chleba - Bageta ovesná 400g
243,80 Kč/1kg
97,52 Kč
Prodejce: taleoo

Dortová směs - Hill cream 350g
337,43 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: taleoo

Bauck Mühle 414438, Chléb, 500 g, 347 kcal, 1467 kJ, 6,6 g, 3 g
219,48 Kč/1kg
109,74 Kč
Prodejce: taleoo

Friesinger Mühle Küchenmeister směs na pečení špaldového chleba 1000g
51,70 Kč/1kg
51,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauck Mühle 414738, Chléb, 475 g, 341 kcal, 1444 kJ, 6,3 g, 1,8 g
246,46 Kč/1kg
117,07 Kč
Prodejce: taleoo

Koopmans Pannenkoeken bez lepku 300 g – bezlepková směs na palačinky
407,00 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

VeggieMix - Masové kuličky 180g
357,72 Kč/1kg
64,39 Kč
Prodejce: taleoo

Bauck Mühle 414238, Chléb, 500 g, 348 kcal, 1473 kJ, 2,5 g, 0,4 g
195,16 Kč/1kg
97,58 Kč
Prodejce: taleoo

Küchenmeister farmářská směs na pečení pšeničného chleba s droždím 1000g
59,48 Kč/1kg
59,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimer cornflakes strouhanka
139,83 Kč/1kg
209,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küchenmeister směs na chleba - celozrnný špaldový chléb 1kg
96,12 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: domoelektro_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Společnost Bauck GmbH byla založena v roce 1969 s cílem propagovat a prodávata Demeter produkty z regionu. Dodnes je podpora ho a biodynamického zemědělství jedním z hlavních cílů tohoto výrobce přírodní potravin.
Společnost Bauck GmbH dnes nabízí pod značkou Bauck Mühle zhruba 150 produktů, včetně kvalitních müsli, vybraných mouk, směsí na pečení šťavnatých dortů, koláčů a chlebů, výživných kaší a chutných vegetariánských směsí, často bez lepku, pšenice a vhodné pro vegany – vždy s heslem: Z lásky k budoucnosti.“
Bauck Mühle se vyznačuje inovativními recepturami, které využívají výhradněa Demeter suroviny a jsou snadno připravitelné. Od roku 2005 se mlýn specializuje také na produkty bez lepku, které chutnají celé rodině. K tomu přispívá vlastní mlýn pro výrobu bezlepkových produktů, bezlepkové směšovací linky a vlastní laboratoř pro testování bezlepkových výrobků.
- Seznam přísad
- Kukuřičný škrob*, rýžová mouka*, bezlepková ovesná mouka*, mleté slupky lněné, cizrnová mouka*, celozrnná prosová mouka*, prášek na kvas z pohanky (pohanková mouka*), kamenná sůl. *Z kontrolované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ: 1463 kJ, kalorická hodnota v kcal: 345 kcal, tuky: 1,7 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,4 g, sacharidy: 75 g, z toho cukr: 0,4 g, vláknina: 5,3 g, bílkoviny: 5,1 g, sůl: 1,8 g
- Hmotnost
- 350 g
- Potravinářský podnik
- BAUCK MÜHLE
- Prodejní název
- Směs na těsto Pinsa - bezlepková 350g
- Výrobce
- BAUCK MÜHLE
- Kód EAN
- 4015637023755
- Seznam přísad
- Kukuřičný škrob*, rýžová mouka*, bezlepková ovesná mouka*, mleté slupky lněné, cizrnová mouka*, celozrnná prosová mouka*, prášek na kvas z pohanky (pohanková mouka*), kamenná sůl. *Z kontrolované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ: 1463 kJ, kalorická hodnota v kcal: 345 kcal, tuky: 1,7 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,4 g, sacharidy: 75 g, z toho cukr: 0,4 g, vláknina: 5,3 g, bílkoviny: 5,1 g, sůl: 1,8 g
- Hmotnost
- 350 g
- Potravinářský podnik
- BAUCK MÜHLE
- Prodejní název
- Směs na těsto Pinsa - bezlepková 350g
- Výrobce
- BAUCK MÜHLE
- Kód EAN
- 4015637023755
K tomu se hodí také

Směs na pečení - Tarte flambée bez lepku 2x200g
290,82 Kč/1kg
116,33 Kč
Prodejce: taleoo

Směs na pečení - Plochý chléb bez lepku 350g
264,66 Kč/1kg
92,63 Kč
Prodejce: taleoo

Bauck Mühle 413038, Vegan pizza, 339 kcal, 1436 kJ, 0,7 g, 3,5 g, 2,2 g
332,37 Kč/1kg
116,33 Kč
Prodejce: taleoo

Schär Pitas 150g
121 989,99 Kč/1kg
189,09 Kč
-67,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,99 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkové kostky chleba Leimer
841,09 Kč/1kg
147,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení - Brownies Cheesecake 350g
275,60 Kč/1kg
96,46 Kč
Prodejce: taleoo

Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
1 767,75 Kč/1kg
353,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Küchenmeister směs na pečení smíšeného žitného chleba 1 kg na dva bochníky po 750 g
51,70 Kč/1kg
51,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker směs na těsto na pizzu směs na pečení po italsku 320g
215,22 Kč/1kg
68,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauck Mühle 414238, Chléb, 500 g, 348 kcal, 1473 kJ, 2,5 g, 0,4 g
195,16 Kč/1kg
97,58 Kč
Prodejce: taleoo

FunCakes Mix für Enchanted Cream® 900 g
284,44 Kč/1kg
256,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Oetker čokoládové sušenky 500g
246,44 Kč/1kg
123,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs bezlepková na makronky 300g
466 666,64 Kč/1kg
140,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dr. Oetker dortový krém Sýrový krém s cukrem na zdobení
128,27 Kč/1kg
57,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Einhorn Cup Cakes
263,05 Kč/1kg
110,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový citronový dort RUF
166,04 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dr. Oetker 101535300, Hnědá, Mokkabohnen, Cukr, Kakaomasse, Zucker, 1,7% Kaffeepulver, Kakaobutter, Überzugsmittel (Gummi arabicum, Schellack),..., Kühl und trocken lagern., 503 kcal
1 348,27 Kč/1kg
101,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na piškotový dort Deluxe 1kg
165,00 Kč/1kg
165,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Friesinger Mühle Küchenmeister směs na pečení bramborového chleba 1000g
51,84 Kč/1kg
51,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dezertní směs - Ovesné palačinky neslazené 180g
288,22 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Bauck Mühle 376737, Chléb, 500 g, 356 kcal, 1504 kJ, 12 g, 2,5 g
190,98 Kč/1kg
148,01 Kč
-52,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
95,49 Kč
Prodejce: taleoo

Dort Dr. Oetker s 30 % pudinkového krému 512g
241,62 Kč/1kg
135,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zemědělská kůra Aurora
90,84 Kč/1kg
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauck Mühle 315637, Chléb, 350 g, 399 kcal, 1669 kJ, 15 g, 15 g
394,23 Kč/1kg
137,98 Kč
Prodejce: taleoo

Ruf směsi na pečení třešňový dort
193,89 Kč/1kg
85,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diamantová vaječná směs na palačinky jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 250g
157,92 Kč/1kg
39,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná pomazánka - Jahoda 200g
705,75 Kč/1kg
141,15 Kč
Prodejce: taleoo

Fanex sos serowy 950g
279,99 Kč/1kg
299,59 Kč
Prodejce: Katomix

Dr. Oetker sušenky řezací sušenky pečení směsi receptů 500g
249,60 Kč/1kg
124,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%33% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
33%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dodávka Chuť super dobrá
Jsem velmi pozitivně překvapen chutí, budu kupovat znovu a znovu, super
Ohodnoceno dne 10. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější

Doprava zdarma2% od 2 ks














Doprava zdarma

RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
200,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
200,76 Kč/1kg

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez příchuti
366,64 Kč
Prodejce: PolleoSport
733,28 Kč/1kg

Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 101129
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Zmrzlina Gulab Jamun
179,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
358,42 Kč/1kg

Aurora Rustic Country Bread Směs na pečení žitného lučního chleba 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Diamantová vaječná směs na palačinky jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,92 Kč/1kg

Dr. Oetker Professional Veganské balení čokoládové pěny 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
755,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
755,59 Kč/1kg

Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g
741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 593,57 Kč/1kg

Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
56,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diamond heart waffles jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 500g
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
88,74 Kč/1kg

Celozrnná špaldová mouka Aurora pro zdravý celozrnný chléb 1000g
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
93,36 Kč/1kg

Dr. Oetker krtčí dort, balení po 4 kusech (4 x 435 g)
637,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zemědělská kůra Aurora



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Gebrüder Leimer kostky chleba knedlíky chléb na vaření sáček 750g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
141,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mouka na špecle Aurora, 1 kg
67,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
67,72 Kč/1kg

Směs na pečení Lindt Lava Cake 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 108,38 Kč/1kg

Květinová směs na pečení 200 g - CELIKO
292,93 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 464,65 Kč/1kg

Ruf směsi na pečení Eggnog dort



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,29 Kč/1kg