5,0



Na základě 2 hodnocení
Objem:
400 ml- 100 ml
- 400 ml
- 800 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Šampon Aliver batana pro posílení růstu vlasů - 300 ml1 100,00 Kč/1l
330,00 Kč
Prodejce: Aliver

Další informace o reklamě
Vichy Dercos Anti-Dandruff Advanced Action Shampoo 390 ml1 484,62 Kč/1l
579,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Ybera BOTULINICA - Shampoo Anti Age BioTox 500 ml1 345,98 Kč/1l
672,99 Kč
Prodejce: Keratinshop

Další informace o reklamě
Vichy Dercos Anti-Dandruff Dermatological Shampoo (Sensitive Scalp) 200 ml2 220,00 Kč/1l
444,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Ducray Anaphase Anti-Hair Loss & Anchorage Shampoo 400 ml
1 734,55 Kč/1l
693,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Ducray Anaphase Anti-Hair Loss & Anchorage Shampoo 200 ml
1 852,60 Kč/1l
370,52 Kč
Prodejce: Bugelo

Šampon proti lupům ELUCION promo 2 x 400 ml
2 235,40 Kč/1l
894,16 Kč
Prodejce: somnia24

Ducray Kelual DS Šampon proti lupence 100 ml
8 939,50 Kč/1l
893,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dry Hair Dermatological Shampoo posilující šampon proti lupům pro suché a barvené vlasy Refill 390 ml
545 829,97 Kč/1kg
545,83 Kč
Prodejce: apohealth

Vichy Dercos Posilující šampon 200ml - Dlouhodobý!
1 894 122,43 Kč/1kg
464,06 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Šampon proti vypadávání vlasů Triphasic (Anti-Hair Loss Shampoo), 50 ml
4 275,40 Kč/1l
213,77 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Rene Furterer Triphasic Anti-Hair Loss Shampoo 200 ml
2 610,00 Kč/1l
522,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Klorane Anti-Yellowing Neutralizing & Enhancing Shampoo 400 ml
1 167,50 Kč/1l
467,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

SOME BY MI Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Shampoo 285 ml (L) - Šampon proti vypadávání vlasů
3 012,27 Kč/1l
903,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Posilující šampon proti vypadávání vlasů (Strength Thinning Hair Loss Shampoo), 200 ml
274 019,99 Kč/1l
274,02 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Sachajuan Anti Pollution Shampoo 250 ml
2 564,00 Kč/1l
641,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Trichosense Anti-Schuppen Shampoo, 150 ml šampon
2 551,08 Kč/1kg
494,91 Kč
Prodejce: apohealth

Framesi Morphosis Densifying Shampoo 250ml
2 096,00 Kč/1l
524,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Uriage DS Hair Anti-Dandruff Treatment Shampoo 200 ml
1 579,20 Kč/1l
315,84 Kč
Prodejce: VISO

Šampon proti lupům Galanga (Anti-Dandruff Rebalancing Shampoo) 200 ml, 200 ml
535 479,97 Kč/1l
535,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ducray Anaphase Anti-Hair Loss & Hair Growth Shampoo 400 ml je posilující šampon proti vypadávání vlasů určený pro pravidelnou péči o oslabené a řídnoucí vlasy. Pomáhá důkladně čistit vlasy a pokožku hlavy od běžných nečistot a přebytečného kožního mazu a současně podporuje pevnější a odolnější vzhled vlasových vláken. Je vhodný jako doplňkový krok vlasové rutiny zaměřené na vlasy se sklonem k nadměrnému vypadávání. VlastnostiPosilující šampon pro oslabené vlasy.Určený pro vlasy se sklonem k vypadávání.Čistí vlasy a pokožku hlavy od nečistot a přebytečného mazu.Podporuje pevnější a odolnější vzhled vlasových vláken.Balení o objemu 400 ml.Klíčové benefityPomáhá pečovat o oslabená vlasová vlákna.Přispívá k pevnějšímu a vitálnějšímu vzhledu vlasů.Pomáhá udržovat pokožku hlavy čistou a svěží.Připravuje vlasy a pokožku hlavy na následnou cílenou vlasovou péči.Je vhodný pro pravidelné používání při péči o řídnoucí a oslabené vlasy.PoužitíNaneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy a pokožku hlavy.Jemně vmasírujte, dokud se nevytvoří pěna.Nechte krátce působit podle doporučení výrobce.Poté vlasy a pokožku hlavy důkladně opláchněte vodou.Používejte pravidelně a podle potřeby doplňte další péčí pro oslabené vlasy.
Šampon - tekutý (klasický), pro všechny typy vlasů, hydratuje, pro větší objem, proti vypadávání vlasů, objem 400 ml, dermo - 1 248 Kč/1 l
Šampon - tekutý (klasický), pro všechny typy vlasů, hydratuje, pro větší objem, proti vypadávání vlasů, objem 400 ml, dermo - 1 248 Kč/1 l
- Model
- Anaphase
- Hmotnost
- 451 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- WATER (AQUA), LAURYL GLUCOSIDE, SODIUM COCOYL ALANINATE, COCO-BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCOL DISTEARATE, 1,2-HEXANEDIOL, ADENOSINE, BENZOIC ACID, BUTYLENE GLYCOL, CELLULOSE, CELLULOSE GUM, CITRIC ACID, FRAGRANCE (PARFUM), GLYCERIN, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, MANGANESE PCA, SODIUM BENZOATE, SODIUM DILAURAMIDOGLUTAMIDE LYSINE.
- Výrobce
- Kód EAN
- 3282770398151
- Model
- Anaphase
- Hmotnost
- 451 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- WATER (AQUA), LAURYL GLUCOSIDE, SODIUM COCOYL ALANINATE, COCO-BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCOL DISTEARATE, 1,2-HEXANEDIOL, ADENOSINE, BENZOIC ACID, BUTYLENE GLYCOL, CELLULOSE, CELLULOSE GUM, CITRIC ACID, FRAGRANCE (PARFUM), GLYCERIN, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, MANGANESE PCA, SODIUM BENZOATE, SODIUM DILAURAMIDOGLUTAMIDE LYSINE.
- Výrobce
- Kód EAN
- 3282770398151
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Ducray Anaphase Anti-Hair Loss & Anchorage Shampoo 400 ml
1 734,55 Kč/1l
693,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Vichy Dercos Posilující šampon 200ml - Dlouhodobý!
1 894 122,43 Kč/1kg
464,06 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml
1 169 139,94 Kč/1l
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Pharmacygreek

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

Šampon Anaphase proti vypadávání a růstu vlasů 200 ml
4 165,00 Kč/1l
416,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ducray Anaphase Anti-Hair Loss & Anchorage Shampoo 200 ml
1 852,60 Kč/1l
370,52 Kč
Prodejce: Bugelo

Ducray Kelual DS Šampon proti lupence 100 ml
8 939,50 Kč/1l
893,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dry Hair Dermatological Shampoo posilující šampon proti lupům pro suché a barvené vlasy Refill 390 ml
545 829,97 Kč/1kg
545,83 Kč
Prodejce: apohealth

Vichy Dercos posilující šampon 400ml - Dlouhodobý!
1 153 466,69 Kč/1kg
519,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Posilující kondicionér proti padání vlasů Anaphase+ (Strengthening Conditioner for Hair Loss), 200 ml
2 109,15 Kč/1kg
421,83 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Šampon proti lupům ELUCION promo 2 x 400 ml
2 235,40 Kč/1l
894,16 Kč
Prodejce: somnia24

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 506,80 Kč/1l
1 825,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Kerastase Genesis Ochranné Sérum pro Vlasy 90ml
18 406,00 Kč/1l
1 656,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Černá
Použité
35 695,16 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: SIMPLETEK

SoBuy Držák do mikrovlnné trouby Police Kuchyňská police se 2 policemi a 2 držáky na lahve Mini police Stojan na koření Průmyslový design WHT cca: 60x72x36cm KCR08-PF
1 674,00 Kč
-216,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 457,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sobuy

SONGMICS Domácí kancelářská židle, otočná židle, kancelářská židle, šedá
1 918,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Kontaktní gril Tefal GC241D Inicio z nerezové oceli, grilovací plocha 29 x 26 cm, nepřilnavé grilovací desky, integrovaný termostat
2 231,80 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Brita Aluna, 1 kusů, Brita, Konvice s vodním filtrem
848,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: UNIVERS-CLUB

Oral-B Pro 3 3900N Gift Edition, Dospělý, Oscilačně rotační kartáček, Denní péče, Citlivý, Bělicí, Černá, Růžová, Baterie, Zabudovaná baterie
7 683,66 Kč/1kg
5 125,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

heimtexland ® 2 kusy termo zatemňovací závěsy ochrana proti slunci izolace proti chladu zatemňovací závěsy řasící páska závěs typ139 stříbrná VxŠ 245 x 135 cm
727,53 Kč
Prodejce: Heimtexland

Bezdrátová napařovací žehlička Lehmann se základní stanicí | nastavitelná teplota a množství páry | vertikální žehlení, ochrana proti odkapávání, ochrana proti vodnímu kameni | s nádržkou na vodu
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Philips Series 2300 LatteGo Automatický kávovar EP2334/10
11 272,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nextshop-DE

Prada Paradoxe Intense EDP plnitelný 90 ml W
28 713,00 Kč/1l
2 584,17 Kč
Prodejce: motivoo

Bioxcin Forte Sérum proti silnému vypadávání vlasů - 96% rostlinný obsah
4 192,47 Kč/1l
628,87 Kč
Prodejce: mk-tronic

Huawei WATCH GT 3 3,63 cm (1,43 palce) AMOLED 46 mm nerezová ocel GPS
15 940,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Zklidňující krém na obličej a tělo Dexyane MeD (Soothing Repair Cream) 100 ml
670 389,97 Kč/1l
670,39 Kč
Prodejce: apohealth

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro longer Shampoo 1500 ml
565,33 Kč/1l
848,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Feminol 2 - Kompletní Přípravek pro Těhotné ženy, 56 tablet + 56 kapslí
7 494,80 Kč/1l
749,48 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Lámavé vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
1 976,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,1 l
Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,4 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
419,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,77 Kč/1l

Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilující kondicionér proti vypadávání vlasů 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
555,38 Kč
Prodejce: Serica
555,38 Kč/1kg

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
471,45 Kč
Prodejce: apohealth
2 357,25 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,58 Kč
Prodejce: apohealth
2 585,80 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek šampon 1000ml + kondicionér 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
343,14 Kč
Prodejce: apohealth
1 715,70 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
352,18 Kč
Prodejce: apohealth
1 760,90 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l