4,5



Na základě 21 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Zubní pasta Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 oz (107 g)14 024,30 Kč/1l
1 402,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Eurosmart-Solutions

Další informace o reklamě
Crest 3D White Brilliance Bělící Zubní Pasta Peppermint – Sada 3 kusů - 3x130g2 999,97 Kč/1l
1 169,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Zubní pasta Crest 3D White Brilliance Deep Stain Remover Ultra White, 2,1 oz (59 g), balení po 4 ks17 000,53 Kč/1l
2 550,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Eurosmart-Solutions

Další informace o reklamě
Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 oz (93 g), 3 balení7 280,72 Kč/1l
1 820,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Eurosmart-Solutions

Crest | Zubní pasta - zářivá máta - 24g - bělící zubní pasta - Crest 3d White
369,90 Kč/1l
36,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - s fluoridem - bělící formule - bezpečná pro sklovinu
2 731,08 Kč/1l
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | 3D White Brilliance 24g - Bělicí zubní pasta - Pepermint - Proti zubnímu kameni
1 916,25 Kč/1l
45,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest - Bělící Zubní Pasta s Fluoridem 153g - Whitening Scope - Proti Kazu
934,58 Kč/1l
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest 3D White Brilliance Vibrant Pfefferminz-Zahnpasta, 130 g, 2 balení
7 301,81 Kč/1l
1 898,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Eurosmart-Solutions

Crest 3D White Arctic Fresh Zahnpasta, 93 g (2 balení)
6 990,11 Kč/1l
1 300,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Eurosmart-Solutions

Crest | Zubní pasta - Mini Scope - 24g - bělící zubní pasta - s fluorem - proti zubnímu kazu
1 624,58 Kč/1l
84,99 Kč
-54%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
38,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Blend-a-med | Zubní pasta Classic Fresh 3DWhite - 75 ml - bělící - s fluorem - ochrana zubů a dásní
474,40 Kč/1l
35,58 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ultrablanc Express Wybielająca fioletowa pasta do zębów, 75ml - Długi termin ważności!
4 439,87 Kč/1l
332,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Elgydium, Brilliance pasta proti zabarven, 30 ml - Dlouhodob!
14 520,67 Kč/1l
435,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Crest - Bělící Zubní Pasta s Černým Uhlím 93g - 3D White Advanced Charcoal
2 451,51 Kč/1l
227,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Zubní pasta pro bělení 3d White Oral-B (75 ml)
2 094,00 Kč/1kg
272,22 Kč
Prodejce: somnia24

Oral-B - 3D White Vitalize - zubní pasta - bělící - 75 ml - hodnotné balení - 10 kusů
1 850,49 Kč/1l
1 534,09 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 387,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Zubní pasta pro kuřáky (Smokers Whitening Mint Toothpaste) 85 ml
938 179,96 Kč/1l
938,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Crest 3D White Brilliance zubní pasta - 59g - Máta - Intenzivní bělení - Hloubkové čištění
Zažijte zářivě bílé zuby se zubní pastou Crest 3D White Brilliance!
Intenzivní čištění pro zářivý úsměv
Zubní pasta Crest 3D White Brilliance nabízí revoluční složení, které nejen důkladně čistí zuby, ale také účinně odstraňuje hluboko usazené zabarvení. Již po prvním použití zaznamenáte viditelně bělejší zuby. Tato zubní pasta je ideální pro každého, kdo si cení komplexní péče o ústní dutinu a zároveň chce mít zářivý úsměv.
Podrobnosti o produktu
Nejdůležitější informace o zubní pastě Crest 3D White Brilliance:
Značka: Crest
Název produktu: 3D White Brilliance
Typ: zubní pasta
Obsah: 59 g
Příchuť: máta
Účinné látky: Monofluorfosforečnan sodný (1,14 %)
Neaktivní složky: 1: Voda, sorbitol, hydrogenovaný oxid křemičitý, hexametafosforečnan sodný, pyrofosforečnan disodný, laurylsulfát sodný, karagenan, aroma, xantanová guma, sacharin sodný, kokamidopropylbetain, kyselina fosforečná, sukralóza, slída, oxid titaničitý
Vhodné pro: Dospělí a děti od 6 let
Péče o zuby pro celou rodinu
Zubní pasta Crest 3D White Brilliance je vhodná pro dospělé i děti od 6 let. Její použití je snadné: čistěte si zuby důkladně, ideálně po každém jídle nebo alespoň dvakrát denně, případně podle doporučení zubního lékaře. Složení je bezpečné pro každodenní použití a chrání zubní sklovinu. U dětí mladších 6 let je třeba použití konzultovat se zubním lékařem.
Výhody produktu: - Zubní pasta je vhodná pro zubní lékaře, kteří mají rádi zuby:
Rychlé výsledky: Viditelně bělejší zuby již po první aplikaci.
Hloubkově působící složení: Rozpouští hluboko usazené zabarvení a zajišťuje důkladné čištění.
Šetrný k zubní sklovině: Ideální pro každodenní použití bez poškození skloviny.
Obsahuje fluorid: Posiluje zubní sklovinu a chrání před zubním kazem.
Osvěžující příchuť: Intenzivní mátová příchuť pro dlouhotrvající pocit svěžesti v ústech.
Nejlepší výhody používání tohoto výrobku
Využijte zářivého zdraví ústní dutiny a sebevědomého úsměvu se zubní pastou Crest 3D White Brilliance. Nejenže se vašim zubům dostane potřebné péče, ale budou také viditelně vybělené. Vyzkoušejte kombinaci účinného čištění, ochrany skloviny a osvěžující příchuti - dokonalé řešení pro každodenní péči o zuby!
- Rozměry
- 59 g
- Hmotnost
- 0.07 g
- Stupeň oděru
- Vysoký
- Objem
- 100 ml
- Složení
- viz štítek
- Výrobce
- CREST
- Kód EAN
- 30772161883030772161883
- Rozměry
- 59 g
- Hmotnost
- 0.07 g
- Stupeň oděru
- Vysoký
- Objem
- 100 ml
- Složení
- viz štítek
- Výrobce
- CREST
- Kód EAN
- 30772161883030772161883
K tomu se hodí také

Crest | Zubní pasta 3DWhite Brilliance - 24 g - Peppermint - Bělení a ochrana zubů
3 249,58 Kč/1l
77,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta 3D White Advanced Glamorous - 93 g - Účinné bělení - Dlouhotrvající svěžest
2 929,90 Kč/1l
292,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Minze - Bělení a svěžest
3 709,90 Kč/1l
370,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta - zářivá máta - 24g - bělící zubní pasta - Crest 3d White
369,90 Kč/1l
36,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta 3D White Radiant Mint - 93 g - Bělicí - Friský dech - Fluoridová ochrana
2 096,67 Kč/1l
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Pásky na bělení zubů s No-Slip technologií Profesionální bělení pro bílé zuby Bělení zubů od Ray of Smile® (28 Strips)
13 547,80 Kč/1kg
677,39 Kč
Prodejce: LovelySmile

Crest | Zubní pasta - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - s fluoridem - bělící formule - bezpečná pro sklovinu
2 731,08 Kč/1l
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Bělící zubní pasta Baking Soda Peroxid - 161 g - Friskní mátový chuť - Odstranění skvrn
1 499,90 Kč/1l
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | zubní pasta pro děti, zubní pasta pro děti, bílé zuby, proti zubnímu kazu, svěží dech | Dětský kaz - 130g
1 169,90 Kč/1l
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Zubní pasta pro kuřáky (Smokers Whitening Mint Toothpaste) 85 ml
938 179,96 Kč/1l
938,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Crest | 3D White Brilliance 24g - Bělicí zubní pasta - Pepermint - Proti zubnímu kameni
1 916,25 Kč/1l
45,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Camelion LR03-PB24, Baterie na jedno použití, AAA, Alkalický, 1,5 V, 24 kusů, 60 x 76 x 44 mm
685,29 Kč
Prodejce: M_plus_L

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, posilující zubní sklovinu, svěží dech, proti zubnímu kazu | Bělení zubního kamene - 161g
1 499,90 Kč/1l
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | Whitening Mint - 232g
840,47 Kč/1kg
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | zubní pasta pro děti, zubní pasta pro děti, bez cukru, bílé zuby, proti zubnímu kazu, svěží dech | Dětský kaz - 62g
7 648,40 Kč/1l
764,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Eurosmart-Solutions

Crest | Zubní pasta máta, fluoridová zubní pasta, svěží dech, proti zubnímu kameni | Vibrant Mint - 65g
589,90 Kč/1l
58,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Osvěžující zubní pasta, na cesty, do letadla, mini pasta, svěží dech, proti zubnímu kazu | Ochrana proti zubnímu kazu - 24g
1 916,25 Kč/1l
45,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | zubní pasta, zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, proti zubnímu kazu, na zubní kámen | Ochrana proti zubnímu kazu - 232g
1 299,90 Kč/1l
136,99 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Bělící zubní pasta, gelová zubní pasta, mátová pasta, zubní pasta s fluoridy, svěží dech, proti zubnímu kameni | Mátový gel - 161g
1 012,36 Kč/1l
454,99 Kč
-292,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest - Bělící Zubní Pasta s Černým Uhlím 130g - Charcoal Deep Clean
2 999,92 Kč/1l
389,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Auto Ferrari SF-24 F1
4 374,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Crest | Zubní pasta - 130g - 3DWhite Brilliance - máta - s fluoridem - bělící formule - bezlepková formule
2 999,92 Kč/1l
389,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Marvis Whitening Mint, Bělicí zubní pasta, 85 ml, Dospělý
4 238,82 Kč/1l
360,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Crest | Bělící zubní pasta, skořicová zubní pasta, zubní pasta s fluorem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | skořice - 153g
2 339,90 Kč/1l
249,75 Kč
-15,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 180,80 Kč/1l
718,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
6 140,00 Kč/1l
614,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

HOME DELUXE - Akustický panel SONIC Oiled Oak - 1 panel, dřevo z MDF, plsť z polyesteru, lze umístit na sebe nebo vedle sebe I Zvukově izolační panel Akustické panely Nástěnný panel
2 215,63 Kč/1m²
709,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Hyaluron-ratiopharm oční kapky, 10 ml roztoku
27 810,00 Kč/1l
278,10 Kč
Prodejce: apohealth

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
76% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
76%10% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
10%10% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
10%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%5% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
5%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. října 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé!
Objem 0,1 l
Všechno je skvělé! Velmi rychlé doručení a perfektní balení! Moje oblíbená zubní pasta, jediná, která mi přes noc nevysušuje ústa! DÍKY!!
Ohodnoceno dne 25. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zubní pasta Crest
Objem 0,1 l
Skvělý článek! Super rychlý! Bezpečné balení! Vřele doporučuji!
Ohodnoceno dne 25. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá chuť
Objem 0,161 l
Super
Ohodnoceno dne 23. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zklamaný
Objem 0,1 l
Objednávka mi přišla jiná, než jsem si objednala. Chtěla jsem přesně tu zubní pastu, která je na obrázku. Jsem zklamaná.
Ohodnoceno dne 20. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,1 l
Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,232 l
Ohodnoceno dne 12. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 0,232 l
Ohodnoceno dne 31. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 0,093 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zubní pasta Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 oz (107 g)
1 402,43 Kč
Prodejce: Eurosmart-Solutions
14 024,30 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3D White Brilliance - 59g - Máta - Intenzivní bělení - Hloubkové čištění



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 229,90 Kč/1l

Fixodent | Krém na zubní náhrady - 3 × 68 G - Krém na zubní náhrady - Lepidlo na zubní náhrady



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 299,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
6 372,50 Kč/1l

Crest 3D White Brilliance Bělící Zubní Pasta Peppermint – Sada 3 kusů - 3x130g
1 169,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 999,97 Kč/1l

Bělící zubní pasta pro dospělé, obsahující 1400 ppm fluoru, Essenta Whitening Action, 75 ml
236,00 Kč
Prodejce: EDANTI
3 146,67 Kč/1l

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | Whitening Mint - 232g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
840,47 Kč/1kg

Crest | Bělící zubní pasta, skořicová zubní pasta, zubní pasta s fluorem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | skořice - 153g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
249,75 Kč
-15,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 339,90 Kč/1l

Crest | zubní pasta pro děti, zubní pasta pro děti, bílé zuby, proti zubnímu kazu, svěží dech | Dětský kaz - 130g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 169,90 Kč/1l

Advance White Arm & Hammer munttandpasta 170 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
-104,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
155,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 559,90 Kč/1l

Crest | Bělící zubní pasta, gelová zubní pasta, mátová pasta, zubní pasta s fluoridy, svěží dech, proti zubnímu kameni | Mátový gel - 161g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
454,99 Kč
-292,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 012,36 Kč/1l

Biomed Citrus Fresh Bio přírodní zubní pasta s citrusy (100g), 104495



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
103,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
909,90 Kč/1l

Crest | zubní pasta, zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, proti zubnímu kazu, na zubní kámen | Ochrana proti zubnímu kazu - 232g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
136,99 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Biomed Gum Health Bio přírodní zubní pasta na zanícené dásně (100g), 104491



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
979,90 Kč/1l

Zubní pasta s přírodním černým uhlím 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
99,99 Kč
-9,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
909,90 Kč/1l

Biomed Superwhite Bio přírodní bělící zubní pasta (100g), 104493



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
103,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
866 583,36 Kč/1kg

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, posilující zubní sklovinu, svěží dech, proti zubnímu kazu | Bělení zubního kamene - 161g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Crest | Zubní pasta - 130g - 3DWhite Brilliance - máta - s fluoridem - bělící formule - bezlepková formule



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
389,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 999,92 Kč/1l

SPLAT PROFESSIONAL Sensitive Bioaktivní zubní pasta - Obnova skloviny, SP.White System, bez fluoridu, 100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Minze - Bělení a svěžest



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
370,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 709,90 Kč/1l

Crest | Osvěžující zubní pasta, na cesty, do letadla, mini pasta, svěží dech, proti zubnímu kazu | Ochrana proti zubnímu kazu - 24g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
45,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 916,25 Kč/1l