4,5



Na základě 16 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Jacobs Espresso instantní káva, 20 sáčků po 1,8 g, 36 g, balení po 4 kusech473,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Niederegger Marcipánová příchuť mléčné kávy 10 sáčků 200g815,95 Kč/1kg
163,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Instantní zrnková káva - Klasické náplňové balení 200g
960,75 Kč/1kg
192,15 Kč
Prodejce: taleoo

Zrnková instantní káva - Cereálie 100g
1 707,70 Kč/1kg
170,77 Kč
Prodejce: taleoo

Instantní káva z kávových zrn - obiloviny, 100g, balení 12 kusů
2 416,48 Kč/1kg
2 899,78 Kč
Prodejce: taleoo

Instantní káva - Lupine plechovka 100g
2 554,20 Kč/1kg
255,42 Kč
Prodejce: taleoo

Naturatacappuccino, instantní obilný káva (12 x 175 g)
1 181,08 Kč/1kg
2 480,27 Kč
Prodejce: taleoo

Neuroca zrnková káva 125g
1 249,36 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Instantní káva "Halbstarker" – obilná/kávová směs, 100g | RAPUNZEL
1 945,20 Kč/1kg
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

Instantní zrnková káva - Arabica 100g
2 539,00 Kč/1kg
253,90 Kč
Prodejce: taleoo

Instantní obilný káva - Klasická, balení 250 g, 2 kusy
1 099,42 Kč/1kg
549,71 Kč
Prodejce: taleoo

Kinderkaffee Instant – instantní obilno-ovocná káva, 80 g, balení 6 kusů
1 670,67 Kč/1kg
801,92 Kč
Prodejce: taleoo

Zichorie - Instantní 100g
1 214,80 Kč/1l
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Instantní špaldová káva - náplň 175g
2 041,35 Kč/1kg
347,03 Kč
Prodejce: taleoo

Instantní obilná káva - Klasická, balení 100 g, karton 12 kusů
1 409,57 Kč/1kg
1 691,49 Kč
Prodejce: taleoo

Instantní cereální káva - Cappuccino 175g
1 673,94 Kč/1kg
292,94 Kč
Prodejce: taleoo

Instantní obilná káva - Klasická, balení 100 g, karton 6 kusů
1 409,58 Kč/1kg
845,75 Kč
Prodejce: taleoo

Zelená káva - 18 sáčků po 54 g, balení po 3
2 379,94 Kč/1kg
385,55 Kč
Prodejce: taleoo

Espresso - instantní kávové tyčinky, 25 kusů po 2g, balení po 6 kusech
3 403,43 Kč/1kg
1 021,03 Kč
Prodejce: taleoo

Open Food 4024297018612, 370 kcal, 76 g, 1,4 g, 2,2 g, 0,08 g, 6,1 g
1 181,09 Kč/1kg
206,69 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lahodná alternativa bez kofeinu: Pro ty, kteří se chtějí vyhnout kofeinu, je instantní cikoriový nápoj Naturata ideální volbou. Protože neobsahuje kofein, můžete si ho vychutnat kdykoli během dne. Skvělý nápoj pro chvíle plné potěšení!
- Seznam přísad
- Cikória**pěstováno v kontrolované ekologické produkci
- Hmotnost
- 220 g
- Potravinářský podnik
- NATURATA
- Prodejní název
- Instantní káva Zichorienkaffee - balení 110 g, 2 kusy v balení
- Výrobce
- Naturata
- Kód EAN
- 4069199042839
- Seznam přísad
- Cikória**pěstováno v kontrolované ekologické produkci
- Hmotnost
- 220 g
- Potravinářský podnik
- NATURATA
- Prodejní název
- Instantní káva Zichorienkaffee - balení 110 g, 2 kusy v balení
- Výrobce
- Naturata
- Kód EAN
- 4069199042839
K tomu se hodí také

Maxwell House Classic, instantní káva, instantní káva, instantní káva, Jar, 6 x 200 g
4 645,62 Kč/1kg
5 574,75 Kč
Prodejce: Store-Germany

Jacobs Gold - 500g instantní kávy pro prodejní automaty
1 248,12 Kč/1kg
641,16 Kč
-17,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
624,06 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Krüger Cappuccino Fein & Cremig 350g
154,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DXN Lingzhi Coffee 3 in 1, 20x21 g
1 466,46 Kč/1l
703,90 Kč
Prodejce: HerbsHelp

Dallmayr Gold instantní zrnková káva aromatická jemná ve sklenici 200g
1 754,40 Kč/1kg
350,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeinu 10 x 12,5 g
886,56 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tchibo Family - 6x 200 gram
1 629,59 Kč/1l
1 955,51 Kč
Prodejce: Katomix

Instantní káva GOURMET CAFÉ od Eilles, 100g
1 142,00 Kč/1kg
114,20 Kč
Prodejce: Zyrafka

Inka instantní klasická cereální káva 200 g
79,03 Kč/1kg
94,84 Kč
Prodejce: Katomix

HEARTS Cappuccino Caramel 1 kg instantní kávy v prášku
183,84 Kč/1kg
183,84 Kč
Prodejce: Katomix

SCO No 306 Cappuccino Original s jemným nádechem kakaa 1000g
172,10 Kč/1kg
172,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Melitta 7215 Gastro Topping – smetana do kávy 28,0 g, 1,0 kg
461,43 Kč/1kg
461,43 Kč
Prodejce: somnia24

Instantní zrnková káva - skořice a kardamom 125g
1 871,44 Kč/1kg
233,93 Kč
Prodejce: taleoo

Cafè Hag Classic Mild, balení po 6 kusech, plná chuť, bez kofeinu, instantní káva, 100g
10 600,20 Kč/1kg
6 360,12 Kč
Prodejce: Store-Germany

Nescafe Gold Espresso Intense Aroma rozpustná káva Arabica 100g
2 112,10 Kč/1kg
211,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barú Spiced Chai Latte 1500 g - 100 Tassen
885,26 Kč/1kg
1 327,89 Kč
Prodejce: Katomix

Zichorie - Original 500g
227 279,99 Kč/1kg
227,28 Kč
Prodejce: taleoo

Blendea SUPERCOFFEE 300 g
2 197,14 Kč/1kg
769,00 Kč
Prodejce: Blendea

HEARTS Cappuccino Vídeňská směs 1kg instantní kávy
172,38 Kč/1kg
172,38 Kč
Prodejce: Katomix

KRÜGER Family Cappuccino Karamelizované pistácie (1x500 g)
654,54 Kč/1kg
346,42 Kč
-19,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
327,27 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Niederegger Marcipánová příchuť mléčné kávy 10 sáčků 200g
815,95 Kč/1kg
163,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Idea Coffee Gold Express
1 635,55 Kč/1kg
327,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Instant Cappuccino - Vegan Dose 225g | MOUNT HAGEN
648,13 Kč/1kg
145,83 Kč
Prodejce: taleoo

Mahmood Coffee 2 v 1 instantní káva v tyčinkách 48 x 10 g – bezcukrová rozpustná káva
626,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou příchutí 500g 5-pack
930,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family White Cappuccino 6-pack (6x 500 g sáčků) + usy blok
298,28 Kč/1kg
1 076,78 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Instantní káva G7 (Coffeemix 3 v 1)
560,31 Kč/1kg
179,30 Kč
Prodejce: LAVONIO

Caro Instantkaffee 150 g
2 105,13 Kč/1kg
315,77 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
88% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
88%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%13% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
13%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Hladký, aromatický a organický - prostě dokonalý
Hmotnost 0,11 kg
Jsem naprosto nadšená z této čekankové kávy! Chuť je příjemně jemná a aromatická - skvělá alternativa k běžné kávě bez kofeinu. Obzvlášť se mi líbí jemná pěna, která se vytvoří, když ji zalijete horkou vodou. Ideální pro vychutnání večer nebo mezi jídly. Kvalita je působivá: suroviny pocházejí z kontrolovaného ekologického pěstování a káva se vyrábí s velkou péčí v malé švýcarské firmě. Prášek je ideální také jako přísada do dezertů nebo k dochucení pokrmů. Tuto instantní čekankovou kávu lze jednoznačně doporučit všem, kteří hledají pochoutku bez kofeinu!
Ohodnoceno dne 15. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
chutné
Hmotnost 0,22 kg
chutná opravdu skvěle.
Ohodnoceno dne 28. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mega zdravá alternativa pro nekonzumování kávy
Hmotnost 0,11 kg
Velmi dobrá chuť, doporučuje se také pro ty, kteří se prostě chtějí vyhnout kofeinu v kávě. Jedná se o mega zdravou náhradu na chvíli
Ohodnoceno dne 13. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Čekanková káva
Hmotnost 0,11 kg
Vše top, velmi spokojeni.
Ohodnoceno dne 13. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,66 kg
Ohodnoceno dne 28. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,11 kg
Ohodnoceno dne 10. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,22 kg
Ohodnoceno dne 25. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,11 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a pikantní (balení 3 ks)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
4 713,63 Kč
-706,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 007,34 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 335,78 Kč/1kg

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a kořeněná (balení 2 ks)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
3 567,96 Kč
-534,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 033,46 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 516,73 Kč/1kg

Mahmood Coffee 2 v 1 instantní káva v tyčinkách 48 x 10 g – bezcukrová rozpustná káva



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
626,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Blendea SUPERCOFFEE 300 g
769,00 Kč
Prodejce: Blendea
2 197,14 Kč/1kg

Mahmood Coffee 3 v 1 instantní káva Original, káva s kávovou smetanou a cukrem, 48 tyčinek x 18 g
626,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusů, Sklenice



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
454,07 Kč
Prodejce: Serica
2 270,35 Kč/1kg

Mahmood Coffee – instantní turecká káva s mlékem a cukrem, 12 sáčků po 25 g
455,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva s mlékem, bez cukru, 12 tyčinek x 19 g
455,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Krüger Family Cappuccino White-Vanille nápojový prášek, balení po 12 kusech (12 x 500 g sáček)
1 798,78 Kč
-386,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 412,01 Kč
Prodejce: AllYouNeed
235,34 Kč/1kg

Mahmood Coffee Instant turecká káva bez cukru, 12 tyčinek x 6 g
430,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Mahmood Coffee Instant turecká káva, středně slazená, 12 tyčinek x 8 g
430,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Blendea Slimming coffee Vaječný likér 100 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 860,00 Kč/1kg

Blendea Slimming coffee Sladká mandle 100 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 860,00 Kč/1kg

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou příchutí 500g 5-pack



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe frappe ledová káva osvěžující kávová směs 275g 8 balení



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
882,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 210,07 Kč/1kg

Krüger Chai Latte Classic India mléčný čaj v prášku plechovka 4 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
595,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafé ledová káva typu frappé 275g - Nápojový prášek s instantní kávou (balení po 8 kusech)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 204,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
547,61 Kč/1kg

2v1 rozpustná káva se smetanou 10 x 14g, Massimo



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(34)Počet hodnocení: 34
231,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 650,79 Kč/1l

Krüger Family Cappuccino Stracciatella (500g Beutel) + usy Block



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
281,08 Kč
-54,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
227,02 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 418,88 Kč/1kg

Krüger Family Cappuccino Double Choco (500g Beutel) + usy Block



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
278,41 Kč
-53,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
224,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
440,88 Kč/1kg