5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vertikutační směs – Travní semeno – Hnojivo – Půdní kondicionér (15 kg – pro 450 m2) - Organifer93,53 Kč/1kg
1 402,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Travní semeno - 25 kg Bottos professional travní semeno435,93 Kč/1kg
10 898,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRATOERBOSOSHOP

Další informace o reklamě
Bermudagrass - 5kg kádě profesionálních travních semen1 186,70 Kč/1kg
5 933,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRATOERBOSOSHOP

Další informace o reklamě
Jetel zakrslý - 500 g Bottos profesionální travní osivo629,68 Kč/1kg
314,84 Kč
Prodejce: PRATOERBOSOSHOP

EcoDeco mikrý jetel Abbergreen, drobnolistná mikrokonvičina pro zahuštění a posílení trávníku, 500 g
870,40 Kč/1kg
435,20 Kč
Prodejce: EcoDeco

Travní Směs 1 Kg, 30-50 M² Barenbrug
370,18 Kč/1kg
569,86 Kč
-199,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
370,18 Kč
Prodejce: Lacnepostreky

Travní Směs 1 Kg, 30-50 M² Barenbrug
338,34 Kč/1kg
564,16 Kč
-225,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
338,34 Kč
Prodejce: Lacnepostreky

Travní Směs 1 Kg, 30-50 M² Barenbrug
429,02 Kč/1kg
496,28 Kč
-67,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
429,02 Kč
Prodejce: Lacnepostreky

Opravné trávníkové semeno – Odolné (15 kg na 750 m2) - Organifer
255,00 Kč/1kg
3 824,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

SUBSTRAL® 86291 SUBSTRAL® DIE NACHSAAT Rasensamen 1 kg
874,14 Kč/1kg
874,14 Kč
Prodejce: M_plus_L

Biopon trávník pro sport 0,5 kg
1 023,75 Kč/1kg
286,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Semeno okrasné trávy – Elegant (15 kg na 750 m2) - Organifer
294,13 Kč/1kg
4 411,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Travní Směs Pro Regeneraci 0,5 Kg, 20 M² Biopon
631,02 Kč/1kg
315,51 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Semeno trávníku pro stinné plochy – Elegant (15 kg na 750 m2) - Organifer
294,13 Kč/1kg
4 411,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Směs divokých květin – Biodiverzita – 62 odrůd (10 kg pro 5000 m2) - Organifer
2 805,00 Kč/1kg
28 049,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Semeno pro sportovní a rekreační trávník (5 kg na 250 m2) - Organifer
357,00 Kč/1kg
1 784,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
Více o produktu



Popis produktu a údaje o produktu
Organifer Microclover, certifikovaný jako nejlepší jetel na trhu, je udržitelnou a drobnolistou odrůdou bílého jetele, kterou lze snadno integrovat do směsí travních semen pro hladký a esteticky příjemný trávník. Tato pozoruhodná rostlina přirozeně obohacuje půdu tím, že fixuje dusík ze vzduchu, čímž potřebu (umělých) hnojiv a zajišťuje bujný, zelený trávník po celý rok, dokonce i během suchých období.
Mikrojetel není jen vynikající volbou pro udržování zelených a zdravých trávníků, ale také funguje jako přirozený potlačovač plevele díky svému dlouhotrvajícímu a robustnímu růstu. Jeho schopnost omezovat přítomnost plevelů pomáhá minimalizovat potřebu rozsáhlé údržby trávníku a dodatečného hnojení, čímž celkové náklady na údržbu trávníku.
Navíc Mikrojetel vykazuje vyšší toleranci vůči pohybu pěších než jiné odrůdy jetele, což z něj činí odolnou volbu pro různé aplikace, včetně frekventovaných oblastí. Ať už je použit ve veřejných prostorech, na sportovních hřištích, domácích trávnících nebo jako čistý půdní pokryv pod živými ploty, Mikrojetel promění váš venkovní prostor v zelenější, zdravější a odolnější prostředí, zatímco redukuje růst plevele a zlepšuje celkovou estetiku.
Vlastnosti
Mikrojetel má schopnost vázat dusík ze vzduchu, čímž přirozeně obohacuje půdu.
Certifikovaný jako nejlepší jetel na trhu, známý pro svou vysokou okrasnou hodnotu.
Snadno se mísí s travními semeny pro hladkou integraci.
Působí jako přirozený potlačovač plevele a rychle vyplňuje volné prostory.
Ideální pro aplikace čistého půdního pokryvu, například pod živými ploty.
Zabarvuje trávník tmavě zelenou barvou a činí ho odolnějším, i během suchých období.
Má vyšší toleranci vůči pohybu pěších ve srovnání s jinými odrůdami jetele.
náklady na údržbu trávníku a minimalizuje potřebu dodatečného hnojení.
Složení
100% čistý Organifer mikrojetel (NAK certifikovaný)
Návod k použití
Příprava půdy: Zryjte půdu do hloubky přibližně 30 cm. Odstraňte plevel a vyrovnejte povrch.
Míchání semen: Změřte množství mikrojetelu a smíchejte semena do směsi travních semen nebo je aplikujte čistě.
Výsev okrajů: Nejprve široce zasejte vnější okraje trávníku.
Vzor výsevu: Zasejte jednou podél délky a jednou přes šířku trávníku.
Lehké hrábění: Lehce zaryjte semena do půdy do hloubky přibližně 0,5 cm.
Zpevnění půdy: Přecházejte nebo válcujte přes vysetou plochu, aby byl zajištěn dokonalý kontakt mezi půdou a semenem.
Zalévání: Pokud do 24 hodin nespadne déšť, jemně zalijte trávník a udržujte vlhkost půdy v následujících týdnech.
Použití
Od března do října.
Lze vysévat samostatně nebo přimíchat do směsi travních semen.
Ve směsi s travním osivem: 1 g na m²
Samostatný výsev: 2 až 5 g na m²
Skladování
Skladujte semena na chladném a suchém místě, aby si udržela svůj klíčivý potenciál a životaschopnost. Chraňte semena před vlhkostí, světlem a vysokými teplotami tím, že je uchováte v hermeticky uzavřené nádobě nebo obálce, na tmavém a chladném místě, jako je skříň, zásuvka, lednička nebo mrazák. Tím zajistíte, že vaše semena zůstanou v dobrém stavu a mohou být použita po více sezón.
- Hmotnost
- 10000 g
- Doporučená plocha
- 5000 m²
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8719958991309
- Číslo produktu
- 219513
- Výrobce
- Organifer
- Hmotnost
- 10000 g
- Doporučená plocha
- 5000 m²
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8719958991309
- Číslo produktu
- 219513
- Výrobce
- Organifer
K tomu se hodí také

Mikrojetel Trávník – Čisté semeno jetele (1500 g pro 750 m2) - Organifer
1 241,33 Kč/1kg
1 861,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Mikrojetel Trávník – Čisté semeno jetele (500 g pro 250 m2) - Organifer
2 245,98 Kč/1kg
1 122,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Mikrojetel Trávník – Čisté semeno jetele (100 g pro 50 m2) - Organifer
8 169,90 Kč/1kg
816,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

EcoDeco mikrý jetel Abbergreen, drobnolistná mikrokonvičina pro zahuštění a posílení trávníku, 500 g
870,40 Kč/1kg
435,20 Kč
Prodejce: EcoDeco

EcoDeco semena trávy s mikrojetelem, samonakládací směs, 5 kg pro 200 m²
127,03 Kč/1kg
635,14 Kč
Prodejce: EcoDeco

Vertikutační směs – Travní semeno – Hnojivo – Půdní kondicionér (10 kg – pro 300 m2) - Organifer
125,00 Kč/1kg
1 249,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Organifer

EcoDeco travní směs pro suchá stanoviště 10 kg, vytrvalá směs pro 400 m2
109,95 Kč/1kg
1 099,46 Kč
Prodejce: EcoDeco

Vertikutační směs – Travní semeno – Hnojivo – Půdní kondicionér (15 kg – pro 450 m2) - Organifer
93,53 Kč/1kg
1 402,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

5000 semen sedmikrásky (Bellis perennis) – sedmikráska obecná, včelí pastva, zahradní květiny
71 788,23 Kč/1kg
61,02 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

Jetel zakrslý - 500 g Bottos profesionální travní osivo
629,68 Kč/1kg
314,84 Kč
Prodejce: PRATOERBOSOSHOP

EcoDeco univerzální travní semeno, směs odolná proti sešlapu a zahušťující, 25 kg, až na 1000 m2
103,61 Kč/1kg
2 590,18 Kč
Prodejce: EcoDeco

Vertikutační směs – Travní semeno – Hnojivo – Půdní kondicionér (5 kg – pro 150 m2) - Organifer
194,00 Kč/1kg
969,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Nafukovací stan Party stan Nafukovací malířská kabina Stan Spray Booth Oxford PVC 4 * 2,5 * 2,2 m 13x8.2x7,2 ft
11 277,00 Kč
Prodejce: Easybuy

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Stropní ventilátor Jayseuw Ø 50 cm LED stropní světlo s osvětlením a dálkovým ovládáním Stropní světlo
2 355,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SA-WLONG

Větrná turbína, vysoká účinnost, tichý provoz, bezplatný regulátor MPPT, 5000W, 24V
13 151,99 Kč
Prodejce: BlissShopping

Jasmín hvězdnatý 30-50 cm - stálezelený, voňavý a odolný Trachelospermum jasminoides
111,98 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Přenosná 500W (špičková 1000W) elektrárna Powerstation 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Solární úložiště se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Nabíječka baterií Powerbank Type-C/USB pro nouzové napájení / kempování / nouzové situace / cestování / KPAP / obytné domy / domácnost
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

WISFOR Stojan na palivové dřevo venkovní, kovový stojan na palivové dřevo venkovní, police na palivové dřevo venkovní Police na palivové dřevo, černá barva
1 747,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer
63,75 Kč/1l
1 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas

Homologovaný skútr GPR Furore-X s odnímatelným Db-killerem ZONTES 365g
8 905,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BRIXIAMOTO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Hmotnost 1,5 kg
Dobrý produkt, smíchaný s pískem a rozprostřený ručně.
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,1 kg
Ohodnoceno dne 20. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1,5 kg
Ohodnoceno dne 30. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,5 kg
Ohodnoceno dne 28. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,5 kg
Ohodnoceno dne 5. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,5 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vertikutační směs – Travní semeno – Hnojivo – Půdní kondicionér (15 kg – pro 450 m2) - Organifer



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 402,99 Kč
Prodejce: Organifer
93,53 Kč/1kg

EcoDeco travní semena univerzální, odolná vůči sešlapu, samohustící směs 5 kg pro zahradu a sportovní trávníky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
586,26 Kč
Prodejce: EcoDeco
117,25 Kč/1kg

Mikrojetel Trávník – Čisté semeno jetele (10 kg pro 5000 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
9 434,99 Kč
Prodejce: Organifer
943,50 Kč/1kg

EcoDeco univerzální travní semeno, směs odolná proti sešlapu a zahušťující, 25 kg, až na 1000 m2



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 590,18 Kč
Prodejce: EcoDeco
103,61 Kč/1kg

EcoDeco travní osivo pro suchá místa 5 kg, směs pro trávník s vysokou odolností vůči suchu a slunci



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
586,26 Kč
Prodejce: EcoDeco
117,25 Kč/1kg

Mikrojetel Trávník – Čisté semeno jetele (500 g pro 250 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 122,99 Kč
Prodejce: Organifer
2 245,98 Kč/1kg

EcoDeco semena trávy s mikrojetelem, samonakládací směs, 5 kg pro 200 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
635,14 Kč
Prodejce: EcoDeco
127,03 Kč/1kg

EcoDeco travní semena univerzální, samohustící, odolná proti sešlapu, 10 kg, na plochu 400 m2



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 099,46 Kč
Prodejce: EcoDeco
109,95 Kč/1kg

EcoDeco travní směs pro suchá místa 25 kg, vytrvalá semena trávy na 1000 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 590,18 Kč
Prodejce: EcoDeco
103,61 Kč/1kg

Semeno pro sportovní a rekreační trávník (15 kg na 750 m2) - Organifer
3 824,99 Kč
Prodejce: Organifer
255,00 Kč/1kg

EcoDeco travní směs pro suchá stanoviště 10 kg, vytrvalá směs pro 400 m2



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 099,46 Kč
Prodejce: EcoDeco
109,95 Kč/1kg

Travní semeno - 25 kg Bottos professional travní semeno



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
10 898,28 Kč
Prodejce: PRATOERBOSOSHOP
435,93 Kč/1kg

Pastvinné Travní Osivo Meadow – Speciální pro koně a drobný dobytek (15 kg pro 3000 m2) - Organifer
3 238,99 Kč
Prodejce: Organifer
202,44 Kč/1kg

Bermudagrass - 5kg kádě profesionálních travních semen
5 933,51 Kč
Prodejce: PRATOERBOSOSHOP
1 186,70 Kč/1kg

Mikrojetel Trávník – Čisté semeno jetele (100 g pro 50 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
816,99 Kč
Prodejce: Organifer
8 169,90 Kč/1kg

Vertikutační směs – Travní semeno – Hnojivo – Půdní kondicionér (10 kg – pro 300 m2) - Organifer



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
125,00 Kč/1kg

Dichondra Repens - 5 kg Bottos Profi-Rasensamen



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 238,22 Kč
Prodejce: PRATOERBOSOSHOP
847,64 Kč/1kg

Royal Golf Plus - Profesionální travní osivo Bottos 10 kg
4 216,42 Kč
Prodejce: PRATOERBOSOSHOP
421,64 Kč/1kg

Semeno okrasné trávy – Elegant (1 kg na 50 m2) - Organifer
994,99 Kč
Prodejce: Organifer
994,99 Kč/1kg

Opravné trávníkové semeno – Odolné (1 kg na 50 m2) - Organifer
943,99 Kč
Prodejce: Organifer
943,99 Kč/1kg