Silikón Pattex Premium Sklo a akváriá, transparentný, 280 ml

198,67 Kč

709,54 Kč / 1l

plus 96,72 Kč poštovné

Doprava k vám domů

so 3. – st 7. října
Podobné produkty
A tube of silicone sealant with its applicator nozzle.
Sopro Sanitární silikon bílý (10) 310 ml
2 355,06 Kč/1l
730,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, transparentní, 300 ml
Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, transparentní, 300 ml
645,07 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, černá, 300 ml
Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, černá, 300 ml
644,93 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Silikon Wysokotemperaturowy 280Ml Czerwony
Silikon Wysokotemperaturowy 280Ml Czerwony
1 624,96 Kč/1l
454,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Sanitární silikon Pattex PREMIUM, čirý, 310 ml
Sanitární silikon Pattex PREMIUM, čirý, 310 ml
716,13 Kč/1l
222,00 Kč
Prodejce: Toolandia
Obrázek produktu pro Transparentní silikon Pattex, 280 ml
Transparentní silikon Pattex, 280 ml
707,14 Kč/1l
198,00 Kč
Prodejce: Toolandia
Obrázek produktu pro Akrylový tmel Pattex PREMIUM, bílý, 280 ml
Akrylový tmel Pattex PREMIUM, bílý, 280 ml
322,54 Kč/1l
232,00 Kč
-141,69 Kč
90,31 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Silicon Rubson, 280 ml, pentru etansari tehnice
Silicon Rubson, 280 ml, pentru etansari tehnice
3 328,54 Kč/1l
931,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime
Obrázek produktu pro Silikon akrylový tmel Debbex 280 ml transparentní
Silikon akrylový tmel Debbex 280 ml transparentní
334,06 Kč/1kg
167,03 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Silikon Ceys Univerzální, transparentní, 280 ml
Silikon Ceys Univerzální, transparentní, 280 ml
492,86 Kč/1l
138,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro Acryl Transpacryl 310 ml transparentní
Acryl Transpacryl 310 ml transparentní
1 934,03 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
599,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Silikonový Sprej Na Sklo Soudal 280 Ml - Čirý S Třpytkami
Silikonový Sprej Na Sklo Soudal 280 Ml - Čirý S Třpytkami
897,54 Kč/1l
251,31 Kč
Prodejce: MasterBau
Obrázek produktu pro Sanitární silikon 60ml bezbarvý
Sanitární silikon 60ml bezbarvý
1 933,17 Kč/1l
115,99 Kč
Prodejce: MasterBau
Obrázek produktu pro E-COLL Silikonový N tmel 310ml transparentní
E-COLL Silikonový N tmel 310ml transparentní
5 479,17 Kč/1kg
1 972,50 Kč
Prodejce: doenges1903
Obrázek produktu pro Sanitární silikon AKKIT 601 310 ml transparentní
Sanitární silikon AKKIT 601 310 ml transparentní
483,87 Kč/1l
150,00 Kč
Prodejce: Hornbach
Obrázek produktu pro Silikon Sanitarny 280Ml Beżowy
Silikon Sanitarny 280Ml Beżowy
1 221,39 Kč/1l
341,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Silikon Pattex Silikon 5 univerzální transparentní 280 ml
Silikon Pattex Silikon 5 univerzální transparentní 280 ml
1 157,14 Kč/1kg
324,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Sanitární silikon Den Braven kartuše 280 ml, transparentní
Sanitární silikon Den Braven kartuše 280 ml, transparentní
611,50 Kč/1l
171,22 Kč
Prodejce: VOPH_CZ
Obrázek produktu pro Silikon pro4 Premium 310 ml PERGAMON
Silikon pro4 Premium 310 ml PERGAMON
779,65 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
241,69 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Sanitární silikon Ceresit 25 280 ml transparentní
Sanitární silikon Ceresit 25 280 ml transparentní
1 118,07 Kč/1kg
313,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

PATTEX Sklo a akvária je trvale elastický silikon s vynikající přilnavostí ke sklu. Vhodný na všechny sklenářské práce, včetně tmelení akvárií, vyplňování spár mezi sklem a dřevem nebo na osazování skla v hliníkových rámech. Transparentní. Objem: 280 ml.

Používejte výrobek bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Výstražné upozornění:

  • H411 Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Bezpečnostní upozornění:

  • P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • P101 Pokud je potřebná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku.
  • P262 Zabraňte kontaktu s očima, pokožkou nebo oděvem.
  • P273 Zabraňte uvolnění do životního prostředí.
  • P501 Zneškodněte obsah/nádobu v souladu s vnitrostátními předpisy.


Silikon – vhodný pro lepení akvárií, utěsňování akvárií, trvale elastický silikon – 639 Kč/1 l
Objem
0.28 l
Kód EAN
9000101146851
Výrobce

Objem
0.28 l
Kód EAN
9000101146851
Výrobce
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Landefeld OKS 1110-500G, 600 g
Landefeld OKS 1110-500G, 600 g
6 028,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
3 617,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Knauf Sanitární silikon 300 ml bílý
Knauf Sanitární silikon 300 ml bílý
566,17 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
169,85 Kč
Prodejce: Uniqstone
Obrázek produktu pro Silikonová pryž 1:1 SIL HAND, otiskovací hmota, silikonová pryž, modelovací hmota, modelovací hmota, plastelína, nepřilnavý povrch (500 g)
Silikonová pryž 1:1 SIL HAND, otiskovací hmota, silikonová pryž, modelovací hmota, modelovací hmota, plastelína, nepřilnavý povrch (500 g)
1 493,24 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
746,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Reschimica
Obrázek produktu pro Těsnicí hmota 1500°C 310ml Teplotně odolné silikonové trubky na kamna
Těsnicí hmota 1500°C 310ml Teplotně odolné silikonové trubky na kamna
945,16 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Tvarovaný rám - NORDLINGER PRO - 20 x 60 cm - 42 x 14 mm -100%
Tvarovaný rám - NORDLINGER PRO - 20 x 60 cm - 42 x 14 mm -100%
639,99 Kč/1l
639,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime
Obrázek produktu pro Silikon pro RTV formy, tekutý kaučuk do 0,5 kg
Silikon pro RTV formy, tekutý kaučuk do 0,5 kg
478,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
322,26 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
99,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Tegra Fome Flex – tmel na dřevo pro parkety, 300 ml, mahagon
Tegra Fome Flex – tmel na dřevo pro parkety, 300 ml, mahagon
3 903,37 Kč/1l
1 171,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Profesionální Silikon 310 Ml Vysokoteplotní Bezbarvý - Cx-297
Profesionální Silikon 310 Ml Vysokoteplotní Bezbarvý - Cx-297
1 312,87 Kč/1l
406,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Soudal tmel na parkety 290ml dub 124840
Soudal tmel na parkety 290ml dub 124840
3 923,43 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 177,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Isolbau Sanitární silikon 1 x 300 ml, čirý – vysoce elastický silikonový tmel pro těsnění a spáry – odolný proti plísním, vodotěsný – kartuše
Isolbau Sanitární silikon 1 x 300 ml, čirý – vysoce elastický silikonový tmel pro těsnění a spáry – odolný proti plísním, vodotěsný – kartuše
3 628,63 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 088,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Womi W218 Technobond Grey 290ml
Womi W218 Technobond Grey 290ml
2 605,03 Kč/1l
755,46 Kč
Prodejce: Fieldyards
Obrázek produktu pro MA PROFESSIONAL 20-A97 Výrobce těsnění
MA PROFESSIONAL 20-A97 Výrobce těsnění
1 475,00 Kč/1l
295,00 Kč
Prodejce: AutoTuning
Obrázek produktu pro Fermit silikonové mazivo 60g Glissa : 60g Verze: 60g
Fermit silikonové mazivo 60g Glissa : 60g Verze: 60g
1 996,33 Kč/1l
119,78 Kč
Prodejce: qpool24
Obrázek produktu pro Sikabond-126 Maximum Tack 300ml Bau- und Montageklebstoff Schwarz
Sikabond-126 Maximum Tack 300ml Bau- und Montageklebstoff Schwarz
19 654,03 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
5 896,21 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro 1x silikonová kartuše, S-Polybond® SILIKONprofi Transparent | Alkoxy-silikon, 310 ml, silikonová kartuše, tmel pro vnitřní i venkovní použití v koupelnách, kuchyních, stavební silikon a mnoho dalšího. Bez MEKO
1x silikonová kartuše, S-Polybond® SILIKONprofi Transparent | Alkoxy-silikon, 310 ml, silikonová kartuše, tmel pro vnitřní i venkovní použití v koupelnách, kuchyních, stavební silikon a mnoho dalšího. Bez MEKO
3 558,16 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
1 103,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro beko Silicon pro4 Premium 310 ml 22 Eiche
beko Silicon pro4 Premium 310 ml 22 Eiche
781,06 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
242,13 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro silikon vysoká teplota 280ml ČER CEYS
silikon vysoká teplota 280ml ČER CEYS
1 012,57 Kč/1l
283,52 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Ceresit Sanitární silikon CS 25 graphite, 280 ml
Ceresit Sanitární silikon CS 25 graphite, 280 ml
1 118,07 Kč/1l
313,06 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Akrylový tmel bílý 310 ml bílý
Akrylový tmel bílý 310 ml bílý
1 405,16 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
435,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Codex SG 10 310ml strieborno sivá
Codex SG 10 310ml strieborno sivá
1 566,71 Kč/1l
485,68 Kč
Prodejce: Parkettboerse
Obrázek produktu pro Delphi Tools aku vytlačovací pistole 600 ml – na kartuše i sáčky, 10 trysek, pracovní rukavice
Delphi Tools aku vytlačovací pistole 600 ml – na kartuše i sáčky, 10 trysek, pracovní rukavice
2 499,98 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 11
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: iLogic
Obrázek produktu pro Silikonová pryž 1:1 SIL HAND, otiskovací hmota, silikonová pryž, modelovací hmota, modelovací hmota, plastelína, nepřilnavý povrch (1 kg)
Silikonová pryž 1:1 SIL HAND, otiskovací hmota, silikonová pryž, modelovací hmota, modelovací hmota, plastelína, nepřilnavý povrch (1 kg)
988,25 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
988,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Reschimica
Obrázek produktu pro Silikonová pryž 1:1 SIL HAND, otiskovací hmota, silikonová pryž, modelovací hmota, modelovací hmota, plastelína, nepřilnavý povrch (250 g)
Silikonová pryž 1:1 SIL HAND, otiskovací hmota, silikonová pryž, modelovací hmota, modelovací hmota, plastelína, nepřilnavý povrch (250 g)
2 213,28 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
553,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Reschimica
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, transparentní, 300 ml
Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, transparentní, 300 ml
645,07 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Sikabond-126 Maximum Tack 300ml Bau- und Montageklebstoff Schwarz
Sikabond-126 Maximum Tack 300ml Bau- und Montageklebstoff Schwarz
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
5 896,21 Kč
Prodejce: bauschnell
19 654,03 Kč/1l
Obrázek produktu pro Delphi Tools aku vytlačovací pistole 600 ml – na kartuše i sáčky, 10 trysek, pracovní rukavice
Delphi Tools aku vytlačovací pistole 600 ml – na kartuše i sáčky, 10 trysek, pracovní rukavice
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 11
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: iLogic
2 499,98 Kč/1l
Obrázek produktu pro FÖRCH Korrostop konvertor rzi L296, 400ml
FÖRCH Korrostop konvertor rzi L296, 400ml
778,76 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 946,90 Kč/1l
A tube of silicone sealant with its applicator nozzle.
SOPRO Silic.(29) béžový 310ml
754,42 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 433,61 Kč/1l
A tube of silicone sealant with its applicator nozzle.
Sopro sanitární silikon pergamon (27) 310 ml
754,42 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 433,61 Kč/1l
A tube of silicone sealant with its applicator nozzle.
Sopro Sanitární silikon Jasmine (28) 310 ml
754,42 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 433,61 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sopro Sanitární silikon šedý 15 Těsnění spár Těsnicí silikon 310ml
Sopro Sanitární silikon šedý 15 Těsnění spár Těsnicí silikon 310ml
730,07 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 355,06 Kč/1l
A tube of silicone sealant with its applicator nozzle.
Sopro Sanitární silikon bílý (10) 310 ml
730,07 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 355,06 Kč/1l
Obrázek produktu pro Soudal Silicone SILIRUB IG Black 600 ml
Soudal Silicone SILIRUB IG Black 600 ml
705,73 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 176,22 Kč/1l
Obrázek produktu pro Silikonové Mazivo Cx80 Silikon Duo-Spray
Silikonové Mazivo Cx80 Silikon Duo-Spray
548,85 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 195,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX SE Sanitär-Silicon Zementgrau 310ml
ARDEX SE Sanitär-Silicon Zementgrau 310ml
315,20 Kč
Prodejce: bauschnell
1 016,77 Kč/1l
Obrázek produktu pro Silikon pro RTV formy, tekutý kaučuk do 0,5 kg
Silikon pro RTV formy, tekutý kaučuk do 0,5 kg
478,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l
Obrázek produktu pro OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan matt Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan matt Kartusche
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 26
193,95 Kč
Prodejce: bauschnell
92,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Zementgrau Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Zementgrau Kartusche
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, transparentní, 300 ml
Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, transparentní, 300 ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l
Obrázek produktu pro OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Titangrau Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Titangrau Kartusche
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 26
193,58 Kč
Prodejce: bauschnell
645,27 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, šedá, 300 ml
Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, šedá, 300 ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l
Obrázek produktu pro OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Betongrau Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Betongrau Kartusche
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l
Obrázek produktu pro OTTOSEAL S 100 C02 grau 300ml Sanitär-Silikon
OTTOSEAL S 100 C02 grau 300ml Sanitär-Silikon
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l