5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Herbatniki kruche Be-Be 16 g19 091,00 Kč/1kg
381,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Marabou Cookies Zartbitter2 429,62 Kč/1kg
447,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g4 591,48 Kč/1kg
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.447,06 Kč/1kg
447,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Měkký dort Griesson Strawberry
292,87 Kč/1kg
87,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Griesson Soft Cake Maracuja měkký piškotový dort v balení 300g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON Soft Cake Cherry, 1 balení (1 x 300 g)
368,53 Kč/1kg
110,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Griesson Soft Cake White Lemon s citronovou šťávou, balení 300 g
316,27 Kč/1kg
94,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

DeBeukelaer Prinzen roll dvojité čokoládové sušenky s kakaovou náplní 400g
225,50 Kč/1kg
90,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PiCK UP! 28280 PiCK UP! Sušenkové tyčinky „Choco“, multipack
3 102,86 Kč/1kg
434,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

GRIESSON Čokoládové horské sušenky klasické,150g
267,73 Kč/1kg
40,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Máslové sušenky Patisserie Mathéo 454g
283,19 Kč/1kg
128,57 Kč
Prodejce: Katomix

Pavesi Gocciole Chocolate 500 g italské sušenky s čokoládou
162,51 Kč/1kg
105,63 Kč
Prodejce: foodperium

Schär 5647 Schär Soft Cookies DOUBLE CHOCOLATE Kekse 210,0 g, 1 St.
1 289,14 Kč/1kg
270,72 Kč
Prodejce: somnia24

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
355,60 Kč/1kg
71,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Manner 835927 Manner Törtchen Haselnuss Kekse 400,0 g
470,00 Kč/1kg
188,00 Kč
Prodejce: CORWELL

GRIESSON Soft Cake Minis Orange 125g
400,64 Kč/1kg
50,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wafle Manner czekoladowe 200 g
339,61 Kč/1kg
78,11 Kč
Prodejce: LAVONIO

Wafel Loacker z ciemną czekoladą 25 g
485,00 Kč/1kg
14,55 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Griesson Soft Cake Orange - ovocný, jemný a neodolatelný
Klasika se slunečnou náplní
Měkký dort Griesson Pomeranč je dokonalým společníkem pro každého, kdo si chce vychutnat ovocné a jemné chvilky. Tento měkký dort s lahodnou náplní z pomerančové šťávy a jemně trpkou čokoládovou vrstvou na měkkém těstovém základu nabízí harmonický chuťový zážitek, který potěší malé i velké.
Speciální vlastnosti měkkého dortu Pomeranč:
- Ovocný a svěží: vydatná náplň s pravou pomerančovou šťávou dodává osvěžující, slunečnou chuť.
- Jemná a křupavá: Jemná, pikantní čokoláda se setkává s měkkým, vlhkým piškotem - dokonalá kombinace.
- Vysoký obsah náplně: Díky velkému obsahu ovoce nabízí každé sousto intenzivní chuťový zážitek.
- Kakaoem UTZ: Použitá čokoláda pochází z udržitelného pěstování a podporuje sociální, a ekonomické standardy.
Udržitelný požitek
Kakao na výrobu čokolády má 100% certifikaci UTZ. To znamená, že bylo vypěstováno udržitelným způsobem, který zlepšuje životní podmínky pěstitelů kakaa a jejich rodin. Původ kakaa lze sledovat od pěstování až po výrobu - pro dobrý pocit při mlsání.
Vhodné pro každou příležitost
Ať už k odpolední kávě, jako svačinka mezi jídly nebo pro výjimečné chvíle - Griesson Soft Cake Orange je vždy tou správnou volbou. Jeho jedinečná chuť a vysoká kvalita z něj dělají klasickou sušenku, kterou si prostě musíte zamilovat.
Závěr:
Se sušenkou Griesson Soft Cake Orange zažijete kombinaci ovocné svěžesti, jemného pečiva a jemné hořké čokolády - pro bezkonkurenční chvíle požitku, po kterých budete chtít ještě!
August-Horch-Str. 23
56751 Polch
GRIESSON 6653082008 GRIESSON soft cake Kekse 300,0 g, 1 St.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Cukr, glukózo-fruktózový sirup, pomerančová šťáva z koncentrátu pomerančové šťávy (11 %), PŠENIČNÁ mouka, kakaová hmota, tekutý VO)LLEI (6 %), rostlinný tuk, KAKAOBUTTER, stabilizátor (sorbitolový sirup), PŠENIČNÝ škrob, želírující látka (pektin), Okyselovadlo (kyselina citronová), emulgátory (E471, SÓJOVÝ lecitin), kypřící látky (hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný, citronan sodný), tapiokový škrob, olej z pomerančové kůry, jedlá sůl, přírodní vanilkové aroma. Může obsahovat stopy DŘEVĚNÝCH OŘECHŮ a MLÉKA.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1607 kj Energie kcal 381 kcal Tuky 10GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 6GRM Sacharidy 69GRM Sacharidy, z toho cukr 52GRM Bílkoviny 3GRM Sůl 0,15GRM
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Griesson - de Beukelaer GmbH & Co. KGAugust-Horch-Str. 23, 56751 Polch
- Prodejní název
- Jemné sušenky s ovocnou náplní (s pomerančovou šťávou z koncentrátu pomerančové šťávy) (55 %) a čokoládou (17 %).
- Výrobce
- Griesson
- Číslo produktu
- 77242920
- Kód EAN
- 4001518117866
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Cukr, glukózo-fruktózový sirup, pomerančová šťáva z koncentrátu pomerančové šťávy (11 %), PŠENIČNÁ mouka, kakaová hmota, tekutý VO)LLEI (6 %), rostlinný tuk, KAKAOBUTTER, stabilizátor (sorbitolový sirup), PŠENIČNÝ škrob, želírující látka (pektin), Okyselovadlo (kyselina citronová), emulgátory (E471, SÓJOVÝ lecitin), kypřící látky (hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný, citronan sodný), tapiokový škrob, olej z pomerančové kůry, jedlá sůl, přírodní vanilkové aroma. Může obsahovat stopy DŘEVĚNÝCH OŘECHŮ a MLÉKA.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1607 kj Energie kcal 381 kcal Tuky 10GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 6GRM Sacharidy 69GRM Sacharidy, z toho cukr 52GRM Bílkoviny 3GRM Sůl 0,15GRM
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Griesson - de Beukelaer GmbH & Co. KGAugust-Horch-Str. 23, 56751 Polch
- Prodejní název
- Jemné sušenky s ovocnou náplní (s pomerančovou šťávou z koncentrátu pomerančové šťávy) (55 %) a čokoládou (17 %).
- Výrobce
- Griesson
- Číslo produktu
- 77242920
- Kód EAN
- 4001518117866
K tomu se hodí také

KuchenMeister citronový dort vlhký piškotový dort s citronem 400g
198,37 Kč/1kg
79,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
615,36 Kč
Prodejce: somnia24

GRIESSON Soft Cake Cherry, 1 balení (1 x 300 g)
368,53 Kč/1kg
110,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Griesson Soft Cake Maracuja měkký piškotový dort v balení 300g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Měkký dort Griesson Strawberry
292,87 Kč/1kg
87,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Griesson Soft Cake White Lemon s citronovou šťávou, balení 300 g
316,27 Kč/1kg
94,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
1 286,36 Kč/1kg
283,00 Kč
Prodejce: somnia24

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
673,57 Kč
Prodejce: somnia24

Barilla Stelline n.27 italské hvězdičkové těstoviny 500 g
63,98 Kč/1kg
31,99 Kč
Prodejce: foodperium

Dětský krémový mléčný a křupavý 19g
5 618,95 Kč/1kg
106,76 Kč
Prodejce: Heartforcards

Bahlsen 43970 Bahlsen Comtess Haselnuss Kuchen 350,0 g
1 069,60 Kč/1kg
374,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
2 469,20 Kč/1kg
370,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
862,10 Kč/1kg
1 179,35 Kč
Prodejce: somnia24

Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů
971,53 Kč/1kg
1 585,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sweet and sour hot 400ml
220,67 Kč/1l
88,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
435,20 Kč/1kg
65,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Belli Cantuccini alla Mandorla Toskánské mandlové pečivo 250g
466,56 Kč/1kg
116,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sušák na prádlo, věž, 172 cm, s kolečky, skládací sušák, 3 úrovně, délka sušení 32 metrů, stojací sušák do 40 kg, úsporný design, věšák na oblečení, Retoo
366,85 Kč/1m
630,99 Kč
Prodejce: Retoo

Každý den citronový čaj instantní nápoj v prášku 400g 6-pack
473,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Plastový věšák s kolejničkou na kalhoty - černý / balení 50 ks - věšák na saka košile halenky s kravatou a držákem na opasek
493,50 Kč
Prodejce: Special-trends

Emil Reimann, vánočka "Christstollen" z Drážďan s mandlemi a rozinkami, 750 g
594,07 Kč/1kg
445,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Amicelli čokoládová tyčinka s lískooříškovým krémem 100g
609,60 Kč/1kg
60,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla 10007706, Ricotta, 400 g, CE, 96 kcal, 402 kJ, 5,8 g
339,47 Kč/1l
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Přenosný ruční nebulizátor Mesh Steam Inhaler pro děti a dospělé
717,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

Petstyle Living Twisted Stick s kuřetem
680,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Petstyleliving

Bahlsenův makový závin se sultánkami, makovou náplní a moučkovým cukrem 400g
537,57 Kč/1kg
215,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
418,89 Kč/1kg
331,76 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Mini sušenky 110g
626,27 Kč/1kg
68,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
SOFT ORANGE
Je to moc dobré... Mám to rád pořád dokola...
Ohodnoceno dne 6. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vždy se rád vrátím
Výrobek je podle očekávání v pořádku, odeslání rychlé a dobré.
Ohodnoceno dne 8. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Velmi spokojen
Ohodnoceno dne 21. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg