Látka Softshell 330 g/m² - tmavá olivová Nr 42
145,95 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,71 Kč-62,24Kč
253,67 Kč / 1kg
plus 127,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Látka Stretch PANAMA 160 g/m² - krém Nr 2
28,80 Kč
Prodejce: OrientFashion

Látka bavlněný krep 110 g/m² - bílý Nr 1
506,82 Kč/1kg
72,97 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
55,75 Kč
Prodejce: OrientFashion

Fleece, micropolar 240g šedá, látky, metráž / 50cm
375,00 Kč/1kg
90,00 Kč
Prodejce: Olala

Polar Fleece tkanina, pletený fleece 410 g/m² Tmavě olivová 50 x 155 cm
141,03 Kč/1m²
110,00 Kč
Prodejce: OrientFashion

Impregnovaná látka kočárkovina, tmavě olivová / 50cm
620,83 Kč/1kg
149,00 Kč
Prodejce: Olala

Prošev PREMIUM, šedá, metráž, látka / 50cm
164,56 Kč/1m²
130,00 Kč
Prodejce: Olala

Fleece, micropolar 240g hnědá, látky, metráž / 50cm
375,00 Kč/1kg
90,00 Kč
Prodejce: Olala

Svetrovina, úplet, šedý melír látky, metráž / 50cm
273,75 Kč/1m²
219,00 Kč
Prodejce: Olala

Impregnovaná látka, kočárkovina šedá, látky, metráž / 50cm
312,50 Kč/1kg
75,00 Kč
Prodejce: Olala

Impregnovaná látka, kočárkovina tmavě zelená / 50cm
379,17 Kč/1kg
91,00 Kč
Prodejce: Olala

Tuhý konstrukční tyl 50x180 cm Krinolína 30 g/m² - Ecru Nr 2
50,00 Kč
Prodejce: OrientFashion

Příze TEREZKA - 50 g, 155 m - Šedá
139,25 Kč
Prodejce: VISO

Impregnovaná látka, kočárkovina vanilková, látky, metráž / 50cm
300,00 Kč/1kg
72,00 Kč
Prodejce: Olala

Úplet jednolíc, tmavě modrá, tričkovina, látky, metráž / 50cm
593,75 Kč/1kg
95,00 Kč
Prodejce: Olala

Podšívka polyesterová, šedá, metráž, látka / 50cm
411,76 Kč/1kg
21,00 Kč
Prodejce: Olala

Úplet jednolíc, šedá, tričkovina, látky, metráž / 50cm
475,00 Kč/1kg
95,00 Kč
Prodejce: Olala

Strečová tkanina modrý polyester
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tkanina Panama Minimatt, tmavě olivová 50 x 150 cm
387,50 Kč/1kg
62,00 Kč
Prodejce: OrientFashion

Softshell starorůžová , metráž, látka funkční materiál / 50cm
129,00 Kč
Prodejce: Olala

Podšívkový fleece, fleece 140 g/m², tmavě modrá 50 x 155 cm
93,24 Kč/1m²
72,73 Kč
Prodejce: OrientFashion
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pohodlí bez kompromisů. Softshell je vysoce kvalitní, technická látka s vyšší gramáží, navržená pro outdoorové a užitkové oblečení. Spojuje ochranu před větrem a vlhkostí s tepelným komfortem a pružností. Softshell je vynikající volbou pro aktivní lidi, milovníky outdoorových sportů a výrobce technického oblečení. Proč zvolit Softshell? Je to materiál, který spojuje odolnost, funkčnost a estetiku. Poskytuje ochranu před větrem a chladem a zároveň zaručuje pohodlí při používání i při intenzivním pohybu.
- Rozměry
- 50 x 150 cm
- Šířka
- 1.5 m
- Délka
- 0.5 m
- Hmotnost
- 330 g
- Barva
- tmavě zelená
- Materiálové složení textilu
- Vrstva 1: 97 % polyester, 3 % Elasthan, vrstva 2: 100 % polyester
- Druh látky
- Fleece
- Plocha
- 0.75 m²
- Výrobce
- Orient Fashion
- Gramáž (hmotnost na m²)
- 330 g/m²
- Kód EAN
- 5904083121889
- Číslo produktu
- Softshell nr_42_Ciemna_oliwka 0,5
- Rozměry
- 50 x 150 cm
- Šířka
- 1.5 m
- Délka
- 0.5 m
- Hmotnost
- 330 g
- Barva
- tmavě zelená
- Materiálové složení textilu
- Vrstva 1: 97 % polyester, 3 % Elasthan, vrstva 2: 100 % polyester
- Druh látky
- Fleece
- Plocha
- 0.75 m²
- Výrobce
- Orient Fashion
- Gramáž (hmotnost na m²)
- 330 g/m²
- Kód EAN
- 5904083121889
- Číslo produktu
- Softshell nr_42_Ciemna_oliwka 0,5
K tomu se hodí také

Voálová tkanina bílá premium - výška 320 cm | záclonová tkanina v metráži poloprůhledná hladká s olověnou páskou na závěsy a dekorativní šátky
735,79 Kč/1kg
112,41 Kč
-5,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
106,69 Kč
Prodejce: PanczoDecor

HOMESCAPES Jednobarevná bavlněná tkanina bílá - v metráži, šířka 150 cm
987,94 Kč/1kg
335,90 Kč
Prodejce: Homescapes

OUTDOOR DEKOSTOFFE OXFORD - Dřevěný motiv na zeď
287,67 Kč/1m
287,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TEKER

Látka Cordstoff, metráž | 35 000 cyklů oděru | Šetrná k zvířatům a odolná proti poškrábání | 1 běžný metr x 1,40 m široká látka na čalounění nábytku, potahy polštářů a další DIY projekty | 360 g/m² | Dostupné v různých barvách
303,31 Kč/1kg
242,65 Kč
Prodejce: animal-design

Úplet jednolíc, červená srdíčka na světle růžové, tričkovina, látky, metráž / 50cm
1 056,25 Kč/1kg
169,00 Kč
Prodejce: Olala

Bavlněná látka elastická černá 50 x 150 cm
129,33 Kč/1m²
97,00 Kč
Prodejce: OrientFashion

Imitace kůže v modré barvě v metráži, potahová látka "mnoho barev" v koženém vzhledu pro šití a čalounění šíře 145 cm
167,10 Kč/1m²
242,29 Kč
Prodejce: Bestlivings

Silná šedá plsť 10 mm – 160 x 50 cm – odolná polyesterová plsť pro řemeslné práce, izolaci a zvukovou izolaci, materiál pro ruční práce, Bertoni
257,97 Kč/1kg
386,96 Kč
Prodejce: ArcoDesign

Filc 5 m x 100 cm, bílý filc, tloušťka 3 mm, filc na ruční práce, v rolích, metráž, čalounický filc, vložky do zásuvek, ochrana proti poškrábání, pro kutily
115,70 Kč/1m²
578,49 Kč
Prodejce: PDMedia

2 kusy hedvábné čepice na spaní Saténová čepice na vlasy Bonnet pro ženy a dívky Spací čepice
2 623,46 Kč/1m²
340,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NeUe_Dawn_GmbH

Hladký šifon, voálová tkanina, lahvově zelená, 50 x 150 cm
121,12 Kč/1m
60,56 Kč
Prodejce: OrientFashion

Easy Count AIDA Zweigart, prodává se po metrech, 18 ct. Aida 3507, barva 1219, látka pro vyšívání křížkovým stehem, šířka 110 cm, cena za 0,5 m délky
8 689,59 Kč/1kg
425,79 Kč
Prodejce: marussia

Látka bavlněný krep 110 g/m² - bílý Nr 1
506,82 Kč/1kg
72,97 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
55,75 Kč
Prodejce: OrientFashion

Tkanina Oxford s voděodolnou PVC vrstvou - černá, šířka 160 cm | Venkovní metráž pro altány, záclony, závěsy, potahy, balkony, zahrady, odolné proti povětrnostním vlivům
62,75 Kč/1m²
100,40 Kč
Prodejce: PanczoDecor

Tkanina Oxford s voděodolnou PVC vrstvou - Ecru, šířka 160 cm | Metrová venkovní tkanina na altány, závěsy, záclony, potahy, balkony, zahrady, odolná proti povětrnostním vlivům
528,42 Kč/1kg
100,40 Kč
Prodejce: PanczoDecor

Tkanina Oxford nepromokavá potažená PVC - světle šedá, šířka 160 cm | venkovní tkanina v metráži pro altány, závěsy, potahy, balkony, zahrady, odolná proti povětrnostním vlivům
528,42 Kč/1kg
100,40 Kč
Prodejce: PanczoDecor

Hladká bílá tkanina na záclony, polyester, šířka 300 cm – bílá polyesterová tkanina na záclony, 10 metrů
4 451,69 Kč/1kg
578,72 Kč
Prodejce: PanczoDecor

Oxfordská tkanina voděodolná potažená PVC - Grafitová, šířka 160 cm | Metrová venkovní tkanina pro altány, závěsy, záclony, potahy, balkony, zahrady, odolná proti povětrnostním vlivům
528,42 Kč/1kg
100,40 Kč
Prodejce: PanczoDecor

Tkanina Oxford s voděodolnou PVC vrstvou - hnědá, šířka 160 cm | Venkovní metráž pro altány, záclony, závěsy, potahy, balkony, zahrady, odolné proti povětrnostním vlivům
62,75 Kč/1m²
100,40 Kč
Prodejce: PanczoDecor

VENKOVNÍ DEKOSTOFFE OXFORD - africký motiv | DX18000
287,67 Kč/1m
287,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TEKER

Záclonovina bílá 300 cm vysoká - na metr 60 g/m², 100% polyester, bambusová struktura (Titiem) se zátěžovou páskou - elegantní a snadno udržovatelná pro obývací pokoje
105,72 Kč/1m
111,34 Kč
-5,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
105,72 Kč
Prodejce: PanczoDecor

Venkovní dekorace OXFORD - Motiv Gras
1 369,86 Kč/1kg
287,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TEKER

Oxfordská tkanina voděodolná potažená PVC - kávově hnědá, šířka 160 cm | venkovní tkanina v metráži pro altány, závěsy, potahy, balkony, zahrady, odolná proti povětrnostním vlivům
528,42 Kč/1kg
100,40 Kč
Prodejce: PanczoDecor

OUTDOOR DEKOSTOFFE OXFORD - Motiv zelených olivových větví
287,67 Kč/1m
287,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TEKER

Tkanina Oxford s voděodolnou PVC vrstvou - trávově zelená, šířka 160 cm | venkovní metráž pro altány, záclony, závěsy, potahy, balkony, zahrady, odolná proti povětrnostním vlivům
528,42 Kč/1kg
100,40 Kč
Prodejce: PanczoDecor

Oxfordská tkanina voděodolná potažená PVC - béžová, šířka 160 cm | Metrová venkovní tkanina na altány, závěsy, záclony, potahy, balkony, zahrady, odolná proti povětrnostním vlivům
62,75 Kč/1m²
100,40 Kč
Prodejce: PanczoDecor

Oxfordská tkanina voděodolná potažená PVC - Lime, šířka 160 cm | Venkovní tkanina v metráži pro altány, závěsy, záclony, potahy, balkony, zahrady, odolná proti povětrnostním vlivům
528,42 Kč/1kg
100,40 Kč
Prodejce: PanczoDecor

Plátno bavlněné, kanafas, modrá kostka 23 x 23mm, metráž / 50cm
66,00 Kč
Prodejce: Olala
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Digitální vibrometr Wintact WT63B
3 700,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 522,45 Kč/1kg

Ultrazvukový měřič tloušťky povlaku materiálu
3 529,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
441,20 Kč/1kg

Silná šedá plsť 10 mm – 160 x 50 cm – odolná polyesterová plsť pro řemeslné práce, izolaci a zvukovou izolaci, materiál pro ruční práce, Bertoni



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
386,96 Kč
Prodejce: ArcoDesign
257,97 Kč/1kg

Potah z umělé kůže s prošíváním a vzorem
2 068,02 Kč
Prodejce: FLBcommerce

Bavlněná látka s motivem žiraf pro kreativní projekty
1 897,61 Kč
Prodejce: FLBcommerce
968,17 Kč/1m²

Samolepicí plst 100 x 100 cm, černá plst, tloušťka 3 mm, plst pro ruční práce, prodává se na metry, podložky pod nábytek, vložky do zásuvek, ochrana proti poškrábání



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
307,40 Kč
Prodejce: PDMedia
307,40 Kč/1m²

Polyesterová strečová tkanina v tmavě grafitové barvě
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Béžová polyesterová strečová tkanina
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Voálová tkanina 1,45 x 20 m zelená



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 259,00 Kč
Prodejce: vidaXL
939,55 Kč/1kg

Pletená guma Smoothie, 250 g – 80 % recyklované bavlny, cca 90 metrů, ideální pro tašky, košíky a macramé, barva: světle medová
142,72 Kč
Prodejce: HobbyYARN
570,88 Kč/1kg

Pletená guma Smoothie, 250 g – 80 % recyklované bavlny, cca 90 metrů, ideální pro tašky, košíky a macramé, barva: 123 Misty Sand
142,72 Kč
Prodejce: HobbyYARN

Látka na šití Velvet Yard Goods 0,5 M - Šicí látky Dekorační látky Látky na šití Čalounická látka Uni Grey s cihlovou strukturou
73,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl
92,46 Kč/1m²