4,5



Na základě 135 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky47,97 Kč/1kg
1 199,32 Kč
Prodejce: boni-shop

Další informace o reklamě
Krmivo pro holuby univerzální směs 25kg Krmivo pro holuby45,07 Kč/1kg
1 126,75 Kč
Prodejce: boni-shop

Další informace o reklamě
20 kg krmivo pro volně žijící ptáky s moučnými červy bez skořápek83,04 Kč/1kg
1 660,82 Kč
Prodejce: boni-shop

Další informace o reklamě
Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky52,14 Kč/1kg
1 303,53 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

ZIVELA 25kg krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež s obilím Krmivo s obilím | Krmivo pro drůbež, kuřata, husy, kachny Bez GMO, 100% přírodní | Obilná směs 25 kg
745,13 Kč
-51,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
693,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
89,72 Kč/1kg
1 004,86 Kč
Prodejce: boni-shop

Slunečnicová semínka 25 kg černá přírodní divoké ptáky koně malá zvířata GiDeli
999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

POSH Krmivo pro volně žijící ptáky 25 kg - Prémiová čtyřsezónní směs
749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

wildtier liebe Edel Mehlwürmer sušené 800g I Sušené moučné červy pro ptáky a ježky I Sušené moučné červy, krmivo pro ptáky - hmyzí krmivo pro zahradní ptáky
1 975,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

5 kg slunečnicových semínek loupaných | Ideální pro mladé ptáky | Celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | 5 kg slunečnicových semínek loupaných - krmivo pro volně žijící ptáky
604,67 Kč
-105,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramů se síťkou
63,32 Kč/1kg
1 139,77 Kč
Prodejce: boni-shop

VL Prestige Premium pro andulky 2,5kg
135,50 Kč/1kg
446,58 Kč
-175,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Dehner Natura Premium krmivo pro volně žijící ptáky, obilné krmivo / měkké krmivo, celoroční krmivo s vysokým obsahem bílkovin / vysokým obsahem energie, vysoce kvalitní krmivo pro volně žijící ptáky, 5 kg
1 392,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Prestige Grande Pappagalli - 20 kg
48,10 Kč/1kg
1 015,82 Kč
-53,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
961,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Agrarzone Krmivo pro volně žijící ptáky Allround 20 kg
36,28 Kč/1kg
725,67 Kč
Prodejce: Agrarzone

Černá slunečnice pro ptáky 5kg
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Dehner Natura Premium – kuličky pro sýkorky bez síťky, celoroční krmivo pro volně žijící ptáky s vysokým obsahem bílkovin a energie, krmivo pro volně žijící ptáky, 100 kusů po 90 g (9 kg), karton z výroby s certifikátem FSC®
1 787,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Krmivo pro volně žijící ptáky Zima 25 kg Sypané krmivo Celoroční krmivo pro sýkorky Přírodní směs GiDeli
842,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg (25 kg + 5 kg) Krmivo pro ptáky Celoroční krmivo Energeticky bohaté Přírodní GiDeli
Podporujte domácí ptactvo po celý rok s vysoce kvalitním krmivem pro volně žijící ptáky GiDeli. Naše speciálně vyvinutá směs je skutečným energetickým balíčkem, který je přesně přizpůsoben potřebám volně žijících ptáků v každém ročním období.
Tato 30kg úsporná sada (skládající se z 25kg pytle a 5kg pytle) nabízí prvotřídní složení z přírodních surovin, které zajistí udržitelné a zdravé krmení v zahradě, na terase nebo na balkóně.
Silný zdroj energie po celý rok
Krmivo GiDeli se vyznačuje svým čistě přírodním složením. Záměrně se vyhýbáme umělým přísadám, abychom podpořili výživu vhodnou pro daný druh, která pomáhá ptákům udržet si vitalitu za každého počasí.
Energeticky bohatá směs: vysoký podíl cenných semen a obilovin dodává potřebné tuky a sacharidy pro chladné zimní dny a náročnou dobu hnízdění na jaře.
Celoroční krmení: Díky vyváženému složení je toto krmivo ideální jak jako zdroj energie v zimě, tak jako důležitá podpora během výchovy mláďat v létě.
Přírodní a čisté: Používáme výhradně vysoce kvalitní suroviny bez zbytků slupek (v závislosti na šarži) nebo zbytečných plniv, což zajišťuje méně odpadu v krmítku.
Vysoká přijatelnost: Rozmanitost složek láká působivou škálu druhů, od sýkorek a vrabců až po pěnkavy a hýlové.
Proč je krmivo GiDeli pro volně žijící ptáky tou nejlepší volbou
V době, kdy jsou přírodní zdroje potravy pro volně žijící ptáky stále vzácnější, nabízí GiDeli spolehlivé a bezpečné řešení pro milovníky ptáků.
Podpora druhové rozmanitosti: Proměňte svou zahradu v živoucí útočiště. Směs je navržena tak, aby oslovila jak ptáky živící se měkkou potravou, tak ptáky živící se zrním.
Nízký obsah prachu a čištěné: Naše krmivo je pečlivě zpracováno, aby šetřilo dýchací cesty ptáků a zajistilo hygienické krmení.
Všestranné použití: Ideální pro klasické krmítka, moderní krmné sloupky nebo jako podlahové krmení na chráněných místech.
Údaje o produktu v přehledu
Značka: GiDeli
Produkt: Krmivo pro volně žijící ptáky / sypané krmivo
Obsah: 30 kg (1x 25kg pytel + 1x 5kg pytel)
Vlastnosti: energeticky bohatá, přírodní, celoroční krmivo
Cílová skupina: volně žijící ptáci (sýkorky, vrabci, pěnkavy, červenky a mnoho dalších)
Složení: Vysoce kvalitní směs obilovin, semen a jader
Bez umělých konzervačních látek a barviv
Použití a tipy pro krmení
Umístěte krmítko na přehledné místo, aby ptáci mohli včas rozpoznat blížící se nebezpečí. Krmítko pravidelně čistěte, aby byla zachována hygiena. Krmivo podávejte ideálně v malých množstvích a čerstvé, zejména za vlhkého počasí, aby se zabránilo tvorbě plísní.
Pokyny pro skladování
Sáčky skladujte na chladném, suchém a tmavém místě. Otevřené balení dobře uzavřete, aby semena zůstala čerstvá a obsah byl chráněn před vlhkostí a nežádoucími hosty.
- Hmotnost
- 30000 g
- Obsah vlhkosti
- 10
- Druh krmiva
- Krmná směs
- Doplňkové látky
- MIX
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5906168808715
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- PL0MIX
- Hmotnost
- 30000 g
- Obsah vlhkosti
- 10
- Druh krmiva
- Krmná směs
- Doplňkové látky
- MIX
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5906168808715
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- PL0MIX
K tomu se hodí také

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
89,72 Kč/1kg
1 004,86 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
47,97 Kč/1kg
1 199,32 Kč
Prodejce: boni-shop

Slunečnicová semínka 25 kg černá přírodní divoké ptáky koně malá zvířata GiDeli
999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

ZIVELA 25kg krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež s obilím Krmivo s obilím | Krmivo pro drůbež, kuřata, husy, kachny Bez GMO, 100% přírodní | Obilná směs 25 kg
745,13 Kč
-51,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
693,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

30 kg Pšenice čištěná Krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež Krmná pšenice Krmivo pro ptáky Sklizeň 2023 DML
960,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

wildtier liebe Edel Mehlwürmer sušené 800g I Sušené moučné červy pro ptáky a ježky I Sušené moučné červy, krmivo pro ptáky - hmyzí krmivo pro zahradní ptáky
1 975,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Slunečnicová semínka 10 kg černá přírodní divoké ptáky koně malá zvířata GiDeli
638,72 Kč
-38,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 200 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
74,59 Kč/1kg
1 342,61 Kč
Prodejce: boni-shop

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky
52,14 Kč/1kg
1 303,53 Kč
Prodejce: boni-shop

JR Farm Grainless Drops 140g - Karotte
390,13 Kč/1kg
436,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 251,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Krmivo pro veverky Canifee - celoroční krmivo pro volně žijící zvířata v 1kg kbelíku
1 349,51 Kč/1kg
1 349,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Beduco 20kg základna pro andulky č. 51
55,50 Kč/1kg
1 109,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Fiqops soukromí screen mat PVC soukromí screen plot zahradní balkon plot windbreak balkon obložení antracit 80x300cm
269,64 Kč/1m
808,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Třída 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazům, Odolnost proti výkyvům teplot, Odolné vůči vodě, Odolnost vůči rentgenu, Černá
441,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Philips Odžmolkovač GC026/80
412,60 Kč
Prodejce: DataElCom

Krmivo pro volně žijící ptáky 10 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli
476,69 Kč
-16,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
459,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
970,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

10 000 semen heřmánku pravého (Matricaria chamomilla) – jemná léčivá rostlina a oblíbená rostlina včel | Aromatická bylinková semena do zahrady, na balkon a do přírodní zahrady
50 850,00 Kč/1kg
50,85 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

EINFEBEN plot pro zahradní jezírko sada plotů z drátěného pletiva zahradní plot kovový rovný 11ks sada 5x
2 267,14 Kč/1m
1 847,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Schody pro domácí mazlíčky Timmy 51701, se 3 stupni, plyšový potah, pratelný, šedý, 46 x 36 x 34 cm
466,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Pouze první pomoc P-10019 Brašna první pomoci DIN 13164 modrá(S)
499,98 Kč
Prodejce: somnia24

Ultrazvuková čistička Ultrazvukové čisticí zařízení Ultrazvuková čistička 350ml Ultrazvuková lázeň Ultrazvuková čistička na brýle Šperky Hodinky
1 664,54 Kč/1l
582,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft

Braun ThermoScan 3, Kontaktní, Bílá, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
718,67 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%6% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
6%2% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
2%6% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
6%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ideální pro období rozmnožování!
Hmotnost 25 kg
Opět jsem nadšená! Tohle je přesně to krmivo, které jsem chtěla - malá semínka BEZ zrní! Ideální pro všechny naše chovné páry, které potřebují krmivo na odchov. Bohužel tato absolutní výhoda není z popisu článku úplně jasná - takže zde je na ni podrobný odkaz! Ptáci toto krmivo milují! NAPROSTO DOPORUČUJI!!!
Ohodnoceno dne 22. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ptáci je milují
Hmotnost 30 kg
Obaly semen mohou být poněkud křehké, aby se časem projevily. Líbila se mi myšlenka 5kg pytle s 25kg pytlem. Ptákům se složení líbí, je to změna oproti tomu, na co byli zvyklí. Několikrát se k němu vracejí, i když vím, že v tomto ročním období už nepotřebují přikrmovat.
Ohodnoceno dne 11. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dodání bohužel trvalo velmi dlouho
Hmotnost 30 kg
Zboží je naprosto skvělé, vřele doporučuji :-) PS: a DHL potřebovala 3 pokusy o doručení, pokaždé jiným vozem z jiné trasy
Ohodnoceno dne 5. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt, ptáci ho rádi jedí
Hmotnost 25 kg
Ano, byl jsem a jsem spokojený se vším – s nákupem v Kauflandu, s produktem i se spolehlivou a rychlou dodávkou. Děkuji
Ohodnoceno dne 25. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ptačí krmivo
Hmotnost 10 kg
všechno fungovalo skvěle. Teď už jen zbývá, aby ptáci krmivo přijali – ale v tom mám velkou důvěru. Děkuji také za vynikající servis.
Ohodnoceno dne 6. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
velmi spokojen
Hmotnost 20 kg
Výborný produkt, jsem zvyklý objednávat semena pro ptáky vzduchu, a jsem překvapen kvalitou a rozmanitostí nabízených semen, proso, slunečnice, ....Ça změna od rýže a velkých semen v nadměrné míře obsahu jiných dodavatelů. Jsem velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 15. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ptáci mají radost
Hmotnost 25 kg
I v létě nám ptáci okusují vlasy z hlavy, vždyť už není dost hmyzu.
Ohodnoceno dne 10. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Výborně, ptákům to moc chutná, velmi dobrá kvalita
Hmotnost 30 kg
Velmi dobré, jemné a vhodné pro všechny druhy ptáků, moc jim to chutná, velmi dobrá kvalita
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(135)Počet hodnocení: 135
842,04 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 199,32 Kč
Prodejce: boni-shop
47,97 Kč/1kg

Krmivo pro andulky 25kg
1 712,92 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmivo pro holuby univerzální směs 25kg Krmivo pro holuby



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 126,75 Kč
Prodejce: boni-shop
45,07 Kč/1kg

Tukové krmivo 10 kg, krmivo pro ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
991,83 Kč
Prodejce: boni-shop
99,18 Kč/1kg

20 kg krmivo pro volně žijící ptáky s moučnými červy bez skořápek
1 660,82 Kč
Prodejce: boni-shop
83,04 Kč/1kg

Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 303,53 Kč
Prodejce: boni-shop
52,14 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 345,40 Kč
Prodejce: boni-shop
65,63 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 200 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 342,61 Kč
Prodejce: boni-shop
74,59 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů se síťkou



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 041,16 Kč
Prodejce: boni-shop
115,68 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
964,85 Kč
Prodejce: boni-shop
107,21 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 200 x cca 90 gramů se síťkou



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 347,26 Kč
Prodejce: boni-shop
74,85 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková premium s hmyzem 100 x cca 90 gramů se síťkou



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 016,03 Kč
Prodejce: boni-shop
112,89 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 004,86 Kč
Prodejce: boni-shop
89,72 Kč/1kg

Krmivo pro volně žijící ptáky 20 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(135)Počet hodnocení: 135
699,99 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 15 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(135)Počet hodnocení: 135
579,99 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 10 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(135)Počet hodnocení: 135
476,69 Kč
-16,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
459,99 Kč
Prodejce: Posh

Gecko Nutrition Banana Papaya – krmivo: gekon korunovaný, Felsum 100 g
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Leimüller Krmivo pro volně žijící ptáky – celoroční 25 kg (bez slupek) – krmivo pro volně žijící ptáky bez slupek, celoroční krmivo, sypané krmivo
1 535,70 Kč
Prodejce: Agrarzone
61,43 Kč/1kg