Objem:
0.31 l- 0.21 l
- 0.31 l
Profesionální Silikon 310 Ml Vysokoteplotní Bezbarvý - Cx-297
406,99 Kč
1 312,87 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Dostupná množstevní sleva:
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sopro Sanitární silikon bílý (10) 310 ml2 355,06 Kč/1l
730,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Profesionální Černý Vysokoteplotní Silikon 310 Ml - Cx-0631 335,45 Kč/1l
413,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
SOUDAL lepidlo a tmel Soudaseal 240FC šedý 290ml kartuše - 1050270,21 Kč/1kg
716,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, černá, 300 ml644,93 Kč/1l
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell

Profesionální Černý Silikon Pro Vysoké Teploty V Tube 80 Ml - Cx-061
1 437,50 Kč/1l
115,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Těsnicí hmota 1500°C 310ml Teplotně odolné silikonové trubky na kamna
945,16 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sanitární silikon 60ml bezbarvý
1 933,17 Kč/1l
115,99 Kč
Prodejce: MasterBau

Vysokoteplotní silikonový tmel Tmel Silikonový tmel Komín +1500°C 280ml
502,43 Kč/1l
147,28 Kč
-6,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
140,68 Kč
Prodejce: Katomix

ADDINOL Silikonový sprej - 500 ml rozprašovač
517,40 Kč/1l
258,70 Kč
Prodejce: Amracing

Univerzální silikon Debbex 280 ml černý
476,19 Kč/1kg
147,62 Kč
Prodejce: MCProfi

Odstraňovač tmelů ve spreji Debbex 400 ml
1 706,10 Kč/1kg
170,61 Kč
Prodejce: MCProfi

Silikonový tmel DEN BRAVEN Gasket Sealant vysokoteplotní 280 ml
639,29 Kč/1l
179,00 Kč
Prodejce: MAT-Group

Sanitární silikon duBaust SAS24, vytvrzující, 310 ml, bílá
2 214,46 Kč/1kg
1 107,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Vysokoteplotní Silikonový Černý 80Ml Boll
1 060,00 Kč/1kg
106,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Silikon Ceys Univerzální, transparentní, 280 ml
492,86 Kč/1l
138,00 Kč
Prodejce: Surtep

Transparentní silikon Pattex, 280 ml
707,14 Kč/1l
198,00 Kč
Prodejce: Toolandia

Sanitární silikon Debbex 23 ml bílý
2 565,22 Kč/1l
59,00 Kč
Prodejce: MAT-Group

Knauf Sanitární silikon 300 ml bílý
566,17 Kč/1l
169,85 Kč
Prodejce: Uniqstone

Šedý Ekologický Prémiový Vysokoteplotní Silikon 210G - Cx-197
1 266,67 Kč/1kg
380,00 Kč
Prodejce: AutoTuning
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Technické údaje:
Tepelná odolnost: od -65 °C do +380 °C
Doba vytvrzení: cca 3 mm/24 h
Doba zpracování: 10-20 min.
Snášenlivost s dopravou: ±20 %
Teplota použití: od +5 °C do +40 °C
Síťovací systém: Acetát (acetoxy)
Olejivzdorný tmel, odolný vůči velmi dlouhodobému působení nízkých a vysokých teplot od -65 °C do +260 °C, krátkodobě až do +380 °C. Jedná se o pružný, rychle vytvrzující tmel, který při reakci se vzdušnou vlhkostí vytváří trvanlivou, nesmršťující se a UV záření odolnou výplňovou směs. Dokonale těsní a spojuje většinu povrchů, jako je sklo, keramika, hliník a kov.
POUŽITÍ: Těsnění různých typů strojů a topných zařízení - Těsnění krytů kolem komínů - Těsnění různých součástí v motorech a jiných mechanických sestavách vystavených vysokým teplotám - Těsnění komínových a ventilačních kanálů.
**
- Rozměry
- 310 ml
- Hmotnost
- 0.37 kg
- Objem
- 0.31 l
- Model
- 48823
- Kód EAN
- 5907640602975
- Číslo produktu
- 48823
- Výrobce
- CX-80
- Rozměry
- 310 ml
- Hmotnost
- 0.37 kg
- Objem
- 0.31 l
- Model
- 48823
- Kód EAN
- 5907640602975
- Číslo produktu
- 48823
- Výrobce
- CX-80
Žádné signální slovo
K tomu se hodí také

Profesionální Černý Vysokoteplotní Silikon 310 Ml - Cx-063
1 335,45 Kč/1l
413,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Profesionální Černý Silikon Pro Vysoké Teploty V Tube 80 Ml - Cx-061
1 437,50 Kč/1l
115,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Těsnicí hmota 1500°C 310ml Teplotně odolné silikonové trubky na kamna
945,16 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

CX-80 Víceúčelový tekutý čisticí prostředek na brány, zámky, visací zámky, okenice, posuvné dveře 500ml (tuk na údržbu bran)
539,65 Kč/1kg
245,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, šedá barva
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Silikonový tmel černý 1600°C 310ml vysokoteplotní silikonové lepidlo BISAN
4 137,35 Kč/1l
1 282,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

HAUSA vysokoteplotní silikon HS250 trvale pružné lepení do 305°C 300ml
5 232,50 Kč/1l
1 569,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Pánské Hodinky Hugo Boss 1513814 Peak Chrono+ Box
3 099,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: E-Boutique

Univerzální Kyanoakrylátové Lepidlo 5G - Cx-011
376,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Čistič Elektroniky 150Ml - Cx-811
294,20 Kč
-187,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
107,04 Kč
Prodejce: Katomix

Silikonové Mazivo Cx80 Silikon Duo-Spray
2 195,40 Kč/1kg
548,85 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SuperMerchant

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
646,47 Kč/1l
193,94 Kč
Prodejce: bauschnell

Louka Měďná Vysokoteplaturní Cx80 150Ml
161,16 Kč
Prodejce: Amracing

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

SILIKON Silikon do +350 °C, červený, 300 g
433,33 Kč/1kg
130,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Philips CA6700/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Šedá, Liquid (ready to use), 0,25 l, 2 kusů, 70%
856,42 Kč/1l
428,21 Kč
Prodejce: somnia24

Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, bílá barva
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Univerzální Čistící Prostředek Teflon Cx80, Údržba A Oprava, 500 Ml
220,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

tesa Packband 64014 PP transparentní 50 mm x 66 m
0,59 Kč/1m
38,79 Kč
Prodejce: eu-bay_de

unho nerezová venkovní kamna na dřevo, kempingová kamna na dřevo, přenosná stanová kamna, stanová kamna, skládací, vařič nouzový vařič topení venku
3 275,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Cx-80 500Ml
197,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Rohová rozkládací pohovka Mango s funkcí spaní a lůžkem v zoomu 3 MINK
7 299,90 Kč
Prodejce: PRMEBLE

beko Silicon neutral 310 ml-transparent
4 096,44 Kč/1kg
1 482,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Metabo PowerMaxx BS, Vrtačka s pistolovým držadlem, Rychloupínací, Černá, Zelená, 1 cm, 2,2 cm, 1 cm
5 112,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Molybdenové Mazivo Snadno Čerpadlo 500G - Cx-036
500,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Profesionální Červený Silikon Pro Vysoké Teploty 310 Ml - Cx-034
1 569,77 Kč/1l
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Merax rohová sedačka, sedačka ve tvaru L s funkcí spaní a lůžkem, pohovka s držákem na nápoje, 3místná sedačka do obývacího pokoje, sedací souprava, rozkládací pohovka, šedá barva
16 545,99 Kč
-3 046,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
13 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Řezný kotouč - 125 x 1,2 mm INOX - pro nerezovou ocel a kov - Řezný kotouč - odolný proti poškození
19,00 Kč
Prodejce: Dekorline

Makita E-10899 Sada nářadí 76 ks.
2 189,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

Modulární pohovka, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vpravo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, šedá barva
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sikabond-126 Maximum Tack 300ml Bau- und Montageklebstoff Schwarz



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 921,42 Kč
Prodejce: bauschnell
19 738,07 Kč/1l

Delphi Tools aku vytlačovací pistole 600 ml – na kartuše i sáčky, 10 trysek, pracovní rukavice



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 499,99 Kč
Prodejce: iLogic
2 499,98 Kč/1l

FÖRCH Korrostop konvertor rzi L296, 400ml
778,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 946,90 Kč/1l

SOPRO Silic.(29) béžový 310ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 433,61 Kč/1l

Sopro sanitární silikon pergamon (27) 310 ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 433,61 Kč/1l

Sopro Sanitární silikon Jasmine (28) 310 ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 433,61 Kč/1l

Sopro Sanitární silikon šedý 15 Těsnění spár Těsnicí silikon 310ml
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 355,06 Kč/1l

Sopro Sanitární silikon bílý (10) 310 ml
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 355,06 Kč/1l

Soudal Silicone SILIRUB IG Black 600 ml
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 176,22 Kč/1l

Silikonové Mazivo Cx80 Silikon Duo-Spray
548,85 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 195,40 Kč/1kg

ARDEX SE Sanitär-Silicon Zementgrau 310ml
315,20 Kč
Prodejce: bauschnell
1 016,77 Kč/1l

Silikon pro RTV formy, tekutý kaučuk do 0,5 kg
478,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,94 Kč
Prodejce: bauschnell
646,47 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan matt Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,95 Kč
Prodejce: bauschnell
92,40 Kč/1kg

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Zementgrau Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l

Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, transparentní, 300 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Titangrau Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,58 Kč
Prodejce: bauschnell
645,27 Kč/1l

Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, šedá, 300 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Betongrau Kartusche



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
193,94 Kč
Prodejce: bauschnell
646,47 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 C02 grau 300ml Sanitär-Silikon



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l