Krakovské koření na klobásy 50 g – přírodní směs koření
178,99 Kč
3 579,80 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BBQ koření BAMM! Habanero 404g904,35 Kč/1kg
416,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ koření Steak 159g1 675,00 Kč/1kg
335,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ koření Hungarian Goulash 160g1 082,61 Kč/1kg
249,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Koření na mleté maso 100 g4 866,30 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Směs koření na klobásy 55 g
3 839,80 Kč/1kg
191,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kamis Koření na maso Kořenící směs 75 G
838,67 Kč/1l
62,90 Kč
Prodejce: Katomix

Směs koření na maso, 100 g
930,00 Kč/1l
93,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Kamis Směs koření na kuřecí maso 70 G
898,57 Kč/1l
62,90 Kč
Prodejce: Katomix

Koření na mleté maso a vepřové maso 200 g Přírodní směs bylinek
1 457,80 Kč/1l
72,89 Kč
Prodejce: PHRoyal

Koření na párky 50g
178,99 Kč/1kg
178,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kamis Pikantní marináda na maso a drůbež – směs koření, 20 g
2 352,50 Kč/1l
47,05 Kč
Prodejce: Katomix

Delikat do masa Knorr směs koření 600 g
654,28 Kč/1kg
392,57 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Bio směs koření garam masala, 250 g
1 843,36 Kč/1kg
460,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Appetita Koření na vepřovou krkovičku 20 g
2 755 000,07 Kč/1kg
55,10 Kč
Prodejce: Katomix

Směs koření na pizzu, 80 g
1 246,88 Kč/1l
99,75 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Kořenová směs Kamis pro kuřecí gyros, 20 g
2 474,50 Kč/1l
51,88 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
49,49 Kč
Prodejce: Katomix

Směs koření na těstoviny Spaghetti Caber 16 g
3 750,00 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Kořenová směs Kamis pro králíka, 15 g
3 608,67 Kč/1l
54,13 Kč
Prodejce: Katomix

Kamis koření na žebra 20 G
1 048,33 Kč/1kg
57,80 Kč
-45%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
31,45 Kč
Prodejce: Katomix

Kořenová směs - Harissa, 50g | LEBENSBAUM
1 553,20 Kč/1kg
77,66 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Objevte vynikající směs koření pro krakovskou klobásu, která se skládá z přírodních ingrediencí a neobsahuje přidanou sůl. Tato směs je ideální pro přípravu krakovské klobásy a promění vaše masové pokrmy v aromatické a zdravé pochoutky pro rodinu a přátele. S 50g balením této směsi můžete vyrobit přibližně 5 kg domácí krakovské klobásy. Pečlivě vybrané ingredience – černý pepř, drcený česnek, koriandr, cukr a nové koření – nabízejí neporovnatelný chuťový zážitek. Upozorňujeme, že směs neobsahuje sůl ani glutamát sodný, ale může obsahovat stopy obilovin obsahujících lepek, hořčice, celeru, sezamu, oxidu siřičitého a sóji.
Pro přípravu krakovské klobásy doporučujeme kombinovat následující druhy masa: 70 % vepřové plece, 20 % vepřového bůčku a 10 % vepřového kolena, a následující poměry koření na 1 kg masa: 18 g solící soli a 8,5 g krakovského koření. Kompletní návod na přípravu vás provede celým procesem, od nakládání masa přes mletí a míchání až po uzení a vaření klobásy.
Tuto směs koření skladujte na suchém a stinném místě, aby si zachovala čerstvost a kvalitu. Dodávejte svým domácím masovým specialitám nezaměnitelnou chuť a potěšte sebe i své hosty úspěšnou přípravou krakovské klobásy. Vychutnejte si kulinářské okamžiky plné chuti a kvality.
- Seznam přísad
- černý pepř, česneková krupice, koriandr, cukr, nové koření
- Hmotnost
- 50 g
- Potravinářský podnik
- Jelux
- Prodejní název
- Kořenící směs pro krakovskou klobásu
- Výrobce
- Jelux Polska
- Model
- jelux_5905261001559
- Kód EAN
- 5905261001559
- Seznam přísad
- černý pepř, česneková krupice, koriandr, cukr, nové koření
- Hmotnost
- 50 g
- Potravinářský podnik
- Jelux
- Prodejní název
- Kořenící směs pro krakovskou klobásu
- Výrobce
- Jelux Polska
- Model
- jelux_5905261001559
- Kód EAN
- 5905261001559
K tomu se hodí také

Sůl solná 1kg
33,43 Kč/1kg
34,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Koření na bílé klobásy 66g
184,99 Kč/1kg
184,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Koření na klobásy značky Jelux 50g
9 245,80 Kč/1kg
462,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Koření na párky 50g
178,99 Kč/1kg
178,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Prémiová směs koření na polskou syrovou klobásu 50g
9 245,80 Kč/1kg
462,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Browin 410020 Vytvrzovací sůl Vit-C - 400 g
118,80 Kč/1kg
47,52 Kč
Prodejce: DomoDomo

Kompletní sada šunkovaru pro výrobu domácí šunky 1,5kg
1 146,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Poly ratanová sedací souprava Jídelní stůl Obývací pokoj Zahradní nábytek Zahradní souprava 1x stůl + 2x židle + 1x lavice + 2x taburet - šedý
9 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Chmeli Suneli Originální gruzínské koření ve sklenici 240 G Fine
2 920,60 Kč/1l
146,03 Kč
Prodejce: PHRoyal

2127white-3 Ø 65 cm 59W LED stropní svítidlo s dálkovým ovládáním nastavitelná barva světla/jas stmívatelné LED stropní svítidlo
1 690,11 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Eurotondisplay

Olvy Magnetické stavebnice 120 dílků - Montessori magnetická hračka pro děti od 3 let, kompatibilní s Magna Tiles & Magnetic Tiles, magnetické stavebnice
899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

HOME DELUXE - Sedací souprava RIO XXL Lounge Zahradní nábytek Pohovky Chillounge Relax
51 944,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Yorbay 210cm umělý vánoční strom jedle s osvětlením Bílé sněhové vločky LED pro vánoční výzdobu
9 531,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Koření na syrové klobásy 50g
173,99 Kč/1kg
173,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Šatní skříň Dětská šatní skříň Šatní skříň se závěsnými dveřmi 105 cm Bílá/Bílá Figo 06
5 429,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Eurocatch Teleskopická udírna, čtvercová, 101 cm – pozinkovaná udírna – s teploměrem a 10 háčky na uzení – udírna na ryby, maso a grilování
1 820,00 Kč
Prodejce: RavenIntl

Lobo Bot Xa Xiu Char Siu marináda na maso 100g
631,30 Kč/1kg
63,13 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tescoma Šunkovar PRESTO, s teploměrem
879,00 Kč
Prodejce: TESCOMA

COSTWAY 4,8L plnička klobás, stroj na klobásy včetně 4 plnicích trubek z nerezové oceli, stříkačka na klobásy, plnička klobás
1 488,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Vařič šunky / Vařič šunky
599,00 Kč
Prodejce: MAT-Group

Udírna Smokehouse Wood 50x50x50 cm Impregnovaná udírna Smoker Cabinet Garden Wood Udírna Smoker Garden ze dřeva s dvířky BBQ
5 283,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Filmarshop

Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednobarevný, Polyester, Hák na zavěšení, 200 g/m²
323,57 Kč/1m
453,00 Kč
Prodejce: FDC

Dětský regál VASAGLE, úložný prostor na hračky, komoda, bílý
2 433,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Sáčky do šunkovaru 20ks na 1,5kg
115,28 Kč
Prodejce: DomoDomo

Šunkovar na 1,5kg masa s teploměrem a sáčky
556,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Lab Pulver 5g - Kultury pro mikrobiální fermentaci, přírodní produkty pro výrobu sýrů
11 000,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Methi Seeds 2x 100g
239,90 Kč/1kg
23,99 Kč
Prodejce: CasteloStore

REVENTO® Aroma Vakuová svářečka potravin + sáčky - Vakuová balička na fólie
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: REVENTO

Mlýnek na maso Bosch MFW68660
4 548,13 Kč
Prodejce: velmontask

Vánoční stromek - španělská jedle - elegantní a tradiční tvar - kovový stojan - 2,20 m
309,40 Kč/1kg
3 217,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ koření The best Sizzlin Burger 403g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 340,00 Kč/1kg

Vánoční dárková sada koření Falksalt
863,00 Kč
Prodejce: Vladeko
345,20 Kč/1kg

BBQ koření The best Classic Steak 380g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 276,19 Kč/1kg

BBQ koření The best Beer Can Chicken 347g
510,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 342,11 Kč/1kg

BBQ koření SPG 340g
465,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 192,31 Kč/1kg

BBQ koření Hot Dirty Bird Rub 312g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 254,05 Kč/1kg

BBQ koření Texas Beef Rub 391g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 031,11 Kč/1kg

BBQ koření Cow Cover Rub 298g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 325,71 Kč/1kg

BBQ kořen King Katsu Japanese Curry Power 215g Angus&Oink
329,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 430,43 Kč/1kg

Vegeta przyprawa 180 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,53 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 336,28 Kč/1kg

Sušené houby 50g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 722,80 Kč/1l

Mexická sůl se sušenými červy pro mezcal z Mexika 2x4g
361,49 Kč
Prodejce: LaProve

Koření na nakládané okurky - 1kg
153,44 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
51,15 Kč/1l

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná kořenící směs 650g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
730,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 123,40 Kč/1kg

Fuchs Professional pepř zelený lyofilizovaný 200g
728,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 641,45 Kč/1kg

Fuchs Foodservice Čínská kořenící sůl autentické-asijské balení 1500g



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
639,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,52 Kč/1kg

Směs koření na houby na pánvi Ankerkraut v korkové sklenici 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
151,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 010,60 Kč/1l

Kitchen King, 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,99 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,12 Kč
Prodejce: CasteloStore
461,20 Kč/1kg

Ubena směs koření na pečené brambory kořeněná aromatická příchuť 600g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
260,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,22 Kč/1kg

MDH Chana Masala, 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
43,60 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
36,37 Kč
Prodejce: CasteloStore
363,70 Kč/1kg