4,8



Na základě 4 hodnocení
Nustino – Arašídové máslo v prášku, slaný karamel, 400 g – o 90 % méně tuku – s vysokým obsahem bílkovin – bez cukru – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje – ideální na pečení
240,00 Kč
600,00 Kč / 1kg
plus 115,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Tiramisu976,36 Kč/1kg
1 952,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FIT1EU

Další informace o reklamě
Collagen Builder 500g slaný karamel2 399,58 Kč/1l
1 199,79 Kč
Prodejce: medpak_shop

Další informace o reklamě
Jahodová Proteinová Směs - 5000g210 431,65 Kč/1kg
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
100% Kakaovo-Ořechový Vysoce Koncentrovaný Syrovátkový Protein, 500g755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Nustino – Sada arašídového másla v prášku Classic, kokos 2x400 g – o 90 % méně tuku – s vysokým obsahem bílkovin – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje – ideální do koktejlů a na pečení
531,25 Kč/1kg
425,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Activlab High Whey Protein Bar 80g ORZECH KARMEL BATON BIAŁKOWY
374,75 Kč/1kg
29,98 Kč
Prodejce: RealPharm

BrainMax bezlaktózový protein, arašídové máslo s čokoládou a karamelem, 1000 g
1 576,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Nutriční směs s Vysokým Obsahem Bílkovin, Jahoda - 2000g.
503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Polleo Vegan Baked Cookie, 12 x 75 g - Čokoládové lupínky
972,62 Kč/1kg
875,36 Kč
Prodejce: PolleoSport

Proteinová kaše - jahodová s ořechy a březovým cukrem (300 g)
1 900,00 Kč/1l
570,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

ALLDEYNN WHEYROSE 500g: Arašídové máslo s himálajskou solí a kousky sušenek bez cukru. Proteinový doplněk
2 004,08 Kč/1l
1 002,04 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Proteinová tyčinka Barebells, příchuť slaný karamel, 20g (končící expirace)
1 594,10 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ananas Proteineis Pulver 333 g
1 448,05 Kč/1kg
482,20 Kč
Prodejce: Crownseller

MyProtein Impact Whey Isolate 2500 g vanilka natural / Syrovátkové izoláty / Lahodný 90% syrovátkový izolát s minimálním obsahem cukru a tuku
1 554,94 Kč/1l
3 972,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FIT1EU

Podmáslí Vegan Protein Protein Práškový cukr bez 10 kg
3 280,35 Kč
Prodejce: Crownseller

Powerstar VEGAN PROTEIN POWDER 500 g | Bez sóji | Vícesložkový proteinový prášek s 10 superpotravinami | Ideální pro budování svalové hmoty | Vanilka
4 201,06 Kč/1l
2 100,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Proteinový pudink - příchuť karamel (7 porcí)
387,14 Kč/1l
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Peanut Vegan protein protein prášek bez cukru 200 g
385,71 Kč
Prodejce: Crownseller

QNT Vegan Protein 500 g vanilková makronka / Rostlinné proteiny / Protein vhodný pro vegany a vegetariány s vysokým obsahem bílkovin
1 816,60 Kč/1l
908,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Hero.Lab | Instantní syrovátkový protein | Vysoce kvalitní syrovátkový koncentrát Solené pistácie
1 654,15 Kč/1l
1 240,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FIT1EU
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nustino Arašídové máslo v prášku Salted Caramel – proteinové arašídové máslo bez cukru 400 g
Nustino Salted Caramel je inovativní arašídové máslo v prášku s lahodnou příchutí slaného karamelu. Vyrobeno z pražených, mletých a odtučněných arašídů, nabízí plnou chuť arašídového másla – ale s až o 90 % méně tuku než klasické arašídové krémy. Prášek stačí rozmíchat s vodou nebo mlékem a během několika vteřin si můžete vychutnat krémové proteinové arašídové máslo.
Vlastnosti a nutriční hodnoty
Příchuť: Salted Caramel – sladká a zároveň lehce slaná
Složení: 96,3 % arašídů (pražených, mletých, odtučněných), sůl, aroma (slaný karamel), sladidlo (sukralóza)
Bez: přidaného cukru, palmového oleje a umělých plnidel
Bohaté na bílkoviny: cca 45 g bílkovin na 100 g prášku
Zdroj vlákniny: vysoký obsah vlákniny – ideální pro aktivní lidi
Čistá hmotnost: 400 g
Doporučené použití
2 lžíce (prášek Nustino) smíchejte s 2 lžícemi vody nebo mléka. Podle konzistence přidejte více nebo méně tekutiny. Ideální jako pomazánka na chléb, do ovesné kaše, smoothie, koktejlů nebo proteinových svačinek.
Pro krémy a pomazánky: rozmíchejte s vodou nebo mlékem – a lehký arašídový krém je hotový.
Pro koktejly a smoothie: jednoduše přidejte do mixovaných nápojů nebo mléčných koktejlů – zajistí sytou proteinovou energii.
Na pečení a dezerty: obohatí muffiny, sušenky, proteinové tyčinky nebo palačinky o ořechovou chuť.
Výhody arašídového másla v prášku Nustino Salted Caramel
Až o 90 % méně tuku než klasické arašídové máslo
Bohaté na bílkoviny a vlákninu – pro fitness a zdravou výživu
Bez přidaného cukru – slazeno sukralózou
Stručně a jasně – pouze přírodní ingredience bez palmového oleje
Všestranné použití: jako krém, do dezertů, smoothie nebo pečiva
Vyvážená chuť – slaný karamel se snoubí s ořechovou silou
Výživové hodnoty (100 g prášku)
Energie: 1535 kJ (366 kcal)
Tuky: 13,8 g, z toho nasycené 1,3 g
Sacharidy: 15,2 g (z toho cukry 7,9 g)
Vláknina: 15,3 g
Bílkoviny: 45,5 g
Sůl: 2,2 g
Nustino arašídové máslo v prášku Salted Caramel – chytrý způsob, jak si vychutnat plnou chuť arašídů a zároveň snížit příjem kalorií a tuku. Ideální pro štíhlou stravu, sport, svačiny a vědomé gurmány.
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém a chladném místě.
- Výrobce
- Nustino
- Hmotnost
- 400 g
- Seznam přísad
- 96,3 % arašídy (pražené, mleté, odtučněné), sůl, aroma (slaný karamel), sladidlo (sukralóza)
- Doporučená spotřeba
- Smíchejte 2 lžíce prášku se 2 lžícemi vody.
- Potravinářský podnik
- Venusti Sp. z o.o., Ostrowskiego 9/129, 53-238 Wrocław, Polen
- Prodejní název
- Arašídové máslo v prášku
- Kód EAN
- 5904665822128
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém a chladném místě.
- Výrobce
- Nustino
- Hmotnost
- 400 g
- Seznam přísad
- 96,3 % arašídy (pražené, mleté, odtučněné), sůl, aroma (slaný karamel), sladidlo (sukralóza)
- Doporučená spotřeba
- Smíchejte 2 lžíce prášku se 2 lžícemi vody.
- Potravinářský podnik
- Venusti Sp. z o.o., Ostrowskiego 9/129, 53-238 Wrocław, Polen
- Prodejní název
- Arašídové máslo v prášku
- Kód EAN
- 5904665822128
K tomu se hodí také

Nustino – Arašídové máslo v prášku Classic 400 g – o 90 % méně tuku – s vysokým obsahem bílkovin – bez cukru – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje – ideální do koktejlů a na pečení
625,00 Kč/1kg
250,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Nustino – Arašídové máslo v prášku Pure 400 g – 100 % arašídy, o 90 % méně tuku – bohaté na bílkoviny – bez cukru – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje
592,50 Kč/1l
237,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Nustino – Arašídové máslo v prášku s příchutí pistácie a čokolády, 400 g – o 90 % méně tuku – s vysokým obsahem bílkovin – bez cukru – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje
610,00 Kč/1kg
244,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Nustino – arašídové máslo v prášku Chocolate 400 g – o 90 % méně tuku – s pravým kakaem – bohaté na bílkoviny – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje – bez cukru
625,00 Kč/1kg
250,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Nustino – Sada arašídového másla v prášku Classic, Pure 2x400 g – o 90 % méně tuku – s vysokým obsahem bílkovin – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje – ideální do koktejlů a na pečení
526,25 Kč/1kg
421,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Nustino – Sada arašídového másla v prášku Classic, kokos 2x400 g – o 90 % méně tuku – s vysokým obsahem bílkovin – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje – ideální do koktejlů a na pečení
531,25 Kč/1kg
425,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Nustino - Arašídové máslo v prášku s kokosem, 400g - Obsahuje o 90 % méně tuku - Bohaté na bílkoviny - S pravými kokosovými vločkami - Bez cukru - Bez palmového oleje - Ideální na pečení
625,00 Kč/1kg
250,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Nustino – Sada arašídového másla v prášku Classic, čokoláda 2x400 g – o 90 % méně tuku – s vysokým obsahem bílkovin – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje – ideální do koktejlů a na pečení
531,25 Kč/1kg
425,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Nustino – Arašídové máslo v prášku s příchutí skořice 400 g – o 90 % méně tuku – s vysokým obsahem bílkovin – s pravou skořicí – bohaté na bílkoviny – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje
625,00 Kč/1kg
250,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Nustino – Arašídové máslo v prášku s příchutí manga 400 g – o 90 % méně tuku – bohaté na bílkoviny – s pravým mangem – bez cukru – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje
775,00 Kč/1kg
310,00 Kč
Prodejce: MateMundo

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorázové
451,24 Kč/1l
451,24 Kč
Prodejce: somnia24

Nustino – Arašídové máslo v prášku s příchutí matcha, 400 g – o 90 % méně tuku – s vysokým obsahem bílkovin – bez cukru – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje – ideální do koktejlů a na pečení
950,00 Kč/1kg
380,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Nustino – Arašídové máslo v prášku s příchutí malin 400 g – o 90 % méně tuku – bohaté na bílkoviny – bez cukru – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje – ideální do koktejlů a na pečení
625,00 Kč/1kg
250,00 Kč
Prodejce: MateMundo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%25% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
25%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Arašídové máslo v prášku je dobré
Hmotnost 0,4 kg
Arašídové máslo v prášku je dobré a je v akci!
Ohodnoceno dne 4. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Návrh na pečení
Hmotnost 0,4 kg
Snadné pečení s arašídovým máslem v prášku a nízkým obsahem tuku
Ohodnoceno dne 24. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,4 kg
Ohodnoceno dne 1. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,4 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistácie
2 410,16 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 327,18 Kč/1l

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilková zmrzlina / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 919,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 704,08 Kč/1l

Protein Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový koncentrát 4kg čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg Banán



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg karamelový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg malina



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Izolát syrovátkové bílkoviny Snickers
3 185,79 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 592,90 Kč/1l

Kevin Levrone Anabolic Mass - 7 kg - sáček Snickers



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 792,86 Kč
Prodejce: FIT1EU
398,98 Kč/1kg

zoe Protein Bar, 20 x 50 g - Choco Apricot Cake
1 458,94 Kč
Prodejce: PolleoSport

Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 191,89 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
595,95 Kč/1kg

Mass Up Wanilia, 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
215,48 Kč/1l

Jahodová Proteinová Směs - 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
210 431,65 Kč/1kg

Activlab 100% Syrová Wey Premium, 2000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 118,91 Kč
-118,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 000,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
500,00 Kč/1kg

Activlab Mass Up 5000g Sacharidy Kreatin Taurin - Čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 134,50 Kč
-284,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
850,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Polleo Sport 31% Protein Bar, 24 x 35 g - Čokoláda
878,29 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 045,58 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Tiramisu
1 952,71 Kč
Prodejce: FIT1EU
976,36 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Jahodový krém
1 952,71 Kč
Prodejce: FIT1EU
976,36 Kč/1kg

Immortal Nutrition Protein 2000 g prášek WPC 66 porcí – jahoda – směsný protein



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
999,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
500,00 Kč/1l

zoe Whey Protein, 454 g - Belgian Choco Fantasy
731,67 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 611,61 Kč/1l

Collagen Builder 500g slaný karamel
1 199,79 Kč
Prodejce: medpak_shop
2 399,58 Kč/1l