Special Ingredients Agar Agar Powder 250 g - Veganská alternativa želatiny, přírodní želírující látka, potravinářská kvalita

797,29 Kč

plus 361,36 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Leimer bezlepková strouhanka z bezlepkového pšeničného škrobu 1500g
Leimer bezlepková strouhanka z bezlepkového pšeničného škrobu 1500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
765,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pickerd Bourbon vanilkový extrakt bez přidaného cukru Alkohol 50ml
Pickerd Bourbon vanilkový extrakt bez přidaného cukru Alkohol 50ml
2 774,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
138,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pickerd perníková pasta
Pickerd perníková pasta
1 948,00 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
116,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro C.L.T. Intertrade Agar Agar Powder rostlinné želírovací činidlo 25g
C.L.T. Intertrade Agar Agar Powder rostlinné želírovací činidlo 25g
2 951,60 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
73,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rapunzel 1441045, Želatina v prášku, 60 g
Rapunzel 1441045, Želatina v prášku, 60 g
2 166,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
160,37 Kč
-30,39 Kč
129,98 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Agar agar - prášek 20x2g
Agar agar - prášek 20x2g
5 085,75 Kč/1kg
203,43 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Agar agar - prášek 6x2g
Agar agar - prášek 6x2g
6 061,67 Kč/1kg
72,74 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Agar - Agar přírodní želírovací prostředek 250g TARGROCH
Agar - Agar přírodní želírovací prostředek 250g TARGROCH
196 769,99 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
205,85 Kč
-9,08 Kč
196,77 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Special Ingredients Pektin v prášku 250 g - Veganská želatina, na džemy a ovocná želé, potravinářská kvalita
Special Ingredients Pektin v prášku 250 g - Veganská želatina, na džemy a ovocná želé, potravinářská kvalita
773,09 Kč
Prodejce: Special_Ingredients_Europe
Obrázek produktu pro Želírující látka z agar-agaru 30g
Želírující látka z agar-agaru 30g
12 816 000,32 Kč/1kg
384,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Special Ingredients glukózový sirup 1 kg - sladidlo do pečiva, zmrzliny a nápojů, veganské, potravinářské
Special Ingredients glukózový sirup 1 kg - sladidlo do pečiva, zmrzliny a nápojů, veganské, potravinářské
555,32 Kč
Prodejce: Special_Ingredients_Europe
Obrázek produktu pro Speciální složky Prášek alginátu sodného 250 g - zahušťovadlo, želírující látka, molekulární kuchyně, veganský produkt
Speciální složky Prášek alginátu sodného 250 g - zahušťovadlo, želírující látka, molekulární kuchyně, veganský produkt
773,09 Kč
Prodejce: Special_Ingredients_Europe
Obrázek produktu pro Tapiokový škrob - rostlinné pojivo 200g
Tapiokový škrob - rostlinné pojivo 200g
357,15 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
71,43 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Speciální přísady Glukózový prášek 5 kg – sladidlo pro pečivo, zmrzlinu a nápoje, veganské, potravinářská kvalita
Speciální přísady Glukózový prášek 5 kg – sladidlo pro pečivo, zmrzlinu a nápoje, veganské, potravinářská kvalita
2 031,33 Kč
Prodejce: Special_Ingredients_Europe
Obrázek produktu pro Speciální složky Kyselina vinná v prášku 500 g - emulgátor, plnidlo, okyselovadlo a látka zlepšující těsto, veganská
Speciální složky Kyselina vinná v prášku 500 g - emulgátor, plnidlo, okyselovadlo a látka zlepšující těsto, veganská
990,86 Kč
Prodejce: Special_Ingredients_Europe
Obrázek produktu pro Agar-agar 12 g | AGAVA
Agar-agar 12 g | AGAVA
3 022,50 Kč/1kg
36,27 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Speciální přísady Gellan Gum prášek typ F 500 g – nízký obsah acylů, želírující látka, zahušťovadlo, veganské, potravinářská kvalita
Speciální přísady Gellan Gum prášek typ F 500 g – nízký obsah acylů, želírující látka, zahušťovadlo, veganské, potravinářská kvalita
2 829,83 Kč
Prodejce: Special_Ingredients_Europe
Obrázek produktu pro RUF Agar Agar 30g
RUF Agar Agar 30g
1 700,00 Kč/1kg
51,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro ORGANICKÝ AGAR BEZ LEPKU 10 g - AMYLON
ORGANICKÝ AGAR BEZ LEPKU 10 g - AMYLON
29 188,00 Kč/1kg
291,88 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Speciální přísady Methylcelulóza v prášku 25 kg – čištěná celulóza, zahušťovadlo, pojivo, stabilizátor a emulgátor, potravinářská kvalita
Speciální přísady Methylcelulóza v prášku 25 kg – čištěná celulóza, zahušťovadlo, pojivo, stabilizátor a emulgátor, potravinářská kvalita
30 680,58 Kč
Prodejce: Special_Ingredients_Europe

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

  • Agar agar nejvyšší kvality.
  • Želírující a zahušťující látka.
  • Vhodné pro vegany a vegetariány.
  • Není geneticky modifikovaný, neobsahuje lepek, není ozářený, není bělený.
  • K dispozici v baleních 50 g, 100 g, 250 g, 500 g, 5 kg, 10 kg a 25 kg.

Agar Agar

Náš agar agar je vysoce kvalitní rafinovaný prášek evropského původu. Síla gelu našeho agarového agaru je více než 900 gr/cm2. Agar agar je univerzální vegetariánské želírovací a zahušťovací činidlo, které se používá především jako vysoce kvalitní veganská alternativa želatiny. Náš agar agar poskytuje gely bez zápachu a barvy nejvyšší kvality, a to i při velmi nízkých koncentracích.

Lze jej použít k výrobě tvrdých, křehkých, průhledných a neutrálních gelů, které odolávají kyselému pH až do 3,5. Agar-agar gely se v ústech rozpouštějí a mají vynikající chuť. Rozpouští se při teplotě přibližně 90-100 °C a tuhne, když se roztok ochladí na přibližně 40-45 °C. Lze jej opakovaně používat až do teploty 85 °C.

Lze jej znovu zahřát až na 85 °C, aniž by se roztavil. Vzhledem k želírovacím vlastnostem výrobku je neocenitelný pro změnu struktury horkých krémů a pěn. Vhodné pro vegany a vegetariány, geneticky nemodifikované, bezlepkové, neozářené, nebělené.

Čistá evropská prémiová kvalita. Tloušťka gelu přes 900 gr/cm2

Výroba žáruvzdorných gelů a želé, které odolávají teplotám 85 ºC

Výroba pevných a tuhých gelů, které lze krájet

Použití šlehací pistole k výrobě lehkých, tepelně stabilních pěn ke zlepšení textury džemů a pudinků a k zahušťování tekutin

Přidávání do glazur na vodní bázi, aby se předešlo zchladnutí

Vhodné pro vegany a vegetariány, geneticky nemodifikované, bezlepkové, neozářené, nebělené.

Jak používat: Dávkování agaru se pohybuje mezi 2-10 g na 1 kg roztoku. K výrobě tuhého želé/gelu potřebujete asi 7-10 g. Agar agar namočte na 5-10 minut do tekutého roztoku a poté jej za stálého míchání přiveďte k varu, dokud se agar agar zcela nerozpustí. Zahřejte roztok na teplotu přibližně 100 °C. Roztok pak ztuhne, když se ochladí na přibližně 40-45 °C. Želírovací schopnost agar agaru je ovlivněna kyselostí nebo zásaditostí složek. Kyselé ovoce vyžaduje větší množství. Rozpustnost agar agaru se pohybuje mezi 4,5 a 9,0. Pokud jste použili příliš málo agar agaru, můžete roztok znovu převařit a přidat další, abyste dosáhli požadované konzistence.

Podmínky skladování: Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního světla. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Složení: Složení agar agaru je v souladu se zákonem o agarózách: Agar-agar (E406)

Dietní informace: Vhodné pro vegany a vegetariány, není geneticky modifikované, neobsahuje lepek, není ozářené.

Nutriční informace: Na základě typického obsahu/100 g: Energie: 698kj/174kcal, Tuky: <0,1g, z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1g, Sacharidy: <0,1g, z toho cukry: <0,1g, Bílkoviny: 0,4g, Sůl: 1,77g, Vláknina: 86,4g.

Označování EU a Spojeného království.

Seznam přísad
Agar-Agar (E406)
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje: Z průměrného obsahu/100 g: energetická hodnota: 698 kJ/174 kcal, tuky: <0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1 g, sacharidy: <0,1 g, z toho cukr: <0,1 g, bílkoviny: 0,4 g, sůl: 1,77 g, vláknina: 86,4 g.
Alergeny
Žádné
Hmotnost
250 g
Rozměry
250 gramů
Potravinářský podnik
Special Ingredients Europe
Prodejní název
Agar-agar – 250 gramů
Výrobce
Special Ingredients
Počet kusů
1
Číslo produktu
40839631339657
Kód EAN
5060341113260

Seznam přísad
Agar-Agar (E406)
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje: Z průměrného obsahu/100 g: energetická hodnota: 698 kJ/174 kcal, tuky: <0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1 g, sacharidy: <0,1 g, z toho cukr: <0,1 g, bílkoviny: 0,4 g, sůl: 1,77 g, vláknina: 86,4 g.
Alergeny
Žádné
Hmotnost
250 g
Rozměry
250 gramů
Potravinářský podnik
Special Ingredients Europe
Prodejní název
Agar-agar – 250 gramů
Výrobce
Special Ingredients
Počet kusů
1
Číslo produktu
40839631339657
Kód EAN
5060341113260
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Speciální složky Agar agar v prášku 100 g - veganská alternativa želatiny, přírodní želírovací látka, potravinářská kvalita
Speciální složky Agar agar v prášku 100 g - veganská alternativa želatiny, přírodní želírovací látka, potravinářská kvalita
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
506,92 Kč
Prodejce: Special_Ingredients_Europe
Obrázek produktu pro Jedlý tenký papír A4 - 0,3mm 100ks
Jedlý tenký papír A4 - 0,3mm 100ks
4 750,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
950,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes F54430, Dezertní sirup, 375 g, Plastová nádoba, Glukóza, 331 kcal, 1406 kJ
FunCakes F54430, Dezertní sirup, 375 g, Plastová nádoba, Glukóza, 331 kcal, 1406 kJ
346,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
156,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Rapunzel 1441045, Želatina v prášku, 60 g
Rapunzel 1441045, Želatina v prášku, 60 g
2 166,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
160,37 Kč
-30,39 Kč
129,98 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Gelatine Fix rychlá a snadná příprava 30g
Dr. Oetker Gelatine Fix rychlá a snadná příprava 30g
1 713,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
51,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Special Ingredients Agar Agar Powder 500 g - Veganská alternativa želatiny, přírodní želírující látka, potravinářská kvalita
Special Ingredients Agar Agar Powder 500 g - Veganská alternativa želatiny, přírodní želírující látka, potravinářská kvalita
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 136,04 Kč
Prodejce: Special_Ingredients_Europe
Obrázek produktu pro Agar agar - prášek 6x2g
Agar agar - prášek 6x2g
6 061,67 Kč/1kg
72,74 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Agar agar - prášek 20x2g
Agar agar - prášek 20x2g
5 085,75 Kč/1kg
203,43 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Agar - Agar přírodní želírovací prostředek 250g TARGROCH
Agar - Agar přírodní želírovací prostředek 250g TARGROCH
196 769,99 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
205,85 Kč
-9,08 Kč
196,77 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro RUF Agartin (želírující látka) 30g
RUF Agartin (želírující látka) 30g
1 293,33 Kč/1kg
38,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro FunCakes Isomalt 250g
FunCakes Isomalt 250g
656,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
164,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Kuchyňský robot Lehmann Mastic 3000 W: planetární mixér, mísa, mlýnek na maso
Kuchyňský robot Lehmann Mastic 3000 W: planetární mixér, mísa, mlýnek na maso
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 44
3 002,49 Kč
72,57Kč poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: QualiFind
Obrázek produktu pro Speciální složky Xanthanová guma v prášku 100 g - zahušťovadlo, stabilizátor, emulgátor, pěnidlo, veganská látka
Speciální složky Xanthanová guma v prášku 100 g - zahušťovadlo, stabilizátor, emulgátor, pěnidlo, veganská látka
458,53 Kč
Prodejce: Special_Ingredients_Europe
Obrázek produktu pro Kandovaná pomerančová kůra - nakrájená na kostičky 100g
Kandovaná pomerančová kůra - nakrájená na kostičky 100g
534,40 Kč/1kg
53,44 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Belissia  Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Čalouněná postel Flieks 90x200 cm s USB, postel pro mladé, jednolůžko s roštem a úložným prostorem, úložná postel s LED diodou, povlečení, šedá barva
Čalouněná postel Flieks 90x200 cm s USB, postel pro mladé, jednolůžko s roštem a úložným prostorem, úložná postel s LED diodou, povlečení, šedá barva
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 281
7 499,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop
Obrázek produktu pro Special Ingredients Pektin v prášku 500 g - Veganská želatina, na džemy a ovocná želé, potravinářská kvalita
Special Ingredients Pektin v prášku 500 g - Veganská želatina, na džemy a ovocná želé, potravinářská kvalita
1 111,85 Kč
Prodejce: Special_Ingredients_Europe
Obrázek produktu pro FunCakes Mix für Enchanted Cream® 900 g
FunCakes Mix für Enchanted Cream® 900 g
284,44 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 34
256,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro MTJMöbel Rohová sedací souprava PALERMO 238x140 - UNIVERSAL - s funkcí spaní - 2 zásuvky na lůžko - Rozkládací pohovka - Béžová látka - POSO 100 Beige
MTJMöbel Rohová sedací souprava PALERMO 238x140 - UNIVERSAL - s funkcí spaní - 2 zásuvky na lůžko - Rozkládací pohovka - Béžová látka - POSO 100 Beige
13 008,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MTJMOBEL
Obrázek produktu pro Želírující látka z agar-agaru 30g
Želírující látka z agar-agaru 30g
12 816 000,32 Kč/1kg
384,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro C.L.T. Intertrade Agar Agar Powder rostlinné želírovací činidlo 25g
C.L.T. Intertrade Agar Agar Powder rostlinné želírovací činidlo 25g
2 951,60 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
73,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro GymBeam ZERO SYRUP okolda - sirup bez cukru, poleva, bez tuku, ideln pro zjemnn pokrm a dezert, bez lepku, bez laktzy, vegetarinsk a vegansk
GymBeam ZERO SYRUP okolda - sirup bez cukru, poleva, bez tuku, ideln pro zjemnn pokrm a dezert, bez lepku, bez laktzy, vegetarinsk a vegansk
423,69 Kč/1l
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
135,58 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Bomann FW 6067 CB, 1200 W, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Kov, Nerezová ocel, 1000 W, 220 - 240 V
Bomann FW 6067 CB, 1200 W, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Kov, Nerezová ocel, 1000 W, 220 - 240 V
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 33
1 467,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH
Obrázek produktu pro Planetární kuchyňský robot 1700W
Planetární kuchyňský robot 1700W
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 100
2 054,34 Kč
Prodejce: Ellano
Obrázek produktu pro Kuchyňský robot 3200 W – nerezová mísa o objemu 6 l včetně míchacího háku, hnětacího háku, metly a krytu proti stříkání, 6 rychlostí, černý, Retoo
Kuchyňský robot 3200 W – nerezová mísa o objemu 6 l včetně míchacího háku, hnětacího háku, metly a krytu proti stříkání, 6 rychlostí, černý, Retoo
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 83
3 019,99 Kč
-380,80 Kč
2 639,19 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro Xiaomi Redmi Note 14, 4G 16,9 cm (6,67"), 2400 x 1080 pixelů, 8 GB, 256 GB, 108 MP, černý
Xiaomi Redmi Note 14, 4G 16,9 cm (6,67"), 2400 x 1080 pixelů, 8 GB, 256 GB, 108 MP, černý
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 165
9 317,82 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro ZMH LED stropní světlo Teplý bílý stropní lampa 25,5CM 17W Moderní černý geometrický design lampa do ložnice obývacího pokoje chodby vstupu kuchyně
ZMH LED stropní světlo Teplý bílý stropní lampa 25,5CM 17W Moderní černý geometrický design lampa do ložnice obývacího pokoje chodby vstupu kuchyně
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 125
910,99 Kč
8% poukaz
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: ZMH
Obrázek produktu pro Ruční mixér Bosch MFQ36460 ErgoMixx včetně mixovací nádoby
Ruční mixér Bosch MFQ36460 ErgoMixx včetně mixovací nádoby
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 20
1 540,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Vibrační trenažér Gymtek® s vibrační deskou - do 180 kg - 5 tréninkových programů, 99 úrovní - 2 rozšiřující pásy - Bluetooth, dálkové ovládání, LCD, reproduktor
Vibrační trenažér Gymtek® s vibrační deskou - do 180 kg - 5 tréninkových programů, 99 úrovní - 2 rozšiřující pásy - Bluetooth, dálkové ovládání, LCD, reproduktor
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 153
2 511,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nodium-Group

Hodnocení zákazníků

Na základě 3 hodnocení
Ohodnoceno dne 5. prosince 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Jsem nadšená
Ohodnoceno dne 26. března 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Dobrý
Ohodnoceno dne 3. června 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro IceBär prášek na točenou zmrzlinu jahoda 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
IceBär prášek na točenou zmrzlinu jahoda 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 114
290,85 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
290,85 Kč/1l
Obrázek produktu pro kvasnice Turbo X-Pure 21,3 %, 100 l
kvasnice Turbo X-Pure 21,3 %, 100 l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 554,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Potravinářská vepřová želatina 270 BLOOM 1 kg, přírodní, velmi silná
Potravinářská vepřová želatina 270 BLOOM 1 kg, přírodní, velmi silná
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
276,20 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
276,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro CHEF základ pro bílou máslovou omáčku sušené krémové balení 1020g
CHEF základ pro bílou máslovou omáčku sušené krémové balení 1020g
1 335,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 309,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 20 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | kyselina citronová 100% čistá | kyselina citronová E330 (4x 5kg)
20 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | kyselina citronová 100% čistá | kyselina citronová E330 (4x 5kg)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
1 794,22 Kč
-100,52 Kč
1 693,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
84,69 Kč/1kg
Obrázek produktu pro IceBär prášek na točenou zmrzlinu čokoláda 1,25 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
IceBär prášek na točenou zmrzlinu čokoláda 1,25 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 114
432,99 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
432,99 Kč/1l
Obrázek produktu pro 1kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék pro kuchyni a domácnost | 1000g kyseliny citronové 100% čisté | kyselina citronová E330
1kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék pro kuchyni a domácnost | 1000g kyseliny citronové 100% čisté | kyselina citronová E330
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
441,44 Kč
-108,48 Kč
332,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
332,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GALARETKA BEZ CITRONU S AGAREM40 g - AMYLON
GALARETKA BEZ CITRONU S AGAREM40 g - AMYLON
486,63 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
12 165,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 10 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | kyselina citronová 100% čistá | kyselina citronová E330 (2x 5 kg)
10 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | kyselina citronová 100% čistá | kyselina citronová E330 (2x 5 kg)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
1 186,86 Kč
-104,10 Kč
1 082,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
108,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mleté lískové ořechy rafinované Insula na vaření a pečení 1000g
Mleté lískové ořechy rafinované Insula na vaření a pečení 1000g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
892,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
892,89 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Biovegan Master Pekařské droždí organické 7g
Biovegan Master Pekařské droždí organické 7g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
343,86 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
49 122,86 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jedlá vepřová želatina - 1 kg
Jedlá vepřová želatina - 1 kg
220,97 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
220,97 Kč/1kg
Obrázek produktu pro IceBär prášek na točenou zmrzlinu pistácie slaná 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu
IceBär prášek na točenou zmrzlinu pistácie slaná 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 114
315,19 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
315,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro 3 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | 3000 g 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (3x 1 kg)
3 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | 3000 g 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (3x 1 kg)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
551,87 Kč
-107,83 Kč
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
148,01 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Lepek pšeničný 500 g PROVITA
Lepek pšeničný 500 g PROVITA
316,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
632,44 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 30 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | 30 kg 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (25 kg + 5 kg)
30 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | 30 kg 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (25 kg + 5 kg)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
2 318,50 Kč
-97,44 Kč
2 221,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
74,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CHEF Asiafond koncentrát je vhodný do polévek a omáček 980ml
CHEF Asiafond koncentrát je vhodný do polévek a omáček 980ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
773,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
789,32 Kč/1l
Obrázek produktu pro 5 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék pro kuchyni a domácnost | 5000 g 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (1x 5 kg)
5 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék pro kuchyni a domácnost | 5000 g 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (1x 5 kg)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
662,31 Kč
-107,19 Kč
555,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
111,02 Kč/1l
Obrázek produktu pro Leimer bezlepková strouhanka z bezlepkového pšeničného škrobu 1500g
Leimer bezlepková strouhanka z bezlepkového pšeničného škrobu 1500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
765,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Phase Professional rostlinný tuk s přírodní máslovou příchutí 3700ml
Phase Professional rostlinný tuk s přírodní máslovou příchutí 3700ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
677,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
183,24 Kč/1l