5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml3 941,00 Kč/1l
985,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Lakme Teknia Deep Care Shampoo 1000 ml556,00 Kč/1l
556,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Sebastian Penetraitt Rescue Repair šampon 1000 ml1 263,57 Kč/1l
1 263,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Redken All Soft Shampoo vyživující šampon pro suché a nepoddajné vlasy Refill 500 ml1 296,06 Kč/1l
648,03 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Šampon pro suché vlasy Deep Moisture (Shampoo), 250 ml
436,00 Kč/1l
109,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Syoss Suchý šampon Volume Lift (200 ml)
3 527,55 Kč/1l
827,36 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Šampon Schwarzkopf Gliss Aqua Revive 370 ml
258,59 Kč/1l
95,68 Kč
Prodejce: LAVONIO

K18 AirWash Suchý šampon, 47 ml
21 305,32 Kč/1l
1 001,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

K18 AirWash Dry Shampoo 118 ml
13 134,32 Kč/1l
1 549,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Alcina Color Šampon Violet 200 ml
2 235,00 Kč/1l
447,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Šampon Schwarzkopf Gliss Hair Repair (370 ml)
258,59 Kč/1l
95,68 Kč
Prodejce: LAVONIO

FRESH, suchý šampon, 200 ml
1 375,60 Kč/1l
275,12 Kč
Prodejce: somnia24

Oolaboo Betwee Washes suchý šampon 250ml
4 072,00 Kč/1l
1 018,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Wella Eimi Dry Me suchý šampon ve spreji 65 ml
6 005,38 Kč/1l
390,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Stieproxal šampon 100 ml
3 956,20 Kč/1l
395,62 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Suchý šampon EIMI Dry Me, 180 ml
3 171,44 Kč/1l
570,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

L’ANZA T.R.U.E. Clean Shampoo suchý šampon pro všechny typy vlasů 56 g
13 125,00 Kč/1kg
735,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Montibello Morphosse šampon pro předúpravu 500 ml
701,12 Kč/1l
494,65 Kč
-144,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
350,56 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon Schwarzkopf Repair & Care (400 ml)
1 581,00 Kč/1l
778,62 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Suchý šampon 20 g
4 438,00 Kč/1kg
377,23 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Suchý šampon Redken Deep Clean 155 ml
- Model
- Deep Clean
- Hmotnost
- 143 g
- Objem
- 155 ml
- Složení
- IZOBUTAN, DENATUROVANÝ ALKOHOL, DIMETHYLIMIDAZOLIDINON, RÝŽOVÝ ŠROB, ALUMINIUML STARCHOKTENYLSUKCINÁT, PARFÉM, AKRYLÁTOVÝ KOPOLIMER, KARBONÁT HOŘNÍKU, KOPOLIMER VP/VA, ALPHA-IZOMETHYL IONON, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, HEXYL CINNAMAL, TERT-BUTYLALKOHOL, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZOÁT DENATONU, LIMONEN, BENZYLALKOHOL, TETRAHEXYLDETYLASKORBÁT, PANTHENOL, VODA, ISOEUGENOL, CINNAMYLALKOHOL, PENTYLEN GLYCOL, EXTRAKT Z KORENE RHODIOLY ROSA
- Výrobce
- Kód EAN
- 8844865368910884486536891
- Číslo produktu
- P27980
- Model
- Deep Clean
- Hmotnost
- 143 g
- Objem
- 155 ml
- Složení
- IZOBUTAN, DENATUROVANÝ ALKOHOL, DIMETHYLIMIDAZOLIDINON, RÝŽOVÝ ŠROB, ALUMINIUML STARCHOKTENYLSUKCINÁT, PARFÉM, AKRYLÁTOVÝ KOPOLIMER, KARBONÁT HOŘNÍKU, KOPOLIMER VP/VA, ALPHA-IZOMETHYL IONON, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, HEXYL CINNAMAL, TERT-BUTYLALKOHOL, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZOÁT DENATONU, LIMONEN, BENZYLALKOHOL, TETRAHEXYLDETYLASKORBÁT, PANTHENOL, VODA, ISOEUGENOL, CINNAMYLALKOHOL, PENTYLEN GLYCOL, EXTRAKT Z KORENE RHODIOLY ROSA
- Výrobce
- Kód EAN
- 8844865368910884486536891
- Číslo produktu
- P27980
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Redken - Amino Mint Shampoo 300ml
2 315,53 Kč/1l
694,66 Kč
Prodejce: somnia24

Redken - Volume Injection Shampoo 300ml
2 200,27 Kč/1l
660,08 Kč
Prodejce: somnia24

Šampon Redken Haircare Extreme
1 356,79 Kč/1l
1 356,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Pečující sprej 25 Benefits One United (Multi-Benefit Treatment) 150 ml
4 053,33 Kč/1l
608,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Odpadkový koš 2x25 litrů Duo Bin - barva: černá
519,55 Kč
Prodejce: Special-trends

EMKE Stojací zrcadlo 160x60cm Zrcadlo po celé délce Bílé zrcadlo s hliníkovým rámem Zakřivené toaletní zrcadlo s nevýbušnou okenní fólií
4 105,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMKE

Záclona s univerzální stuhou (300 x 145 cm, vzor: Felicitas) – záclona z voálového žakáru s průsvitným krajkovým vzorem, propouští světlo, nenáročná na údržbu
233,43 Kč/1m
338,48 Kč
Prodejce: Bestlivings

Tigi Spray do włosów z solą morską zwiększający objętość, 100ml
1 370 700,03 Kč/1kg
274,14 Kč
Prodejce: Tersorte

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Suchý šampon EIMI Dry Me, 180 ml
3 171,44 Kč/1l
570,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Redken Šampon pro péči o vlasy All Soft Shampoo
1 930,72 Kč/1l
965,36 Kč
Prodejce: somnia24

Přepravní box pro psy L do auta, cestovní box, box pro psy, přepravní box
1 895,99 Kč
Prodejce: metragmbh

Philips 3000 series Series 3000 BHA301/00 Kulmofén, Sada pro styling vlasů, Teplé, Černá, Závěsné oko, 1,8 m, 800 W
782,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Čalouněná postel Merax 140x200 cm s výškově nastavitelným čelem a 4 zásuvkami, funkční manželská postel s lamelovým rámem a sametovým potahem v šedé barvě
8 197,99 Kč
-1 969,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 228,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

ACIDIC COLOR GLOSS šampon bez sulfátů zvyšuje lesk vaší barvy 1000ml
1 362,90 Kč/1l
1 362,90 Kč
Prodejce: somnia24

heimtexland ® zatemňovací závěs tepelný závěs zatemňovací závěs závěs s očky závěs dekorační závěs neprůhledný zatemňovací závěs ochrana proti chladu ochrana proti slunci typ139 stříbrno-šedý
436,20 Kč
Prodejce: Heimtexland

Prada Paradoxe EDP plnitelný 50 ml W
42 220,00 Kč/1l
2 111,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Batiste Suchy Szampon do włosów Hydrate, 200 ml
919 521,72 Kč/1kg
211,49 Kč
Prodejce: VISO

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace
1 789,95 Kč/1l
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

folia 2287 dřevěné řemeslné tyčinky 50 ks.
1 449,30 Kč/1m
165,22 Kč
Prodejce: M_plus_L

Puluomis myčka nádobí 5L mini myčka nádobí 45cm volně stojící, pracuje s/bez přípojky vody, kompaktní, do kanceláře, malého bytu, kempu, karavanu, bílá
5 624,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis

Kryt čelního skla automobilu, Kryt čelního skla čelní skla, Kryt čelního skla
400,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Livoyn

10 kusů Nábytkové úchytky "KM" 128mm černá/chrom Rozteč otvorů 128mm + šrouby
399,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Meblando

Kovová vánoční hvězda 52 cm svítící - 800 LED - Zahradní dekorace svítící hvězda v bílé barvě pro venkovní použití
1 170,62 Kč
Prodejce: Special-trends

ASKSA Dámské pánské pantofle z umělé jehněčí kůže Měkké pantofle Plyšové zimní teplé pantofle Podšité pantofle, khaki, velikost: 38-39 (7-8)
614,99 Kč
-125,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
489,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ASKSA

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Adventní kalendář – sada "Dveře skřítků" | Kompletní sada obsahující 9 dílků a sbírku nápadů | Vyrobeno z dřeva a plastu | Baleno v dárkové krabičce
553,64 Kč
-143,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
410,19 Kč
Prodejce: artbook-service

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Jídelní stůl VASAGLE, rozkládací kuchyňský stůl pro 2-4 osoby, pro malé místnosti, vintage hnědý
2 398,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

XXL olivovník, věk 25–30 let, odrůda Olea Europaea, vysoký kmen, výška 160–200 cm, tvarovaný keř, obvod kmene cca 20 cm. Středozemní olivovník
4 081,01 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý suchý šampon!
Skvělý suchý šampon, nelepí, posiluje vlasy, nezanechává šedý povlak, vlasy jsou po použití lesklé a nadýchané, jako čerstvě umyté! Nejlepší suchý šampon, jaký jsem kdy měla!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l