5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Koncentrát Phytophthora – 250 ml na 250 m2 - Organifer3 571,96 Kč/1l
892,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
BioBizz Alg-A-Mic 250 ml4 280,00 Kč/1l
1 070,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
BiobizzGrow, 500 ml | tekuté hnojivo2 140,50 Kč/1l
1 070,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Plagron Pure Zym 500 ml2 352,70 Kč/1kg
1 435,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

AGRECOL Orchid Strong 30ML kondicionér na orchideje 1ks.
1 466,67 Kč/1l
44,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

COMPO 23270 COMPO Orchidejová regenerační kúra, 30 ml
5 321,11 Kč/1kg
239,45 Kč
Prodejce: somnia24

BOPON - Orchideen-Elixier 40 ml - Disp - 1 Stk.
23,90 Kč
Prodejce: PAKOGROUP

COMPO 1405932004 COMPO Orchideendünger 250,0 ml
647,41 Kč/1kg
220,12 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Hnojivo BIOPON ELIXÍR DUO na orchideje 35ml
971,43 Kč/1l
34,00 Kč
Prodejce: Gardners

Elixír - Duo Universal Vyživuje A Regeneruje. - Br Bio1608/8
410,86 Kč/1l
32,38 Kč
-55%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14,38 Kč
Prodejce: Katomix

Elixír kondicionéru DUO Orchid 35 ml
410,86 Kč/1l
38,17 Kč
-62%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14,38 Kč
Prodejce: Katomix

BOPON Elixír pro zelené rostliny 40ml - Péče o živiny
23,90 Kč
Prodejce: PAKOGROUP

Garden Luxvitality sprej pro orchideje s 16 stopovými živinami pro postřikovou péči o orchideje připravený k použití s vysokým obsahem esteru 300 ml
3 870,13 Kč/1l
1 161,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

AGRECOL Zamioculcas Strong 30ML 1ks kondicionér.
1 466,67 Kč/1l
44,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

SUBSTRAL® 7302 SUBSTRAL® Orchideen-Dünger Düngerstäbchen 10 St.
47,26 Kč/1kg
118,16 Kč
Prodejce: Lacnepostreky

Elixír s kondicionérem Orchid 40 ml
62,86 Kč/1kg
44,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Tyčinkové hnojivo Bopon pro orchideje 20 ks
460,00 Kč/1kg
46,00 Kč
Prodejce: Gardners

Hnojivo pro orchideje a orchideje s humusem 250 ml
400,00 Kč/1l
100,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

BiobizzBloom, 250 ml | Tekuté hnojivo
1 741,60 Kč/1l
447,70 Kč
-12,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
BOPON - DUO elixír pro orchideje, vyživuje a regeneruje 35 ml - dávkovač - 1 kus
BOPON - DUO elixír pro orchideje 35 ml
BOPON elixír DUO je moderní dvousložkový přípravek vyvinutý pro komplexní péči o všechny druhy orchidejí.
Jeho jedinečné složení bylo speciálně vyvinuto pro rostliny vyžadující intenzivní regeneraci, např. oslabené, špatně kvetoucí nebo s poškozenýmkořenovým systémem.
Lze jejpoužít i preventivně k zajištění zdravého růstu a bujného kvetení orchidejí vevýborné kondici .
Specifikace: Vhodný pro všechny druhy orchidejí:
obsah: 35 ml
️ Typ:Elixír pro péči o orchideje
Forma: Složení pro orchideje, které jsou vhodné pro pěstování v květináčích: Kapalina ve dvoukomorovém aplikátoru
️ Použití: Péče a regenerace všech druhů orchidejí
Frekvence použití: Jednou měsíčně
️ Doba působení: Až 4 týdny
Vlastnosti a přínosy:
Dvojí složení - účinná regenerace a péče o rostliny.
️ Snadné použití - praktický dvoukomorový aplikátor.
Dlouhodobý účinek - pečující efekt vydrží až 4 týdny.
️ Kompatibilní s rostlinami - nehrozí přehnojení.
Zlepšuje kondici orchidejí - posiluje kořenový systém, stimuluje kvetení a růst.
Ideální pro vaši zahradu!
BOPONEliksirDUO je inovativní přípravek vyvinutý pro péči o všechny druhy orchidejí.
️ Díky svému jedinečnémudvousložkovému složení účinně vyživuje, posiluje a regeneruje rostliny ,pomáhá jim vypadat zdravě a bohatě kvést.
Je ideální volbou pro orchideje, které potřebují podporu, i pro ty, které jsou v dobré kondici - ideální pro vaši zahradu, dům nebo skleník!
- Hmotnost
- 0.04 kg
- Objem
- 0.035 l
- Model
- BOPON DUO FÜR ORCHIDEEN NÄHRT UND REGENERIERT
- Počet kusů
- 10
- Kód EAN
- 5906142959839
- Číslo produktu
- 5904517206434
- Výrobce
- BOPON
- Hmotnost
- 0.04 kg
- Objem
- 0.035 l
- Model
- BOPON DUO FÜR ORCHIDEEN NÄHRT UND REGENERIERT
- Počet kusů
- 10
- Kód EAN
- 5906142959839
- Číslo produktu
- 5904517206434
- Výrobce
- BOPON
Nevyžadují se žádné údaje
Dodatečné informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Půdní substrát pro orchideje a Orchidaceae 5 litrů
54,80 Kč/1l
274,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

COMPO 1405932004 COMPO Orchideendünger 250,0 ml
647,41 Kč/1kg
220,12 Kč
Prodejce: Dragtek-com

BOPON - Orchideen-Elixier 40 ml - Disp - 1 Stk.
23,90 Kč
Prodejce: PAKOGROUP

AGRECOL Orchid Strong 30ML kondicionér na orchideje 1ks.
1 466,67 Kč/1l
44,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zemní substrát pro orchideje 5 litrů
16,11 Kč/1l
80,57 Kč
Prodejce: DomoDomo

Půdní substrát pro kaktusy a sukulenty 5l
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Květináč Coubi Orchidea fialový transparentní
30,69 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Hnojivo BIOPON ELIXÍR DUO na orchideje 35ml
971,43 Kč/1l
34,00 Kč
Prodejce: Gardners

SUBSTRAL® 7302 SUBSTRAL® Orchideen-Dünger Düngerstäbchen 10 St.
47,26 Kč/1kg
118,16 Kč
Prodejce: Lacnepostreky

Goki Counting frame, 4 rok/roky, Kov, Dřevo, Vícebarevný
352,74 Kč
Prodejce: M_plus_L

COMPO SANA® Zelená zemina pro rostliny a palmy - 20 litrů
17,60 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Elixír kondicionéru DUO Orchid 35 ml
410,86 Kč/1l
38,17 Kč
-62%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14,38 Kč
Prodejce: Katomix

25 semen okurky „Telegraph Improved“ – dlouhé, hladké plody | Výnosná odrůda okurky | Ideální pro zahradu a skleník
45 770,00 Kč/1kg
45,77 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

Tyčinky Substral pro hnojení zelených rostlin - 60 kusů
10 759,20 Kč/1l
537,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

Dětský fotoaparát HD Dětský digitální fotoaparát Studentský fotoaparát pro 3-10 let Selfie Video 2 palcový LCD displej Dárek k narozeninám 3MP 1080P Blue Retoo
309,99 Kč
Prodejce: Retoo

Zahradnický perlit 1l kypří seťové lůžko
38,00 Kč/1l
38,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Balloonify® kanystr s héliem pro 30 balónků
2 057,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

tekuté hnojivo ve spreji pro listy rostlin rodu Monstera s 16 stopovými prvky. Tekuté hnojivo pro květiny ve spreji, hotové k použití, s vysokým obsahem esterů, 300 ml
4 466,67 Kč/1l
1 377,75 Kč
-37,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 340,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Borůvka 'Emblue' cca 30 cm Prémiová odrůda pro aromatickou úrodu a zdravé chvíle potěšení!
97,13 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice

Flieks Čalouněná postel 90x200 cm, Hydraulická postel Boxspring s úložným prostorem a lamelovým rámem, Jednolůžková postel s úložným prostorem Postel pro mládež Borovice Funkční postel Velvet
6 661,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

BOPON Elixír pro zelené rostliny 40ml - Péče o živiny
23,90 Kč
Prodejce: PAKOGROUP

Philips AquaClean CA6903/22 Originál vodní filtry , Saeco 2ks, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plast, Plast, 2 kusů, 70%, 130 mm
695,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Matrace 120x200 24 cm taštičkové pružinové jádro stupeň tuhosti H3 7zónová postel Matrace Roll matrace komfortní pěna
3 890,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IZER

Dron s kamerou HD 4K, FPV WiFi živý přenos dron pro děti začátečníky, 2 baterie dlouhá doba letu, vyhýbání se překážkám, start/přistání jedním tlačítkem
1 524,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Bonsai jilm cínský - Ulmus parviflora - stárí približne 6 let - kulovitý tvar
606,80 Kč
Prodejce: Exotenherz

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l
57,80 Kč/1l
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Bref Power WC Power Gel mění barvu během práce 750ml
201,92 Kč/1l
151,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jak již bylo popsáno
Orchideje to občas potřebují, pomáhá to při kvetení
Ohodnoceno dne 7. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
praktické balení
doufám že splní očekávání, jednoduchá aplikace
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l

Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
5 864,99 Kč
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l

Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l

Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l

Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l

Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l