5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer510,00 Kč/1l
5 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer51,00 Kč/1l
1 529,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer63,75 Kč/1l
1 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Síran železnatý hnojivo – Odstraňovač mechu – 5 kg – Pro 250 m2 - Organifer168,40 Kč/1l
841,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Kuřecí hnojivo pelety (800 kg – pro 8000 m2) - Organifer
36,97 Kč/1l
29 579,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

SUBSTRAL® 86931 SUBSTRAL® Vertikutiermix 4,0 kg
303,70 Kč/1kg
1 214,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

SUBSTRAL® Naturen® 83030 SUBSTRAL® Naturen®Gemüsedünger 1,2 kg
349,12 Kč/1kg
418,94 Kč
Prodejce: M_plus_L

BOPON – Trávník samovolně se zhutňující, 40 m² – 1 kg
264,99 Kč
Prodejce: PAKOGROUP

Hnojivo BOPON pro zelené rostliny
295,32 Kč/1l
147,66 Kč
Prodejce: VISO

Vápenné hnojivo s hořčíkem (20 kg – na 400 m2) - Organifer
47,20 Kč/1l
943,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Hnojivo pro rajčata 350 g Substral
385,68 Kč/1kg
192,84 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA

Koncentrát Phytophthora – 5 l na 5000 m2 - Organifer
663,00 Kč/1l
3 314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

SUBSTRAL® Naturen® 84030 SUBSTRAL® Naturen® Gemüsedünger 1,2 kg
325,46 Kč/1kg
406,82 Kč
Prodejce: somnia24

Biohumus - Pro Zelené Rostliny 0,5 L - Br1897
368,32 Kč/1kg
220,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hnojivo - Na Trávník S Mechem 1 Kg - Br1049
82,14 Kč/1kg
90,35 Kč
Prodejce: Metalplus

SUBSTRAL® Naturen® 87320 SUBSTRAL® Naturen®Kompostbeschleuniger 2,0 kg
238,16 Kč/1kg
476,31 Kč
Prodejce: somnia24

Hnojivo pro zimostráz, granulované 1 kg
56,47 Kč/1kg
103,65 Kč
-18,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
84,70 Kč
Prodejce: Metalplus

Symbiom, s.r.o. Symbivit zelenina 750 g
448,94 Kč/1kg
350,17 Kč
Prodejce: VISO

Hnojivo na bázi síranu amonného (400 kg – pro 8000 m²) - Organifer
63,75 Kč/1l
25 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Hnojivo pro azalky a rododendrony organominerální Agro 1 kg
172,66 Kč/1kg
172,66 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu


Popis produktu a údaje o produktu
Podporuje zdravou a vitální zelenou střechu
Dobře vyživená střecha s rozchodníky není jen estetická – stává se živým ekosystémem plným barev, opylovačů a přirozené rovnováhy. Poskytováním správných přírodních živin rozchodníkům rostliny bohatěji kvetou a přitahují včely, motýly a další užitečný hmyz. Vaše zelená střecha tak aktivně přispívá k biodiverzitě a zdravějšímu městskému prostředí.
Jemné organické složení tohoto hnojiva je bezpečné pro veškeré formy života na střeše. Jeho složení respektuje přirozenou ekologickou rovnováhu a podporuje udržitelný růst vegetace rozchodníků. Ať už se používá na extenzivní nebo intenzivní střechy, toto hnojivo udržuje rostliny silné, vitální a šetrné k životnímu prostředí rok co rok.
Udržení úrodnosti i v náročných podmínkách
Zelené střechy jsou často vystaveny intenzivnímu odvodnění a mají obvykle tenkou vrstvu substrátu. To ztěžuje udržování úrodnosti půdy. Toto speciálně vyvinuté hnojivo tento problém dokonale řeší tím, že podporuje rovnováhu živin a zdravý půdní život i v mělkých substrátech s pravidelným odtokem vody. Díky tomu zůstává vaše zelená střecha v optimálním stavu po celý rok.
Hnojivo je také ideální pro pravidelnou údržbu. Ať už se aplikuje na jaře nebo na podzim, snadno zapadá do jakéhokoli plánu péče. Díky účinnému, pomalu uvolňujícímu se účinku a vyváženému složení poskytuje vašim rozchodníkům a střešní vegetaci ten správný impuls ve správný čas – bez rizika přehnojení nebo nedostatku.
Univerzální a efektivní výživa
Toto hnojivo pro zelené střechy je vhodné jak pro extenzivní, tak pro intenzivní střechy. Ať už vaše střecha obsahuje nízkou vrstvu rozchodníků nebo směs okrasných trav, bylin, trvalek, keřů či malých stromků, tato formule dodá správnou rovnováhu živin. Její pečlivě vyvážené složení vyživuje široké spektrum rostlin současně, což napomáhá udržovat zdravou, rozmanitou a dobře zakořeněnou zelenou střechu.
Díky kontrolovanému uvolňování živin je minimalizováno vyplavování. Hnojivo poskytuje stabilní přísun živin v průběhu času, čímž zajišťuje, že rostliny zůstanou vyživené, aniž by zatěžovaly životní prostředí. Výsledkem je trvalá vitalita s nižší potřebou údržby. Není proto divu, že toto hnojivo je široce používáno profesionálními specialisty na zelené střechy.
Vlastnosti
Hnojivo pro zelené střechy s kontrolovaným uvolňováním pro dlouhodobý, rovnoměrný růst rozchodníků
Rychle uzavírající se porost rozchodníků zabraňuje vzniku holých míst a potřebu údržby
Formule bohatá na draslík zvyšuje odolnost vůči suchu, horku a silným dešťům
Nízké vyplavování živin a vysoká vstřebatelnost pro efektivní a hnojení
Silná tvorba kořenů a aktivní půdní život i v tenkých substrátech s intenzivním odvodněním
Podporuje biodiverzitu – přitahuje včely a motýly a současně potlačuje plevel
Zlepšuje schopnost zadržování vody a tepelnou izolaci, čímž přispívá ke stabilnímu vnitřnímu klimatu
Rovnoměrný porost chrání a prodlužuje životnost střešní krytiny
Organicky založené NPK složení speciálně vyvinuté pro střechy s rozchodníky zaručuje spolehlivé výsledky
Vhodné pro extenzivní i intenzivní střechy – včetně rozchodníkových koberců, okrasných trav, bylin a keřů
Snadná aplikace pro profesionální i soukromé uživatele, zajišťující rovnoměrné pokrytí a konzistentní výsledky
Složení
Toto organominerální hnojivo má vyvážené složení NPK 9-2-7 s 3 % hořčíku, speciálně přizpůsobené potřebám rozchodníků a dalších rostlin zelených střech.
Dusík (N) – 9 %
Fosfor (P) – 2 %
Draslík (K) – 7 %
Hořčík (Mg) – 3 %
Kombinace organických a minerálních složek zajišťuje postupné a dlouhodobé uvolňování živin s minimálním vyplavováním. Díky této stabilní účinnosti je hnojivo obzvlášť vhodné pro zelené střechy s omezenou hloubkou substrátu a vysokou propustností vody.
Návod k použití
Doporučené množství rovnoměrně rozprostřete po povrchu střechy. Při výsadbě nových ploch lehce zapravte granule do horní vrstvy substrátu. Aplikujte nejlépe těsně před deštěm nebo v době, kdy je možné zavlažování. Vhodné pro všechny typy zelených střech a systémů, během celého roku kromě období, kdy je půda zmrzlá.
Dávkování
Pro optimální účinnost a dlouhodobý výsledek aplikujte správné množství podle potřeb vaší zelené střechy.
Údržbové hnojení: 0,5 kg na 10 m²
Aplikujte dvakrát ročně (na jaře a na podzim) pro zachování zdravého, hustého a odolného porostu.
Růstové nebo regenerační hnojení: 1 kg na 10 m²
Použijte na holá místa, po delším suchu nebo při slabém růstu k podpoře rychlé regenerace a obnovení plného pokrytí.
*Pro nově založené nebo intenzivně osázené střechy (např. s okrasnými trávami nebo keři) použijte vyšší dávku pro silný start.
Skladování
Toto hnojivo lze skladovat déle než dva roky bez ztráty kvality, pokud je uchováváno na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční záření.
- Hmotnost
- 10 kg
- Kód EAN
- 8719958990029
- Výrobce
- Organifer
- Hmotnost
- 10 kg
- Kód EAN
- 8719958990029
- Výrobce
- Organifer
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 20 kg na 400 m2 - Organifer
66,35 Kč/1kg
1 326,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 5 kg na 100 m2 - Organifer
173,60 Kč/1kg
867,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Akumulátorový sněhový pluh EINHELL GE-ST 36/40 Li E, pracovní šířka 40,00 cm, maximální hloubka sněhu 20 cm
5 380,18 Kč
Prodejce: conquestgmbh

Kůrová rohož „Zamora“ Ochrana před zraky ostatních Kůra stromů 150 x 500 cm
447,15 Kč/1m
2 235,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl

Thuja occidentalis Emerald 80-100 cm SMARAGD LEBENSBAUM
165,54 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Trendyrostliny - Olivovník na kmeni - Odolný - Zahradní rostlina - Výška 150-170 cm - Velikost květináče Ø24cm - Olea Europaea na kmeni
1 749,37 Kč
Prodejce: Trendyplants

Dálkové ovládání SAMSUNG BN59-01385B, TM2280E
1 072,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dse-one

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy 240 kg = 4800 m² – hnojivo pro extenzivní zelené střechy, speciální hnojivo bohaté na živiny pro střešní rostliny – Organifer
90,31 Kč/1l
21 674,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

XXL olivovník, věk 25–30 let, odrůda Olea Europaea, vysoký kmen, výška 160–200 cm, tvarovaný keř, obvod kmene cca 20 cm. Středozemní olivovník
4 081,01 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Bonsai Ficus Microcarpa Ginseng (tvar S) – 70–100 cm – snadno udržovatelná pokojová rostlina, ideální pro začátečníky, dekorace do obývacího pokoje a kanceláře
1 666,21 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Kopulový stan Grästorp Eventový stan s LED párty stanem včetně osvětlení se solárním panelem Marquee vodotěsný 3,45 x 3,45 x 2,47 m šedý
3 821,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl

Dětské kolo Volare Thombike - chlapecké - 24 palců - černo modré
12 111,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Obdélníkový jídelní stůl Tribesigns pro 6-8 osob, 200 cm dřevěný stůl ve venkovském stylu s robustními kovovými nohami a dřevěnou deskou (pouze stůl)
4 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tribesigns

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palců kolo pro dívky muže a ženy 21 rychlostí (6 rychlostí pro 20 palců) Holland městské kolo
7 300,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

4X PV držák s háčky 118cm montáž solárních panelů balkonové zábradlí plochá střecha 0%
2 242,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gliese

Past na krtky s indikátorem Sada 6 živých pastí na hraboše o průměru 25 cm, šetrných k zvířatům
627,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

VIESTA® H320-SP Zrcadlový Infrazářič 320 W – Plochý Nástěnný Panel s Technologií Carbon Crystal a Zrcadlovým Sklem – Stylový 2-v-1 Design
1 462,60 Kč
Prodejce: conquestgmbh

Skleněné gabionové kameny zelené 60-120 mm 25 kg
29,27 Kč/1kg
756,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Ortopedická sedací podložka z paměťové gelové pěny, polštářek na kostrč
249,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

WISFOR kurník pro kuřata střešní kurník pro drůbež malé stáje pro zvířata volný výběh se 2 uzamykatelnými dveřmi, 393 x 312 x 156 cm
4 200,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Repelent na ptáky Repelent na ptáky Life-size Falcon Dummy Flying Bird of Prey Scarecrow Bird of Prey Dove Repellent Dove Scarecrow Bird Repellent Retoo
176,09 Kč
Prodejce: Retoo

Datlovník kanárský 120-150 cm - Phoenix canariensis - Fénixova palma
557,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

AIORBER 4 v 1, akumulátorová teleskopická pila a nůžky na větve, 21 V, 500 W, 2 baterie, dosah 13 stop, víceúhelníková, zahradní nůžky, červená barva
2 439,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: OrberStore

Grilovací vozík na dřevěné uhlí BBQ-Toro | Ø 42 x (D) 80 cm | Premium Charcoal Smoker mobile
2 682,45 Kč
Prodejce: CS-Trading

Samsung Galaxy A56 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Grafit
9 377,05 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Cybertec24

Gril na dřevěné uhlí Fioren - Pro zahradu, kempování a outdoor - Přenosný trychtýřový gril s odkládací plochou - Nerezová ocel - 48x63x90 cm
3 034,99 Kč
-155,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 879,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BoltEdge

Ovladač Nintendo Switch Pro
1 865,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Japonská sloupovitá třešeň Amanogawa 100–120 cm – Prunus serrulata, růžové květy, štíhlý okrasný strom do zahrady a na terasu
484,46 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Home Deluxe - WPC obklad DUVAR - barva: teak, velikost: 2 m² cca 190 x 21,9 x 2,6 cm, včetně instalačního materiálu I obkladové desky obkladové profily obklady domů
2 793,50 Kč/1m²
5 587,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlý efekt
Hmotnost 10 kg
Naše rozchodníkové koberce v zahradě byly zcela bez barvy a života. Po pohnojení obyčejným rozsevem z ruky a po pár dnech deště, se velmi rychle a krásně zazelenaly. Příště zase koupím.
Ohodnoceno dne 18. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zelená střecha
Hmotnost 20 kg
Vynikající produkt, už po týdnu bylo vidět, jak rostliny ožily!
Ohodnoceno dne 25. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 20 kg
Ohodnoceno dne 7. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 20 kg
Ohodnoceno dne 4. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Hmotnost 20 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l

Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
5 864,99 Kč
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l

Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l

Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l

Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l

Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l