3,5



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli842,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Další informace o reklamě
Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (3 kg)469,05 Kč
-108,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
360,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Další informace o reklamě
Agrarzone Krmivo pro volně žijící ptáky Allround 20 kg36,28 Kč/1kg
725,67 Kč
Prodejce: Agrarzone

Další informace o reklamě
Leimüller Krmivo pro kachny – zrní 25 kg35,75 Kč/1kg
893,79 Kč
Prodejce: Agrarzone

GiDeli krmivo pro slepice 5 kg v kbelíku – kompletní krmivo pro nosnice pro optimální snášku
399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Krmivo pro slepice 25 kg Krmivo pro nosnice Kompletní krmivo Nosnost Bez genetických modifikací GiDeli
749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Krmivo pro slepice 30 kg Krmivo pro nosnice Kompletní krmivo Nosnost Bez genetických modifikací GiDeli
849,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Krmivo pro slepice 15 kg Krmivo pro nosnice Kompletní krmivo Produkce vajec Bez genetických modifikací GiDeli
599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Krmivo pro kuřata Naturka Nioska 10 kg
167,00 Kč
Prodejce: Tanie-Karmy

Krmivo Tropican nymfy (1,8 kg) (renovováno A+)
739,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Krmivo pro andulky 25kg
1 214,48 Kč
Prodejce: boni-shop

Zupreem Fruitblend Medium - Kompletní krmivo pro kakadu - 1 kg
662,99 Kč
-232,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
430,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

RoudyBush Formula 3 2,26 kg - krmivo pro ruční krmení kuřat
3 701,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Akinu Kompletní menu krmivo pro andulky 1 kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Beduco 20kg základna pro andulky č. 51
55,50 Kč/1kg
1 109,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

ZIVELA 30kg krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež na zrno Krmivo na zrno | Krmivo pro drůbež, kuřata, husy, kachny Bez GMO, 100% přírodní | Obilná směs 30 kg
910,78 Kč
-105,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
805,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Vetafarm NeoCare - Krmivo pro ruční krmení kuřat 450g
369,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

25 kg Prémiové obilné krmivo PLUS pro drůbež, kuřata, husy a kachny
32,23 Kč/1kg
805,73 Kč
Prodejce: boni-shop

ZuPreem FruitBlend krmivo pro velké papoušky - ovocné granule, 1,5 kg, kompletní krmivo
967,43 Kč
-289,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
677,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
**Vysoce kvalitní krmivo pro slepice GiDeli pro optimální snášku a zdraví vašich slepic**
Důvěřujte krmivu pro slepice GiDeli, prvotřídnímu řešení pro výživu vašich slepic, které bylo speciálně vyvinuto pro podporu nejlepší snášky a zdravé tvorby vajec. S množstvím krmiva 20 kg v praktickém kbelíku získáte produkt, který splňuje vysoké nároky a zajišťuje vyváženou výživu a dlouhodobé použití.
- Optimální směs pro vaše slepice: Toto krmivo pro nosnice je kompletní krmivo, které obsahuje všechny nezbytné živiny, vitamíny a minerály, které slepice potřebují pro svou denní produkci vajec a udržení zdraví. Naše pečlivě vyvážená receptura zajišťuje vysokou přijatelnost u zvířat.
- Bohaté na živiny a bez geneticky modifikovaných organismů: Krmivo pro slepice GiDeli přesvědčí svým složením bohatým na živiny, které je vyráběno bez použití geneticky modifikovaných organismů. Tím svým slepicím poskytujete přirozenou a zdravou stravu, což prospívá nejen zdraví zvířat, ale také kvalitě produkovaných vajec.
- Snadné použití a skladování: Praktický kbelík umožňuje snadné dávkování a krmení. Kromě toho krmivo déle zůstává čerstvé a lze jej bezpečně skladovat. To zaručuje snadnou manipulaci a minimalizuje plýtvání.
- Přizpůsobené složení živin: Naše krmivo pro drůbež optimálně podporuje snášku vašich slepic. Obsahuje esenciální mastné kyseliny a bílkoviny, které podporují jak zásobování energií, tak imunitní systém slepic.
- Podpora pohody a vitality: Krmení vašich slepic krmivem GiDeli významně přispívá k celkovému zdraví vašich zvířat. Správná vyváženost živin podporuje vývoj peří, hustotu kostí a předchází příznakům nedostatku živin.
Sázejte na krmivo GiDeli pro slepice, abyste trvale zvýšili snášku vašich slepic a zajistili lepší kvalitu života ve vašem kurníku. Důvěřujte osvědčené kombinaci živin a receptuře, která spojuje dlouholeté zkušenosti a nejnovější vědecké poznatky. Vaše slepice vám za to poděkují – vynikajícími výsledky snášky a stabilním zdravím.
- Hmotnost
- 20000 g
- Obsah vlhkosti
- 10
- Druh krmiva
- Krmná směs
- Počet kusů
- 9999
- Kód EAN
- 5906168817724
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- PL0MIX
- Hmotnost
- 20000 g
- Obsah vlhkosti
- 10
- Druh krmiva
- Krmná směs
- Počet kusů
- 9999
- Kód EAN
- 5906168817724
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- PL0MIX
K tomu se hodí také

GiDeli krmivo pro slepice 15 kg – kompletní krmivo pro nosnice pro optimální snášku
549,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

ZIVELA 25kg krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež s obilím Krmivo s obilím | Krmivo pro drůbež, kuřata, husy, kachny Bez GMO, 100% přírodní | Obilná směs 25 kg
745,13 Kč
-51,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
693,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Kurník s výběhem
3 668,23 Kč
Prodejce: metragmbh

Krmivo pro slepice 25 kg Krmivo pro nosnice Kompletní krmivo Nosnost Bez genetických modifikací GiDeli
749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Balkonová elektrárna 2000W Bifacial fotovoltaické sklo / sklo solární systém kompletní sada WIFI Smart mini PV systém 2000 wattů
21 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

30 kg Pšenice čištěná Krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež Krmná pšenice Krmivo pro ptáky Sklizeň 2023 DML
960,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Černá
Použité
35 695,16 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: SIMPLETEK

ZIVELA 30kg krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež na zrno Krmivo na zrno | Krmivo pro drůbež, kuřata, husy, kachny Bez GMO, 100% přírodní | Obilná směs 30 kg
910,78 Kč
-105,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
805,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Kurník PawHut z jedlového dřeva, kurník s hnízdícími boxy pro 3–4 slepice
6 802,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Kurník 3x2x2 m, kurník, klec pro drobná zvířata, výběh, výběh pro drobná zvířata, voliéra, venkovní výběh, klec pro slepice, drůbežárna, pozinkovaný ocelový rám se střechou
2 999,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Laiham

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Bílá
Použité
35 695,16 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: SIMPLETEK

Adidas Teplakové soupravy M Lin TR TT TS, IC6775, Velikost: 164
2 070,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IdoBuy

Automatický inkubátor Wiltec pro 24 vajec, inkubátor s plně automatickým systémem otáčení, inkubátor s regulací teploty a vlhkosti, inkubátor pro násadová vejce
1 735,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Písková
Zrepasovaný
19 765,53 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: JANADO

Mucola kurník pro kuřata kurník pro králíky dřevěná klec pro králíky klec pro králíky drůbežárna venkovní výběh volný výběh malá zvířecí klec
10 170,40 Kč
-425,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
9 745,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Plot z drátěného pletiva 1m x 25m velikost ok 19mm
67,18 Kč/1m
1 679,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EinsPreis

Bettizia Automatické krmítko pro kuřata 15 KG s rukavicemi a lžící Krmítko pro drůbež Závěsné krmítko pro kuřata Automatické krmítko pro kuřata
951,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Králíkárna Wiltec šedobílá 1220 x 630 x 920 mm s volným výběhem a vyvýšeným dřevěným přístřeškem, klec pro králíky se 2 patry, kotec pro malá zvířata
3 539,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Mucola malé zvířecí boudy králičí klec králičí bouda králičí bouda králičí bouda králičí klec dřevěná venkovní ohrada volný výběh ohrada klec
4 020,40 Kč
-675,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 345,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Parkovací Mřížka Černá 5Ks. 1,1M2 Prosperplast
680,00 Kč/1m
408,00 Kč
Prodejce: WetraCR

Automatické napáječky pro slepice a drůbež 6 ks – samospádové, proti rozlití, univerzální závit do kbelíku - ChickenBowl
329,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Netscroll

Gorenje GV663C60, Plně vestavěné, Plná velikost (60 cm), Černá, Dotyk, LED, Studený, Horký
17 347,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Prodejce: HAI-END

AVANA iPhone 16 Pro Max ochrana obrazovky z pancéřového skla 9H proti špionáži 2 kusy
266,45 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Trampolína SS-GT24431, Ø 244 cm, zelená, venkovní, do 150 kg
Použité
3 868,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

Siemens KU20ZSX0, Přední dveře, Siemens, Chladnička, Refrigerator / freezer combinations, Stříbrná, Nerezová ocel
7 007,00 Kč
Prodejce: HAI-END

WOLF-Garten LYCOS E/500 T, Strunový vyžínač, 1,6 mm, Nylonová struna, Černá, Metalická, Červená, AC, 500 W
1 154,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 1 TB, 48 MP, iOS 18, Písková
57 150,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Buy-Store-Official

Kurník Wiltec 1535 x 525 x 685 mm světle šedý s volným výběhem a hnízdištěm ze dřeva, kurník s přístřeškem, roštem a vanou na trus pozinkovaný
3 405,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Ostatní PawHut Kurník Vhodný pro 2-4 kuřata s hnízdem na snášení vajec Smrk D51-104
4 805,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Kurník Wiltec 1720 x 660 x 1200 mm hnědý s volným výběhem a hnízdním boxem ze smrkového dřeva, kurník s přístřeškem, pozinkovaným roštem a zásobníkem na trus
5 443,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%50% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
50%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
potravina
Hmotnost 20 kg
velmi dobře
Ohodnoceno dne 21. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špatná zásilka – místo legemehl, netuším co
Hmotnost 15 kg
Vůbec ne
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(133)Počet hodnocení: 133
842,04 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop
34,30 Kč/1kg

Krmivo pro andulky 25kg
1 214,48 Kč
Prodejce: boni-shop

20 kg krmivo pro volně žijící ptáky s moučnými červy bez skořápek
1 645,00 Kč
Prodejce: boni-shop
82,25 Kč/1kg

Tukové krmivo 10 kg, krmivo pro ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
609,64 Kč
Prodejce: boni-shop
60,96 Kč/1kg

Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 295,17 Kč
Prodejce: boni-shop
51,81 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 200 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 002,16 Kč
Prodejce: boni-shop
55,68 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 273,76 Kč
Prodejce: boni-shop
62,13 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková premium s hmyzem 100 x cca 90 gramů se síťkou



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
658,86 Kč
Prodejce: boni-shop
73,21 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop
60,71 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
964,85 Kč
Prodejce: boni-shop
107,21 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů se síťkou



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 041,16 Kč
Prodejce: boni-shop
115,68 Kč/1kg

Krmivo pro volně žijící ptáky 10 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(133)Počet hodnocení: 133
476,69 Kč
-16,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
459,99 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 20 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(133)Počet hodnocení: 133
699,99 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 15 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(133)Počet hodnocení: 133
579,99 Kč
Prodejce: Posh

GiDeli krmivo pro slepice 15 kg – kompletní krmivo pro nosnice pro optimální snášku



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
549,99 Kč
Prodejce: Posh

Leimüller Krmivo pro volně žijící ptáky – celoroční 25 kg (bez slupek) – krmivo pro volně žijící ptáky bez slupek, celoroční krmivo, sypané krmivo
1 535,70 Kč
Prodejce: Agrarzone
61,43 Kč/1kg

Leimüller Krmivo pro volně žijící ptáky – celoroční 25 kg (Deluxe) s hmyzem – rakouské krmivo pro volně žijící ptáky, celoroční krmivo, sypané krmivo
1 449,54 Kč
Prodejce: Agrarzone
57,98 Kč/1kg

Zeqeey Závěsný držák semen divokých ptáků Slunečnicové srdce Nádoba na arašídy
1 365,61 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Gecko Nutrition Banana Papaya – krmivo: gekon korunovaný, Felsum 100 g
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant