4,2



Na základě 22 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
5x jednorázová kočičí toaleta PH CONTROL, s bentonitovou podestýlkou 5x2,7l + lopatka45,66 Kč/1kg
610,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Další informace o reklamě
HUGS by Akinu Sandy Silika gel (jemný - 0,5 - 2 mm) stelivo pro kočky 7,2 l34,31 Kč/1l
247,00 Kč
Prodejce: Akinu

Další informace o reklamě
HUGS by Akinu Silika gel levandule stelivo pro kočky 7,2 l40,14 Kč/1l
289,00 Kč
Prodejce: Akinu

Další informace o reklamě
Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální stelivo pro kočky | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l27,96 Kč/1l
1 700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

HUGS BY AKINU Křemelinové stelivo pro kočky 5 l
17,78 Kč/1l
88,90 Kč
Prodejce: Akinu

Kočkolit CATCLIN 8 l
51,12 Kč/1l
408,96 Kč
Prodejce: VISO

Bentonitová podestýlka pro kočky NEUTRAL 10l
14,70 Kč/1l
147,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Cat Litter Katzenstreu - klumpenbildend | staubfrei 7kg | YARRAH
41,04 Kč/1kg
287,31 Kč
Prodejce: taleoo

Hilton Cat Litter Lavender - levandulové bentonitové stelivo pro kočky 5 l
82,25 Kč/1l
411,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Bentonitové stelivo pro kočky 5 l, levandulové, hrudkující, jemnozrnné a málo prašné
37,80 Kč/1l
189,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Memfis

DIAMENTIQ Tofu Neutral Ultra clumping - rostlinná podestýlka - 2,5 kg
173,06 Kč/1l
432,64 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Kočkolit Bentonite Ultra White Baby Powder 10 l
23,60 Kč/1l
236,00 Kč
Prodejce: STREFA

Hrudkující jemná, bez zápachu kočičí stelivo 10 l (balení po 1 ks)
58,18 Kč/1l
581,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

DIAMENTIQ Neutrální, silikonová, nehrudkující stelivo pro kočky - 6x5 l
1 014,21 Kč/1kg
2 068,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
![Obrázek produktu pro Vitakraft Compact Ultra Litter 4kg [14029]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/efe5b9ecfa8faa110a2225431879d5d0.webp)
Vitakraft Compact Ultra Litter 4kg [14029]
113,45 Kč/1kg
453,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Kočkolit MAGIC PEARLS Original 3,8 l
32,37 Kč/1l
123,00 Kč
Prodejce: STREFA

Arquivet Stelivo pro kočky Silica Crystal 7,6 l
108,59 Kč/1l
825,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

DUVO+ Hrudkující podestýlka pro kočky s vůní aloe vera 12kg, 65379490
82,95 Kč/1kg
995,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Flamingo Cat Litter Bentonite Lavend Scent12Kg
80,95 Kč/1kg
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Kočkolit Magic Litter Bentonite Original 10kg
15,30 Kč/1kg
154,00 Kč
Prodejce: STREFA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
5x Mersjo Neutrální silikonové stelivo pro kočky 3,8L
Silikonové stelivo pro kočky Mersjo Neutral mění pravidla hry pro majitele koček!
Nabízí bezproblémové a bezzápachové řešení pro udržování čistoty v záchodové míse.
Zde je důvod, proč je stelivo pro kočky Mersjo Neutral ideální volbou pro vašeho chlupatého přítele:
VÝHODY:
- 100% přírodní složky
- 100% biologicky odbouratelné
- Ideální pro citlivé kočky
- Bezprašné
- Šetrný k tlapkám - zaoblené krystalky jsou měkké pro tlapky vaší kočky a poskytují jí maximální pohodlí při používání.
- Antialergenní a antibakteriální - ideální pro alergické kočky
- Extrémně absorpční
- Neutralizuje nepříjemné pachy
PREMIUM CLASS
Naše pokročilé složení pohlcuje a zachycuje vlhkost a pachy, takže váš domov voní svěžestí a čistotou. Uvnitř našeho silikagelu se nachází struktura s mimořádně velkým počtem mikropórů, díky čemuž má Mersjo Neutral vyšší schopnost pohlcovat vlhkost a pachy než většina podobných výrobků na trhu.
BEZPEČNOST
Silikonová podestýlka Mersjo je nejvyšší kvality: nevznikají alergie, nešíří se bakterie ani prach po domě.
Kočka i její majitel jsou spokojeni.
HYGIENA A MIMOŘÁDNÁ SAVOST
Co je důležité na denní bázi, stelivo má elegantní vzhled před i po použití a případné pachy jsou co nejrychleji odstraněny díky mimořádně vysoké absorpční schopnosti krystalů.
ŠETRNÉ KE KOČKÁM A PŘÍRODĚ
Mersjo je zcela přírodní stelivo vyrobené z minerálů: k přírodě po použití a bezpečná výroba.
POUŽITÍ
- Před nasypáním steliva do misky jej důkladně umyjte a osušte.
- Poté naplňte podestýlku 5cm vrstvou steliva.
- Zhruba po několika dnech je vhodné stelivo vyměnit a vaničku důkladně umýt.
Nezapomeňte: Kočičí stelivo zahrabané ve vaničce by se mělo pravidelně odstraňovat vhodnou lopatkou. Podestýlka po navlhčení zežloutne, což vám umožní sledovat její opotřebení; podestýlka absorbuje tekutiny a neutralizuje pachy.
Jsme si jisti, že si vy i váš chlupatý přítel zamilujete pohodlí a výhody steliva Mersjo Neutral!
VÝROBCE
Mersjo je značka předmětů pro domácí mazlíčky a jejich pečovatele, včetně majitelů úžasných koček: čistokrevných, domácích, střešních a všech mezi nimi. Dbáme na ekologii a hospodárnost. Výrobky Mersjo mají být prospěšné pro zdraví kočky, peněženku zákazníka a planetu, na které kočka i zákazník žijí.
Vítáme všechny kočky a jejich majitele!
SPECIFIKACE VÝROBKŮ
- Název: Silikonové stelivo
- Varianta: Mersjo NEUTRAL
- Značka: Mersjo
- Objem : 5x3,8l
- Barva: bezbarvá s modrými skvrnami
- Vůně: bez vůně
- Složení: přírodní silikagel (křemičitan)
- Hmotnost s obalem: 7,5 kg
- Hmotnost
- 7.5 kg
- Objem
- 19 l
- Model
- Neutral
- Obsah balení
- 5x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Neutral
- Kód EAN
- 5904553966392
- Výrobce
- Mersjo
- Hmotnost
- 7.5 kg
- Objem
- 19 l
- Model
- Neutral
- Obsah balení
- 5x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Neutral
- Kód EAN
- 5904553966392
- Výrobce
- Mersjo
K tomu se hodí také

5x 3,8L Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Levandule – Kočkolit, bezprašné & vysoce savé
17,63 Kč/1l
335,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
16,05 Kč/1l
61,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

3.silikonová podestýlka pro kočky Mersjo 8 l neutrální - křišťálová podestýlka, bez vůně, bezprašná a extrémně savá
42,00 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Silikátová podestýlka pro kočky Mersjo Neutrální 8x3,8L
17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

8x 3,8L Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Levandule – Kočkolit, bezprašné & vysoce savé
17,47 Kč/1l
531,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

5x3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
43,87 Kč/1kg
329,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Vitakraft 14035, Granule, 2,2 kg, 5 l, Modrá, Zelená, Bílá
146,98 Kč/1l
734,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

HUGS by Akinu Sandy Silika gel (jemný - 0,5 - 2 mm) stelivo pro kočky 7,2 l
34,31 Kč/1l
247,00 Kč
Prodejce: Akinu

HUGS BY AKINU Křemelinové stelivo pro kočky 5 l
17,78 Kč/1l
88,90 Kč
Prodejce: Akinu

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Kočkolit CATCLIN 8 l
51,12 Kč/1l
408,96 Kč
Prodejce: VISO

Umělá vánoční stromek ALIGHTUP, výška 180 cm, 650 PVC větví, bílý povrch
396,00 Kč/1kg
989,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
21,59 Kč/1l
863,58 Kč
Prodejce: VISO

Box na kočičí stelivo Sonic
243,97 Kč
Prodejce: VISO

Podestýlka FEANDREA, s víkem, pro kočky do 15 kg, teplá šedá barva ovesných vloček
317,94 Kč/1kg
1 080,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

BRILONER- LED stropní svítidlo s hvězdnou oblohou, neutrální bílá barva světla, 12 W, 1300 lumenů, lampa, LED stropní svítidlo, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj
397,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: BK-Licht

relaxdays 10028853_59 relaxdays Futterstation Hunde/Katzen braun 44,5 x 14,0 x 5,5 cm
658,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

SONGMICS Koupelnová polička Sprchová polička, se 4 vaničkami, 85-305 cm, výškově nastavitelná
775,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Pawhut PawHut zásobník na kočičí stelivo s lopatkou D31-066V00
519,82 Kč/1kg
862,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Dehner Premium stelivo pro kočky Ultra clumping, 100 % bentonit, 12 kg
51,45 Kč/1kg
617,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller

Feandrea škrabadlo, kočičí strom 74 cm, M, kočičí domeček pro středně velké kočky do 5 kg, velká plošina, 2 kočičí jeskyně, sisalové sloupky, světle šedá PCT612W01
1 077,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Šatní skříň Milo s lamelami Předsíňová sestava se zrcadlem Předsíňová skříň Wotan dub/černá
9 857,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Furniture24

Sonello dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání Duo roleta Klemmrollo roleta s ochranou proti slunci okenní roleta na okna a dveře zebra roleta roleta s bočním vedením 30 cm x 130 cm Grey
550,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GF_Group

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
73% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
73%5% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
5%5% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
5%5% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
5%14% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
14%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kočičí stelivo
Hmotnost 12,75 kgModel Sensitive
Moji dva střešní králíci si kočičí stelivo velmi oblíbili, hned ho přijali.
Ohodnoceno dne 26. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Hmotnost 12,75 kgModel Lavender
Super
Ohodnoceno dne 22. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kočičí stelivo
Hmotnost 12,75 kgModel Sensitive
Podestýlka ve srovnání s ostatními nebyla tak dobrá. Zápach zůstává, ale ano... dělá, že je třeba něco udělat. Bohužel bych nedoporučoval
Ohodnoceno dne 10. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Není ekonomické
Hmotnost 12,75 kgModel Neutral
Nelíbila se mi kvalita výrobku. zápach se objevil již druhý den
Ohodnoceno dne 22. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tato podestýlka je pro kočky nebezpečná; obsahuje velké množství jemného prachu. Moje kočka začala brzy silně kašlat.
Hmotnost 12,75 kgModel Sensitive
Jemný prach se kočce dostává do plic. Nechápala jsem hned, co se děje, a snažila jsem se kočku léčit, ale její stav se stále zhoršoval. Pak jsem změnila značku steliva a příšerný kašel ustoupil (ale od té doby uplynuly dva měsíce a kočičí plíce se stále plně nezotavily). Dodání bylo jako vždy rychlé a efektivní, bez jakýchkoli problémů.
Ohodnoceno dne 17. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Hmotnost 12,75 kgModel Lavender
Ohodnoceno dne 3. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Hmotnost 1,5 kgModel Sensitive
Ohodnoceno dne 16. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 7,5 kgModel Lavender
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

5x jednorázová kočičí toaleta PH CONTROL, s bentonitovou podestýlkou 5x2,7l + lopatka
610,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
45,66 Kč/1kg

HUGS by Akinu Sandy Silika gel (jemný - 0,5 - 2 mm) stelivo pro kočky 7,2 l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
247,00 Kč
Prodejce: Akinu
34,31 Kč/1l

HUGS by Akinu Silika gel bílý stelivo pro kočky 3,6 l
131,00 Kč
Prodejce: Akinu
36,39 Kč/1l

HUGS by Akinu Silika gel levandule stelivo pro kočky 7,2 l
289,00 Kč
Prodejce: Akinu
40,14 Kč/1l

Bentonitová podestýlka pro kočky levandule LAVENDER 10l
159,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
15,90 Kč/1l

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky se svěží levandulovou vůní | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
1 900,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
31,25 Kč/1l

HILTON Super hrudkující tofu stelivo 5x2,5 kg
1 313,33 Kč
Prodejce: SuperMerchant
515,03 Kč/1kg

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální stelivo pro kočky | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
1 700,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
27,96 Kč/1l

DIAMENTIQ Tofu Matcha Ultra hrudkující - podestýlka pro rostliny - 6x2,5kg
1 160,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
464,40 Kč/1kg

Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky Antibakteriální kočičí písek | Sada 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
980,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
74,24 Kč/1kg

Super Benek Přírodní kukuřičná podestýlka 35l / 22kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
32,68 Kč/1l

PETKIT Tofu stelivo pro kočky 5 v 1 2 sáčky 7,2 kg - aktivní uhlí, splachovací
2 595,58 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
360,50 Kč/1l

Cats Best 10kg Smart kočičí stelivo s granulemi



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(12)Počet hodnocení: 12
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
35,29 Kč/1l

Katzenstreu Super Benek Compact Natural 25 l
954,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
38,19 Kč/1l

HILTON Bentonitová podestýlka s aktivním uhlím bílá 4x5l



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
621,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
124,27 Kč/1l

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
900,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
29,61 Kč/1l

Arena Bazyl 20 L 18 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
30,42 Kč/1l

Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 6 ks 6 x 3,8 l = 22,8 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
780,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
34,21 Kč/1l

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(22)Počet hodnocení: 22
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
17,27 Kč/1l

Podestýlka pro kočky Leo - příroda



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
253,08 Kč/1kg