3,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BBQ koření Beef or Steak BBQ 2,2 kg1 021,37 Kč/1kg
2 390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ koření MacDaddy Burger 1,2kg Angus&Oink976,15 Kč/1kg
1 269,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ koření Sweet BBQ 284g1 302,56 Kč/1kg
508,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ koření Campfire steak Seasoning 370g1 090,48 Kč/1kg
458,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Pečené cibule, 1 kg. Křupavé, pečené cibule. Vhodné jako příloha k burgerům, hot dogům, hranolkům a jako koření. GiDeli
522,24 Kč/1kg
522,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Fuchs smažená cibule křupavá aromatická příchuť balení 500g
465,12 Kč/1kg
232,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ubena zelený pepř nakládaný vhodný do omáček ke steakům 500g
539,92 Kč/1kg
458,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 380781005 Fuchs Paprika edelsüß Gewürz, 1,0 kg
602,41 Kč/1kg
602,41 Kč
Prodejce: somnia24

Kot Seasoning for chicken 1 kg
181,16 Kč/1kg
253,50 Kč
-61,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
192,03 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Koření na grilované kuře Kamis 18 g
1 768,50 Kč/1l
35,37 Kč
Prodejce: Katomix

Sušené rajčata s česnekem a bazalkou Kamis koření 50 g
1 132,86 Kč/1kg
126,30 Kč
-47,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
79,30 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Kořenící směs na barbecue žebírka s příchutí řepky, plechovka 700 g
1 078,79 Kč/1l
755,15 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop

Ubena směs koření na pečené brambory kořeněná aromatická příchuť 600g
434,22 Kč/1kg
260,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr - 1-2-3 Aromat dochucovadlo - 1,1 kg
835,83 Kč/1kg
919,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

BBQ koření Fajita Seasoning 340g
1 022,50 Kč/1kg
409,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Kořenící sůl - hranolky 200g
623,90 Kč/1kg
124,78 Kč
Prodejce: taleoo

UBENA 640743 Steak + Grill Gewürz, 1,1 kg
573,29 Kč/1kg
630,62 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi® 12417927 Maggi® Rôtidor Fleisch Gewürzmischung, 1,0 kg
734,55 Kč/1l
734,55 Kč
Prodejce: somnia24

Mexické koření na fajitas, tortilly a burritos, 200 g směsi bylinek
1 457,80 Kč/1l
72,89 Kč
Prodejce: PHRoyal

Prymat koření na guláš 1 kg
219,17 Kč/1kg
274,66 Kč
-40,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
234,51 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GiDeli Pražené cibule 1kg, obal Doypack – Křupavé pražené cibule – Dokonalé koření pro burgery, hot dogy a hranolky
Maximální křupavost a intenzivní aroma – Vychutnejte si dokonalou kvalitu pražených cibulek v praktickém 1kg obalu Doypack se zipovým uzávěrem.
GiDeli Pražené cibule jsou výjimečný produkt pro opravdové gurmány, kteří chtějí svým pokrmům dodat nezaměnitelnou texturu a výraznou chuť. Jsou vyrobeny z 70 % čerstvých cibulek, které jsou pečlivě sušeny a v kvalitním palmovém oleji zlatavě smaženy. Tyto vločky cibule nabízejí výraznou, přirozenou vůni, která vás uspokojí v každém soustu.
Dodávány v praktickém 1kg obalu Doypack, je tento produkt ideální volbou pro všechny, kteří dbají na snadnou manipulaci a maximální čerstvost.
Vaše výhody na první pohled:
VYSOKÝ PODÍL ČERSTVÝCH SOUČINEK: Díky obsahu 70 % čerstvých cibulek zaručujeme intenzivní a autentickou chuť. Každá porce dodá vašim pokrmům výraznou vůni, která dalece převyšuje běžné koření.
NEODOLATELNÁ KRUPAVOST: Naše vločky cibule jsou precizně smaženy, aby dosáhly ideální, dlouhotrvající křupavosti. Obohacují každý pokrm o zajímavý texturální efekt, který zvyšuje chuť k jídlu.
UNIVERZÁLNÍ KOŘENÍ: GiDeli Pražené cibule jsou perfektní univerzální produkt. Skvěle se hodí k burgerům, hot dogům, hranolkům, salátům, polévkám a dokonce i k tradičním masovým pokrmům nebo bramborové kaši.
NÁDHERNÝ ZDROJ ENERGIE: Kromě chuti naše pražené cibule také poskytují živiny. S 46 g tuku a 6 g bílkovin na 100 g slouží jako sytý a energeticky bohatý doplněk vašich každodenních jídel.
OBAL SE ZIPEM: Kvalitní obal ve tvaru pytlíku s praktickým zipem optimálně chrání cibuli před vlhkostí a zachovává její extrémní křupavost až do posledního kousku.
Univerzálnost v kuchyni
Křupavá cibule GiDeli je víc než jen ozdoba. Můžete ji přidávat jak do teplých, tak do studených pokrmů:
Oblíbené rychlé občerstvení: Proměňte obyčejné hamburgery a hot dogy v opravdové gurmánské zážitky.
Čerstvé saláty: Zajistěte křupavý kontrast v zelených salátech nebo těstovinových salátech.
Výrazné polévky: Ideální jako posypka pro cibulové polévky, dýňové krémové polévky nebo guláše.
Vylepšení příloh: Dodají finální tečku hranolkům nebo bramborákům.
Informace o produktu a složení
Značka: GiDeli
Obsah: 1 kg (1.000 g)
Balení: Znovuuzavíratelný stojící sáček (Doypack) se zipem.
Složení: Cibule (70 %), palmový olej, voda, sůl.
Vzhled: Křupavé, zlatohnědé vločky.
Chuť: Pikantní, kořeněná, přirozeně nasládlá díky pražení.
Nutriční hodnoty (na 100g)
Tuky: 46 g
Bílkoviny: 6 g
Energie: Vysoká energetická hodnota pro aktivní gurmány.
Skladování a čerstvost
Aby "kouzelné koření" zachovalo svou čerstvost a extrémní křupavost, skladujte praženou cibuli prosím na chladném a suchém místě. Díky vzduchotěsnému zipu na sáčku (Doypack) si vločky zachovávají své chuťové vlastnosti po dlouhou dobu, takže si můžete kdykoli vychutnat plnou chuť.
GiDeli – Pro všechny, kteří si cení přírodních ingrediencí a opravdové křupavosti ve své kuchyni.
- Seznam přísad
- Cibule, rostlinný olej (slunečnicový olej), sůl
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- GiDeli
- Prodejní název
- Smažená cibule
- Výrobce
- Kód EAN
- 5906168823206
- Seznam přísad
- Cibule, rostlinný olej (slunečnicový olej), sůl
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- GiDeli
- Prodejní název
- Smažená cibule
- Výrobce
- Kód EAN
- 5906168823206
K tomu se hodí také

Kameya – Wasabi Furikake Original – 80 g
5 990,13 Kč/1kg
479,21 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

tellofix Classic Klare Brühe 900g
768,50 Kč/1kg
691,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Ubena směs koření na pečené brambory kořeněná aromatická příchuť 600g
434,22 Kč/1kg
260,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Černý kmín 1 kg, celá semena, Nigella sativa, koření do pečiva, přírodní, veganské, GiDeli
290,16 Kč/1kg
290,16 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Posh

Fuchs zelený amazonský pepř celá zelená zrna ve slaném nálevu 850g
619,02 Kč/1kg
526,17 Kč
Prodejce: somnia24

La Chinata, paprika La Vera, uzená, pikantní, DOP, 70g
3 343,29 Kč/1kg
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Knorr® Rinder Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
572,19 Kč/1kg
572,19 Kč
Prodejce: somnia24

Skořice cejlonská - mletá 50g
1 800,00 Kč/1kg
90,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kořenící směs Knorr na gril a smažené pokrmy 500g
788,18 Kč/1kg
394,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.1 pečené maso
696,70 Kč/1kg
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Růžový pepř celý sušený jemná příchuť balení 160g
3 175,13 Kč/1l
508,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vegeta, kořenová směs do pokrmů, 400 g
229,92 Kč/1kg
96,03 Kč
-4,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,97 Kč
Prodejce: Katomix

Sonnentor 465028, Práškové koření, 35 g, Piment, Kardamom, Skořicová, Hřebíček, Zázvor, Vanilka, 226 kcal, 933 kJ, 1,74 g
4 314,29 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Covitar

Šedá sůl Tradiční bulharské koření s horskými bylinami 40 g
1 522,00 Kč/1kg
60,88 Kč
Prodejce: Inaris_International

Příprava koření Al Amier CousCous
1 603,67 Kč/1kg
48,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mletá pískavice řecké seno 1kg
101,00 Kč/1kg
101,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

WIBERG 2168255009 WIBERG Meersalz Flocken sonnengetrocknet Salz, 350,0 g
1 019,94 Kč/1kg
356,98 Kč
Prodejce: somnia24

Bio kardamom, celý, zelený, 100 g
4 912,40 Kč/1kg
491,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Caber Salamoia Bolognese 1 kg – Kořenící sůl na maso, gril, brambory a zeleninu
196,00 Kč/1kg
196,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

La Carmencita El único paellero Španělská směs koření 20g
3 450,00 Kč/1kg
69,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Prymat Przyprawa do Kurczaka 30 g
329,25 Kč/1l
39,02 Kč
-66%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
13,17 Kč
Prodejce: Katomix

Cape Herb and Spice Rub Portugalská kořenící sůl Peri Peri 100g
438,60 Kč/1kg
109,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g
686,08 Kč/1kg
686,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prášek na nápoj s příchutí dýně, Blendsmiths, 250 g
340,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Kucharek Przyprawa Uniwersalna 1 kg
133,20 Kč/1kg
133,20 Kč
Prodejce: Katomix

Cenofix univerzální tekutina 85ml
930,75 Kč/1kg
99,59 Kč
Prodejce: taleoo

Směs koření na houby na pánvi Ankerkraut v korkové sklenici 75g
1 024,07 Kč/1l
153,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Koření na chléb - Prémiová směs koření na chléb mletá - Pro rustikální farmářský chléb a další nápady na pečení chleba - 100g
1 667,50 Kč/1kg
166,75 Kč
Prodejce: allerFeinst

Smíchejte sušenou zeleninu 100 g Targroch
1 073,27 Kč/1kg
160,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%50% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
50%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré a chutné
Jsem velmi spokojen
Ohodnoceno dne 9. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chybný seznam složek
Chtěl jsem výrobek bez palmového oleje. V seznamu složek je uvedeno slunečnicový olej. Na dodaném výrobku je však uveden palmový olej.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ koření The best Sizzlin Burger 403g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 340,00 Kč/1kg

BBQ koření The best Classic Steak 380g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 276,19 Kč/1kg

BBQ koření The best Beer Can Chicken 347g
510,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 342,11 Kč/1kg

BBQ koření SPG 340g
465,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 192,31 Kč/1kg

BBQ koření Hot Dirty Bird Rub 312g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 254,05 Kč/1kg

BBQ koření Texas Beef Rub 391g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 031,11 Kč/1kg

BBQ koření Cow Cover Rub 298g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 325,71 Kč/1kg

BBQ kořen King Katsu Japanese Curry Power 215g Angus&Oink
329,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 430,43 Kč/1kg

Sušené houby 50g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 722,80 Kč/1l

Vegeta przyprawa 180 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
421,08 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 339,33 Kč/1kg

Mexická sůl se sušenými červy pro mezcal z Mexika 2x4g
361,49 Kč
Prodejce: LaProve

Fuchs Professinonal směs koření na zvěřinu pro tmavé omáčky 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
753,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
753,11 Kč/1kg

Koření na nakládané okurky - 1kg
153,44 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
51,15 Kč/1l

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná kořenící směs 650g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
730,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 123,40 Kč/1kg

Fuchs Professional chilli papričky celé lusky s ohnivou pálivostí 500g
689,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 378,38 Kč/1kg

Fuchs Professional bylinkové máslo kořenící přípravek 1000g
685,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
685,15 Kč/1kg

Fuchs Foodservice Čínská kořenící sůl autentické-asijské balení 1500g



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
639,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,52 Kč/1kg

Carmencita mlýnek na koření Středomořská směs koření 216g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
639,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 962,92 Kč/1kg

Block House pepřové koření na steaky s černým pepřem 50g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
138,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 776,20 Kč/1kg

Ubena směs koření na pečené brambory kořeněná aromatická příchuť 600g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
260,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,22 Kč/1kg