5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.220,06 Kč/1l
660,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Thomy Gourmet Remoulade pikantní bylinky a okurka 250ml353,32 Kč/1l
88,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Händlmaier Ajoli omáčka Vegetarian Piquant v lahvi 200ml210,55 Kč/1l
42,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml431,65 Kč/1kg
369,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
417,30 Kč/1l
83,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 500ml
265,14 Kč/1l
132,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jean Bâton Pikantní majonéza Sriracha 250 g – Krémová, pikantní, pikantní
637,64 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Majonez Heinz Lekki 10 L
191,83 Kč/1l
1 918,29 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Develey 1011206009 Develey GOURMET MAYONNAISE 875,0 ml, 1 St.
397,51 Kč/1kg
357,76 Kč
Prodejce: somnia24

Mayoneur Wasabi Mayo 250 g – Krémová, pikantní wasabi majonéza na sushi a další
531,04 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Oliven-Mayonnaise 250ml
486,08 Kč/1l
121,52 Kč
Prodejce: taleoo

Majonéza Kielecki 500 ml
270 639,99 Kč/1kg
135,32 Kč
Prodejce: Katomix

Majonéza Kielecki 310 ml
270,55 Kč/1l
83,87 Kč
Prodejce: Katomix

Nadler Remoulade krémová, plná, klasická, jemná, lahodná 875 ml
203,84 Kč/1l
178,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 100ml
568,50 Kč/1l
56,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
374,22 Kč/1l
299,38 Kč
Prodejce: somnia24

Majonéza Hellmann's Original 340 ml
344,21 Kč/1l
131,43 Kč
-14,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
117,03 Kč
Prodejce: Katomix

Kielecki majonéza 700 ml
298,86 Kč/1l
209,20 Kč
Prodejce: Katomix

Nadler Majonéza krémová, plná, klasická, jemná, lahodná 875 ml
203,01 Kč/1l
177,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Delikatess Remoulade krémová s příchutí bylinek 250ml
309,76 Kč/1l
77,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Heinz Seriously Good Mayo – krémová majonéza s plnou chutí, 1000 ml
Přehled produktu
Heinz Seriously Good Mayo krémová s plnou chutí 1000 ml přesvědčí svou obzvláště krémovou konzistencí a vyváženou plnou chutí. Bohatá receptura je ideální pro řadu teplých i studených pokrmů a dodává příjemnou svěží chuť hamburgerům, hranolkám nebo sendvičům. Díky praktické 1000ml stlačitelné láhvi je majonéza vynikající jak pro domácnosti, tak pro gastronomii a kuchyně s vyšší spotřebou.
Hlavní vlastnosti
Krémová receptura zajišťuje obzvláště jemný pocit v ústech a harmonickou chuť, která chuťově dotváří mnoho pokrmů, aniž by působila příliš těžce. Zejména u vydatných snacků tak vzniká příjemná svěžest, která ideálně doplňuje hranolky, hamburgery nebo wrapy.
Díky plné konzistenci se majonéza rovnoměrně roztírá a snadno dávkuje. Zejména u sendvičů nebo hamburgerů zajišťuje dodatečnou krémovitost a skvěle ladí s čerstvými surovinami a grilovaným masem.
Praktická stlačovací láhev umožňuje snadné použití v každodenním životě a zajišťuje hygienické dávkování až do poslední kapky. Velké balení o objemu 1000 ml je ideální pro rodiny, grilovací večery nebo profesionální kuchyně s častou spotřebou.
Tipy k použití
Heinz Seriously Good Mayo rozvine svou krémovou a plnou chuť obzvláště dobře zejména k hranolkám nebo pikantním snackům. Vyvážená receptura zajišťuje dodatečnou chuť a harmonicky doplňuje křupavá bramborová jídla.
Majonéza se také skvěle hodí jako krémová základna na hamburgery, sendviče nebo wrapy. Zejména v kombinaci s čerstvou zeleninou nebo grilovaným masem tak vzniká příjemně vyvážená chuť.
Kromě klasických použití lze majonézu použít také jako základ pro dipy, dresinky nebo domácí omáčky. Zejména saláty nebo studené pokrmy tak získají krémovou a plnou konzistenci.
Časté
Je láhev znovu uzavíratelná?
Praktická stlačovací láhev má uzavíratelné víčko pro čisté dávkování.
K jakým pokrmům se majonéza hodí obzvláště dobře?
Majonéza se skvěle hodí k hranolkám, hamburgerům, sendvičům, salátům a různým snackům.
Je majonéza vhodná i pro gastronomii?
Díky velkému balení o objemu 1000 ml je majonéza ideální pro gastronomii a domácnosti s vysokou spotřebou.
Jak chutná majonéza Heinz Seriously Good?
Receptura nabízí krémovou, plnou chuť s vyváženou svěžestí.
Lze majonézu použít na dipy a dresinky?
Krémová konzistence se skvěle hodí jako základ pro dipy, dresinky a studené omáčky.
H. J. Heinz GmbHP.O. Box 14 05 5540075 DüsseldorfNěmeckoE-mail:[email protected]Odpovědný provozovatel potravinářského podniku (EU)
H. J. Heinz GmbH
Postfach 14 05 55, 40075 Düsseldorf, Německo
Název potraviny
Majonéza
Seznam složek
Složení: sójový olej (70 %), voda, lihový ocet, vaječný žloutek (5,6 %), cukr, sůl, hořčičná semínka, stabilizátory (xanthanová guma, guarová guma), antioxidant (disodná sůl vápenatá EDTA), koření.
Čisté množství v jednotlivém balení
875,00 ml
Zvláštní pokyny pro skladování
Spotřebujte do 8 týdnů po otevření.
Průměrné nutriční hodnoty na 100 g
Kalorická hodnota v kJ 2750,00
Kalorická hodnota v kcal 668,00
Tuk v g 72,00
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v g 11.00
Sacharidy v g 3,00
Sacharidy, z toho cukr v g 3,00
Bílkoviny v g 1,10
Sůl v g 1,10
Třída přídatných látek
Antioxidant; stabilizátor
Přídatné látky E-čísla
E385 ethylendiamintetraacetát vápenatý (EDTA vápenatý); E412 guma guar; E415 xanthanová guma
Obsažené alergeny
Vejce a výrobky z nich; sójové boby a výrobky z nich; hořčice a výrobky z ní
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Řepkový olej 68 %, voda, ŽLOUTEK* 5 %*, destilovaný ocet**, cukr, škrob, sůl, HOŘČICOVÁ SEMENA, koření, antioxidant (kalcium-disodný EDTA). *Z vajec z volného chovu. **Vinný ocet.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 640 kilokalorií (kcal) Energetická hodnota: 2631 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 1,9 g sacharidů, z toho cukry: 1,6 g Tuky: 70 g tuků, z toho nasycené mastné kyseliny: 6 g Vláknina: - g Bílkoviny: 0,8 g Sůl: 1,0 g
- Alergeny
- Vejce a výrobky z nichHořčice a výrobky z ní
- Hmotnost
- 955 g
- Potravinářský podnik
- H. J. Heinz GmbHPostfach 14 05 55 40075 Düsseldorf Deutschland
- Prodejní název
- Majonéza
- Výrobce
- Číslo produktu
- 887908
- Kód EAN
- 8410066146727
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Řepkový olej 68 %, voda, ŽLOUTEK* 5 %*, destilovaný ocet**, cukr, škrob, sůl, HOŘČICOVÁ SEMENA, koření, antioxidant (kalcium-disodný EDTA). *Z vajec z volného chovu. **Vinný ocet.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 640 kilokalorií (kcal) Energetická hodnota: 2631 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 1,9 g sacharidů, z toho cukry: 1,6 g Tuky: 70 g tuků, z toho nasycené mastné kyseliny: 6 g Vláknina: - g Bílkoviny: 0,8 g Sůl: 1,0 g
- Alergeny
- Vejce a výrobky z nichHořčice a výrobky z ní
- Hmotnost
- 955 g
- Potravinářský podnik
- H. J. Heinz GmbHPostfach 14 05 55 40075 Düsseldorf Deutschland
- Prodejní název
- Majonéza
- Výrobce
- Číslo produktu
- 887908
- Kód EAN
- 8410066146727
K tomu se hodí také

Hellmanns Real Mayonnaise na namáčení Originál na hranolky 430ml
270,70 Kč/1l
116,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Delikatess Remoulade s hodnotným řepkovým olejem k zušlechtění 250ml
181,21 Kč/1kg
70,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
181,13 Kč/1kg
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Gourmet Remoulade pikantní bylinky a okurka 250ml
353,32 Kč/1l
88,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Remia - Legendární opravdu chutná majonéza s černými lanýži - 2,5 l
383,56 Kč/1kg
958,90 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
374,22 Kč/1l
299,38 Kč
Prodejce: somnia24

Nadler Majonéza krémová, plná, klasická, jemná, lahodná 875 ml
203,01 Kč/1l
177,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Miracel Whip Dressing připravený na lžičku krémové chuti vegan 250ml
396,00 Kč/1l
99,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
504,45 Kč/1kg
340,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Winiary Majonéza dekorace 300 ml
276,33 Kč/1l
82,90 Kč
Prodejce: Katomix

Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
524,32 Kč/1kg
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
389,98 Kč/1l
935,95 Kč
Prodejce: somnia24

Chovi Allioli 172g – Smetanová česneková majonéza na tapas a grilovaná jídla
616,92 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mayoneur Wasabi Mayo 250 g – Krémová, pikantní wasabi majonéza na sushi a další
531,04 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
220,20 Kč/1l
55,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oliven-Mayonnaise 250ml
486,08 Kč/1l
121,52 Kč
Prodejce: taleoo

Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
157,03 Kč/1l
141,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Veganská chilli majonéza – balení Demeter, 185 ml | NATURATA
472,43 Kč/1l
87,40 Kč
Prodejce: taleoo

Calvé Majonézová omáčka 450 g - Krémová, všestranná majonéza na saláty a sendviče
337,56 Kč/1kg
151,90 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Majonéza Hellmann's Light 405 ml
306,37 Kč/1l
175,12 Kč
-51,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
124,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Thomy Red White Ket.mayo.200ml
375,10 Kč/1l
75,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Salátová majonéza jemně kořeněná, klasická, krémová, lahodná, 875 ml
178,67 Kč/1l
156,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml
431,65 Kč/1kg
369,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Salátová majonéza jemná krémová a jemná 500ml
141,76 Kč/1l
70,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Delikatess Remoulade krémová pikantní s řepkovým olejem 875ml
220,71 Kč/1l
193,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nadler Remoulade krémová, plná, klasická, jemná, lahodná 875 ml
203,84 Kč/1l
178,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 2784434006 HEINZ SALAT MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
230,58 Kč/1l
391,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Delikatess Remoulade krémová s příchutí bylinek 250ml
309,76 Kč/1l
77,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Remia Friteslijn Lanýžová omáčka 350 g – Krémová lanýžová majonéza na hranolky a svačiny
409,77 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
340,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
504,45 Kč/1kg

Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 306,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
130,66 Kč/1kg

Kraft Salátová majonéza Premium krémová majonéza v kbelíku 10000ml
1 208,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
119,61 Kč/1l

Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní chutí 200ml balení po 12 kusech
1 000,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
417,05 Kč/1l

neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
660,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,06 Kč/1l

Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
524,32 Kč/1kg

Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní příchutí 100ml balení po 15 kusech
852,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
568,39 Kč/1l

Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml 6 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
753,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,50 Kč/1l

Thomy horký křen krémový z kořenů křenu 85g balení po 15 kusech
792,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
558,15 Kč/1kg

Homann salátová majonéza s 50 % rostlinného oleje v kbelíku 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
704,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
140,90 Kč/1kg

Thomy Red White Ket.mayo.200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
75,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
375,10 Kč/1l

Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(42)Počet hodnocení: 42
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,13 Kč/1kg

Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
141,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,03 Kč/1l

Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
55,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,20 Kč/1l

Kuehne Remoulade s bylinkami krémová jemná z hrnce 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
66,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,28 Kč/1l

Kuehne remuláda s jemnými bylinkami, krémová a jemná 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
76,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
383,60 Kč/1l

Lukull Bešamelová omáčka krémová jemná jako základ pro nákypy a další 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
228,41 Kč
-36,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
191,91 Kč/1l

Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
83,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
417,30 Kč/1l

Le Picant salátová majonéza Požitek pro všestrannou kuchyni 875ml
128,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
147,14 Kč/1l

Nadler Salátová majonéza krémová jemná klasická lahodná 875 ml
145,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,45 Kč/1l