Model:
kozí maso- Chobotnice
- Králík
- hovězí maso
- jehněčí maso
- kachna
- kozí maso
Hmotnost:
75 g- 75 g
- 750 gZobrazit dostupné možnosti
- 225 gZobrazit dostupné možnosti
- 375 gZobrazit dostupné možnosti
- 1125 gZobrazit dostupné možnosti
Bult | Bult Bar – kozí maso – snack s vysokým obsahem bílkovin – zdravé pamlsky pro psy – 75 g
53,33 Kč
711,07 Kč / 1l
plus 79,42 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Akinu MASÍČKA Kostička s kuřecím masem pamlsek pro psy 2 x 300 g317,00 Kč
-47,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
269,45 Kč
Prodejce: Akinu

Další informace o reklamě
Akinu MASÍČKA Kuřecí stripsy pamlsek pro psy 2 x 300 g317,00 Kč
-47,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
269,45 Kč
Prodejce: Akinu

Další informace o reklamě
Akinu MASÍČKA Hovězí stripsy pamlsek pro psy 2 x 300 g317,00 Kč
Prodejce: Akinu

Další informace o reklamě
Akinu Sušené plíce pamlsek pro psy 6-10 cm 1 kg243,00 Kč
Prodejce: Akinu

Tuftuf | Pamlsek pro psy – hovězí maso – 150 g – monoprotein – s vysokým obsahem bílkovin
452,93 Kč/1l
67,94 Kč
Prodejce: Bult-Store

Bult | Proteinová tyčinka pro psy – jehněčí maso – 75 g – 86 % masa – 40 % bílkovin
711,07 Kč/1l
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store

Žvýkací tyčinky pro psy - žvýkací tyčinky bez obilovin s vysokým obsahem masa
3 893,33 Kč/1kg
292,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Mražené sušené kousky kuřecích jater pro psy a kočky Mersjo 50 g
486,80 Kč/1kg
24,34 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Bult | Masové proužky pro psy – jehněčí maso – 6 × 300 g – bez obilovin – superpotravina
145,30 Kč/1l
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store

BRIT Meaty Jerky Venison Protein - pamlsky pro psy - 200 g
1 790,00 Kč/1l
358,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

SITA MITSCHA Sušené jehněčí žaludek - pochoutka pro psy - 120 g
2 185,64 Kč/1kg
305,99 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Akinu Sušené plíce pamlsek pro psy 60 g
30,90 Kč
Prodejce: Akinu

MACED Sport Up! Hovězí - Pamlsky pro psy - 300 g
259,87 Kč
Prodejce: Dragtek-com

DOG SNAQ hovězí šlacha sušená 100 g
0,89 Kč/1l
88,84 Kč
Prodejce: vegaonline

Vital Snackies – zdravé pamlsky pro zdravé zuby psů
169,00 Kč
Prodejce: Ghoda

Daněk sušené maso pro psy
2 980,00 Kč/1kg
149,00 Kč
Prodejce: Bibifood

Akinu Játrové tyčinky s L-carnitinem pamlsek pro psy 12 x 60 g
324,00 Kč
Prodejce: Akinu

Petmex hovězí snack pro psy 200 g
995,19 Kč/1kg
208,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

BULT – psí pamlsky Kabanossi z hovězího žaludku – psí pamlsek Kabanossi 120 g – Kabanossi pro psy – pamlsek z hovězího žaludku – sušený psí pamlsek
852,25 Kč/1l
102,27 Kč
Prodejce: Bult-Store

Petmex vepřový snack pro psy 200 g
187,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Bult | Bult Bar – kozí maso – pamlsek s vysokým obsahem bílkovin – zdravé pamlsky pro psy – 75 g
Bult Bar nabízí vašemu psovi pamlsek s vysokým obsahem bílkovin z kozího masa, který nejen skvěle chutná, ale také podporuje zdraví vašeho čtyřnohého přítele. Tyto zdravé pamlsky pro psy jsou ideální pro všechny plemena a představují vynikající doplněk k běžnému krmivu pro psy.
Přehled produktu:
Bult Bar s kozím masem je proteinová tyčinka pro psy, která se skládá z 86 % masa a živočišných vedlejších produktů, z toho 16 % tvoří kozí maso. Neobsahuje žádná umělá konzervační činidla ani barviva a má vysoký podíl masa, který činí 41,2 %. Tyto přírodní psí pamlsky jsou nejen chutné, ale také snadno stravitelné, což z nich dělá perfektní volbu pro psy s citlivým zažíváním.
Hlavní vlastnosti a specifikace:
Bult Bar nabízí řadu vlastností a výhod, díky nimž je ideální pamlsek pro psy.
- Vysoce kvalitní suroviny: 86 % masa a živočišných produktů, z toho 16 % kozího masa, zaručuje kvalitu a chuť.
- Vysoký obsah bílkovin: Díky 41,2 % bílkovin podporuje tento masový pamlsek pro citlivé psy budování svalů a udržení svalové hmoty.
- Snadno stravitelné maso:Kozí maso je známé svou dobrou snášenlivostí, díky čemuž je tento pamlsek obzvláště vhodný pro psy s citlivým žaludkem.
- Bez umělých přísad: Tato pochoutka neobsahuje umělá konzervační činidla ani barviva a představuje tak pro vašeho psa přírodní a zdravou volbu.
- Zdroj vlákniny: Obsahuje 1,9 % vlákniny, která podporuje trávení a přispívá k dobrému zdravotnímu stavu vašeho psa.
- Hmotnost: 75 g
- Objem obsahu: 75 ml
- Typ krmiva: Doplňkové krmivo
- Registrační číslo: -
- Přísady: Žádné
- Obsah vlhkosti: 14 %
- Množství: 1
- Model: Kozí maso
- Verze produktu: Proteinová tyčinka
- Obsah balení: BULT BAR psí pamlsek proteinová tyčinka s kozím masem 75 g
- Schválené druhy: pes
- Pokyny k krmení: Nepoužívejte jako jediný zdroj potravy.
- Složení krmiva: 100 % přírodní vepřová trubice.
Bult Bar má obsah vlhkosti 14 %, díky čemuž zůstává čerstvý a chutný. Složení z 86 % masa a živočišných produktů z něj činí výživnou volbu pro psy všech plemen a velikostí.
Výhody a použití:Bult Bar je vynikající energeticky vydatná psí pochoutka pro různé příležitosti. Použijte jej jako odměnu během tréninku nebo jako chutnou svačinku mezi hlavními jídly.
Výhody produktu:
- Výživová podpora: Vysoký obsah snadno stravitelných mas podporuje zdraví vašeho psa.
- Praktická forma pamlsku: Díky snadné manipulaci s touto proteinovou tyčinkou pro psy je ideální na cesty.
- Všestranné použití: Ideální po procházce, jako odměna při tréninku nebo jednoduše jako svačinka.
- Vysoce kvalitní suroviny: Žádné umělé konzervační látky zajišťují přirozenou výživu.
- Dobrá snášenlivost: Díky použití lehkých, dobře stravitelných surovin je tato pochoutka vhodná i pro citlivé psy.
Proč si vybrat tento produkt:Bult Bar je perfektní volbou, pokud hledáte pamlsek s vysokým obsahem bílkovin, který je zároveň chutný i zdravý. Tyto zdravé pamlsky pro psy poskytují vyváženou výživu a jsou ideální pro všechny psy, kteří hledají přírodní variantu pamlsků.
- Hmotnost
- 75 g
- Objem
- 0.075 l
- Model
- kozí maso
- Verze
- Sada 6 proteinových tyčinek po 75 g
- Obsah vlhkosti
- 14%
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Hund
- Doplňkové látky
- Žádné
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5905342255307
- Výrobce
- Bult
- Schvalovací číslo
- -
- Hmotnost
- 75 g
- Objem
- 0.075 l
- Model
- kozí maso
- Verze
- Sada 6 proteinových tyčinek po 75 g
- Obsah vlhkosti
- 14%
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Hund
- Doplňkové látky
- Žádné
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5905342255307
- Výrobce
- Bult
- Schvalovací číslo
- -
K tomu se hodí také

50 ks Sušené prasečí uši žvýkat pes snack žvýkat pes jídlo snack
1 000,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hundesnacks

Animille Králičí uši s chlupem, 1 kg sušených pamlsků pro psy, monoproteinkový produkt
460,35 Kč/1kg
460,35 Kč
Prodejce: Animille_com

Mersjo měkké kuřecí proužky 2x500 g – pamlsky pro psy bez obilovin s nízkým obsahem tuku, psí snacky, tréninkové pamlsky, kuře, odměna, přírodní maso
485,41 Kč/1kg
728,85 Kč
-243,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
485,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Petstyle Living žvýkací tyčinka s kuřecím a hovězím masem - svačinka pro psy - 100 kusů
680,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Petstyleliving

BULT – Kost z přední nohy hovězího – Žvýkací kost a kousací kroužek 100 g – Psí kosti – Hovězí kosti – Žvýkací hračky
679,40 Kč/1l
67,94 Kč
Prodejce: Bult-Store

Pochoutka Dokas-Minis-Kostičky z kachních prsou 70g
6 008,43 Kč/1kg
420,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dokas Entenbrust in Stückchen 200 g
2 745,50 Kč/1kg
549,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Pasta pro kočky na podporu trávení Gimcat Malt Soft Extra, 200g
301,70 Kč
-51,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
250,37 Kč
Prodejce: VISO

HILTON Rýžové tyčinky s kuřecím masem - pochoutka pro psy - 500 g
264,51 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Vepřové uši 4DOGS - 10 kusů
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

AniForte kloubní snack pro psy 300g - S mušlí zelenoústou pro klouby a kosti, vysoký obsah masa, funkční snack bez obilovin
5 750,50 Kč/1kg
1 725,15 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Arboremedia

Akinu MASÍČKA Kachní prsíčka pamlsek pro psy 75 g
360,00 Kč/1l
36,00 Kč
Prodejce: Akinu

Volský kel 12 cm - cca 500 g 18 ks. - Přírodní žvýkací prostředek pro psy - 100 % hovězí maso - Péče o chrup a aktivita - Sušený žvýkací prostředek
833,53 Kč
Prodejce: mascota

Rinti Drinki Ente 185ml
271,93 Kč/1kg
112,94 Kč
-50,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
62,00 Kč
Prodejce: STREFA

Pochoutka Plus kousky z hovězího masa 230 g
647,83 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: STREFA

Jogurt pro psy
58,00 Kč
Prodejce: Bibifood

Pochoutka Rasco Premium kuřecím obalené sýrové proužky 500g
351,80 Kč/1kg
180,12 Kč
Prodejce: VISO

Dried Fish sušená ryba 100g
69,00 Kč
Prodejce: palkar

Dogsie Psí Popcorn - Hotové pukance Himalájské tyčky
149,00 Kč
Prodejce: HumbleWood

Vitakraft 23029, Pamlsky, Pes, Dospělý jedinec, Vepřové, Hovězí, Drůbež, 12 g
18,00 Kč/1l
45,00 Kč
Prodejce: STREFA

Tuftuf | Mini churros – hovězí maso – 100 g – měkké kousky – pamlsek pro psy
484,60 Kč/1l
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store

Pochoutka Perrito jehně, měkké proužky 100g
688,68 Kč/1kg
73,00 Kč
Prodejce: STREFA

Churu EUD723, Pamlsek, Pes, Kuřecí maso, Losos, 12 g
495,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

PEDIGREE DentaStix 56 kusů (8x180g) Žvýkací pastilky pro psy středních plemen
437,36 Kč/1kg
629,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Králičí uši s kožešinou 4DOGS - 10 kusů
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

VIBRAC Veggiedent Fresh L - pamlsky pro psy - 502,5 g
1 188,08 Kč/1kg
297,02 Kč
Prodejce: VISO

10 kusů přírodních pamlsků pro psy sušené hovězí uši se skořápkou 100% přírodní žvýkací pamlsek s nízkým obsahem tuku pro všechny psy
499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RF-Deer

Alpha Spirit 8437013576116, Pamlsky, Pes, Univerzální, Vepřové, 150 g
303,03 Kč/1kg
50,00 Kč
Prodejce: STREFA

Vital Snackies – zdravé pamlsky pro zdravé zuby psů
169,00 Kč
Prodejce: Ghoda

Nobby STARSNACK Kuřecí maso v grilovacím obalu L, 144 g
1 408,40 Kč/1kg
202,81 Kč
Prodejce: VISO
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Petstyle Living Twisted Stick s kuřetem



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(14)Počet hodnocení: 14
680,79 Kč
Prodejce: Petstyleliving

Tuftuf | Mini churros – hovězí maso – 100 g – měkké kousky – pamlsek pro psy
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
484,60 Kč/1l

Psí pamlsky – psí pochoutky – 6x proužky s medvídky s příchutí hovězího masa – 70 g psích pamlsků TufTuf
27,51 Kč
Prodejce: Bult-Store
393,00 Kč/1l

Tuftuf | Mini churros – 100 g – měkké psí sušenky – vepřové maso – krmivo pro psy
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
484,60 Kč/1l

Psí pamlsky – pamlsky pro výcvik psů – pamlsky pro trenéry s hovězím masem – 120 g pamlsků pro psy TufTuf
76,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
637,17 Kč/1l

Krmivo pro psy – pamlsky pro psy – 6x gumové medvídky s příchutí drůbeže – 85 g pamlsků pro psy
27,51 Kč
Prodejce: Bult-Store
323,65 Kč/1l

Bult | Bult Bar – kozí maso – snack s vysokým obsahem bílkovin – zdravé pamlsky pro psy – 75 g
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bar psí pamlsek – 75 g – 30,1 % bílkovin – snadno stravitelná receptura – chobotnice
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bult Bar – krmivo pro psy – 75 g – 40 % bílkovin – 86 % obsahu masa – králičí pamlsek
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bult Bar – pamlsek pro psy – 75 g – vysoký obsah bílkovin 40 % – 86 % obsahu masa – pamlsek z kachního masa
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Tasty Strips Superfoods – králík – 300 g – 6 kusů – doplňkové krmivo – masová pochoutka
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Tasty Strips hovězí – 300 g – 6 kusů – se superpotravinami – zdravé pamlsky pro psy
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Tasty Strips Superfoods – kachna – 300 g – 6 kusů – zdravé pamlsky pro psy – doplňkové krmivo
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Masové proužky pro psy – jehněčí maso – 6 × 300 g – bez obilovin – superpotravina
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

PEDIGREE Markies - pamlsky pro psy - 12,5 kg
1 676,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
134,16 Kč/1kg

MACED Psí pamlsek s kostí a parmskou šunkou 330g
772,37 Kč
Prodejce: SuperMerchant

PETMEX Byčí penis 15 cm - pamlsky pro psy - 10 ks
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 973,09 Kč/1kg

PETMEX Prášky z vepřového masa - pochoutka pro psy - 1 kg
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Pamlsky pro psy – měkké kuřecí proužky UniQ Pets 500 g
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Králičí uši s kožešinou 4DOGS - 10 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant