Už jen 5 ks za tuto cenu
50 kusů/krabička Prozatímní, realistické zubní korunky z umělé pryskyřice pro zadní stoličky
254,07 Kč
3 175,88 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
GUM 6863127, 120 ml, 1 kusů2 549,92 Kč/1l
305,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Bílý úsměv po bělení 1Spr412,33 Kč
Prodejce: Jasado

Další informace o reklamě
parodur Tekutá ústní voda, 200 ml roztok1 647,14 Kč/1kg
415,08 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Bioniq® Repair zubní mléko 400 ml568,87 Kč/1l
227,55 Kč
Prodejce: apohealth

Propolisový balzám na rty-kulička
22 000,00 Kč/1kg
116,00 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

GUM Hydral, 50 ml, 1 kusů
6 242,60 Kč/1l
312,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Oddent První zuby Mundgel 20 ml
743,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Pouzdro na zubní náhradu s vložkou, 1 ks
94,26 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Care+ ústní péče ve spreji 15ml
712,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Ústní voda Oxytreat Halitosis 500 ml
1 929,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Care+ Mund-Aphthen-Gel 8 ml
679,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Kin Ortodontický vosk mentolovaný 5 kusů
322,65 Kč
Prodejce: somnia24

mirafluor CHX 0,06%, 100 ml roztoku
895,35 Kč/1kg
167,43 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Mentadent Z® Zuby a dásně – máta
916,40 Kč/1l
274,92 Kč
Prodejce: somnia24

Miradent Plaque Agent tekutý 250 ml
661,23 Kč/1kg
204,98 Kč
Prodejce: apohealth

Péče o zuby a dásně 100ml PHC
590,32 Kč
-124,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
466,17 Kč
Prodejce: VISO

Ústní voda Gum Sensivital 500 ml
616,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
1. Pryskyřičný materiál je bezpečný, netoxický a neškodný.2. Ochrana dásní před kolapsem3. Prevence fyzického nebo chemického podráždění zubní dřeně po nasazení porcelánových nebo zlatých zubů4. Dočasná oprava zubů5. Ústní hygiena a zdraví
- Hmotnost
- 80 g
- Výrobce
- Meoiruery
- Počet kusů
- 50
- Kód EAN
- 9396846154689
- Číslo produktu
- KAU-ER-LYS-PH-20260310-222
- Hmotnost
- 80 g
- Výrobce
- Meoiruery
- Počet kusů
- 50
- Kód EAN
- 9396846154689
- Číslo produktu
- KAU-ER-LYS-PH-20260310-222
K tomu se hodí také

Ájurvédský olej na bělení zubů Aliver - 30 x 12 ml
38 603,33 Kč/1l
463,24 Kč
Prodejce: Aliver

Snímatelné zubní dýhy Snap On Smile Set horní a dolní část
559,00 Kč
Prodejce: RESTEQ

LIONELO Luca Scooter Dětská šlapací koloběžka do 100 kg Kola 200 mm Brzda Skládací černá
1 379,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Rohová sedací souprava MONTANA 202x277 cm, obývací část ve tvaru L, rohová sedací souprava s funkcí spaní a lůžkem, čalouněný roh, sametová sedačka, pohovka - pravá šedá MH85
21 328,57 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: e-zimpaz

heimtexland ® zatemňovací závěs tepelný závěs zatemňovací závěs závěs s očky závěs dekorační závěs neprůhledný zatemňovací závěs ochrana proti chladu ochrana proti slunci typ139 stříbrno-šedý
436,20 Kč
Prodejce: Heimtexland

vidaXL Pavilion Náhradní střecha 310 g/m² béžová 3x3 m
1 520,50 Kč
-52,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 468,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: vidaXL

heimtexland ® 2 kusy termo zatemňovací závěsy ochrana proti slunci izolace proti chladu zatemňovací závěsy řasící páska závěs typ139 stříbrná VxŠ 245 x 135 cm
727,53 Kč
Prodejce: Heimtexland

Fiqops soukromí screen mat PVC soukromí screen plot zahradní balkon plot windbreak balkon obložení antracit 80x300cm
269,64 Kč/1m
808,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Bestway Steel Pro 56406, 4678 l, Rámový bazén, 18,3 kg
3 499,00 Kč
Prodejce: AquaPools24

160 x 230 cm koberec s vysokým vlasem obývací pokoj kožešinový koberec z umělé kožešiny chlupatý neklouzavý šedý
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Turistický spací pytel 2v1 Trizand 21084
419,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Memfis

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Šatní skříň 196 cm se zrcadlem OFELIA D4 - bílá
11 252,13 Kč
-277,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 974,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mirjan24_SKCZ

Brašna dívky školní batoh školní taška batoh děti batoh 3 kusy set pro školu a volný čas
1 119,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
9 415,94 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Inteligentní stropní lampa UISEBRT s Bluetooth, LED stropní svítidlo s motivem hvězd, 256 RGB barev, synchronizace s hudbou, ovládání přes aplikaci, kulaté stropní osvětlení
776,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: BojiaHome

Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
1 732,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Dámská peněženka malá se zipem a řemínkem z umělé kůže, černá, A0402
437,85 Kč
Prodejce: Trendhaus-Hamburg

LIONELO Pascal dětské hopsadlo a lehátko s funkcí vibrace - Šedá
1 379,99 Kč
-150,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 229,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Dětská autosedačka FableKids MIKARůžová | 76-150 cm | Od 15 měsíců | ECE R129/03
1 698,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Plechová garáž "Nevada" s výklopnými vraty - 15,36 m²
19 525,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HabitatetJardin

Elektrická koloběžka Razor Power Core E90 - zelená
4 406,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Scood

Bazén EXIT Black Wood, průměr 360 x 76 cm, s filtračním čerpadlem a krytem – černý
13 250,61 Kč
Prodejce: MarkeT4you

Luvern® závěsné křeslo XXL – do 150 kg – závěsné křeslo – vnitřní i venkovní použití – závěsný koš, houpačka do zahrady, na terasu, balkon, verandu – styl boho
883,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nodium-Group

Arthouse Velvet Crush, fólie, růžové zlato
116,61 Kč/1m
1 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Balkonová zástěna na ochranu soukromí T811, zástěna na ochranu soukromí z bukového živého plotu, větrná clona pro plot terasy 300x100cm světlý
471,67 Kč/1m
1 415,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: heute-wohnen

48W LED stropní světlo bílé Smart RGB stmívatelné stropní svítidlo s dálkovým ovládáním Bluetooth WIFI Alexa Obývací pokoj Ložnice
1 130,43 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Easy-Home
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

ultraDEX ústní voda, 500 ml roztok



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
431,15 Kč
Prodejce: apohealth
737,01 Kč/1kg

CB12 jemná mátová/mentolová ústní voda, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth

CB12 Ústní voda, 500 ml roztok



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
478,62 Kč
Prodejce: apohealth
838,21 Kč/1kg

Biomed Natural Whitening přírodní jemná bělící ústní voda (500ml), 104498
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l

Biomed Gum Health přírodní ústní voda s multiminerálním aktivním komplexem (500ml), 104497
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l

GUM 6863127, 120 ml, 1 kusů
305,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 549,92 Kč/1l

Ústní voda Biorepair - 500 ml - S MicroRepair - Proti zubnímu kazu a citlivým zubům - Mátová příchuť
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
441,98 Kč/1l

CB12 ochrana ústní vody proti zápachu z úst po dobu 12 hodin, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
1 026,96 Kč/1kg

CB12 Roztok na výplach úst, 250 ml
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
1 006,35 Kč/1kg

Ústní voda - Kompletní péče, bez fluoridu, 400 ml | LAVERA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
488,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 222,30 Kč/1l

Ústní voda Lacer bez alkoholu
670,61 Kč
Prodejce: VogueVista

Listerine, Cool Mint, ústní voda, 500 ml
281,92 Kč
Prodejce: Serica
281 919,99 Kč/1l

Bílý úsměv po bělení 1Spr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
412,33 Kč
Prodejce: Jasado

Colgate Total ústní voda 500 ml
393,80 Kč
Prodejce: SuperMerchant

20 kusů ústní vody, přenosná, jemná mátová vůně, osvěžuje dech, péče o ústní dutinu, čištění zubů, ústní voda
518,30 Kč
Prodejce: Ladenza
2 073,20 Kč/1kg

Kloktadlo Sun 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,64 Kč
-34,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
542,67 Kč
Prodejce: apohealth
977,78 Kč/1kg

Jemný ústní výplach pro citlivé dásně 300 ml
318,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 063,30 Kč/1l

Dentální nit 340 balení mezizubních tyčinek ve tvaru Y modrozelená barva
1 097,13 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Čistič jazyka měděný 2 kusy pro svěží dech a lepší ústní hygienu
1 106,22 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion