5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Akvarijní dekorace, vápencové kameny do akvária Malawi, přírodní štěrk do akvária, dekorace do akvária, 24 kg2 480,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Další informace o reklamě
Akvarijní dekorace, Filipínský vápenec, dekorace do akvária, přírodní kameny pro Tanganika a Malawi, 15 kg1 617,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Další informace o reklamě
Akvarijní dekorace, kameny do akvária, štěrk do akvaria, přírodní otoczak barevný, 24 kg, dekorace do akvária1 535,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Další informace o reklamě
20kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk *56,45 Kč/1kg
1 128,99 Kč
Prodejce: Aquagart

Drť Aqua Excellent bílá 2-4 mm 3kg
98,00 Kč
Prodejce: STREFA

Dehner Aqua akvarijní písek, zrnitost 0,4 - 1,2 mm, 5 kg, černý
1 915,55 Kč/1m
727,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Akvarijní dekorace, bílý otoczak do akvária, přírodní štěrk 1 až 3 cm, 3 kg, dekorace do akvária
336,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Křemenný štěrk Aquael 1,6-4,0 mm 10 kg
66,83 Kč/1l
668,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Akvarijní dekorace, barevné kameny do akvária, štěrk do akvaria 3 kg, přírodní otoczak pro aranžaci a úkryty ryb
417,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Akvarijní dekorace, bílý otoczak do akvária, přírodní kámen, 1 kg, 6 až 15 cm
260,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Akvarijní dekorace, dekorace do akvária, barevný otoczak 5 kg, přírodní kámen, vhodné pro Tanganika Malawi
500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Akvarijní dekorace, štěrky do akvária, přírodní barevný otoczak 3 až 6 cm, dekorace do akvária pro ryby, 3 kg
438,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Akvarijní dekorace, štěrk do akvaria, vzduchovací kámen, bílý šněhobílý otoczak 5 kg, dekorace do akvária
399,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Akvarijní dekorace, skály do akvária filit s kvarcem, přírodní kámen, aranžace 15 kg pro akvárium a krevetarium
746,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Akvarijní dekorace, kameny do akvária, barevný otoczak, přírodní štěrk do akvaria, 15 kg sada pro aranžaci
1 114,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Akvarijní dekorace, přírodní mušle Barnacle, dekorace do akvária Malawi, porézní úkryt pro ryby, 10 cm
3 360,00 Kč/1m
336,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Akvarijní dekorace do akvária, wapieň Filipínský, kámen do Malawi a Tanganika, přírodní vápenec 5 kg
669,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Akvarijní dekorace, dekorace do akvária, přírodní bílý břidlicový kámen, kámen pro jeskyně, 1 kg
255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Akvarijní dekorace, štěrk do akvária, přírodní kámen do akvária, dekorace do akvária, 1 kg
255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Akvarijní dekorace, lávové kameny otoczak 5 kg, porézní štěrk do akvária, přírodní kámen pro jeskyně a filtrace vody
658,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Akvarijní písek Křemičitý písek 0,5–1 mm, 24 kg – přírodní, bezpečný a univerzální.
Náš bílý křemenný písek je vhodný pro všechna biotopa a poskytuje světlý, přírodní základ pro akvárium. Zvláště doporučujeme pro akvária s rybami z jezera Tanganika a Malawi, protože světlá zrnitost optimálně zvýrazní barvy a kontrasty vašich ryb a rostlin.
Důležité vlastnosti a výhody:
- Neutrální pro hodnoty vody: písek je chemicky inertní a neovlivňuje pH, GH ani KH.
- Jemná zrnitost 0,5–1 mm: ideální pro dnové živočichy, krevetky a všechny ryby žijící na dně; umožňuje přirozené hrabání a filtraci.
- Bezpečný a čistý: neobsahuje škodlivé látky, připravený k použití – po nasypání může zpočátku docházet k zakalení, které po spuštění filtrace zmizí.
- Přirozený vzhled: není zcela křišťálově bílý, pod osvětlením vytváří atraktivní, světlý odstín bez umělého lesku.
- Pro všechna biotopa: univerzálně použitelné – jak pro africké cichlidy, tak pro společenská a rostlinná akvária.
Poznámka k osvětlení a pohodě zvířat: Velmi světlý substrát silněji odráží světlo. Dbejte na vhodné osvětlení, aby se vaše ryby cítily dobře a nedocházelo ke stresu.
Doporučené množství pro 5 cm vrstvu substrátu:
- 40 x 25 cm – cca 6 kg
- 50 x 30 cm – cca 12 kg
- 60 x 30 cm – cca 16 kg
- 80 x 40 cm – cca 22 kg
- 100 x 40 cm – cca 26 kg
- 100 x 50 cm – cca 32 kg
- 120 x 40 cm – cca 36 kg
- 150 x 50 cm – cca 48 kg
- 200 x 40 cm – cca 72 kg
- 200 x 50 cm – cca 80 kg
Tipy pro použití:
Při plnění postupujte pomalu, filtrování spusťte co nejdříve. Mírné zakalení obvykle po krátké době zmizí. Vyhněte se příliš silnému přímému osvětlení u velmi světlých akvárií.
Náš 24 kg pytel křemenného písku nabízí praktické množství pro středně velká akvária a poskytuje přírodní, snadno udržovatelný substrát. Ideální pro akvaristy, kteří kladou důraz na neutrální hodnoty vody a atraktivní vzhled.
Technické údaje: Zrnitost: 0,5–1 mm; barva: bílá; hmotnost: 24 kg; materiál: křemen (přírodní, inertní).
- Hmotnost
- 24000 g
- Počet kusů
- 1000
- Kód EAN
- 5904555130043
- Číslo produktu
- POD-24KG-PK0,5-1
- Výrobce
- TD Stones
- Hmotnost
- 24000 g
- Počet kusů
- 1000
- Kód EAN
- 5904555130043
- Číslo produktu
- POD-24KG-PK0,5-1
- Výrobce
- TD Stones
K tomu se hodí také

Akvarijní štěrk, křemenný písek do akvária, šedý, zrnitost 1-3 mm, 16 kg, pro rostliny, krevetarium a ryby
559,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Štěrk do akvária, akvarijní štěrk 2 kg, křemenný, šedý, 1-3 mm, přírodní podloží pro akvarijní rostliny a krevety
260,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Štěrk do akvária, akvarijní štěrk, přírodní kvartzový substrát, pro rostliny a krevetarium, bursztynový 2-3 mm, 8 kg
355,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Akvarijní štěrk, křemičitý substrát do akvária, pro rostliny a krevety, bursztynový 3-5 mm, 8 kg
355,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Štěrk do akvária, přírodní křemičitý písek, jemná frakce 0,5-1 mm, čistý suchý podklad do krevetária a pro ryby, 8 kg
355,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Akvarijní štěrk, černý čedič 2-3 mm, přírodní podloží do akvária, obojí pro rostliny i krevetarium, 24 kg
654,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Dehner Aqua akvarijní písek, zrnitost 0,4 - 1,2 mm, 5 kg, černý
1 915,55 Kč/1m
727,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Vnější akvarijní filtr SunSun HW-603B 400 l/h se 3 filtračními houbami a 1 filtračním rounem, filtračními médii, filtračním čerpadlem
967,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

akvarijní filtrační čerpadlo vidaXL s aktivním uhlím 600 l/h
520,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

48cm LED akvarijní svítidlo, podvodní osvětlení, s možností stmívání, 3 režimy osvětlení a časovačem
557,25 Kč
-17,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
539,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

JUWEL Rio 125 LED bílý - akvárium Juwel
56,91 Kč/1l
7 904,00 Kč
-790,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
7 114,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Eoshop

Nobleza – Nano akvárium s LED osvětlením a filtračním systémem, tropické akvárium, 7 litrů, bílé
2 672,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

20kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk *
56,45 Kč/1kg
1 128,99 Kč
Prodejce: Aquagart

Nová kompletní sada akvária Tetra Starter Line 54 l s LED osvětlením černá
3 247,00 Kč
-464,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 783,00 Kč
Prodejce: Eoshop

kompletní sada 300l akvária se spodní skříňkou - bílá
25 375,61 Kč
Prodejce: MonsterShop

Nobby 28159, Béžová, Zelená, Fresh Water, Slaná voda, 1 kusů, 105 mm, 155 mm, 70 mm
10 217,86 Kč/1m
1 031,89 Kč
-316,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
715,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
9 415,94 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Elektrický čistič akvarijního štěrku, vysavač, čerpadlo na proplachování písku
572,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24

Akvarijní štěrk, křemičitý písek do akvária, 2 kg, šedý, 0,5 až 1 mm, neutrální podklad pro krevetarium a ryby
260,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

JUWEL Rio 125 LED jasné dřevo - akvárium Juwel
7 783,00 Kč
-778,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
7 005,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Flamingo Sand Loire, 10 kg
58,18 Kč/1kg
581,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Volný výběh Wiltec pro králíky 180 x 75 x 75 cm, venkovní výběh a kotec pro malá zvířata pro králíky, zajíce, morčata, volný výběh jako králíkárna
1 038,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Tetra Kompletní substrát 10kg - substrát pro akvárium Tetra
755,72 Kč
Prodejce: VISO

Odkalovač Quick Vac bateriový 1 ks
1 905,00 Kč/1l
1 905,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Kruger Meier Como Aquarium 7l - akvárium sada bílá
1 010,46 Kč
Prodejce: Aquario_pl

SunSun JP-092 Vnitřní akvarijní filtr s čerpadlem 250 l/h 3W Rohový filtr S pro malá akvária do 40 l
448,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Akvarijní štěrk, kvarcový podklad do akvária, 1-2 mm, neutrální, jantarová barva, 24 kg
641,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
2 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Akvárium set AquaArt Explorer 50 x 32 x 50 cm 60 l
7 114,28 Kč
-2 104,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 009,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bílý písek Malawi 0,5-1mm 16kg - 0,5-1 mm, 16 kg od TD STONES | Ideální akvarijní štěrk a substrát na dno pro ryby, krevety a aquascaping, zaručuje optimální podmínky a růst rostlin
559,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi spokojený
Díky radě, abych štěrk předem ještě jednou propláchl, byl úspěch zaručen. Mohu doporučit. Můj obchod s akvarijními potřebami, kde jsem ještě před pár měsíci nakupoval pro své první akvárium, které mi jste také dodali, mě chtěl skutečně poslat do nejbližšího obchodu s potřebami pro kutily.
Ohodnoceno dne 9. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krásný štěrk
Má správnou velikost, aby rostliny měly dostatek vzduchu. Není příliš velký, ani příliš malý. Vždycky říkám, že dno musí dýchat. Je to dobré pro filtrační bakterie v dně. Samozřejmě je třeba ho ještě 3 až 4krát propláchnout. Nebyl úplně čistý. Ale to nevadí.
Ohodnoceno dne 18. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Štěrk je velmi pěkný, bohužel ho musíte dlouho vymývat, dokud není čistý.
Dobré
Ohodnoceno dne 5. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Akvarijní lampa EcoTech Radion XR15 G6 PRO LED
14 721,41 Kč
-1 145,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
13 576,16 Kč
Prodejce: SuperMerchant

biOrb Amazonas root L
2 083,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Vladeko

vidaXL Akvarijní stojan bílý 60x30x60 cm Dřevěný materiál



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 152,97 Kč
-49,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 103,00 Kč
Prodejce: vidaXL
1 838,33 Kč/1m

biOrb Amazonas root S
1 473,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Relaxdays Dekorace do akvária, skála s jeskyněmi, doplňky pro akvária a terária, stojící, výška 21 cm, šedozelená



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
731,90 Kč
Prodejce: Relaxdays
5 227,86 Kč/1m

Relaxdays Dekorace do akvária, jeskyně z kmenu stromu, přírodní vzhled, úkryt, příslušenství do akvária, VxŠxH 16,5 x 15,5 x 11 cm, černozelená



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(17)Počet hodnocení: 17
633,90 Kč
Prodejce: Relaxdays
5 762,73 Kč/1m

Relaxdays Dekorativní kámen do akvária, přírodní vzhled, dekorativní, úkryt, skalní jeskyně, příslušenství do akvária, výška x šířka 8,5 x 17 cm, černozelený



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(17)Počet hodnocení: 17
633,90 Kč
Prodejce: Relaxdays
7 043,33 Kč/1m

biOrb Coral reef ornament blue
1 219,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Akvarijní dekorace, červený otocak 10 kg, kameny 5 až 15 cm, dekorace do akvária pro Tanganika Malawi, přírodní kámen
935,00 Kč
Prodejce: TD_STONES

Akvarijní dekorace mangrovník, přírodní kořen do akvária a terária, 50 60 cm, premium
965,00 Kč
Prodejce: TD_STONES
1 754,55 Kč/1m

Akvarijní podkladová fólie, samolepicí, s podvodním motivem, 91x50cm, pro dekoraci akvária
1 865,30 Kč
Prodejce: Ladenza

biOrb Root ornament S
1 143,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Akvarijní dekorace kořen mangrovníku, dekorace do akvária, přírodní dřevo, pro krevety a ryby, velikost 40 až 60 cm
921,00 Kč
Prodejce: TD_STONES
1 315,71 Kč/1m

Aquaforest Lava Soil 5 l - substrát na bázi vulkanické lávy obohacený o minerály pro akvária
2 249,80 Kč
-984,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 265,64 Kč
Prodejce: SuperMerchant
253,13 Kč/1l

Akvarijní dekorace, přírodní barevný břidlicový kámen do akvária, 15 kg sada kamenů pro aranžování, jeskyně a úkryty
772,00 Kč
Prodejce: TD_STONES

20kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk *



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 128,99 Kč
Prodejce: Aquagart
56,45 Kč/1kg

BioVirgin Korkové pozadí tmavé 60x30cm korkové pozadí pro terária
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Akvarijní dekorace Scenery Stone, kameny do akvária, přírodní skála, aranžace 5 kg
669,00 Kč
Prodejce: TD_STONES

Samolepicí zadní stěna do akvária, akvarijní dekorace, černá matná fólie, 200 x 50 cm, snadná aplikace



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
651,00 Kč
Prodejce: TD_STONES

Akvarijní dekorace, lávové kameny otoczak 5 kg, porézní štěrk do akvária, přírodní kámen pro jeskyně a filtrace vody
658,00 Kč
Prodejce: TD_STONES