Akvarijní vzduchové čerpadlo – tiché, účinné a kompaktní Tato vysoce kvalitní membránová vzduchová pumpa do akvária byla vyvinuta pro akvária o objemu až 120 litrů. Díky dvěma výstupům, nízké spotřebě energie a robustní konstrukci zajišťuje nepřetržitě optimální okysličení a cirkulaci vody.
Hlavní výhody v kostce:
2 výstupy – silnější provzdušnění nebo provoz dvou akvárií současně.
Velmi tichá díky membránovému motoru a měkkým gumovým nožkám, které tlumí vibrační hluk.
Energeticky úsporná – příkon pouze 3 W.
Stupeň ochrany IPX4 – odolný proti stříkající vodě, ideální pro použití v akvaristice.
Kompaktní provedení (11 x 6 x 5 cm) – snadno se umístí a je nenápadné.
Obsah balení a další vybavení:
1 x akvarijní vzduchové čerpadlo (membránové)
Hadice 4/6 mm
Zpětné ventily (zabraňují zpětnému toku vody)
Difuzory pro jemné bublinky vzduchu pro lepší příjem kyslíku
Technické údaje:
Průtok: 2 x 3,4 l/min (celkem cca 408 l/h)
Doporučeno pro akvária do 120 l
Příkon: 3 W
Rozměry: 11 x 6 x 5 cm
Připojení: hadice 4/6...
Vzduchovač do akvária, membránová pumpa 3 W, 2 výstupy, regulace výkonu, tichý provoz, pro akvárium do 120 l
588,00 Kč
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
pá 2. října
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Další informace o reklamě
Jebao EOW-9 - Oběhové čerpadlo s regulátorem 9000 l/h
0,32 Kč/1l
2 896,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Další informace o reklamě
Akvarijní čerpadlo StreamMax Premium 4000
13 181,25 Kč/1m
2 109,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vladeko
Další informace o reklamě
SunSun HXS-03 Automatický čistič štěrku s čerpadlem
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Další informace o reklamě
Cirkulační čerpadlo Jebao FA-4000 (4000 l/h)
1 436,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Akvarijní vzduchové čerpadlo Kyslíkové vzduchové čerpadlo se zpětným ventilem Vzduchový kámen pro akvárium
5 551,06 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
471,84 Kč
2% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: elezone
ohřívač FLUVAL M (výkon: 100 W)
1 039,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Průtokové čerpadlo EHEIM streamON+ 3500, plynulá regulace až do 3500 l/h, 2,5 W
21 341,64 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 987,83 Kč
Prodejce: M_plus_L
Akvarijní kompresor OxyMax 400
8 227,59 Kč/1m
1 193,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Biorb - Vzduchová pumpa
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
266,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Výstupy trysek FX2/4 (O)
9 267,11 Kč/1m
704,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Pumpe Eccoflow 300
982,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Aquael OXYPRO 150 - provzdušňovač Aquael
451,37 Kč/1m
943,09 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-40,35 Kč
902,74 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Aquario_pl
Topítko Thermocontrol 150 W
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
785,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Fluval, automatická ponorná čerpadla X07
13 557,25 Kč/1m
542,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Topítko Thermocontrol 50 W
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
638,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Topítko do akvária 50W s termostatem, nastavitelná teplota 20-34 C, pro akvárium 20-80 l, s přísavkami
455,81 Kč/1m
392,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES
JBL OutSet 16/22 - výstup filtru z externího akvária JBL
1 996,48 Kč/1m
385,32 Kč
Prodejce: Aquario_pl
biOrb Cleaner pump
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
Akvarijní vzduchové čerpadlo – tiché, účinné a kompaktní Tato vysoce kvalitní membránová vzduchová pumpa do akvária byla vyvinuta pro akvária o objemu až 120 litrů. Díky dvěma výstupům, nízké spotřebě energie a robustní konstrukci zajišťuje nepřetržitě optimální okysličení a cirkulaci vody.
Hlavní výhody v kostce:
2 výstupy – silnější provzdušnění nebo provoz dvou akvárií současně.
Velmi tichá díky membránovému motoru a měkkým gumovým nožkám, které tlumí vibrační hluk.
Energeticky úsporná – příkon pouze 3 W.
Stupeň ochrany IPX4 – odolný proti stříkající vodě, ideální pro použití v akvaristice.
Kompaktní provedení (11 x 6 x 5 cm) – snadno se umístí a je nenápadné.
Obsah balení a další vybavení:
1 x akvarijní vzduchové čerpadlo (membránové)
Hadice 4/6 mm
Zpětné ventily (zabraňují zpětnému toku vody)
Difuzory pro jemné bublinky vzduchu pro lepší příjem kyslíku
Technické údaje:
Průtok: 2 x 3,4 l/min (celkem cca 408 l/h)
Doporučeno pro akvária do 120 l
Příkon: 3 W
Rozměry: 11 x 6 x 5 cm
Připojení: hadice 4/6 mm
Třída ochrany: IPX4 (odolné proti stříkající vodě)
Tipy pro použití a údržbu: Membránové čerpadlo lze provozovat nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Umístěte čerpadlo na stabilní a suché místo, ideálně za akvárium nebo pod kryt. Pravidelně čistěte výstupní kameny a kontrolujte hadici, zda neobsahuje usazeniny, aby byl zajištěn stálý výkon. Dodávané zpětné ventily chrání zařízení před zpětným tokem vody.
Proč právě tato akvarijní vzduchová pumpa? Ať už se jedná o akvárium s krevetkami, rostlinami nebo okrasnými rybkami: jemné vzduchové bublinky a neustálý pohyb vody podporují výměnu kyslíku a distribuci živin. Kombinace nízké hlučnosti, nízké spotřeby energie a dvou výstupů činí z tohoto modelu ideální volbu pro akvaristy, kteří kladou důraz na spolehlivost a energetickou účinnost.
Kupte si ji hned – investujte do klidného a zdravého prostředí v akváriu. V případě dotazů vám rádi pomůžeme.
Termostat pro topnou podložku, skleník pro pokojové rostliny, sazenice, plazi, obojživelníci, topná podložka, terárium, vyhřívací podložka, 21W, 25x52,5 cm
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(38)Počet hodnocení: 38
679,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax
LED stojací lampa Grundig - Stojací lampa 140 cm - Stmívatelné RGBW a bílé světlo - Včetně dálkového ovládání a hudebního senzoru
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(102)Počet hodnocení: 102
702,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo
Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(116)Počet hodnocení: 116
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop
Víla světla 10M 100 LED 8 světelných režimů USB vodotěsný s dálkovým ovládáním pro párty Vánoce svatební dekorace, teplá bílá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(86)Počet hodnocení: 86
449,09 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-50,15 Kč
398,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax
256 LED rostlinná lampa sluneční světlo vnitřní rostliny růstová lampa skleníkové rostliny světla
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(129)Počet hodnocení: 129
801,35 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A++.
Prodejce: lapamax
SunSun CUP-807 Akvarijní vnitřní filtr 700 l/h Filtr 4v1 s čerpadlem pro akvárium, UVC čističem a kyslíkovou trubicí, s filtrační houbou a biokoulemi
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(27)Počet hodnocení: 27
916,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Kompresor vzduchovací air100 1 ks
13 126,76 Kč/1m
932,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Ponorné Kalové Čerpadlo Gs 4002 P
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(69)Počet hodnocení: 69
897,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY
Mucola skleník včetně měřiče vlhkosti 3 v 1 pro rostliny Growbox stan pro pokojové rostliny pěstební stan tmavá místnost studený rám černá zelená - 60x60x120cm
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(21)Počet hodnocení: 21
1 370,40 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(296)Počet hodnocení: 296
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24
Akvarijní vzduchové čerpadlo, vzduchové čerpadlo s hadicí, zpětným ventilem a vzduchovým kamenem pro akvária
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
468,73 Kč
2% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: elezone
SunSun JP-092 Vnitřní akvarijní filtr s čerpadlem 250 l/h 3W Rohový filtr S pro malá akvária do 40 l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(20)Počet hodnocení: 20
448,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Akvarijní vzduchové čerpadlo Kyslíkové vzduchové čerpadlo se zpětným ventilem Vzduchový kámen pro akvárium
5 675,06 Kč/1m
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
482,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund
100W 287 LED lampa pro rostliny s plným spektrem světla 3 světelné režimy pokojové rostliny rostoucí lampa rostlinné světlo
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(134)Počet hodnocení: 134
1 450,39 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-124,86 Kč
1 325,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax
180cm ratanová stojací lampa boho stojací lampa se 3 stínítky výškově nastavitelná stojací lampa do ložnice obývacího pokoje kanceláře
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
4 031,89 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-359,64 Kč
3 672,25 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: lapamax
LED Hexa světelné panely Bluetooth RGBIC hudební synchronizace šestiúhelník nástěnné světlo ovládání aplikace pro párty osvětlení her DIY dekorace, sada 10 ks
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(73)Počet hodnocení: 73
1 742,25 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-56,24 Kč
1 686,01 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A+++.
Prodejce: lapamax
Vnější akvarijní filtr SunSun HW-603B 400 l/h se 3 filtračními houbami a 1 filtračním rounem, filtračními médii, filtračním čerpadlem
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(52)Počet hodnocení: 52
967,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Biorb - Vzduchová pumpa
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
266,00 Kč
Prodejce: Vladeko
LED Hexa světelné panely Bluetooth RGBIC hudební synchronizace šestiúhelník nástěnné světlo ovládání aplikací pro párty osvětlení her DIY dekorace, sada 6 kusů
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(73)Počet hodnocení: 73
1 105,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
70W, 20L, akvarijní topení a chlazení, elektronický polovodičový akvarijní chladič, akvarijní ohřívač, LCD displej, tichý digitální chladicí a topný systém pro akvária, malé chlazení, chladicí vodní stroj pro akvarijní akvária
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 403,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick
29 595,56 Kč/1m
GROTHEN G328A Peristaltické čerpadlo, 100-240 V, 114-500 ml/min, nastavitelný, vysoký průtok, bezpečné pro potraviny, vulkanizovaná platinová silikonová trubice pro kutily, akvaristiku, laboratoře, chemické analýzy, dávkování přísad
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 269,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick
2 269,99 Kč/1m
Akvarijní filtrační médiumCeramika, biologický keramický vložkový filtr, 25 kg, cca 32 l
2 152,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES
67,25 Kč/1l
72 W chladič vody pro akvária, akvárium, chladič, 3 l/min, 30-35 dB, tichý chladicí systém s konstantní teplotou
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 713,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ladenza
EDEN 521 externí filtr
2 414,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vladeko
Akvarijní UV lampa ClearTronic 7 W
2 363,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Vladeko
6 950,00 Kč/1m
biOrb Decor Set Winter Dream
2 160,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Vladeko
10X GROTHEN DC 24V peristaltická pumpa se silikonovou hadicí Vysokoprůtoková pumpa na vodní kapaliny Dávkovací vakuová pumpa Samonasávací Ochrana proti korozi Nastavitelný průtok pro kutily Akvarijní laboratoř Chemická analýza Dávkování přísad Plochá obrazovka
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone
78 990,00 Kč/1m
SunSun CAP-100 kyslíkové čerpadlo 70 W, vzduchové čerpadlo pro 80 m³ akvárium a zahradní jezírko, provzdušňovač jezírka 100 l/min s 16 výstupy vzduchu
3 266,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Štěrk do akvária Zeolit mineralní, filtrační vložka 4-8 mm, chemická filtrace vody, 25 kg
1 334,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES
40,42 Kč/1l
Akvarijní sada generátoru CO2 pro domácí použití Systém generátoru CO2 s elektromagnetickým ventilem, počítadlem bublin a reaktorem na oxid uhličitý pro rostlinné akvárium
1 158,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick
5 267,23 Kč/1m
biOrb Service kit 3 plus water optimiser
1 066,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Vladeko
8 393,70 Kč/1m
Demineralizační přípravek Microbe-Lift Resin-Pure 4000 ml
1 363,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
340,76 Kč/1l
SunSun HXS-03 Automatický čistič štěrku s čerpadlem
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
12V 35W vzduchové čerpadlo, kyslíkové čerpadlo pro rybník, akvakulturu a akvárium s rozdělovačem
2 410,30 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-292,00 Kč
2 118,30 Kč
Doprava zdarma6% od 2 ks
Prodejce: Ladenza
Zoolek Aquaclar Pond Plus Pond 5L pro průzračnost zakalené vody
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 095,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Posilovací čerpadlo Naturewater 300 GPD (1135 l), posilovací čerpadlo 68 W pro systém reverzní osmózy, vstupní tlak vody 2 bary až výstupní tlak 5 barů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 347,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Akvarijní UV lampa - ultrafialová lampa pro čištění akvárií a jezírek, 220V (zástrčka EU, 3W)
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
469,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Akvarijní hadice silikonová 4 6 mm, 100 m, pro CO2 a napovzdusnování, odolná proti mrazu
733,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES
7,33 Kč/1m
Bílý písek Malawi 0,5-1mm 16kg - 0,5-1 mm, 16 kg od TD STONES | Ideální akvarijní štěrk a substrát na dno pro ryby, krevety a aquascaping, zaručuje optimální podmínky a růst rostlin
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6