Šampon John Frieda Brilliant Brunette pro zářivé barvy (250 ml)
350,61 Kč
1 402,44 Kč / 1l
plus 140,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Šampon na barvené vlasy O'shy Color 1000 ml303,00 Kč/1l
303,00 Kč
Prodejce: EDANTI

Další informace o reklamě
Šampon Fanola No Yellow 5x350ml3 299,80 Kč/1l
1 189,93 Kč
-35,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml643,93 Kč/1l
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Inebrya BLONDesse Blond Miracle Shampoo 1000 ml390,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Čistící šampon John Frieda Brilliant Brunette pro Hlubokou Barvu Vlasů
1 425,88 Kč/1l
356,47 Kč
Prodejce: Katomix

Violet Crush For Blondes – šampon John Frieda 250 ml
1 725,08 Kč/1l
431,27 Kč
Prodejce: Tersorte

Šampon John Frieda FRIZZ-EASE 250 ml
1 502,12 Kč/1l
375,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

John Frieda Šampon pro světlé vlasy s aktivátory zvýraznění, 250ml
1 383,56 Kč/1l
345,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

John Frieda - Sheer Blonde Rozjasňující šampon
1 520,80 Kč/1l
380,20 Kč
Prodejce: somnia24

Šampon John Frieda FRIZZ-EASE 250 ml
1 502,12 Kč/1l
375,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Alcina Color Šampon Violet 200 ml
2 235,00 Kč/1l
447,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Šampon Andrelon – Živá barva 250 ml
13 135,40 Kč/1l
778,62 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
656,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Profiller+ Kondicionér pro hustší vlasy John Frieda 250 ml
1 565,44 Kč/1l
391,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Šampon Andrelon Stralend Blond (250 ml)
13 135,40 Kč/1l
778,62 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
656,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Montibello Morphosse šampon pro předúpravu 500 ml
701,12 Kč/1l
494,65 Kč
-144,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
350,56 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

John Frieda Go Blonder zesvětlující šampon (75 ml)
2 412,93 Kč/1l
222,86 Kč
-41,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
180,97 Kč
Prodejce: Tersorte

Šampon na vlasy pro zachování barvy OGX 385 ml
836,10 Kč/1l
321,90 Kč
Prodejce: somnia24

Herbatint Šampon pro barvené vlasy 260 ml
1 096,15 Kč/1l
285,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Šampon John Frieda Brilliant Brunette Colour Vibrancy (250 ml) je vyživující šampon pro suché, přírodní nebo barvené hnědé vlasy. Jeho složení s komplexem Light Reflecting a ochranou barvy jemně čistí a umožňuje, aby vícevrstvé odstíny lépe vynikly, čímž vlasy získávají lesk a zdravý vzhled. Klíčové vlastnosti: - Komplex Light Reflecting a ochrana barvy odhalují multidimenzionální odstíny. - Hydratuje, regeneruje a viditelně zlepšuje stav suchých a barvených hnědých vlasů. - Jemně čistí a posiluje přirozené i barvené hnědé odstíny, aniž by měnil barvu. - Chrání barvu vlasů. Použití: 1. Důkladně navlhčete vlasy teplou vodou. 2. Naneste vhodné množství šamponu do dlaně. 3. Jemně vmasírujte do vlhkých vlasů a pokožky hlavy. 4. Nechte krátce působit pro optimální výsledky. 5. Důkladně opláchněte a případně použijte kondicionér Brilliant Brunette. Tento produkt patří do řady John Frieda Brilliant Brunette. Další dostupná varianta: John Frieda Brilliant Brunette Colour Vibrancy Shampoo 250 ml.
- Hmotnost
- 285 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Aqua, laurylsulfát sodný, glycerin, kokamidopropyl betaín, kokoglukosid, distearát glykolu, cetylalkohol, laurylsulfát sodný, parfém, kyselina laurová, polyquaternium-10, PPG-9, chlorid sodný, dimethikon, benzylalkohol, disodná sůl EDTA, kyselina jablečná, kaprylyl/kapryl glukosid, laurát sorbitanu, glycin, PEG-12 dimethikon, prášek z perel, olej ze sladkých mandlí (Prunus amygdalus dulcis), stearoxypropyl dimethylamin, kyselina C14-28 isoalkyl, kyselina C14-28 alkyl, stearylalkohol, hydroxid sodný, benzoát sodný, methylchloroisothiazolinon, kyselina sorbová, methylisothiazolinon, pomerančový olej (Citrus aurantium), hexamethylindanopyran, hydroxycitronellal, limonen, karamel
- Výrobce
- John Frieda
- Kód EAN
- 5037156298949
- Číslo produktu
- DW24003
- Hmotnost
- 285 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Aqua, laurylsulfát sodný, glycerin, kokamidopropyl betaín, kokoglukosid, distearát glykolu, cetylalkohol, laurylsulfát sodný, parfém, kyselina laurová, polyquaternium-10, PPG-9, chlorid sodný, dimethikon, benzylalkohol, disodná sůl EDTA, kyselina jablečná, kaprylyl/kapryl glukosid, laurát sorbitanu, glycin, PEG-12 dimethikon, prášek z perel, olej ze sladkých mandlí (Prunus amygdalus dulcis), stearoxypropyl dimethylamin, kyselina C14-28 isoalkyl, kyselina C14-28 alkyl, stearylalkohol, hydroxid sodný, benzoát sodný, methylchloroisothiazolinon, kyselina sorbová, methylisothiazolinon, pomerančový olej (Citrus aurantium), hexamethylindanopyran, hydroxycitronellal, limonen, karamel
- Výrobce
- John Frieda
- Kód EAN
- 5037156298949
- Číslo produktu
- DW24003
K tomu se hodí také

John Frieda Vibrancy – kondicionér pro lesk hnědých vlasů, 250 ml
1 402,44 Kč/1l
350,61 Kč
Prodejce: Tersorte

John Frieda Brillant Brunette Colour Vibrancy Conditioner 250 ml - Hluboce hydratující kondicionér pro lesklé tmavé vlasy
2 919,48 Kč/1l
729,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Čistící šampon John Frieda Brilliant Brunette pro Hlubokou Barvu Vlasů
1 425,88 Kč/1l
356,47 Kč
Prodejce: Katomix

Venita Henna Color Szampon Koloryzujący do Włosów Brązowy 300 ml
316,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
335,22 Kč/1l
335,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Remington CB4N, Kartáč na horký vzduch, Pára, Knoflíky, Růžová, Černá, AC, 330 mm
589,00 Kč
Prodejce: VISO

Softto+Plus Šampon na hnědé vlasy, pokrývá bílé a šedé vlasy
1 796,77 Kč/1l
628,87 Kč
Prodejce: mk-tronic

Lionelo Haari Dětská tříkolka s řídítky Dětský kočárek růžový
2 449,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Bestif BBW04 Dámské vodní boty černo-tyrkysové vel. 39 – lehké a rychleschnoucí
223,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ABA-Grupa

VILDE skleněná karafa karafa 1,4 l | džbán skleněná karafa na vodu s víčkem a výlevkou, džbán na vodu džbán karafa na vodu karafa na čaj vložka na ovoce karafa
114,00 Kč
Prodejce: Vilde

Tesla AeroStar T300 bezsáčkový podlahový vysávač - 600W, na suché čistění, na všechny druhy podlah, na koberce a tvrdé podlahy, 80dB, hepa/epa filtr
2 543,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

BaByliss Pro 180 Sublim’Touch 25 mm, Kulma, Teplé, Všechny vlasy, 110 °C, 180 °C, 60 s
610,94 Kč
Prodejce: FANEO

KOTARBAU® Sada 10 ks ohraničení záhonů 100 x 10 cm, proutěné ohraničení záhonů, proutěný plot, mini zapichovací plot, ohraničení pro květinové a bylinkové záhony, proutí, hnědé
1 401,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

Fisher-Price 86138, Černá, Růžová, Bílá, Helma, Jízda na kole, 54 - 58 cm, Pěnový polystyren (EPS),
1 579,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Hnědý botník se sedadlem, MDF, KESPER
1 971,58 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Bezpečnostní přilba Meteor, dětská přilba, cyklistická přilba, kolečkové brusle, přilba KS06 dětská cyklistická přilba přilba, velikost S 48-52 cm Kitty
524,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWS_SPORT

Hliníkový slunečník 250 cm kloubový + klička - béžový - Tržní slunečník Slunečník s kličkou
962,27 Kč
Prodejce: Special-trends

Zahradní solární fontána ø 16 cm
680,49 Kč
Prodejce: PolisElectro

Floranica Obruba záhonu dřevěná 10 x 200 cm, Neošetřené – zahradní palisáda z borovice, ohebná obruba trávníku
376,50 Kč/1m
848,00 Kč
-95,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
753,00 Kč
Prodejce: Pemicont

Kuchyňská baterie Homelody se 2 typy proudů, kuchyňská baterie výsuvná, dřezová baterie, nerezová kuchyňská baterie se sprchou, směšovací baterie
1 169,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

VASAGLE konferenční stolek se zlatým železným rámem Ø84 x 45,5 cm kulatý skleněný stolek robustní rozkládací stolek z tvrzeného skla stabilní stolek do obývacího pokoje dekorativní zlatý LGT21G
2 261,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Lierac čistící mléko The Cleasing Milk 200 ml
252,18 Kč
Prodejce: MANADA

Braun Satin Hair 7 AS 720, Kartáč na horký vzduch, Pára, Černá, Stříbrná, 2 m, 700 W, 100 - 240 V
3 774,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lierac čistící mléko The Cleansing Milk 400 ml
567,32 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tříkolka 5v1 MoMi INVIDIA modrá
3 290,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: CPA

WISFOR ortopedický pelíšek pro psy Pelíšek pro psy, načechraný a rozměrově stabilní - potah je snímatelný a pratelný, šetrný ke kloubům, XXL:120x90x30cm
1 740,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Adler AD 2112, Kulma, Teplé, Válcový tvar, Černá, Růžové zlato, Keramický, Výkon
385,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l