5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
WPC 80 Standard Wanilia, 700g551,11 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Polleo 1st Whey, 250 g - Cookies & Cream1 755,60 Kč/1kg
438,90 Kč
Prodejce: PolleoSport

Další informace o reklamě
Activlab 100% Whey Premium 500 g, jahodová příchuť, syrovátkový protein (WPC), proteinový koktejl, vysoký obsah proteinu, podpora růstu svalů755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
WPC Standard syrovátkový proteinový koncentrát 500 g příchuť vanilková zmrzlina Activlab435,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2250-2280 g okolda-lskov oech / Syrovtkov whey proteiny / Lahodn syrovtkov protein s vysokou biologickou hodnotou obohacen o sms trvicch enzym
2 644,67 Kč/1kg
6 003,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Optimum Nutrition Gold Standard 100 % Whey Protein – 2,02 kg, lahodná jahodová příchuť
1 711,11 Kč/1l
3 456,44 Kč
Prodejce: M_plus_L

Optimum Nutrition 100% Gold Standard Casein, Prášek, Kaseinový protein, Čokoláda, 24 g, 115 kcal, 350 kcal
1 798,35 Kč/1kg
3 273,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 1590 g jahoda / Hydrolyzované syrovátkové proteiny / Hydrolyzovaný syrovátkový izolát obohacený o BCAA a směs trávicích enzymů
2 627,56 Kč/1l
4 204,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 450-465 g cookies&cream / Syrovtkov whey proteiny / Lahodn syrovtkov protein s vysokou biologickou hodnotou obohacen o sms trvicch enzym
1 982,27 Kč/1l
899,95 Kč
Prodejce: NutraBestBG

100% syrovátka – zlatý standard (300 g)
3 437,63 Kč/1l
1 364,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Light Digest Whey Protein - 500 g, kokos
1 039,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Olimp Pure Whey Isolate 95 - 600g-Beutel Chocolate
3 378,38 Kč/1l
2 027,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kevin Levrone | Gold Line / Gold Whey Cookies with Cream
1 073,62 Kč/1l
2 147,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

MyProtein BCAA 500g, natural
1 711,72 Kč/1l
855,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Optimum Nutrition 100% Isolate Gold Standard 930 g vanilka / Syrovátkové izoláty / Lahodný syrovátkový izolát a hydrolyzovaný syrovátkový izolát té nejvyšší kvality
2 197,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Ostrovit 100% Whey Protein - vanilková příchuť (700 g) BI9078
3 646,90 Kč/1l
729,38 Kč
Prodejce: FIT1EU

GymBeam - Anabolic Whey 2500 g okolda
627,70 Kč/1l
1 569,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

100 % Whey Protein - 2000 g, čoko-kokos
1 201,69 Kč/1kg
2 403,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dymatize 100% Elite Whey - 907 g Gourmet Vanilla
1 911,26 Kč/1kg
1 733,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Gold Standard 100 % Whey Protein od Optimum Nutrition – plechovka 780 g
Tento vysoce kvalitní proteinový prášek od Optimum Nutrition dodává v jedné dávce 24 g syrovátkové bílkoviny, 3,5 g glutaminu a 5,5 g BCAA, čímž podporuje růst a udržení svalové hmoty.
Doporučené dávkování:
1 odměrku proteinového prášku smíchejte s 300 ml vody, mléka nebo ovocného džusu. Konzumujte 1–3 koktejly denně, nejlépe po tréninku, ráno před snídaní a/nebo mezi jídly.
Upozornění:
Doplňky stravy nejsou náhradou vyvážené stravy. Je třeba dbát na pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uvedené doporučené denní dávkování nesmí být překročeno. Doplňky stravy je třeba uchovávat mimo dosah dětí.
Složení / ingredience (na příkladu French Vanilla):
Směs syrovátkových bílkovin (98 %) [MLÉKO] (syrovátkový proteinový izolát, syrovátkový proteinový koncentrát, hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát, emulgátor: sójový lecitin), aromata [MLÉKO], zahušťovadlo (xanthanová guma), sladidla (sukralóza, acesulfam K), barvivo (kurkumin).
Výživové údaje:
Porce: 30 g
Porcí v balení: 24
Analýza živin (na příkladu příchuti French Vanilla):
Průměrné hodnoty | na 100 g | na porci (30 g) |
Energie | 1576 kJ / 377 kcal | 473 kJ / 113 kcal |
Tuk | 4,0 g | 1,2 g |
- z toho nasycené mastné kyseliny | 1,8 g | 0,5 g |
Sacharidy | 5,0 g | 1,5 g |
- z toho cukry | 3,9 g | 1,2 g |
Bílkoviny | 79 g | 24 g |
Sůl | 0,65 g | 0,19 g |
- Barva
- Žlutá
- Výrobce
- Optimum Nutrition
- Hmotnost
- 750 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- Vanilka
- Objem
- 780 ml
- Seznam přísad
- Složení / Obsahové látky (příklad: French Vanilla):Směs syrovátkových proteinů (98 %) [MLÉKO] (izolát syrovátkového proteinu, koncentrát syrovátkového proteinu, hydrolyzovaný izolát syrovátkového proteinu, emulgátor: sójový lecitin), aroma [MLÉKO], zahušťovadlo (xantanová guma), sladidlo (sukralóza, acesulfam K), barvivo (kurkumin). Nutriční informace: Porce: 30 g Počet porcí v dóze: 24 Nutriční hodnoty (příklad: French Vanilla): Průměrné hodnoty na 100 g na porci (30 g) Energie 1576 kJ / 377 kcal 473 kJ / 113 kcal Tuky 4,0 g 1,2 g - z toho nasycené mastné kyseliny 1,8 g 0,5 g Sacharidy 5,0 g 1,5 g - z toho cukry 3,9 g 1,2 g Bílkoviny 79 g 24 g Sůl 0,65 g 0,19 g
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Složení / Obsahové látky (příklad: French Vanilla):Směs syrovátkových proteinů (98 %) [MLÉKO] (izolát syrovátkového proteinu, koncentrát syrovátkového proteinu, hydrolyzovaný izolát syrovátkového proteinu, emulgátor: sójový lecitin), aroma [MLÉKO], zahušťovadlo (xantanová guma), sladidlo (sukralóza, acesulfam K), barvivo (kurkumin). Nutriční informace: Porce: 30 g Počet porcí v dóze: 24 Nutriční hodnoty (příklad: French Vanilla): Průměrné hodnoty na 100 g na porci (30 g) Energie 1576 kJ / 377 kcal 473 kJ / 113 kcal Tuky 4,0 g 1,2 g - z toho nasycené mastné kyseliny 1,8 g 0,5 g Sacharidy 5,0 g 1,5 g - z toho cukry 3,9 g 1,2 g Bílkoviny 79 g 24 g Sůl 0,65 g 0,19 g
- Doporučená spotřeba
- Po probuzení
- Potravinářský podnik
- Optimum Nutrition
- Prodejní název
- Syrovátkový protein
- Kód EAN
- 5060751998495
- Číslo produktu
- 1165241
- Barva
- Žlutá
- Výrobce
- Optimum Nutrition
- Hmotnost
- 750 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- Vanilka
- Objem
- 780 ml
- Seznam přísad
- Složení / Obsahové látky (příklad: French Vanilla):Směs syrovátkových proteinů (98 %) [MLÉKO] (izolát syrovátkového proteinu, koncentrát syrovátkového proteinu, hydrolyzovaný izolát syrovátkového proteinu, emulgátor: sójový lecitin), aroma [MLÉKO], zahušťovadlo (xantanová guma), sladidlo (sukralóza, acesulfam K), barvivo (kurkumin). Nutriční informace: Porce: 30 g Počet porcí v dóze: 24 Nutriční hodnoty (příklad: French Vanilla): Průměrné hodnoty na 100 g na porci (30 g) Energie 1576 kJ / 377 kcal 473 kJ / 113 kcal Tuky 4,0 g 1,2 g - z toho nasycené mastné kyseliny 1,8 g 0,5 g Sacharidy 5,0 g 1,5 g - z toho cukry 3,9 g 1,2 g Bílkoviny 79 g 24 g Sůl 0,65 g 0,19 g
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Složení / Obsahové látky (příklad: French Vanilla):Směs syrovátkových proteinů (98 %) [MLÉKO] (izolát syrovátkového proteinu, koncentrát syrovátkového proteinu, hydrolyzovaný izolát syrovátkového proteinu, emulgátor: sójový lecitin), aroma [MLÉKO], zahušťovadlo (xantanová guma), sladidlo (sukralóza, acesulfam K), barvivo (kurkumin). Nutriční informace: Porce: 30 g Počet porcí v dóze: 24 Nutriční hodnoty (příklad: French Vanilla): Průměrné hodnoty na 100 g na porci (30 g) Energie 1576 kJ / 377 kcal 473 kJ / 113 kcal Tuky 4,0 g 1,2 g - z toho nasycené mastné kyseliny 1,8 g 0,5 g Sacharidy 5,0 g 1,5 g - z toho cukry 3,9 g 1,2 g Bílkoviny 79 g 24 g Sůl 0,65 g 0,19 g
- Doporučená spotřeba
- Po probuzení
- Potravinářský podnik
- Optimum Nutrition
- Prodejní název
- Syrovátkový protein
- Kód EAN
- 5060751998495
- Číslo produktu
- 1165241
K tomu se hodí také

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard (768 g) Banana Cream – bílkoviny – směs syrovátkových bílkovin
2 091,64 Kč/1kg
1 568,73 Kč
Prodejce: M_plus_L

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 211,83 Kč/1kg
663,55 Kč
Prodejce: VISO

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2250-2280 g okolda-lskov oech / Syrovtkov whey proteiny / Lahodn syrovtkov protein s vysokou biologickou hodnotou obohacen o sms trvicch enzym
2 644,67 Kč/1kg
6 003,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

WPC syrovátkový proteinový doplněk vitamin C B cake ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

ESN Flexpresso Protein Coffee Caramel, Prášek, Koncentrát syrovátkového proteinu, Izolát syrovátkového proteinu, Karamel, 22 g, 109 kcal, 364 kcal
1 230,37 Kč/1kg
1 119,64 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Optimum Nutrition mikronizovan kreatin v prku - 634 g bez pchut
1 452,21 Kč/1kg
963,81 Kč
-43,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
920,70 Kč
Prodejce: Katomix

Activlab 100% Whey Premium 500 g, jahodová příchuť, syrovátkový protein (WPC), proteinový koktejl, vysoký obsah proteinu, podpora růstu svalů
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
16 300,00 Kč/1l
1 630,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sigma-Markt

Rotoped RapidPace 24042, se setrvačníkem 10 kg, vč. řemenového pohonu a plynulého odporu, s LCD displejem
4 959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

ESN FLEXPRESSO Protein Coffee, příchuť kávy 908g Příchuť kávy Příchuť kávy Jedna velikost
1 259,94 Kč/1kg
1 144,03 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Weider protein 80 plus, čokoláda, prášek, 500g 9913
1 590,24 Kč/1kg
795,12 Kč
Prodejce: Katomix

100 % Whey Gold Standard - 450 g, vanilková zmrzlina
2 235,04 Kč/1l
1 005,77 Kč
Prodejce: M_plus_L

Apple iPhone 14 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 128 GB, 48 MP, iOS 17, Purpurová
Zrepasovaný
15 302,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: RoundedTrade

Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9044/17 Standardní velikost hlavice sonického kartáčku 4 ks, 4 kusů, Bílá, Měkké, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Weider mega hmota 4000, vanilka, prášek, 3000g 9898
6 035,30 Kč/1l
1 207,06 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Activlab 100% Whey Premium 500g, vysoký obsah bílkovin, na bázi syrovátkového proteinového koncentrátu - vanilka
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Smartshake Original 2 Go Shaker 600 ml 1401 space grey
173,51 Kč
Prodejce: Enero

100 % Whey Gold Standard - 450 g, dvojitá čokoláda
1 953,00 Kč/1kg
878,85 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Dětská postýlka Baby Happy Bliss NELLY 120 × 60 cm – dětská postýlka, kterou lze přestavět na postel pro větší děti – bukové dřevo – 3 odnímatelné příčky – bílá
3 199,00 Kč
Prodejce: BabyHappyBliss

Optimum Nutrition Gold Standard 100 % syrovátkový protein – 2,02 kg, příchuť vanilková zmrzlina
1 846,64 Kč/1l
3 730,21 Kč
Prodejce: M_plus_L

Aga Podlahový ventilátor 30 cm Šedý
1 399,00 Kč
Prodejce: Aga24

ESN Designer Bar Box, 12 x 45 g tyčinek
1 666,85 Kč/1l
900,10 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

ESN Flexpresso Protein Coffee Chocolate, Prášek, Koncentrát syrovátkového proteinu, Izolát syrovátkového proteinu, Čokoláda, 20 g, 107 kcal, 359 kcal
1 230,37 Kč/1l
1 119,64 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 500 g / Kreatin monohydrát / Farmaceuticky čistý mikronizovaný kreatin monohydrát v prášku
1 387,66 Kč/1l
693,83 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Scitec Nutrition Monster Pak 40 balkov / All in one vitamny / Booster vkonu na bzi multivitamn a minerlnch ltek s extra slokami
1 535,78 Kč/1kg
985,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Best Body Vital Drink 1:80 – 1000 ml
1 352,14 Kč/1l
1 352,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Apple iPhone 14 Pro Max 17 cm (6,7") Double SIM iOS 16 5G 128, stříbrná
24 094,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobře, to je skvělé, líbí se mi to.
Dobře
Ohodnoceno dne 30. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistácie
2 410,16 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 327,18 Kč/1l

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilková zmrzlina / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 919,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 704,08 Kč/1l

Protein Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový koncentrát 4kg čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg karamelový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg Banán



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg malina



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Izolát syrovátkové bílkoviny Snickers
3 185,79 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 592,90 Kč/1l

Kevin Levrone Anabolic Mass - 7 kg - sáček Snickers



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 792,86 Kč
Prodejce: FIT1EU
398,98 Kč/1kg

zoe Protein Bar, 20 x 50 g - Choco Apricot Cake
1 458,94 Kč
Prodejce: PolleoSport

Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 191,89 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
595,95 Kč/1kg

Jahodová Proteinová Směs - 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
210 431,65 Kč/1kg

Mass Up Wanilia, 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
215,48 Kč/1l

Activlab 100% Syrová Wey Premium, 2000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 118,91 Kč
-118,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 000,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
500,00 Kč/1kg

Activlab Mass Up 5000g Sacharidy Kreatin Taurin - Čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 134,50 Kč
-284,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
850,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Tiramisu
1 952,71 Kč
Prodejce: FIT1EU
976,36 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Jahodový krém
1 952,71 Kč
Prodejce: FIT1EU
976,36 Kč/1kg

Polleo Sport 31% Protein Bar, 24 x 35 g - Čokoláda
878,29 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 045,58 Kč/1kg

Immortal Nutrition Protein 2000 g prášek WPC 66 porcí – jahoda – směsný protein



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
999,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
500,00 Kč/1l

zoe Whey Protein, 454 g - Belgian Choco Fantasy
731,67 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 611,61 Kč/1l

Collagen Builder 500g slaný karamel
1 199,79 Kč
Prodejce: medpak_shop
2 399,58 Kč/1l