4,9



Na základě 67 hodnocení
Monokalciumfosfát 3 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
638,72 Kč
212,91 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
10h 43m 05s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Další informace o reklamě
BIOPON hnojivo pro rododendrony, azalky a rododendrony 1KG331,69 Kč/1kg
364,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
BIOPON hnojivo pro jehličnany 1L358,74 Kč/1l
358,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

SUBSTRAL® Naturen® 83940 SUBSTRAL® Naturen®Hornspäne 5,0 kg
190,53 Kč/1kg
952,64 Kč
Prodejce: somnia24

hnojivo Síran amonný 3kg AGRO
52,38 Kč/1kg
172,85 Kč
Prodejce: VISO

Hnojivo pro azalky a rododendrony organominerální Agro 1 kg
172,66 Kč/1kg
172,66 Kč
Prodejce: VISO

Hnojivo pro rostliny Algoflash Naturasol 1 kg
859,35 Kč/1kg
859,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Florovit čedičová moučka 5 kg granulovaného hnojiva
27,27 Kč/1l
136,34 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA

Síran železnatý 1 kg heptahydrát – hnojivo na hortenzie, zahrada, zemědělství, FeSO₄, GiDeli
304,98 Kč/1kg
304,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Hoštické hnojivo - slepičince granulované 8 kg
45,38 Kč/1kg
363,07 Kč
Prodejce: VISO

SUBSTRAL® Naturen® 84030 SUBSTRAL® Naturen® Gemüsedünger 1,2 kg
325,46 Kč/1kg
406,82 Kč
Prodejce: somnia24

SUBSTRAL® 71100 SUBSTRAL® Express Rasendünger 10,0 kg
152,79 Kč/1kg
1 527,91 Kč
Prodejce: somnia24

Vícesložkové hnojivo pro surfinie a petúnie Planta granulát 1 kg 1 l
107,29 Kč/1l
107,29 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA

SUBSTRAL® Naturen® 8855 SUBSTRAL® Naturen®Rasendünger 2,8 kg
218,93 Kč/1kg
613,00 Kč
Prodejce: somnia24

SUBSTRAL® 86931 SUBSTRAL® Vertikutiermix 4,0 kg
303,70 Kč/1kg
1 214,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

SUBSTRAL® Naturen® 87320 SUBSTRAL® Naturen®Kompostbeschleuniger 2,0 kg
238,16 Kč/1kg
476,31 Kč
Prodejce: somnia24

Florovit tekuté hnojivo pro kyselomilné rostliny 0,5 l
194,00 Kč/1l
97,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

BIOPON Univerzální biohumusové hnojivo 0,5 l
724,00 Kč/1l
362,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Organické hnojivo Fertiligène 3 kg
372,90 Kč/1kg
1 200,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Florovit tekuté hnojivo pro Surfinia 1L
93,17 Kč/1l
122,00 Kč
-28,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,17 Kč
Prodejce: Metalplus
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GiDeli Monokalciumfosfát 3 kg – Vysoce koncentrované hnojivo obsahující fosfor a draslík
Profesionální výživa pro maximální výnosy – 100% rozpustné hnojivo pro podporu kvetení, růstu kořenů a kvality plodů.
GiDeli Monokalciumfosfát (MKP) je vysoce čisté minerální hnojivo v práškové formě, speciálně vyvinuté pro intenzivní výživu rostlin v období kvetení a tvorby plodů. Díky své speciální receptuře (0-52-34) poskytuje vysoce koncentrovaný fosfor a draslík bez obsahu dusíku, což umožňuje přesné řízení růstu rostlin. Znatelně zlepšuje chuť ovoce a zeleniny, posiluje kořenový systém a zajišťuje bohaté kvetení.
Vaše výhody na první pohled:
- VYSOKÁ KONCENTRACE ŽIVIN: Hnojivo je založeno na vysoce účinné receptuře 0-52-34 (52 % fosforu, 34 % draslíku). Tato kombinace cíleně podporuje intenzivní vývoj kořenového systému a mimořádně bohaté kvetení rostlin.
- PLNÁ ROZPUSTNOST: Produkt je ve formě jemného prášku a má stoprocentní rozpustnost ve vodě. To umožňuje rychlé vstřebávání živin rostlinou a okamžité vyrovnání nedostatků minerálů.
- ÚČINNÝ PŘENOS ENERGIE: Monokalciumfosfát dodává prvky, které jsou nezbytné pro správný přenos energie v rostlinných buňkách. Důkladná výživa vede k výraznému zvýšení vitality.
- ZLEPŠENÁ CHUŤ A ZRALOST: Vysoký obsah draslíku má přímý vliv na kvalitu úrody. Zlepšuje aroma a obsah cukru v ovoci a zelenině.
- UNIVERZÁLNÍ ZPŮSOBY POUŽITÍ: Hnojivo je flexibilní a vhodné jak pro listové, tak i pro půdní hnojení, a také pro profesionální výrobní systémy.
Univerzální použití v zahradnictví
GiDeli Monokalciumfosfát se skvěle osvědčuje v různých kulturách:
- Pěstování zeleniny: Zejména účinné pro rajčata, okurky a papriky, podporuje tvorbu plodů.
- Pěstování ovoce: Podporuje ovocné stromy a keře s bobulovitým ovocem při vývoji aromatických plodů.
- Okrasné rostliny: Zajišťuje syté barvy a dlouhodobé kvetení.
- Jehličnany: Zesiluje strukturu tkání a zlepšuje odolnost vůči zimě.
Informace o produktu a detaily
- Značka: GiDeli
- Produkt: Monokalciumfosfát (MKP)
- Obsah: 3 kg kbelík
- Složení: NPK 0-52-34
- Složení: Monokalciumfosfát (Ca(H₂PO₄)₂)
- Vlastnosti: Bez chloridů, bez dusíku, plně rozpustný ve vodě
Doporučení pro použití
Díky absenci zbytků lze produkt používat ve všech zavlažovacích systémech. Přesné dávkování by mělo být přizpůsobeno specifickým potřebám dané rostliny a půdním podmínkám. Doporučuje se používat hnojivo zejména během fáze růstu kořenů, a také před a během kvetení.
Bezpečnost a skladování v 3kg kbelíku
- BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ: Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se tvorbě prachu a vdechování. Vyhněte se kontaktu s očima. Po použití si umyjte ruce. Nepoužívejte vnitřně.
- ODOLNÝ KBELÍK: Produkt je dodáván v praktickém 3kg kbelíku. Tento odolný a vzduchotěsný obal chrání hnojivo před vlhkostí a vnějšími vlivy.
- SKLADOVÁNÍ: Skladujte na chladném a suchém místě a chraňte před vlhkostí. Po použití vždy dobře uzavřete kbelík.
GiDeli – Kvalita pro vaši zahradu. Vsaďte na vysoce čisté živiny pro silné rostliny a bohatou úrodu!
- Hmotnost
- 3 kg
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5906168828805
- Výrobce
- Hmotnost
- 3 kg
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5906168828805
- Výrobce
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Monokalciumfosfát 2 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
217,70 Kč/1kg
435,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Monokalciumfosfát 5 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
180,03 Kč/1kg
900,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Monokalciumfosfát 3 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
203,22 Kč/1kg
609,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Monokalciumfosfát 1 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
348,26 Kč/1kg
348,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Monokalciumfosfát 1 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
319,21 Kč/1kg
319,21 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Posh

Moučka bazaltová, přírodní minerální hnojivo proti slimákům a mšicím, zlepšuje půdu, 10 kg
41,70 Kč/1kg
417,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Monokalciumfosfát 10 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
156,82 Kč/1kg
1 568,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Monokalciumfosfát 500g, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
580,32 Kč/1kg
290,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Vícesložkové hnojivo Inco Group granulát 1 kg 1 l
397,54 Kč/1kg
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Epsomská sůl 3 kg Hořká sůl Síran hořečnatý Koupelová sůl Koupel nohou Peeling Zahrada GiDeli
116,66 Kč/1kg
349,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Hnůj pro skot granulovaný 20 kg vhodný pro ekologické pěstování
43,95 Kč/1kg
1 098,83 Kč
Prodejce: boni-shop

BIOVITA zahradní rašelina 5 l surovina Příprava kyselého substrátu
50,49 Kč/1l
252,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Monokalciumfosfát 5 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
1 858,36 Kč/1l
929,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Mustang Hiiligrilli 6 vartaalla
726,45 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

OLVITA Ostropestřecový olej lisovaný za studena 500 ml
540,00 Kč/1l
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Yorbay vánoční stromek Vánoční stromek se stojanem 120 cm, s umělým sněhem
719,46 Kč/1kg
5 899,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

COSTWAY Vyvýšený záhon s truhlíkem a podpěrou pro popínavé rostliny, venkovní popínavé rostliny 235x63x102cm
1 272,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Balíček potravinového lesa - 20 ovocných rostlin - na 15 m2 divokého sběru! - Permakultura - Zeleninová zahrada - Výhodný balíček
3 321,19 Kč
Prodejce: Schramas

Ilex 'Crenata' 20-25 cm - Cesmína živé ploty rostliny - ideální náhrada za zimostráz
36,51 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Adler AD 3071, 6 sušenky/sušenek, 750 W, Černá, Nut cookie, Nerezová ocel, 235 mm
521,98 Kč
Prodejce: Warehouse

COSTWAY 3místná hollywoodská houpačka se sluneční stříškou, 5cm sedák, zahradní houpačka s nosností do 210 kg, houpací lavice, houpačka, černá barva
2 113,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Borax práškový tetraboritan sodný čistý veganský Erdling 380 g
2 455,11 Kč/1kg
932,94 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Pramenitá voda Mutto Premium 19 litrů + RUČNÍ PUMPA v ceně
679,91 Kč
Prodejce: Mutto

Listové intervenční hnojivo 50ml Calcium forte pro rajčata a další rostliny
1 840,00 Kč/1kg
92,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Biohumus tekuté hnojivo pro pokojové rostliny 1l
69,00 Kč/1l
69,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

NABBI Plastový květináč DURS140 14 cm - bílá
160,00 Kč
Prodejce: Gardners

YARDIN 10 listů samolepicích dlaždic Kuchyňské samolepicí dlaždice 3D dlaždice Samolepky Splashback Vodotěsné pro kuchyň Koupelna (30 × 30 cm, šedá)
751,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

1000 semen levandule úzkolistá (Lavandula angustifolia) - Voňavý magnet pro zahradu a včely | Vytrvalá, mrazuvzdorná a aromatická rostlina
25 425,00 Kč/1kg
50,85 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

Sada 3 hroznů - "Chardonnay", "Merlot" a "Sauvignon" - výška 40 cm - Vitis vinifera - Mix B
686,52 Kč
Prodejce: Schramas
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
91% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
91%7% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
7%1% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
1%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Viz text níže
Hmotnost 1 kg
Žádost o přezkum je příliš brzy. Produkt jsem právě obdržel. A pak nějakou dobu trvá, než se zjistí, jak výrobek působí na rostliny - to vyžaduje čas. Hodnocení možná za několik týdnů.
Ohodnoceno dne 7. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Hnojivo pro vyšší výnos
Hmotnost 2 kg
Díky použití tohoto hnojiva mám lepší úrodu paprik, rajčat a dokonce i vodních melounů, které dosahují hmotnosti až 12,4 kg.
Ohodnoceno dne 28. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi užitečné a prospěšné hnojivo pro růže
Hmotnost 2 kg
Po několika aplikacích se mé růže zcela zotavily z horkého a suchého léta
Ohodnoceno dne 27. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Monopotasný fosfát
Hmotnost 2 kg
Všechno v pořádku, dorazilo to před pěti dny, ještě jsem to nevyzkoušel, ale balení vypadá dobře
Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Toppi
Hmotnost 2 kg
Skvělá struktura a látka s vysokým podílem vlny
Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi rychle v prodeji jako ojeté
Hmotnost 3 kg
Dobrá kvalita a rychlé dodání Určitě si to koupím znovu,
Ohodnoceno dne 19. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající produkt.
Hmotnost 2 kg
Skvělé hnojivo. Prakticky balené v 1kg nádobách. Rychle se rozpouští i ve studené vodě.
Ohodnoceno dne 10. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno bylo perfektní, zboží dorazilo v dohodnutém termínu
Hmotnost 0,5 kg
Jsem naprosto spokojený a doručení bylo rychlé
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l

Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
5 864,99 Kč
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l

Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l

Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l

Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l

Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l