4,9



Na základě 66 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer63,75 Kč/1l
1 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
BiobizzGrow, 500 ml | tekuté hnojivo2 145,30 Kč/1l
1 072,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Další informace o reklamě
BIOPON hnojivo pro rododendrony, azalky a rododendrony 1KG331,34 Kč/1kg
364,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

SUBSTRAL® Naturen® 83940 SUBSTRAL® Naturen®Hornspäne 5,0 kg
190,01 Kč/1kg
950,06 Kč
Prodejce: somnia24

SUBSTRAL® Naturen® 84030 SUBSTRAL® Naturen® Gemüsedünger 1,2 kg
324,58 Kč/1kg
405,72 Kč
Prodejce: somnia24

Hnojivo pro azalky a rododendrony organominerální Agro 1 kg
175,61 Kč/1kg
175,61 Kč
Prodejce: VISO

Hnojivo pro rostliny Algoflash Naturasol 1 kg
921,80 Kč/1kg
921,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

SUBSTRAL® Naturen® 87320 SUBSTRAL® Naturen®Kompostbeschleuniger 2,0 kg
237,52 Kč/1kg
475,03 Kč
Prodejce: somnia24

SUBSTRAL® Naturen® 8855 SUBSTRAL® Naturen®Rasendünger 2,8 kg
218,34 Kč/1kg
611,34 Kč
Prodejce: somnia24

Organické hnojivo Fertiligène 3 kg
369,81 Kč/1kg
1 190,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Florovit čedičová moučka 5 kg granulovaného hnojiva
27,27 Kč/1l
136,34 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA

Vícesložkové hnojivo pro surfinie a petúnie Planta granulát 1 kg 1 l
107,29 Kč/1l
107,29 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA

AdeSil křemíkový biostimulátor pro růst rostlin 1 kg
239,33 Kč/1l
287,20 Kč
Prodejce: Silica

SUBSTRAL® 86931 SUBSTRAL® Vertikutiermix 4,0 kg
303,70 Kč/1kg
1 214,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

hnojivo Síran amonný 3kg AGRO
52,38 Kč/1kg
172,85 Kč
Prodejce: VISO

Planta hnojivo pro kyselomilné rostliny 3 kg
52,08 Kč/1kg
208,33 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA

Hoštické hnojivo - slepičince granulované 8 kg
45,38 Kč/1kg
363,07 Kč
Prodejce: VISO

Florovit tekuté hnojivo pro kyselomilné rostliny 0,5 l
194,00 Kč/1l
97,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Florovit tekuté hnojivo pro Surfinia 1L
93,17 Kč/1l
122,00 Kč
-28,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,17 Kč
Prodejce: Metalplus
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GiDeli Monokalciumfosfát 5 kg – Vysoce koncentrované hnojivo obsahující fosfor a draslík
Profesionální výživa pro maximální výnosy – 100% rozpustné hnojivo pro podporu kvetení, růstu kořenů a kvality plodů.
GiDeli Monokalciumfosfát (MKP) je vysoce čisté minerální hnojivo v práškové formě, speciálně vyvinuté pro intenzivní výživu rostlin v období kvetení a tvorby plodů. Díky své speciální receptuře (0-52-34) poskytuje vysoce koncentrovaný fosfor a draslík bez obsahu dusíku, což umožňuje přesné řízení růstu rostlin. Znatelně zlepšuje chuť ovoce a zeleniny, posiluje kořenový systém a zajišťuje bohaté kvetení.
Vaše výhody na první pohled:
- VYSOKÁ KONCENTRACE ŽIVIN: Hnojivo je založeno na vysoce účinné receptuře 0-52-34 (52 % fosforu, 34 % draslíku). Tato kombinace cíleně podporuje intenzivní vývoj kořenového systému a mimořádně bohaté kvetení rostlin.
- PLNÁ ROZPUSTNOST: Produkt je ve formě jemného prášku a má stoprocentní rozpustnost ve vodě. To umožňuje rychlé vstřebávání živin rostlinou a okamžité vyrovnání nedostatků minerálů.
- ÚČINNÝ PŘENOS ENERGIE: Monokalciumfosfát dodává prvky, které jsou nezbytné pro správný přenos energie v rostlinných buňkách. Důkladná výživa vede k výraznému zvýšení vitality.
- ZLEPŠENÁ CHUŤ A ZRALOST: Vysoký obsah draslíku má přímý vliv na kvalitu úrody. Zlepšuje aroma a obsah cukru v ovoci a zelenině.
- UNIVERZÁLNÍ ZPŮSOBY POUŽITÍ: Hnojivo je flexibilní a vhodné pro listové i půdní hnojení, stejně jako pro profesionální výrobní systémy.
Univerzální použití v zahradnictví
GiDeli Monokalciumfosfát se skvěle osvědčuje v různých kulturách:
- Pěstování zeleniny: Zejména účinné pro rajčata, okurky a papriky, podporuje tvorbu plodů.
- Pěstování ovoce: Podporuje ovocné stromy a keře s bobulovitým ovocem při vývoji aromatických plodů.
- Okrasné rostliny: Zajišťuje syté barvy a dlouhodobé kvetení.
- Jehličnany: Zesiluje strukturu tkání a zlepšuje odolnost vůči zimě.
Informace o produktu a detaily
- Značka: GiDeli
- Produkt: Monokalciumfosfát (MKP)
- Obsah: 5 kg kbelík
- Složení: NPK 0-52-34
- Složení: Monokalciumfosfát (Ca(H₂PO₄)₂)
- Vlastnosti: Bez chloridů, bez dusíku, plně rozpustný ve vodě
Doporučení pro použití
Díky absenci zbytků může být produkt použit ve všech zavlažovacích systémech. Přesné dávkování by mělo být přizpůsobeno specifickým potřebám dané rostliny a půdním podmínkám. Doporučuje se používat hnojivo zejména během fáze růstu kořenů, a také před a během kvetení.
Bezpečnost a skladování v 5kg kbelíku
- BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ: Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se vzniku prachu a vdechování. Vyhněte se kontaktu s očima. Po použití si umyjte ruce. Nepoužívejte vnitřně.
- ODOLNÝ KBELÍK: Produkt je dodáván v praktickém 5kg kbelíku. Tato odolná a těsná nádoba chrání hnojivo před vlhkostí, shlukováním a vnějšími vlivy.
- SKLADOVÁNÍ: Skladujte na chladném a suchém místě a chraňte před vlhkostí. Po použití vždy dobře uzavřete kbelík.
GiDeli – Kvalita pro vaši zahradu. Věřte vysoce čistým živinám pro silné rostliny a bohatou úrodu!
- Hmotnost
- 5 kg
- Objem
- 0.5 l
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5906168828812
- Výrobce
- Hmotnost
- 5 kg
- Objem
- 0.5 l
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5906168828812
- Výrobce
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Monokalciumfosfát 1 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
348,26 Kč/1kg
348,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Monokalciumfosfát 10 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
156,82 Kč/1kg
1 568,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Monokalciumfosfát 2 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
217,70 Kč/1kg
435,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Monokalciumfosfát 5 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
180,03 Kč/1kg
900,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Monokalciumfosfát 3 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
203,22 Kč/1kg
609,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Monokalciumfosfát 1 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
319,21 Kč/1kg
319,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Monokalciumfosfát 15 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
145,19 Kč/1kg
2 177,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Monokalciumfosfát 500g, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
580,32 Kč/1kg
290,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Vícesložkové hnojivo Inco Group granulát 1 kg 1 l
397,54 Kč/1kg
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Monokalciumfosfát 20 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
127,79 Kč/1kg
2 555,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Monokalciumfosfát 25 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
127,79 Kč/1kg
3 194,76 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Posh

Moučka bazaltová, přírodní minerální hnojivo proti slimákům a mšicím, zlepšuje půdu, 10 kg
41,70 Kč/1kg
417,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

Sibiřská borůvka - Lonicera caerulea kamtschatica 30 cm
109,18 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Monokalciumfosfát 3 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
212,91 Kč/1kg
638,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Home Dvoustěnná prostěradla Deluxe
2 473,53 Kč/1m²
1 682,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Hydrangea Paniculata 'Pink Lady' 30-50 cm hortenzie paniculata Opadavý keř
121,32 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Epsomská sůl 3 kg Hořká sůl Síran hořečnatý Koupelová sůl Koupel nohou Peeling Zahrada GiDeli
116,66 Kč/1kg
349,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Agrarzone oves čištěný pro koně 20 kg
36,23 Kč/1kg
724,65 Kč
Prodejce: Agrarzone

XMaster akumulátorová příklepová vrtačka 3 v 1, akumulátorový šroubovák 21 V, sada akumulátorových vrtaček, příklepová vrtačka, s bateriemi 2x 2000 Ah
606,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: XMaster

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 193,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

HillMiles E Bike, městské elektrokolo a E-Hollandbike s 36V 13Ah baterií do 80-100km, SHIMANO 7 rychlostí, 250W motor a 25km/h, MileCity1
14 981,00 Kč
-618,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14 362,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NordicHome
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
91% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
91%8% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
8%2% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
2%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Viz text níže
Hmotnost 1 kg
Žádost o přezkum je příliš brzy. Produkt jsem právě obdržel. A pak nějakou dobu trvá, než se zjistí, jak výrobek působí na rostliny - to vyžaduje čas. Hodnocení možná za několik týdnů.
Ohodnoceno dne 7. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Hnojivo pro vyšší výnos
Hmotnost 2 kg
Díky použití tohoto hnojiva mám lepší úrodu paprik, rajčat a dokonce i vodních melounů, které dosahují hmotnosti až 12,4 kg.
Ohodnoceno dne 27. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Monopotasný fosfát
Hmotnost 2 kg
Všechno v pořádku, dorazilo to před pěti dny, ještě jsem to nevyzkoušel, ale balení vypadá dobře
Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Toppi
Hmotnost 2 kg
Skvělá struktura a látka s vysokým podílem vlny
Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi rychle v prodeji jako ojeté
Hmotnost 3 kg
Dobrá kvalita a rychlé dodání Určitě si to koupím znovu,
Ohodnoceno dne 19. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající produkt.
Hmotnost 2 kg
Skvělé hnojivo. Prakticky balené v 1kg nádobách. Rychle se rozpouští i ve studené vodě.
Ohodnoceno dne 10. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno bylo perfektní, zboží dorazilo v dohodnutém termínu
Hmotnost 0,5 kg
Jsem naprosto spokojený a doručení bylo rychlé
Ohodnoceno dne 29. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání, skvělý výrobek i cena
Hmotnost 1 kg
Vynikající kvalita, složení hnojiva
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l

Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
5 864,99 Kč
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l

Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l

Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l

Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l

Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l

Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg