4,9



Na základě 7 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BBQ koření BAMM! Habanero 404g904,35 Kč/1kg
416,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Bioset – Kořenová směs s bobkovým listem, autentická chuť Bulharska, 40 g1 525,00 Kč/1kg
61,00 Kč
Prodejce: Inaris_International

Další informace o reklamě
Kotanyi Italské bylinky oregano, rozmarýn a tymián 63g1 574,50 Kč/1kg
94,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kotanyi černý kmín celý a sušený kořenící přípravek 40g1 385,75 Kč/1kg
55,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BIO černý kmín celý 500g
1 054,28 Kč/1kg
527,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Bio kmín celý, 500 g
1 379,78 Kč/1kg
689,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Koriandr (celý) - 40g | LEBENSBAUM
1 740,25 Kč/1kg
69,61 Kč
Prodejce: taleoo

Bio koriandr, celé semeno, 500 g
991,12 Kč/1kg
495,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Provensálské bylinky 1 kg Středomořské Přírodní Veganské Ryby Maso GiDeli
275,65 Kč/1kg
551,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Sonnentor SO_00743, Zrnkové koření, 60 g, Černý pepř, Kmín, Koriandr, Majoránka, 182 kcal, 762 kJ, 4 g
1 466,67 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: Covitar

Ubena kardamom celý intenzivní vynikající koření 165g
4 650,55 Kč/1kg
767,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

UBENA 3676030001 UBENA Kurkuma gemahlen Gewürz, 1,0 kg
671,65 Kč/1kg
671,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann estragon lyofilizovaný přírodní veganské balení 10g
12 387,00 Kč/1kg
123,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Koriandr - celý 30g
1 858,33 Kč/1kg
55,75 Kč
Prodejce: taleoo

Koření do polévky 10 kg, zeleninový vývar, bez soli, sušené, veganské, přírodní, GiDeli
180,06 Kč/1kg
1 800,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Sonnentor 465313, Práškové koření, 50 g, 271 kcal, 1132 kJ, 3,61 g, 11,21 g
1 940,00 Kč/1kg
97,00 Kč
Prodejce: Covitar

koření - celé 30g
2 250,33 Kč/1kg
67,51 Kč
Prodejce: taleoo

Sonnentor 00848, Práškové koření, 60 g, 301 kcal, 1250 kJ, 7,23 g, 10,2 g
1 650,00 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: Covitar

Černý kmín - celý 50g
1 682,60 Kč/1kg
84,13 Kč
Prodejce: taleoo

Sušené sicilské oregano, 40 g
2 875,00 Kč/1l
115,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GiDeli Černý kmín – Celá semínka – Pravý orientální černý kmín pro kuchyni a dobré zdraví
Tajemství Orientu ve vaší kuchyni – pikantní semínka s jedinečnou vůní pro ty nejnáročnější
Černý kmín GiDeli (Nigella sativa) je výjimečný přírodní produkt pro všechny, kteří kladou důraz na autentické koření a výživnou stravu. Malá černá zrnka této tradiční orientální rostliny nadchnou svým jedinečným chuťovým profilem: ořechová, pepřová a lehce hořká – fascinující směs, která připomíná sezam s nádechem oregana.
Toto vysoce kvalitní koření je ideální volbou pro kuchaře-amatéry, pekaře a domácnosti dbající na zdravý životní styl, které chtějí jídlům dodat zvláštní, exotický nádech. GiDeli je synonymem čistoty, čerstvosti a bezkompromisní kvality přímo z přírody.
Vaše výhody v kostce:
- AROMATICKÁ CHUŤ: Pikantní a lehce trpká – náš černý kmín dodá vašim pokrmům exotický akcent. Aroma se rozvine obzvláště intenzivně při pražení nebo mletí.
- VŠESTRANNÉ POUŽITÍ: Skutečný všestranný pomocník! Ideální k dochucení pečiva (např. plochého chleba), polévek, dresinků nebo palačinek. Skvělý také jako posyp na saláty, kari a dušená jídla.
- BOHATÉ NA ŽIVINY A ZDRAVÉ: Dodává cenné omega-6 mastné kyseliny, rostlinné bílkoviny a vlákninu. Navíc je bohaté na důležité minerály, jako je zinek a železo, a také na rostlinné antioxidanty.
- 100 % PŘÍRODNÍ A VYSOKÁ KVALITA: Zaručujeme čistý přírodní produkt, který je šetrně zpracován. Zcela bez umělých aromat, barviv a konzervačních látek. Přirozeně veganské a bezlepkové.
- OPTIMÁLNÍ OCHRANA AROMATU: Naše obaly jsou navrženy tak, aby cenné éterické oleje a plná vůně semen zůstaly zachovány až do posledního zrnka.
Všestranné použití v orientální i moderní kuchyni:
- Specialista na pečení: Klasicky na plochém chlebu, rohlících nebo přímo v těstě na chléb pro rustikální nádech.
- Teplá jídla: Dochuťte během vaření kari, pokrmy z čočky a zeleninové směsi pro větší hloubku chuti.
- Svěží akcenty: Lžička černého kmínu na hummusu, ovčím sýru nebo v jogurtových dipách zajistí rafinované překvapení.
- Přírodní produkt: Oceňován také v čisté formě nebo jako tradiční čajový nálev pro své blahodárné vlastnosti.
Údaje o produktu a složení:
- Značka: GiDeli
- Produkt: Černý kmín (celá semena)
- Složení: 100 % semena černého kmínu (Nigella sativa)
- Vlastnosti: veganské, bez lepku, bez genetické modifikace, bez umělých přísad
Pokyny pro skladování:
Skladujte produkt na chladném a suchém místě. Dbejte na to, abyste balení po každém otevření opět dobře uzavřeli, aby se aroma neztrácelo a semena si trvale zachovala svou čerstvost.
GiDeli – kvalita z přírody. Přineste si koření Orientu přímo do své kuchyně!
- Seznam přísad
- 100 % semena černého kmínu (Nigella sativa)
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- POSH sp. z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka-Zdrój, Polen
- Prodejní název
- Celý černý kmín
- Výrobce
- Kód EAN
- 5906168809439
- Seznam přísad
- 100 % semena černého kmínu (Nigella sativa)
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- POSH sp. z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka-Zdrój, Polen
- Prodejní název
- Celý černý kmín
- Výrobce
- Kód EAN
- 5906168809439
K tomu se hodí také

La Chinata, paprika La Vera, uzená, pikantní, DOP, 70g
3 343,29 Kč/1kg
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Černý kmín 1 kg, celá semena, Nigella sativa, koření do pečiva, přírodní, veganské, GiDeli
290,16 Kč/1kg
290,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Maggi® 12417927 Maggi® Rôtidor Fleisch Gewürzmischung, 1,0 kg
732,69 Kč/1l
732,69 Kč
Prodejce: somnia24

Wiberg Růžový pepř celý sušený jemná příchuť balení 160g
3 175,13 Kč/1l
508,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sonnentor 465028, Práškové koření, 35 g, Piment, Kardamom, Skořicová, Hřebíček, Zázvor, Vanilka, 226 kcal, 933 kJ, 1,74 g
4 314,29 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Covitar

tellofix Classic Klare Brühe 540g
892,65 Kč/1kg
482,03 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Kamelur

Šedá sůl Tradiční bulharské koření s horskými bylinami 40 g
1 522,00 Kč/1kg
60,88 Kč
Prodejce: Inaris_International

WIBERG 2168255009 WIBERG Meersalz Flocken sonnengetrocknet Salz, 350,0 g
1 017,37 Kč/1kg
356,08 Kč
Prodejce: somnia24

Caber Salamoia Bolognese 1 kg – Kořenící sůl na maso, gril, brambory a zeleninu
196,00 Kč/1kg
196,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

La Carmencita El único paellero Španělská směs koření 20g
3 450,00 Kč/1kg
69,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Knorr® Gemüse Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
442,87 Kč/1kg
442,87 Kč
Prodejce: somnia24

Cape Herb and Spice Rub Portugalská kořenící sůl Peri Peri 100g
438,60 Kč/1kg
109,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vegeta, kořenová směs do pokrmů, 400 g
229,80 Kč/1kg
96,03 Kč
-4,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,92 Kč
Prodejce: Katomix

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g
686,08 Kč/1kg
686,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional konzervační koření klášterní směs hromadné balení 1000g
247,74 Kč/1kg
247,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prymat Kebab-Gyros koření 30 g
390,00 Kč/1l
41,58 Kč
-62%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
15,60 Kč
Prodejce: Katomix

Mletá pískavice řecké seno 1kg
101,00 Kč/1kg
101,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kucharek Przyprawa Uniwersalna 1 kg
126,54 Kč/1kg
126,54 Kč
Prodejce: Katomix

Směs koření na houby na pánvi Ankerkraut v korkové sklenici 75g
1 010,60 Kč/1l
151,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Koření na chléb - Prémiová směs koření na chléb mletá - Pro rustikální farmářský chléb a další nápady na pečení chleba - 100g
1 667,50 Kč/1kg
166,75 Kč
Prodejce: allerFeinst

Smíchejte sušenou zeleninu 100 g Targroch
1 073,27 Kč/1kg
160,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Lobo Bot Xa Xiu Char Siu marináda na maso 100g
631,30 Kč/1kg
63,13 Kč
Prodejce: LAVONIO

Butter Chicken Masala, 100g
461,20 Kč/1kg
55,90 Kč
-17%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,12 Kč
Prodejce: CasteloStore

Bio kardamom, celý, zelený, 100 g
4 893,30 Kč/1kg
489,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

TAJIN Pálivá a ovocná omáčka chamoy 455ml - Ovocná a pikantní | Mexická ovocná omáčka na občerstvení, grilování a recepty+ochrana při přepravě Heartforcards
644,26 Kč/1kg
293,14 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Směs koření - Delikata jar 30g
4 754,33 Kč/1kg
142,63 Kč
Prodejce: taleoo

SUŠENÁ ZELENINA 500 g Přírodní směs zeleniny značky Royal
2 433,00 Kč/1l
121,65 Kč
Prodejce: PHRoyal

Příprava koření Al Amier CousCous
1 599,67 Kč/1kg
47,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kořenící směs Knorr na gril a smažené pokrmy 500g
788,18 Kč/1kg
394,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%14% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
14%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Celá semínka černého kmínu,
potravinářská kvalita; velmi dobrý poměr ceny a kvality; použití jako přísada do pečiva pro chleby z kvasu, celozrnné a smíšené chleby, pšeničné rohlíky a plochý chléb; jako přísada do mnoha pokrmů připravovaných na pánvi, zejména k smažené zelenině; a velmi chutné v přípravách z čerstvého sýra
Ohodnoceno dne 16. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
dobrý výrobek
dokonalé, dobře zabalené, cena velmi přiměřená, děkuji
Ohodnoceno dne 16. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Je tam sice trochu nečistot, ale kmín je dobrý.
Skvělý poměr kvality a ceny
Ohodnoceno dne 12. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Nahoru
Ohodnoceno dne 13. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ koření The best Sizzlin Burger 403g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 340,00 Kč/1kg

Vánoční dárková sada koření Falksalt
863,00 Kč
Prodejce: Vladeko
345,20 Kč/1kg

BBQ koření The best Classic Steak 380g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 276,19 Kč/1kg

BBQ koření The best Beer Can Chicken 347g
510,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 342,11 Kč/1kg

BBQ koření SPG 340g
465,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 192,31 Kč/1kg

BBQ koření Hot Dirty Bird Rub 312g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 254,05 Kč/1kg

BBQ koření Texas Beef Rub 391g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 031,11 Kč/1kg

BBQ koření Cow Cover Rub 298g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 325,71 Kč/1kg

BBQ kořen King Katsu Japanese Curry Power 215g Angus&Oink
329,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 430,43 Kč/1kg

Vegeta przyprawa 180 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,53 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 336,28 Kč/1kg

Sušené houby 50g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 722,80 Kč/1l

Mexická sůl se sušenými červy pro mezcal z Mexika 2x4g
361,49 Kč
Prodejce: LaProve

Koření na nakládané okurky - 1kg
153,44 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
51,15 Kč/1l

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná kořenící směs 650g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
730,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 123,40 Kč/1kg

Fuchs Professional pepř zelený lyofilizovaný 200g
728,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 641,45 Kč/1kg

Fuchs Foodservice Čínská kořenící sůl autentické-asijské balení 1500g



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
639,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,52 Kč/1kg

Směs koření na houby na pánvi Ankerkraut v korkové sklenici 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
151,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 010,60 Kč/1l

Kitchen King, 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,99 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,12 Kč
Prodejce: CasteloStore
461,20 Kč/1kg

Ubena směs koření na pečené brambory kořeněná aromatická příchuť 600g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
260,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,22 Kč/1kg

MDH Chana Masala, 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
43,60 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
36,37 Kč
Prodejce: CasteloStore
363,70 Kč/1kg