Walkers Toffees různé karamely a čokoládové zákusky, 750 g, lahodné a vysoce kvalitní

431,24 Kč

574,99 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro LINDOR pralinky Mléčná čokoláda 1000g
LINDOR pralinky Mléčná čokoláda 1000g
1 099,90 Kč/1kg
1 099,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lindt
Obrázek produktu pro Delisana Želé sušenky s bílým rybízem a čokoládovou polevou 135G
Delisana Želé sušenky s bílým rybízem a čokoládovou polevou 135G
3 271,50 Kč/1kg
458,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Primart Sušenky Jaffa s malinovou náplní 260 g
Primart Sušenky Jaffa s malinovou náplní 260 g
1 681,38 Kč/1kg
437,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Primart Exkluzivní ořechové sušenky 220 g
Primart Exkluzivní ořechové sušenky 220 g
1 949,91 Kč/1kg
428,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
161,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
79,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
434,52 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
141,22 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Vafle Grześki Gofree vanilkové a čokoládové 33 g
Vafle Grześki Gofree vanilkové a čokoládové 33 g
426,50 Kč/1kg
17,06 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Tyčinka Twix s sušenkami a karamelem, obalená čokoládou, 50 g (2 × 25 g)
Tyčinka Twix s sušenkami a karamelem, obalená čokoládou, 50 g (2 × 25 g)
770,40 Kč/1kg
38,52 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kopernik Katarzynki gingerbread cookies in chocolate 123 g
Kopernik Katarzynki gingerbread cookies in chocolate 123 g
656,25 Kč/1kg
78,75 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro E. Wedel biszkopty z galaretką wiśniową 147 g
E. Wedel biszkopty z galaretką wiśniową 147 g
352,00 Kč/1kg
56,32 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Hellma 70000175 Čokoláda Krispy mléčná čokoláda
Hellma 70000175 Čokoláda Krispy mléčná čokoláda
1 942,57 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
777,03 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Zott jahodová želé 175 g
Zott jahodová želé 175 g
107,70 Kč/1kg
40,70 Kč
-47%
21,54 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Krakuski Paluszki s malinovým želé v čokoládě 144 g
Krakuski Paluszki s malinovým želé v čokoládě 144 g
402,31 Kč/1kg
64,37 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Krakuski křehké cereální sušenky 201 g
Krakuski křehké cereální sušenky 201 g
189,74 Kč/1kg
43,64 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Zonnatura cizrnová vafle 100 g – křupavá svačina bohatá na bílkoviny
Zonnatura cizrnová vafle 100 g – křupavá svačina bohatá na bílkoviny
1 754,00 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kakaové sultánky v rawčokoládě 70g
Kakaové sultánky v rawčokoládě 70g
5 884,43 Kč/1kg
411,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro KitKat vafle s arašídovým máslem 42 g
KitKat vafle s arašídovým máslem 42 g
638,75 Kč/1kg
25,55 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro MINI BISCUIT BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 85 g - GLUTENEX
MINI BISCUIT BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 85 g - GLUTENEX
3 940,47 Kč/1kg
334,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Delisana Sušenky s jahodovou želé v bílé čokoládě 135 g
Delisana Sušenky s jahodovou želé v bílé čokoládě 135 g
2 936,50 Kč/1kg
411,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro E. Wedel Dortík Wedlowski 250 g
E. Wedel Dortík Wedlowski 250 g
490,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
178,45 Kč
-41,22 Kč
137,23 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Walkers Toffees různé karamelky a čokoládové zákusky, 750 g - lahodná směs klasických karamelů a jemných čokoládových zákusků. Ideální pro svačinu a sdílení, vysoce kvalitní a chutné, ideální pro každou příležitost. Složení: glukózový sirup, cukr, slazené kondenzované mléko (18 % plnotučné mléko), udržitelný palmový olej, mléčná čokoláda (min. 31,3 % kakaa, min. 17 % obsah mléka), hořká čokoláda (min. 70 % kakaa), bílá čokoláda, máslo (3 %), sůl, melasa, emulgátory (E471, sójový lecitin), přírodní vanilka, aroma. Nutriční hodnoty na 100 g: 499 kcal, 22,1 g tuků (z toho 14 g nasycených mastných kyselin), 71,8 g sacharidů (z toho 54,9 g cukrů), 2,6 g bílkovin, 0,5 g soli.
Seznam přísad
Glukózový sirup, cukr, slazené kondenzované mléko (z plnotučného mléka) 18 %, rostlinný olej (trvale udržitelný palmový olej), mléčná čokoláda (kakaová složka minimálně 31,3 %, mléčná složka minimálně 17 %; cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, odtučněný mléčný tuk; emulgátor vanilkový lecitin, přírodní sójová čokoláda 70% kakaová hmota, cukr, nízkotučný kakaový prášek, emulgátor sójový lecitin, bílá čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, emulgátor sójový lecitin, přírodní vanilka), máslo 3%, sůl, melasa, emulgátor (E471), aroma.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 2062 kJ / 499 kcal Tuk: 22,10 g z toho nasycené mastné kyseliny: 14,00 g Sacharidy: 71,80 g z toho cukry: 54,90 g Bílkoviny: 2,60 g Sůl: 0,50 g
Hmotnost
750 g
Potravinářský podnik
Walker's Nonsuch Limited, Calverley Street, Longton, Stoke-on-Trent, ST3 1JQ, GB
Prodejní název
Walkers Toffees různé karamelky a čokoládové zákusky
Výrobce
Walkers Shortbread Ltd.
Počet kusů
1
Kód EAN
5010169157441

Seznam přísad
Glukózový sirup, cukr, slazené kondenzované mléko (z plnotučného mléka) 18 %, rostlinný olej (trvale udržitelný palmový olej), mléčná čokoláda (kakaová složka minimálně 31,3 %, mléčná složka minimálně 17 %; cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, odtučněný mléčný tuk; emulgátor vanilkový lecitin, přírodní sójová čokoláda 70% kakaová hmota, cukr, nízkotučný kakaový prášek, emulgátor sójový lecitin, bílá čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, emulgátor sójový lecitin, přírodní vanilka), máslo 3%, sůl, melasa, emulgátor (E471), aroma.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 2062 kJ / 499 kcal Tuk: 22,10 g z toho nasycené mastné kyseliny: 14,00 g Sacharidy: 71,80 g z toho cukry: 54,90 g Bílkoviny: 2,60 g Sůl: 0,50 g
Hmotnost
750 g
Potravinářský podnik
Walker's Nonsuch Limited, Calverley Street, Longton, Stoke-on-Trent, ST3 1JQ, GB
Prodejní název
Walkers Toffees různé karamelky a čokoládové zákusky
Výrobce
Walkers Shortbread Ltd.
Počet kusů
1
Kód EAN
5010169157441
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Fisherman's Friend - Anýz - 24er
Fisherman's Friend - Anýz - 24er
1 926,85 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 18
1 156,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro nimm2 letní hit ovocné bonbony příchuť meloun mango 300g
nimm2 letní hit ovocné bonbony příchuť meloun mango 300g
195,73 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
58,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové bonbony | Kaffeebonbons
KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové bonbony | Kaffeebonbons
732,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
102,55 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour
Obrázek produktu pro Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 Monate - 1 Kg
Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 Monate - 1 Kg
1 141,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 141,50 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
832,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
34,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Japonské mátové bonbony Kaiser 90 g
Japonské mátové bonbony Kaiser 90 g
580,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
52,22 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Barkleys Mini Mints Pastilky s příchutí skořice bez cukru 15g
Barkleys Mini Mints Pastilky s příchutí skořice bez cukru 15g
2 732,00 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Roshen Bonbóny Coffee Like 1 kg
Roshen Bonbóny Coffee Like 1 kg
217,49 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
217,49 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Krabice MENTOS se 40 ruličkami - lékořice
Krabice MENTOS se 40 ruličkami - lékořice
799,49 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 199,23 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Jedlý papírový karamel Mampfi 290g
Jedlý papírový karamel Mampfi 290g
852,17 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Milka sušenky z celozrnné mouky s kousky čokolády 126 g
Milka sušenky z celozrnné mouky s kousky čokolády 126 g
492,46 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
64,02 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Poznejte Buldak Box | BULDAK Ramen 14x MIX | Korean Hot Chicken Ramen 14x MIX podle chuti
Poznejte Buldak Box | BULDAK Ramen 14x MIX | Korean Hot Chicken Ramen 14x MIX podle chuti
536,39 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
804,58 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Obrázek produktu pro Perle di Sole tvrdé bonbony s citronovou příchutí 200 g
Perle di Sole tvrdé bonbony s citronovou příchutí 200 g
721,35 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 15
144,27 Kč
Prodejce: SolarCosa
Obrázek produktu pro Fruittella - Letní ovoce - 20 rohlíků
Fruittella - Letní ovoce - 20 rohlíků
710,11 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
639,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
345,43 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
345,43 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
630,83 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 4011932228284, Palmový olej, l ascorbic acid,Vitamin C, 37 g, C, e330, Herb, Caramel Syrup, Flavouring, Sugar, Acid, Monosaccharide, E300, Disaccharide, Glucose Syrup,...
Open Food 4011932228284, Palmový olej, l ascorbic acid,Vitamin C, 37 g, C, e330, Herb, Caramel Syrup, Flavouring, Sugar, Acid, Monosaccharide, E300, Disaccharide, Glucose Syrup,...
1 889,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
94,46 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Vivil Creme Life Brasilitos Espresso pastilky bez cukru 90g
Vivil Creme Life Brasilitos Espresso pastilky bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 25
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
341,29 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
1 023,86 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ricola Original bez cukru 75 g – bylinkové sladkosti, přírodní chuť
Ricola Original bez cukru 75 g – bylinkové sladkosti, přírodní chuť
1 770,13 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Open Food 3360100270107, 50 g, B, Fair Sugar, Egypt, Sugar, Green Aniseed, Disaccharide, Natural Star Anise Flavouring, Seed,..., 1690 kJ, 398 kcal, 97 g
Open Food 3360100270107, 50 g, B, Fair Sugar, Egypt, Sugar, Green Aniseed, Disaccharide, Natural Star Anise Flavouring, Seed,..., 1690 kJ, 398 kcal, 97 g
2 080,40 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
236,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Céréal Hagelslag Puur 200g – čokoládové posypy s menším množstvím cukru, plné chuti
Céréal Hagelslag Puur 200g – čokoládové posypy s menším množstvím cukru, plné chuti
903,65 Kč/1kg
180,73 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Čokoládové oplatky Manner ve tvaru srdce s pomerančovou krémovou náplní 300g
Čokoládové oplatky Manner ve tvaru srdce s pomerančovou krémovou náplní 300g
559,33 Kč/1kg
167,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Barkleys Pastilky v plechovce Zázvor a pomeranč v kovové plechovce 50g
Barkleys Pastilky v plechovce Zázvor a pomeranč v kovové plechovce 50g
1 023,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
51,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g
Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g
220,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Vějíř Sweet Flash Super Candy s malými korálky Doplnitelný
Vějíř Sweet Flash Super Candy s malými korálky Doplnitelný
4 818,00 Kč/1kg
24,09 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Lindt Sensation Fruit Maliny&Brusinky 150g
Lindt Sensation Fruit Maliny&Brusinky 150g
1 132,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
169,90 Kč
Prodejce: Lindt
Obrázek produktu pro Gluténmentes Alaska Kakaós Ízű Krémmel Töltött Kukoricaostya 18G, 42387
Gluténmentes Alaska Kakaós Ízű Krémmel Töltött Kukoricaostya 18G, 42387
13 899,45 Kč/1kg
250,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Frigeo Ahoj sherbet chunks 200ST
Frigeo Ahoj sherbet chunks 200ST
369,12 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 13
590,59 Kč
Prodejce: somnia24

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Dextro Energy Classic
Dextro Energy Classic
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
139,25 Kč
Prodejce: apohealth
940,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sladké příběhy Rocks Candies 500g
Sladké příběhy Rocks Candies 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kávové bonbóny Amo 1 kg
Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ
ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
266,21 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ
Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii
Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce
Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g
Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
935,79 Kč
-140,25 Kč
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 325,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g
Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g
Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g
Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g
PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
44,26 Kč
Prodejce: M_plus_L
650,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jedlý papírový karamel Mampfi 290g
Jedlý papírový karamel Mampfi 290g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg