Van Wijngaarden Zaanse polotučná majonéza 325 ml – krémová a jemná

122,10 Kč

375,69 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
130,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 306,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Thomy Gourmet Remoulade pikantní bylinky a okurka 250ml
Thomy Gourmet Remoulade pikantní bylinky a okurka 250ml
353,32 Kč/1l
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
88,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 500ml
Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 500ml
198,86 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
99,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Händlmaier Ajoli omáčka Vegetarian Piquant v lahvi 200ml
Händlmaier Ajoli omáčka Vegetarian Piquant v lahvi 200ml
210,55 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
42,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Majonéza Van Wijngaarden Zaanse Mosterd 325 g – krémová, kořeněná, autentická
Majonéza Van Wijngaarden Zaanse Mosterd 325 g – krémová, kořeněná, autentická
490,49 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Majonéza Van Wijngaarden Zaanse se satésaus, 190 g - krémová a pikantní
Majonéza Van Wijngaarden Zaanse se satésaus, 190 g - krémová a pikantní
726,79 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Majonéza Van Wijngaarden Zaanse 325 g – krémová tradiční holandská majonéza
Majonéza Van Wijngaarden Zaanse 325 g – krémová tradiční holandská majonéza
424,89 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Delikatess-Mayonnaise 250ml
Delikatess-Mayonnaise 250ml
368,96 Kč/1l
92,24 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Majonez Hellmann's Babuni 340 ml
Majonez Hellmann's Babuni 340 ml
344,21 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
152,30 Kč
-35,27 Kč
117,03 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Majonéza - Delikatesa 250ml
Majonéza - Delikatesa 250ml
344,12 Kč/1l
86,03 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Majonéza Kielecki 500 ml
Majonéza Kielecki 500 ml
270 639,99 Kč/1kg
135,32 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Majonéza Kielecki 310 ml
Majonéza Kielecki 310 ml
270,55 Kč/1l
83,87 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml
Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml
143,54 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
125,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Roleski Majonez Stołowy 285 ml
Roleski Majonez Stołowy 285 ml
164,91 Kč/1l
47,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Hamker Deli majonéza 80 % krémová jemné chuti 875 ml
Hamker Deli majonéza 80 % krémová jemné chuti 875 ml
185,86 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
162,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro DeVlaendere – Majonéza – 3 l
DeVlaendere – Majonéza – 3 l
333,85 Kč/1kg
1 001,54 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kuehne remuláda s jemnými bylinkami, krémová a jemná 200ml
Kuehne remuláda s jemnými bylinkami, krémová a jemná 200ml
383,60 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
76,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
417,30 Kč/1l
83,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Jean Bâton Majonéza s černým lanýžem, 135 g - Jemná, krémová majonéza
Jean Bâton Majonéza s černým lanýžem, 135 g - Jemná, krémová majonéza
1 062,37 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Van Wijngaarden Zaanse Polotučná majonéza 325 ml - Krémová, jemná polotučná majonéza se sníženým obsahem kalorií, ideální pro rafinaci salátů, sendvičů a svačin. Vyrobeno z vysoce kvalitních surovin, jako je řepkový olej, vaječný žloutek z volného chovu a přírodní ocet pro autentickou chuť. Praktické 325 ml Knijpfles s hvězdicovým otevíráním pro snadné dávkování u stolu. Perfektní pro německou kuchyni a všestranné. Méně kalorií než tradiční majonéza, bez kompromisů v chuti. Obsahuje hořčici a celer.
Seznam přísad
Voda, řepkový olej 32 %, cukr, pšeničný škrob, vaječný žloutek z volného chovu, přírodní ocet, sůl, hořčice (voda, hořčičná semínka, sůl, ocet, cukr), modifikovaný kukuřičný škrob, zahušťovadla (xanthanová guma, guarová guma), příchutě (obsahuje celer), konzervant (kyselina citronová), konzervant (kyselina citronová karoten), konzervant (kyselina citronová), konzervant Antioxidant (E385).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1 410 kJ (341 kcal) Tuk: 33 g - z toho nasycené mastné kyseliny: 2,6 g - z toho mononenasycené mastné kyseliny: 21 g - z toho polynenasycené mastné kyseliny: 9,8 g Sacharidy: 9,4 g - z toho cukry: 5,5 g Bílkoviny: 0,6 g Sůl: 1,5 g
Hmotnost
325 g
Potravinářský podnik
Van Wijngaarden B.V., P.O. BOX 6, 1521 NL Wormerveer
Prodejní název
Van Vijngaardenova Zaanse napůl plná majonéza
Výrobce
Van Wijngaarden's Zaanse
Kód EAN
8710716029616

Seznam přísad
Voda, řepkový olej 32 %, cukr, pšeničný škrob, vaječný žloutek z volného chovu, přírodní ocet, sůl, hořčice (voda, hořčičná semínka, sůl, ocet, cukr), modifikovaný kukuřičný škrob, zahušťovadla (xanthanová guma, guarová guma), příchutě (obsahuje celer), konzervant (kyselina citronová), konzervant (kyselina citronová karoten), konzervant (kyselina citronová), konzervant Antioxidant (E385).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1 410 kJ (341 kcal) Tuk: 33 g - z toho nasycené mastné kyseliny: 2,6 g - z toho mononenasycené mastné kyseliny: 21 g - z toho polynenasycené mastné kyseliny: 9,8 g Sacharidy: 9,4 g - z toho cukry: 5,5 g Bílkoviny: 0,6 g Sůl: 1,5 g
Hmotnost
325 g
Potravinářský podnik
Van Wijngaarden B.V., P.O. BOX 6, 1521 NL Wormerveer
Prodejní název
Van Vijngaardenova Zaanse napůl plná majonéza
Výrobce
Van Wijngaarden's Zaanse
Kód EAN
8710716029616
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Hellmanns Real Mayonnaise na namáčení Originál na hranolky 430ml
Hellmanns Real Mayonnaise na namáčení Originál na hranolky 430ml
270,70 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
116,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Appel Delikatess Remoulade s hodnotným řepkovým olejem k zušlechtění 250ml
Appel Delikatess Remoulade s hodnotným řepkovým olejem k zušlechtění 250ml
181,21 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 42
70,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
181,13 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 42
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Thomy Gourmet Remoulade pikantní bylinky a okurka 250ml
Thomy Gourmet Remoulade pikantní bylinky a okurka 250ml
353,32 Kč/1l
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
88,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Remia - Legendární opravdu chutná majonéza s černými lanýži - 2,5 l
Remia - Legendární opravdu chutná majonéza s černými lanýži - 2,5 l
383,56 Kč/1kg
958,90 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
374,22 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
299,38 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Nadler Majonéza krémová, plná, klasická, jemná, lahodná 875 ml
Nadler Majonéza krémová, plná, klasická, jemná, lahodná 875 ml
203,01 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
177,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Miracel Whip Dressing připravený na lžičku krémové chuti vegan 250ml
Miracel Whip Dressing připravený na lžičku krémové chuti vegan 250ml
396,00 Kč/1l
99,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
504,45 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
340,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Winiary Majonéza dekorace 300 ml
Winiary Majonéza dekorace 300 ml
276,33 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
82,90 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
524,32 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
389,98 Kč/1l
935,95 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Chovi Allioli 172g – Smetanová česneková majonéza na tapas a grilovaná jídla
Chovi Allioli 172g – Smetanová česneková majonéza na tapas a grilovaná jídla
616,92 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Mayoneur Wasabi Mayo 250 g – Krémová, pikantní wasabi majonéza na sushi a další
Mayoneur Wasabi Mayo 250 g – Krémová, pikantní wasabi majonéza na sushi a další
531,04 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
220,52 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
55,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Oliven-Mayonnaise 250ml
Oliven-Mayonnaise 250ml
486,08 Kč/1l
121,52 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
157,03 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
141,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Veganská chilli majonéza – balení Demeter, 185 ml | NATURATA
Veganská chilli majonéza – balení Demeter, 185 ml | NATURATA
472,43 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
87,40 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Calvé Majonézová omáčka 450 g - Krémová, všestranná majonéza na saláty a sendviče
Calvé Majonézová omáčka 450 g - Krémová, všestranná majonéza na saláty a sendviče
337,56 Kč/1kg
151,90 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Majonéza Hellmann's Light 405 ml
Majonéza Hellmann's Light 405 ml
306,37 Kč/1l
175,12 Kč
-51,04 Kč
124,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Thomy Red White Ket.mayo.200ml
Thomy Red White Ket.mayo.200ml
375,10 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
75,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Homann Salátová majonéza jemně kořeněná, klasická, krémová, lahodná, 875 ml
Homann Salátová majonéza jemně kořeněná, klasická, krémová, lahodná, 875 ml
178,67 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
156,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml
Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml
431,65 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
369,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Homann Salátová majonéza jemná krémová a jemná 500ml
Homann Salátová majonéza jemná krémová a jemná 500ml
141,76 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
70,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Homann Delikatess Remoulade krémová pikantní s řepkovým olejem 875ml
Homann Delikatess Remoulade krémová pikantní s řepkovým olejem 875ml
220,71 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
193,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nadler Remoulade krémová, plná, klasická, jemná, lahodná 875 ml
Nadler Remoulade krémová, plná, klasická, jemná, lahodná 875 ml
203,84 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
178,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HEINZ 2784434006 HEINZ SALAT MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
HEINZ 2784434006 HEINZ SALAT MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
230,58 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
391,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Thomy Delikatess Remoulade krémová s příchutí bylinek 250ml
Thomy Delikatess Remoulade krémová s příchutí bylinek 250ml
309,76 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
77,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Remia Friteslijn Lanýžová omáčka 350 g – Krémová lanýžová majonéza na hranolky a svačiny
Remia Friteslijn Lanýžová omáčka 350 g – Krémová lanýžová majonéza na hranolky a svačiny
409,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
340,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
504,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 306,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
130,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kraft Salátová majonéza Premium krémová majonéza v kbelíku 10000ml
Kraft Salátová majonéza Premium krémová majonéza v kbelíku 10000ml
1 208,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
119,61 Kč/1l
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní chutí 200ml balení po 12 kusech
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní chutí 200ml balení po 12 kusech
1 000,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
417,05 Kč/1l
Obrázek produktu pro neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
660,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,06 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
524,32 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní příchutí 100ml balení po 15 kusech
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní příchutí 100ml balení po 15 kusech
852,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
568,39 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml 6 balení
Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml 6 balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
753,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,50 Kč/1l
Obrázek produktu pro Thomy horký křen krémový z kořenů křenu 85g balení po 15 kusech
Thomy horký křen krémový z kořenů křenu 85g balení po 15 kusech
792,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
558,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Homann salátová majonéza s 50 % rostlinného oleje v kbelíku 5000g
Homann salátová majonéza s 50 % rostlinného oleje v kbelíku 5000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
704,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
140,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Thomy Red White Ket.mayo.200ml
Thomy Red White Ket.mayo.200ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
75,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
375,10 Kč/1l
Obrázek produktu pro Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 42
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
141,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,03 Kč/1l
Obrázek produktu pro Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
55,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,52 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kuehne Remoulade s bylinkami krémová jemná z hrnce 250ml
Kuehne Remoulade s bylinkami krémová jemná z hrnce 250ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
66,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,28 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kuehne remuláda s jemnými bylinkami, krémová a jemná 200ml
Kuehne remuláda s jemnými bylinkami, krémová a jemná 200ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
76,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
383,60 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lukull Bešamelová omáčka krémová jemná jako základ pro nákypy a další 1000ml
Lukull Bešamelová omáčka krémová jemná jako základ pro nákypy a další 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
228,41 Kč
-36,50 Kč
191,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
191,91 Kč/1l
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
83,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
417,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Le Picant salátová majonéza Požitek pro všestrannou kuchyni 875ml
Le Picant salátová majonéza Požitek pro všestrannou kuchyni 875ml
128,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
147,14 Kč/1l
Obrázek produktu pro Nadler Salátová majonéza krémová jemná klasická lahodná 875 ml
Nadler Salátová majonéza krémová jemná klasická lahodná 875 ml
145,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,45 Kč/1l